Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899
-
leorey
- Postovi: 14108
- Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la leorey » 17 avg 2020, 16:19
let3 je napisao/la: ↑17 avg 2020, 16:14
Evander je napisao/la: ↑17 avg 2020, 16:12
Sretno Kumanu, trebat ce mu puno srece.
Jedna od vecih legendi kluba, nadam se da ga nece tek tako potrositi i baciti.
Ne treba žaliti Koemana, kad ga za pola godine šutnu ko kera.
Zna gdje je došao , u kakvim okolnostima i ko ga je doveo
Napustiti onako talentiranu u mladu repku Holandije moze samo neko ko ide za boljom platom.
Ovo gore pada u vodu samo ako mu daju odrijesene ruke kao sto ih je Guardiola imao 2008 ali od toga nema nista.
27.10.2020
-
leorey
- Postovi: 14108
- Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la leorey » 17 avg 2020, 16:20
let3 je napisao/la: ↑17 avg 2020, 15:29
Romagnoli13 je napisao/la: ↑17 avg 2020, 15:16
Još samo da sad oteraju jedno 10 igrača i dovedu 10 novih, to bi spasilo situaciju. Previše je tu matori igrača koji imaju strašno jake ugovore, te koje niko ne želi, jer malo koji klub može podnijeti njihove ugovore.
Ne 10, vec 11 ide na transfer listu
Na to dodaj. Firpa, Rafihnu, Braithwaita, Todiboa, možda i Griezmanna...ide to na 15 igrača
Mozda u sljedecih 5 godina uspiju se rijesiti svih tih igraca, i to na posudbe
Za jedan rok ne mozes to odraditi ni u Master Ligi na PES-u sa neogranicenim budzetom.

27.10.2020
-
miky_hz
- Postovi: 22532
- Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
- Lokacija: BoRdO mAhAlA
-
Kontakt:
Post
Postao/la miky_hz » 17 avg 2020, 16:21
let3 je napisao/la: ↑17 avg 2020, 16:14
Evander je napisao/la: ↑17 avg 2020, 16:12
Sretno Kumanu, trebat ce mu puno srece.
Jedna od vecih legendi kluba, nadam se da ga nece tek tako potrositi i baciti.
Ne treba žaliti Koemana, kad ga za pola godine šutnu ko kera.
Zna gdje je došao , u kakvim okolnostima i ko ga je doveo
Došao da uzme lovu na guzove,a kakav je karakter najbolje ce reci ako napusti Holandiju poslije silnih prica i obecanja.Na kraju koliko vidim hoce ugovor na 3 godine,vrlo mudar potez,zna da ce doci nova uprava vrlo brzo,njemu ce u tom slucaju biti taraba,on ce naplatiiti debelo taj otkaz i zavrsena prica.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
-
Riziko
- Postovi: 6086
- Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
- Lokacija: BANJA LUKA
-
Kontakt:
Post
Postao/la Riziko » 17 avg 2020, 16:24
Valverede izvini.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]
-
Evander
- Postovi: 16474
- Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Evander » 17 avg 2020, 16:26
let3 je napisao/la: ↑17 avg 2020, 16:14
Evander je napisao/la: ↑17 avg 2020, 16:12
Sretno Kumanu, trebat ce mu puno srece.
Jedna od vecih legendi kluba, nadam se da ga nece tek tako potrositi i baciti.
Ne treba žaliti Koemana, kad ga za pola godine šutnu ko kera.
Zna gdje je došao , u kakvim okolnostima i ko ga je doveo
Ne mogu njega bas tako lako sutnuti, ako naravno ne zasluzi to.
-
let3
- Postovi: 31801
- Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la let3 » 17 avg 2020, 16:32
Evander je napisao/la: ↑17 avg 2020, 16:26
let3 je napisao/la: ↑17 avg 2020, 16:14
Evander je napisao/la: ↑17 avg 2020, 16:12
Sretno Kumanu, trebat ce mu puno srece.
Jedna od vecih legendi kluba, nadam se da ga nece tek tako potrositi i baciti.
Ne treba žaliti Koemana, kad ga za pola godine šutnu ko kera.
Zna gdje je došao , u kakvim okolnostima i ko ga je doveo
Ne mogu njega bas tako lako sutnuti, ako naravno ne zasluzi to.
Zaboravljaš kakav lažov i manipulator je Bartomeu. Da te podsjetim:
13.07.2020
"Setien će voditi momčad u Ligi prvaka. Njegova namjera je voditi momčad i iduće sezone, a naša obveza je držati se ugovora koji smo potpisali," kazao je Bartomeu.
Mjesec dana poslije:
14.08.20.
Quique Setien je dobio otkaz nakon meča sa Bayernom.
Čovjek koji je u stanju ovako bezočno lagati javnost i šutati ljude ko prljave čarape, je sasvim sigurno u stanju to uraditi i sa još jednim trenerom u nizu

-
Evander
- Postovi: 16474
- Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Evander » 17 avg 2020, 16:33
NIje Kuman levat, niti anonimus u Barceloni, kao Setien.
-
let3
- Postovi: 31801
- Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la let3 » 17 avg 2020, 16:35
Evander je napisao/la: ↑17 avg 2020, 16:33
NIje Kuman levat, niti anonimus u Barceloni, kao Setien.
Za Bartomeua svakako jeste. Covjek dovodi i nabija trenere ko od šale, samo da bi sebe spasio.
Zato svaki ozbiljniji trener (a i Xavi kao legenda) izbjegavaju u širokom luku Barcu, sve dok je taj kriminalac na ćelu kluba.
-
Evander
- Postovi: 16474
- Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Evander » 17 avg 2020, 16:38
Bartomeu ga nece smijeniti, on odlazi.
Moze ga smjeniti novi predsjednik, koji ce zeliti da dovede svoje rjesenje. Ali, ako bude imao rezultat, igru, napredak, nece ga ni novi predsjednik otjerati. Ipak, Kuman je legenda kluba.
-
let3
- Postovi: 31801
- Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la let3 » 17 avg 2020, 16:41
Evander je napisao/la: ↑17 avg 2020, 16:38
Bartomeu ga nece smijeniti, on odlazi.
Izvini, ali to je potpuni nonsens.
Ne može on šutirati starog i dovoditi novog trenera, ako vec zna da odlazi. To je nidje veze logika.
Nema tu razmišljanja o odlasku, jer da razmišlja o tome - ne bi dovodio novog trenera

bolio bi ga qrc.
On se nada da ce ga Koeman podici sa rezultatima i dati mu novi mandat.
-
Evander
- Postovi: 16474
- Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Evander » 17 avg 2020, 16:43
Pa neko mora biti trener.
Ne mozes upravu promjeniti za 3 dana, a trener se mora postaviti.
Ne znam, koje je to rjesenje po tebi?
-
leorey
- Postovi: 14108
- Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la leorey » 17 avg 2020, 16:45
Riziko je napisao/la: ↑17 avg 2020, 16:24
Valverede izvini.
Nije tu ni do trenera, 9 igraca luzera koji su ispali od Liverpoola je pocelo protiv Bayerna.
Dakle, sve jasno. Niti jedan trener nije madjionicar.
Zadnja izmjena:
leorey, dana/u 17 avg 2020, 16:45, ukupno mijenjano 1 put.
27.10.2020
-
BoixosNois1899
- Postovi: 12602
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la BoixosNois1899 » 17 avg 2020, 16:45
Pa mora dovesti nekoga jer je još uvijek na funkciji ali u suštini on je od idućeg ljeta bivši. Ne znam u čemu je problem skontati to ponavljam se kao papagaj.
Najviše što Bartomeu može učiniti trenutno kako bi spasio fotelju je da ne raspiše prijevremene izbore. U tom slučaju će se oni održati u julu iduće godine kako je prvobitno i trebalo biti.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
-
let3
- Postovi: 31801
- Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la let3 » 17 avg 2020, 16:45
Evander je napisao/la: ↑17 avg 2020, 16:43
Pa neko mora biti trener.
Ne mozes upravu promjeniti za 3 dana, a trener se mora postaviti.
Ne znam, koje je to rjesenje po tebi?
Ama ne mora on smijenjivati ni starog, a kamoli dovodi novog - ako vec odlazi.
Tom tvojom logikom

kontaš
Bolio bi ga qrc ko je trener, kad vec odlazi. Postavio bi onoga iz B tima i hajmo dalje.
Kakav crni odlazak

-
Evander
- Postovi: 16474
- Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Evander » 17 avg 2020, 16:52
Pa ne moze sad klub stati sa radom.
Setien je zasluzeno dobio otkaz i ide. To je valjda logicno bilo.
A da sad Barto dao otkaz, klub bi bio u jos vecim problemima. Neko mora voditi klub, a nije vrijeme za izbore, mora se cekati kraj ove godine.
-
let3
- Postovi: 31801
- Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la let3 » 17 avg 2020, 16:55
BoixosNois1899 je napisao/la: ↑17 avg 2020, 16:45
Pa mora dovesti nekoga jer je još uvijek na funkciji ali u suštini on je od idućeg ljeta bivši. .
Zato što ne može odlazeći predsjednik birati i dovoditi nove trenere. To ni visočka Bosna ne bi radila, a kamoli jedna Barca
Zato i ne mislim da je Barto odlazeći uopšte, niti da planira otići sa ovim potezom dovođenjem Koemana. U tome je poenta.
Druga je stvar, hoce li ga prinuditi da raspiše vandredne izbore.
Zadnja izmjena:
let3, dana/u 17 avg 2020, 16:56, ukupno mijenjano 1 put.
-
ReX
- Postovi: 9115
- Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la ReX » 17 avg 2020, 16:55
Ajax is serious about bringing Luis Suarez to Amsterdam. [de telegraaf]
Mozel Dest u zamjeni braco Ajaxovci?

Zadnja izmjena:
ReX, dana/u 17 avg 2020, 16:56, ukupno mijenjano 2 puta.
@igrajlopte 🐦
-
Evander
- Postovi: 16474
- Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Evander » 17 avg 2020, 16:56
Pa ko da dovede novog trenera onda?
Ili mislis da je Setine trebao nastaviti?
-
Donnie Darko
- Postovi: 24784
- Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
- Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
-
Kontakt:
Post
Postao/la Donnie Darko » 17 avg 2020, 17:02
ReX je napisao/la: ↑17 avg 2020, 16:55
Ajax is serious about bringing Luis Suarez to Amsterdam. [de telegraaf]
Mozel Dest u zamjeni braco Ajaxovci?
Ovaj Dest je jedan od novih mitoloških talenata. Ni navijačima Ajaxa koje sam vidio po redditu nije jasno, ljudi misle da je u najbolju ruku prosječan bek.
-
ReX
- Postovi: 9115
- Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la ReX » 17 avg 2020, 17:03
Halo ba vidis kakvi smo na desnom beku.. da ludujemo, daj bilo sta samo da je "svjeziji" ime

Volio bi i ja Trenta ali nece skauzeri hahaha.
Ruku na srce stvarno desni bekova da valja nemozes naci u pm.. Osim Trenta sve ovo ostalo, Semedo, Carvajal, Cancelo i ostala buranija je u pet deka. Mogu biti World Class da bi iducu utakmicu ispadali non stop.
@igrajlopte 🐦
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []