FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials
-
Bosnausrcu9
- Postovi: 1971
- Pridružen/a: 18 avg 2019, 18:13
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Nemojte @slusalicu, dobar je momak i veliki Slobodaš 
Re: FK Sloboda Tuzla
i pored redovnog zanimanja i pohotne cure.
p.s.
Zadnja izmjena: slusalica, dana/u 11 avg 2020, 21:39, ukupno mijenjano 1 put.
tz tz tz tz tz tz
-
Bosnausrcu9
- Postovi: 1971
- Pridružen/a: 18 avg 2019, 18:13
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Re: FK Sloboda Tuzla
<3
off topic, onaj mali iz Borca -Jovo Lukic. Sjetite me se, unutar godinu - A reprezentativac.
off topic, onaj mali iz Borca -Jovo Lukic. Sjetite me se, unutar godinu - A reprezentativac.
tz tz tz tz tz tz
Re: FK Sloboda Tuzla
Cokorilo, Nenad Kiso i Tandara
EDIT: I krilo Anes Haurdic
Jedan grad, jedna ljubav!
-
MakabiTuzla
- Postovi: 1195
- Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Svi znamo sta nam fali, ali gledao ove dvije utakmice, sredina i centarfor fale. U BL je Tomašević stavio u džep Zakarica. Ziljkic je prolazio Beganovica skoro uvijek. Pametno popuniti ono sto nam fali i mirni smo.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji
-
Bosnausrcu9
- Postovi: 1971
- Pridružen/a: 18 avg 2019, 18:13
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Gdje se sjeti Kise, prodavača utakmica.
A Haurdić mi je nanio najveće traume od svih igrača Slobode, ikad. Komplet priča oko njega je samo za povraćanje.
Re: FK Sloboda Tuzla
I na klupi Acácio Alfredo Casimiro
@Bosnausrcu9 Vise sam upamtio ovih debila sto smo dovodili nego igraca koji su i ostavili neki trag
Jedan grad, jedna ljubav!
Re: FK Sloboda Tuzla
Kako se zvao onaj lijevi bek (za vrijeme Azmira) ? Hodzic? Hadzic? Hoce li u Zelju ili kod nas?Bosnausrcu9 je napisao/la: ↑11 avg 2020, 21:47Gdje se sjeti Kise, prodavača utakmica.
A Haurdić mi je nanio najveće traume od svih igrača Slobode, ikad. Komplet priča oko njega je samo za povraćanje.
Kao da samo o njemu ovisi prolazak u grupnu fazu EL...
tz tz tz tz tz tz
Re: FK Sloboda Tuzla
otkako pratim mojih top 11...
____________a.mesanovic_________
buco__________tare_______________saric
_________rustem______ordagic
muslimovic__________________beganovic
_________grado________mehmedagic
_________________piric______________
ajmo Slobodasiiiii, valja li ovo???
Bil ovo uzelo ligu?
____________a.mesanovic_________
buco__________tare_______________saric
_________rustem______ordagic
muslimovic__________________beganovic
_________grado________mehmedagic
_________________piric______________
ajmo Slobodasiiiii, valja li ovo???
Bil ovo uzelo ligu?
Zadnja izmjena: slusalica, dana/u 11 avg 2020, 21:57, ukupno mijenjano 1 put.
tz tz tz tz tz tz
-
Bosnausrcu9
- Postovi: 1971
- Pridružen/a: 18 avg 2019, 18:13
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
možda Husić?slusalica je napisao/la: ↑11 avg 2020, 21:50Kako se zvao onaj lijevi bek (za vrijeme Azmira) ? Hodzic? Hadzic? Hoce li u Zelju ili kod nas?Bosnausrcu9 je napisao/la: ↑11 avg 2020, 21:47Gdje se sjeti Kise, prodavača utakmica.
A Haurdić mi je nanio najveće traume od svih igrača Slobode, ikad. Komplet priča oko njega je samo za povraćanje.
Kao da samo o njemu ovisi prolazak u grupnu fazu EL...![]()
-
Bosnausrcu9
- Postovi: 1971
- Pridružen/a: 18 avg 2019, 18:13
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Alen, Buco, Tare, Vojvoda, Ordagić, Zeba (previše klase u jednoj rečenici) ostali nek se redaju kako hoćeslusalica je napisao/la: ↑11 avg 2020, 21:54otkako pratim mojih top 11...
____________a.mesanovic_________
buco__________tare_______________saric
_________rustem______ordagic
muslimovic__________________beganovic
_________grado________mehmedagic
_________________piric______________
ajmo Slobodasiiiii, valja li ovo???![]()
Re: FK Sloboda Tuzla
Kaze jednom Tare:" Ja se i potrudim kad moram u grad ..."Bosnausrcu9 je napisao/la: ↑11 avg 2020, 21:59Alen, Buco, Tare, Vojvoda, Ordagić, Zeba (previše klase u jednoj rečenici) ostali nek se redaju kako hoćeslusalica je napisao/la: ↑11 avg 2020, 21:54otkako pratim mojih top 11...
____________a.mesanovic_________
buco__________tare_______________saric
_________rustem______ordagic
muslimovic__________________beganovic
_________grado________mehmedagic
_________________piric______________
ajmo Slobodasiiiii, valja li ovo???![]()
tz tz tz tz tz tz
-
Bosnausrcu9
- Postovi: 1971
- Pridružen/a: 18 avg 2019, 18:13
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
da go, pa klanja pred publikom s Vojvodomslusalica je napisao/la: ↑11 avg 2020, 22:01Kaze jednom Tare:" Ja se i potrudim kad moram u grad ..."Bosnausrcu9 je napisao/la: ↑11 avg 2020, 21:59Alen, Buco, Tare, Vojvoda, Ordagić, Zeba (previše klase u jednoj rečenici) ostali nek se redaju kako hoćeslusalica je napisao/la: ↑11 avg 2020, 21:54otkako pratim mojih top 11...
____________a.mesanovic_________
buco__________tare_______________saric
_________rustem______ordagic
muslimovic__________________beganovic
_________grado________mehmedagic
_________________piric______________
ajmo Slobodasiiiii, valja li ovo???![]()
![]()
- Beduin
- Postovi: 19499
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Cileta ne smijes izostavljati, na-aaa. Ili ga se ne sjecas brate.slusalica je napisao/la: ↑11 avg 2020, 21:54otkako pratim mojih top 11...
____________a.mesanovic_________
buco__________tare_______________saric
_________rustem______ordagic
muslimovic__________________beganovic
_________grado________mehmedagic
_________________piric______________
ajmo Slobodasiiiii, valja li ovo???
Bil ovo uzelo ligu?![]()
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
-
Bosnausrcu9
- Postovi: 1971
- Pridružen/a: 18 avg 2019, 18:13
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Cile bez premca, ali čovjek je napiso ono od kad on pratiBeduin je napisao/la: ↑11 avg 2020, 22:07Cileta ne smijes izostavljati, na-aaaslusalica je napisao/la: ↑11 avg 2020, 21:54otkako pratim mojih top 11...
____________a.mesanovic_________
buco__________tare_______________saric
_________rustem______ordagic
muslimovic__________________beganovic
_________grado________mehmedagic
_________________piric______________
ajmo Slobodasiiiii, valja li ovo???
Bil ovo uzelo ligu?![]()
- Beduin
- Postovi: 19499
- Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
- Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
- Kontakt:
Re: FK Sloboda Tuzla
Halali onda, mislio sam da si stariji. Cile - Vedin Music
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.
075 ❤
075 ❤
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.