Baraž za EP 2021. (08. Oktobar/12. Novembar 2020.)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
- BoixosNois1899
- Postovi: 12613
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Kontakt:
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
FC Grizzlies
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Zasto ... pa ovo nas je UEFA pogurala samo tako ... ko da znaju da mi 2 vrhunske u istom prozoru ne mozemo ni naopako ... tek sad su nam sanse skocile za EP itekako
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Najbitnije da svi budu zdravi.
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Čudno mi je da su stavili ovoliko lufta između, al eto.
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Zanimljiva odluka
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Sredit koji papir, i od mlađe kategorije da se afirmišu i upadnu.
Ko popuši Bajevićevu priču o iskustvu je teški naivac. Kao da se radi o svjetskom kalibru iskustava koji posjeduje Huljević.
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Kakvi bi mi tek bili u tom finalu, druze ... istroseni i fizicki i psihicki od jos jedne historijske tekme ... pa slavlje, lumpovanje, kolaci, Bazeni ... i Irci i Slovaci bi nas u finalu uzeli lopatom ko sto su nas i Armenci i Finci ... bh fudbalski vuk cud nemjenja pa makar se radilo o vratima EP raja ...
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Begovic klupa, na desnom beku smo svakako najtanji, Bicakcic klupa, Zukanovic vjerovatno klupa (vidjet cemo uskoro), Kolasinac klupa, Besic tribine, Pjanic u nikad goroj formi i vjerovatno uskoro na klupi, Krunic klupa, Gojak klupa ili prvi kojeg mijenja, Lulic povreda, Visca igra redovno i Dzeko ce aBd igrati u prvih 11.DrFilgud je napisao/la: ↑17 jun 2020, 16:45......................Begović.......................
d.bek.....Bičakčić....Zukanović....Kolašinac
Višća...Bešić....Pjanić...Gojak/Krunić..Lulić
......................Džeko.......................
Pirić, Nastić, stoper, Jajalo, Cimirot, Prevljak, Demirović...
Ne mora biti nužno ovaj raspored, ali ovi igrači u nekoj 4-5-1 formaciji.
Da se plasiramo na EP, a onda ko zna kad.
Ne dao Allah da se uskoro igraju ovi mecevi baraza, jer nas nigdje ne bi bilo. Valjda bude bolja situacija na pocetku naredne sezone, jer gora tesko da moze biti.
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
to je odmah druga dimenzija:-)
ili sam previdio na brzinu ili si ga naknadno dodao:-)
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Dodao sam ga naknadno.
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Pretjeruješ, Begović jeste klupa , ali u Milanu. Vjerovatno će promijeniti sredinu.Ghuraba je napisao/la: ↑17 jun 2020, 20:54Begovic klupa, na desnom beku smo svakako najtanji, Bicakcic klupa, Zukanovic vjerovatno klupa (vidjet cemo uskoro), Kolasinac klupa, Besic tribine, Pjanic u nikad goroj formi i vjerovatno uskoro na klupi, Krunic klupa, Gojak klupa ili prvi kojeg mijenja, Lulic povreda, Visca igra redovno i Dzeko ce aBd igrati u prvih 11.DrFilgud je napisao/la: ↑17 jun 2020, 16:45......................Begović.......................
d.bek.....Bičakčić....Zukanović....Kolašinac
Višća...Bešić....Pjanić...Gojak/Krunić..Lulić
......................Džeko.......................
Pirić, Nastić, stoper, Jajalo, Cimirot, Prevljak, Demirović...
Ne mora biti nužno ovaj raspored, ali ovi igrači u nekoj 4-5-1 formaciji.
Da se plasiramo na EP, a onda ko zna kad.
Ne dao Allah da se uskoro igraju ovi mecevi baraza, jer nas nigdje ne bi bilo. Valjda bude bolja situacija na pocetku naredne sezone, jer gora tesko da moze biti.
Bičakčić ima više nego pristojnu minutažu, Zukanović je također igrao barem pola tekmi za SPAL. Kolašinacje također imao minutažu. Za Bešića si u pravu, ali on je po meni najbolje rješenej na toj poziciji.
O Pjaniću je suvišno davati bilo kakve komentare.
Sve u svemu, mi smo ekipa koja nema puno izbora. Možeš misliti šta hoćeš o ekipi koju sam postavio, ali to je najbolje što imamo.
Nadati se da neće biti povereda, a minutaža nažalost neće biti faktor.
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
-
Wandelanoite
- Postovi: 7586
- Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
- Kontakt:
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Bespotrebno je sada gledati formu. Ako cemo realno, ko je to u formi u svijetu poslije 3 mjeseca pauze... Za 3 mjeseca se moze svasta dogoditi, poboljsati, pogotovo jer kod nas moze samo bolje, od ovog trenutnog gore ne mozeGhuraba je napisao/la: ↑18 jun 2020, 00:36Sve je doslovno tako i apsolutno nista nisam pretjerao. Ja sam napisao da je uzasna situacija trenutno i da bi bio ogroman belaj u slucaju da se USKORO igraju ti mecevi baraza. Iskreno, nisam siguran da bismo recimo za 5 dana mogli uzeti i Kipar u Zenici bez publike, a kamoli 10x jace protivnike. Kakav Bicakcic, nikad od njega pouzdanog stopera. A, slazem se da je to, nazalost, ono najjace sto momentalno imamo, ali forma gotovo svakog od njih je ocajna.
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Pa nisu ni bili prije, čak je možda bila i gora situacijaholyman je napisao/la: ↑18 jun 2020, 00:43Bespotrebno je sada gledati formu. Ako cemo realno, ko je to u formi u svijetu poslije 3 mjeseca pauze... Za 3 mjeseca se moze svasta dogoditi, poboljsati, pogotovo jer kod nas moze samo bolje, od ovog trenutnog gore ne mozeGhuraba je napisao/la: ↑18 jun 2020, 00:36Sve je doslovno tako i apsolutno nista nisam pretjerao. Ja sam napisao da je uzasna situacija trenutno i da bi bio ogroman belaj u slucaju da se USKORO igraju ti mecevi baraza. Iskreno, nisam siguran da bismo recimo za 5 dana mogli uzeti i Kipar u Zenici bez publike, a kamoli 10x jace protivnike. Kakav Bicakcic, nikad od njega pouzdanog stopera. A, slazem se da je to, nazalost, ono najjace sto momentalno imamo, ali forma gotovo svakog od njih je ocajna.
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Hahah ima i ta mjesta, dosadilo mi je vise slati statistiku udaraca na gol protiv grckeVucevich je napisao/la: ↑18 jun 2020, 00:45Pa nisu ni bili prije, čak je možda bila i gora situacijaholyman je napisao/la: ↑18 jun 2020, 00:43Bespotrebno je sada gledati formu. Ako cemo realno, ko je to u formi u svijetu poslije 3 mjeseca pauze... Za 3 mjeseca se moze svasta dogoditi, poboljsati, pogotovo jer kod nas moze samo bolje, od ovog trenutnog gore ne mozeGhuraba je napisao/la: ↑18 jun 2020, 00:36Sve je doslovno tako i apsolutno nista nisam pretjerao. Ja sam napisao da je uzasna situacija trenutno i da bi bio ogroman belaj u slucaju da se USKORO igraju ti mecevi baraza. Iskreno, nisam siguran da bismo recimo za 5 dana mogli uzeti i Kipar u Zenici bez publike, a kamoli 10x jace protivnike. Kakav Bicakcic, nikad od njega pouzdanog stopera. A, slazem se da je to, nazalost, ono najjace sto momentalno imamo, ali forma gotovo svakog od njih je ocajna.![]()
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Re: Baraž za EP 2020. (26. Mart/31. Mart 2020.)
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ArtemisFowl, atomac123, AzRimiRzA, b00t, Bobadilla, Bosnjo22, Brokula, CAGarfia, Cautinho, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, DeeWa, delko, Drum, Elddar, ELDIABLO20, emir79, enobarca, farenhajt, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, Google [Bot], GrbavicaHrammm, Guest1945, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, Helemnejse, Imamkarbarum, jasmin10, Jet2Holiday, JimmyPage, Kljukusar, KockarVicin007, komax, kovac, Kylian, lakilone, LeCoq, legendarnadruga, Lynx, Majstorinho, Markinhio, marlostanf1eld, Marsal, Marsiano, Micron, Mocvara1991, MostarNeretva, Ozymandias, PeppermintSA, RajvoSa89, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, Scholl, Shategabri, Shevko, Sheyi, Soba, StevieG8, Sveti, Venom, VensanKasel, VivaLaStella, Wilshere10, Xaniesta, Zglavkar i 482 gosta.


