Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider,TaRgEt_

newbie
Postovi: 232
Pridružen/a: 17 apr 2009, 19:23
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la newbie » 17 apr 2009, 19:33

ma kad one predje u veci klub jos ce vise zabijati, jer ipak kad bude cijeli tim igrao za njega imat ce vise lopti, ovako mu samo miske daje
****

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la VanBasten » 17 apr 2009, 19:45

bogme i Shefer a i Gentner mu asistiraju.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la FK Sarajevo » 17 apr 2009, 20:06

ma wolfsburg nece biti ona ekipa kao sto je bila ako odu dzeko i miske ostali igrace daju golove zahvaljujuci misketovim asistencijama najbolji je asistent lige
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la el-fighter » 17 apr 2009, 20:28

Džeko i Miske su tandem koji bi svaki klub volio imati u svojim redovima. Miske kao da rukom nađe Džeku a ovaj loptu pospremi u mrežu. Ja bih volio vidjeti Džeku i Misketa u Hoffenheimu zajedno sa Salihovićem i Ibiševićem. Wolfsburg i Hoffenheim su dobili nadimke po našoj zemlji i igračima. Wolfsburg=Bosnaburg, Hoffenheim=Bosnahajm
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
Martex
Postovi: 1272
Pridružen/a: 17 apr 2009, 20:32
Lokacija: Sir Matt Busby Way
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Martex » 17 apr 2009, 20:45

Džeko UEFA-in igrač tjedna

Službena stranica UEFA-e u svom Pick of the Week izdvojio je Edina Džeku kao igrača koji je obilježio proteklih sedam dana.


Edin Džeko je odabran ne samo zbog svojih igara u proteklih sedam dana nego i zbog sjajnih partija koje Wolfsburg prikazuje u proljetnom djelu sezone. Reprezentativac Bosne i Hercegovine bio je strijelac i u subotnjoj pobjedi na Borussiom Moenchengladbach što je njegov 11. pogodak u posljednjih 9 bundesligaških utakmica. Ukoliko 23-godišnji napadač do kraja sezone bude držao ovakvu formu, Wolfsburg koji s tri boda prednosti drži lidersku poziciju, mogao bi postati prvak Njemačke po prvi put u svojoj povijesti. - piše UEFA.com, a mi bismo još naglasili i njegov učinak u dvije kvalifikacijske utakmice protiv Belgije koji samo dodatno opravdava ispravnost odabira ljudi iz UEFA-e.
"Kažu da sam spavao sa 7 misica svijeta. Ne, to nije tačno, spavao sam sa 4, ostale mi nisu bile zanimljive..." - George Best

Tuzla - Grad koji volim!

Avatar
Del Boy
Postovi: 150
Pridružen/a: 30 mar 2009, 03:03
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Del Boy » 18 apr 2009, 23:36

Ma ako on i Miske odu iz Wolfsburga, nek Wolfsburg ne ide u Ligu Prvaka dzaba, nigdje ih nece biti

LeBronJamesKing
Postovi: 622
Pridružen/a: 28 jan 2009, 13:32

Re: Edin Džeko

Post Postao/la LeBronJamesKing » 18 apr 2009, 23:40

Martex je napisao/la:Džeko UEFA-in igrač tjedna

Službena stranica UEFA-e u svom Pick of the Week izdvojio je Edina Džeku kao igrača koji je obilježio proteklih sedam dana.


Edin Džeko je odabran ne samo zbog svojih igara u proteklih sedam dana nego i zbog sjajnih partija koje Wolfsburg prikazuje u proljetnom djelu sezone. Reprezentativac Bosne i Hercegovine bio je strijelac i u subotnjoj pobjedi na Borussiom Moenchengladbach što je njegov 11. pogodak u posljednjih 9 bundesligaških utakmica. Ukoliko 23-godišnji napadač do kraja sezone bude držao ovakvu formu, Wolfsburg koji s tri boda prednosti drži lidersku poziciju, mogao bi postati prvak Njemačke po prvi put u svojoj povijesti. - piše UEFA.com, a mi bismo još naglasili i njegov učinak u dvije kvalifikacijske utakmice protiv Belgije koji samo dodatno opravdava ispravnost odabira ljudi iz UEFA-e.

ocigledno da se ovdje cita i sportin.ba pa se igramo kopirnja
U ime Gospodara...

Avatar
secer
Postovi: 3254
Pridružen/a: 19 okt 2008, 09:16
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la secer » 19 apr 2009, 09:30

el-fighter je napisao/la:Džeko i Miske su tandem koji bi svaki klub volio imati u svojim redovima. Miske kao da rukom nađe Džeku a ovaj loptu pospremi u mrežu. Ja bih volio vidjeti Džeku i Misketa u Hoffenheimu zajedno sa Salihovićem i Ibiševićem. Wolfsburg i Hoffenheim su dobili nadimke po našoj zemlji i igračima. Wolfsburg=Bosnaburg, Hoffenheim=Bosnahajm
Ma ne bi se ja bunio kada bi Salih i Vedo presli u Wolfsburg pa polahke LP :oops:
Jaooooooooooj iz tvojih usta u Hopove (bolje u Magatove) usi :D
Koja navala.. Nebi se navijaci a ni klubovi plasili Barce, svi bi molili Boga da ne dobiju Wolfsburg :D
Dzeko i Vedo strah i trepet za svaku ekipu.
Ona masina dala 18 golova :o a da je iza sebe imao jos i Misketa i da nije bilo povrede sada bi se ljuljao Müller-ov rekord. Da nije, da nije :cry: :cry:
ps
Jedva cekam Okt. i Spaniju da ih razbucamo k´o bugarsku skupstinu :lol:
Bicu skroman :oops: 5 : 2 za nas :oops:
vido, lajkovo, da **** i mogu da umrem XD

film i kinematografija - tema gdje ne postoji vlastito misljenje, samo klaretovo i pogresno!

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la FK Sarajevo » 22 apr 2009, 12:30

dzeki cijena na njemackom transfermarktu narasla sad je 12,5 miliona eura
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

dzenidm
Postovi: 703
Pridružen/a: 16 mar 2009, 23:14
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la dzenidm » 22 apr 2009, 12:55

FK Sarajevo je napisao/la:dzeki cijena na njemackom transfermarktu narasla sad je 12,5 miliona eura
samo, a platili ga 3.5 fino

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la calcio » 22 apr 2009, 13:20

dzenidm je napisao/la:
FK Sarajevo je napisao/la:dzeki cijena na njemackom transfermarktu narasla sad je 12,5 miliona eura
samo, a platili ga 3.5 fino
jednog dana kad ih Dzeko napusti imace najmanje 9 miliona razloga da ne tuguju previse :mrgreen:

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la FK Sarajevo » 22 apr 2009, 13:26

calcio je napisao/la:
dzenidm je napisao/la:
FK Sarajevo je napisao/la:dzeki cijena na njemackom transfermarktu narasla sad je 12,5 miliona eura
samo, a platili ga 3.5 fino
jednog dana kad ih Dzeko napusti imace najmanje 9 miliona razloga da ne tuguju previse :mrgreen:
nebi trebali tugovati jer kad ode obogatit ce se :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
ST-57 Ciciban
Postovi: 290
Pridružen/a: 16 okt 2008, 06:00
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la ST-57 Ciciban » 27 apr 2009, 07:48

Goals Penalties
Grafite Grafite
VfL Wolfsburg A 28 9

E. Dzeko E. Dzeko
VfL Wolfsburg A 26 0

Z. Misimovic Z. Misimovic
VfL Wolfsburg C 10 3

C. Gentner C. Gentner
VfL Wolfsburg C 6 0

A. Dejagah A. Dejagah
VfL Wolfsburg A 4 0


Ovaj Grafite je dao 9 golova iz penala -da mu nebi penala(9) sad nebi bio prvi strjelac bundeslige
steta sto nasi nepucaju penale ja znam da je Miske pucao prije kad vidim ovaj mrco zabio devet iz penala :lol:
Prepuna Grbavica i sjajan ambijent, domaći igrači jednostavno nisu mogli a da ne ostvare trijumf.

1921-until the end of time

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62022
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Virtu4l » 27 apr 2009, 10:56

Miske je pucao dok nije poceo fulati, dok Graffite ne grijesi sa 11 metara.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
majestic
Postovi: 722
Pridružen/a: 13 jul 2008, 22:45
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la majestic » 27 apr 2009, 14:35

Virtu4l je napisao/la:Miske je pucao dok nije poceo fulati, dok Graffite ne grijesi sa 11 metara.

Grafite je prvi izvodjac penala u wolfsburgu. Ova 3 penala sta je misimovic imao,to je bilo dok je ovaj bio ozlijedjen. 2 penala je misimovic pogodio u kupu UEFA,jedan je promasio protic portsmoutha,i jedan je pogodio u prvenstvu.

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la FK Sarajevo » 27 apr 2009, 15:56

majestic je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Miske je pucao dok nije poceo fulati, dok Graffite ne grijesi sa 11 metara.

Grafite je prvi izvodjac penala u wolfsburgu. Ova 3 penala sta je misimovic imao,to je bilo dok je ovaj bio ozlijedjen. 2 penala je misimovic pogodio u kupu UEFA,jedan je promasio protic portsmoutha,i jedan je pogodio u prvenstvu.
malo magath i nije fer oko tih penala njih bi miske trebo izvoditi
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la NoName » 27 apr 2009, 17:29

E najbolje bi bilo za Džeku, ako ne ostane u Wolfsima, da ode u Liverpool :D Tada bi sve leglo kako treba, i za njega i za redse http://sportsport.ba/bh_fudbalp-16441.htm
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

deni_m1312
Postovi: 556
Pridružen/a: 11 okt 2008, 15:19
Lokacija: dno dna
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la deni_m1312 » 27 apr 2009, 17:32

a ovo za liverpool ja bi volio znat jel to provjerena informacija 100% il to hoće nesto da napisu nisu dugo nista.............a super bi njemu bilo kod beniteza.

Avatar
majestic
Postovi: 722
Pridružen/a: 13 jul 2008, 22:45
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la majestic » 27 apr 2009, 17:39

Nek on ostane u u wolfsburgu,tu mu je najbolje. On ima 23 godine,i ako Bog da zdravlja njega ocekuje blistava karijera. Ja bih bio najsretniji da on i miske odu u Bayern,i da povedu magatha s sobom. Dzeko i Misimovic su tandem kao i Salihovic i Ibisevic. Ako jedan fali,ovog drugog kao da i nema (salihovic je najbolji ocjenjeni igrac hoffenheima ovog proljeca,ali bez nekog znacajnijeg ucinka po tim). Ja sam siguran da je od onih 18 ass misimovica bar 10 bilo za dzeku.

adnan_hz
Postovi: 509
Pridružen/a: 20 mar 2008, 21:10
Lokacija: Capital City
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la adnan_hz » 27 apr 2009, 17:43

Ocemo Dzeku u Liv'pool:D:D:D:D:D.... kako bi to bilo dobro....
F.K. Sarajevo - Reprezentacija BiH - Internazionale - Liverpool FC

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.