FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials
Re: FK Sloboda Tuzla
Asim na tri godine ce potpisati za Hajduk
Sa 3-4 igraca se pregovara
Sa 3-4 igraca se pregovara
Jedan grad, jedna ljubav!
Re: FK Sloboda Tuzla
Ovo je ispod svakog nivoa.
"Zagolicana" nam masta prodajom klinca za neutvrdjen iznos. hahahahhahahaha
Samopostovanje - nula (0)
"Zagolicana" nam masta prodajom klinca za neutvrdjen iznos. hahahahhahahaha
Samopostovanje - nula (0)
tz tz tz tz tz tz
Re: FK Sloboda Tuzla
FK Sloboda iz Tuzle je na današnjoj press konferenciji potvrdio transfer mladog fudbalera Asima Muratovića.
- Ovo je malo obrnuta situacija, obično klubovi najavljuju dolaske. Ovim putem mu želimo sve najbolje, svu sreću svijeta, da nas obraduje i ostale momke uvjeri da se poslije dobrih igara može otići. Sloboda je ipak poznata širom regiona, rekao je predsjednik Slobode, Elmir Šećerbegović povodom odlaska Asima Muratovića, te dodao:
- Hajduk zamolio da se još ne izlazi sa cifrom. Onaj koji plaća daje svoje uslove. Mi smo zadovoljni, a tu ima i nekih detalja vezanih za procenat od narednog transfera.
Muratović će sa Hajdukom potpisati ugovor na tri godine.
- Ovo je malo obrnuta situacija, obično klubovi najavljuju dolaske. Ovim putem mu želimo sve najbolje, svu sreću svijeta, da nas obraduje i ostale momke uvjeri da se poslije dobrih igara može otići. Sloboda je ipak poznata širom regiona, rekao je predsjednik Slobode, Elmir Šećerbegović povodom odlaska Asima Muratovića, te dodao:
- Hajduk zamolio da se još ne izlazi sa cifrom. Onaj koji plaća daje svoje uslove. Mi smo zadovoljni, a tu ima i nekih detalja vezanih za procenat od narednog transfera.
Muratović će sa Hajdukom potpisati ugovor na tri godine.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: FK Sloboda Tuzla
Hajmo popljuvat press..
krecemo
krecemo
Sloboda ili ništa.
- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek
- TREBA NAĆ' INVESTITORA
- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek
- TREBA NAĆ' INVESTITORA
Re: FK Sloboda Tuzla
Ohrabrujuće je što nismo završili prelazni rok. Dobro je što bilo šta uzmemo za igrača, uglavnom su odlazili besplatno, a obeshrabrujuće je što se PR kluba bespotrebno zaigrao.
Niko, niko, samo Sloboda
Re: FK Sloboda Tuzla
Pa normalno da moras malo i iz svog dzepa izvalit.. a nit imamo iz svog dzepa niti taj milion. Ja ne vjerujem da se mi oslanjamo na prodaju igraca samo..
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo
moSa bodaSlo
- Beduin
- Postovi: 19499
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
De vi malo za koga treba glasat, niste dugo. Valja ispostovati predizbornu kampanju i ovdje.
Sretno Muratovicu, vidicemo koju sicu smo hajrovali, ali s obzirom koliko je igrao kod nas i u kakvim smo problemima te koliko Dinamo malo placa za kupovinu dobro je koliko god u ovom trenutku.
Sad je vrijeme i da se dovedu 2 kvalitetna igraca.
Sretno Muratovicu, vidicemo koju sicu smo hajrovali, ali s obzirom koliko je igrao kod nas i u kakvim smo problemima te koliko Dinamo malo placa za kupovinu dobro je koliko god u ovom trenutku.
Sad je vrijeme i da se dovedu 2 kvalitetna igraca.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
Re: FK Sloboda Tuzla
Joj priče providne svaki transfer tajna i to na zahtjev druge strane
Daj novinari ispitajte to kad je riječ o novcu nema tu tajni sve je to transpatentno. Čim se to krije od javnosti to su neke mučke

Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!
Re: FK Sloboda Tuzla
Ti imas milion i medju manjim budzetima si u ligi, nemoj se zajebavat. Čuj milion, Sarajevo osam, Željo pet, Zrinjski bog samo zna koliko, Tuzla City isto...
Niko, niko, samo Sloboda
Re: FK Sloboda Tuzla
Hoces prestati trolati temu sa istom pricom i spominjanjem politike?
R.I.P Amna Fazlić
KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001
KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001
Re: FK Sloboda Tuzla
Ko je spomenuo politiku
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!
- tuzlak1987
- Postovi: 33570
- Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Sretan sam sto smo prodali Muratovica. Momka koji 3 recenice cita sa papira hahahah
Re: FK Sloboda Tuzla
Asimu puno srece i uspjeha a nama svaka marka dobro dodje ,pogotovo kad od navijaca nema puno hajra osim dobre kritike.
Samo Sloboda samo Sloboda.
Samo Sloboda samo Sloboda.
Re: FK Sloboda Tuzla
Kako znate da smo ista dobili kad je sve tajna ? Mozda je otisao za nista uz neki procenat ? Dok javno ne kazu koliko je para sve opcije su moguce , nego eto da se ne ispada nesposoban pa onda kao to je tajna a mozda je lik otisao sa dzabicu ?
ne kazem da je tako ali dok se ne kaze cifra sve je moguce !!!!!!!!!
ne kazem da je tako ali dok se ne kaze cifra sve je moguce !!!!!!!!!
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!
- Beduin
- Postovi: 19499
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Evo sad i teorije zavjere kako je besplatno otisao, ali hoce da sakriju svoju nesposobnost pa nas lazu da su prodali igraca. Valjda im tako ide u prilog, ko ce ga znati.
Kao i za Todorovica sto se nije objavila cifra odmah na zahtjev druge strane pa bila ista prica, kasnije se sve javno objavilo.
A u stvari koji qurac smo mi da nam svaki korak moraju objasnjavati i polagati racune. Ako hocemo pratimo klub, ako hocemo finansijski da ga popdrzimo onda ga podrzimo, ako necemo ima ko hoce. Ustvari ima svako od nas opciju da kupi stolicu u skupstini kluba i onda ce znati sve.
Kao i za Todorovica sto se nije objavila cifra odmah na zahtjev druge strane pa bila ista prica, kasnije se sve javno objavilo.
A u stvari koji qurac smo mi da nam svaki korak moraju objasnjavati i polagati racune. Ako hocemo pratimo klub, ako hocemo finansijski da ga popdrzimo onda ga podrzimo, ako necemo ima ko hoce. Ustvari ima svako od nas opciju da kupi stolicu u skupstini kluba i onda ce znati sve.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
-
antisisoja1919
- Postovi: 4629
- Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
joj druze ti i tvoja negativa vise. Odlazili su drugi, otiso ti Oradgic dzaba, otiso Todorovic za pare, al pitanje ko je tu doabr dio uzeo. Samo trazis razlog da pljujes po trenutnoj upraviSlobodas je napisao/la: ↑11 avg 2020, 15:32Kako znate da smo ista dobili kad je sve tajna ? Mozda je otisao za nista uz neki procenat ? Dok javno ne kazu koliko je para sve opcije su moguce , nego eto da se ne ispada nesposoban pa onda kao to je tajna a mozda je lik otisao sa dzabicu ?
ne kazem da je tako ali dok se ne kaze cifra sve je moguce !!!!!!!!!
Volim tebe, više od sebe
Re: FK Sloboda Tuzla
Identicna situacija bila sa Todorovicem. Ljudi tek kroz 2 mjeseca objavili detalje transfera kada se sve zavrsilo i pare dosle u klub.Beduin je napisao/la: ↑11 avg 2020, 15:44Evo sad i teorije zavjere kako je besplatno otisao, ali hoce da sakriju svoju nesposobnost pa nas lazu da su prodali igraca. Valjda im tako ide u prilog, ko ce ga znati.
Kao i za Todorovica sto se nije objavila cifra odmah na zahtjev druge strane pa bila ista prica, kasnije se sve javno objavilo.
A u stvari koji qurac smo mi da nam svaki korak moraju objasnjavati i polagati racune. Ako hocemo pratimo klub, ako hocemo finansijski da ga popdrzimo onda ga podrzimo, ako necemo ima ko hoce. Ustvari ima svako od nas opciju da kupi stolicu u skupstini kluba i onda ce znati sve.
Jedan grad, jedna ljubav!
Re: FK Sloboda Tuzla
Ma objavi se sve na kraju godine sa finansijskim izvjestajem, bice i to.Gifron je napisao/la: ↑11 avg 2020, 16:04Identicna situacija bila sa Todorovicem. Ljudi tek kroz 2 mjeseca objavili detalje transfera kada se sve zavrsilo i pare dosle u klub.Beduin je napisao/la: ↑11 avg 2020, 15:44Evo sad i teorije zavjere kako je besplatno otisao, ali hoce da sakriju svoju nesposobnost pa nas lazu da su prodali igraca. Valjda im tako ide u prilog, ko ce ga znati.
Kao i za Todorovica sto se nije objavila cifra odmah na zahtjev druge strane pa bila ista prica, kasnije se sve javno objavilo.
A u stvari koji qurac smo mi da nam svaki korak moraju objasnjavati i polagati racune. Ako hocemo pratimo klub, ako hocemo finansijski da ga popdrzimo onda ga podrzimo, ako necemo ima ko hoce. Ustvari ima svako od nas opciju da kupi stolicu u skupstini kluba i onda ce znati sve.
Sloboda ili ništa.
- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek
- TREBA NAĆ' INVESTITORA
- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek
- TREBA NAĆ' INVESTITORA
Re: FK Sloboda Tuzla
I sta mi imamo od toga ako kazu za koliko se prodao?Cim je imao ugovor jos 1 godinu,logicno je da je Hajduk platio makar 25000 KM za njega...Dobro smo ista uzeli
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: FK Sloboda Tuzla
Jah, eto džaba ode sigurno. 
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.




