FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

let3
Postovi: 31805
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 avg 2020, 14:31

JoeBleck je napisao/la:
17 avg 2020, 14:08


Kuman je budala ako prihvati posao.Bit ce popisan nakon 6 mjeseci.Sto je tragedija

To je to.

Da on prihvati Barcinu klupu u nekim normalnim okolnostima kad je klub sređen i funkcionalan, pa hajde. Covjek je zabio gol za prvu titulu LP, legenda kluba, zaslužio je šansu.
Ali doci u ovo rasulo da spašava Bartinu guz.icu, ne mogu da vjerujem da na to pristaje :shock: nije on glup covjek, pa da ne vidi gdje dolazi i kad dolazi u kojem momentu...i zašto ga pacov sad zove ;)

sombrero
Postovi: 1744
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sombrero » 17 avg 2020, 14:32

ma kakav stručni štab, Pique za predsjednika jer zna sa medijima i ograničiti mu ovlasti, Xaviju dati da bude sportski direktor idućih 100 godina, njemu bi dao dijete da ga čuva da ga imam
Iniesta nek bira koju ce dozivotnu ulogu u upravi, Puyol u stručni štab dozivotno da igračima opali šamar kad treba.

i Donald Trump za trenera, Make Barca great again.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5824
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 17 avg 2020, 14:33

A po cemu su to Xavi, Iniesta i Villa kvalifikovani da vode klub? To sto su bili dobi igraci ne znaci da imaju pojma o poslu. Odavno Barcelona nema dobre ljude na tim pozicijama cak ni u vrijeme Laporte samo sto je on imao suflera Cruyffa pa a neke stvari prosrale.
Don't hate what you don't understand.

Puma
Moderator
Postovi: 11419
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Puma » 17 avg 2020, 14:36

Po mom skromnom misljenju idelana trener za barcelonu bi bio Marcelo Gallardo.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

JoeBleck
Postovi: 6010
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 17 avg 2020, 14:39

Puma je napisao/la:
17 avg 2020, 14:36
Po mom skromnom misljenju idelana trener za barcelonu bi bio Marcelo Gallardo.
Da sjajan je.Ono sto radi sa Riverom je suflirani fudbal kakav je igrala Barcelona.Nema tu nekih superklasa ali ekipa djeluje atomski na terenu.Brzo,jednostavno i pokretljivo.

Za njega je potrebno da se klub dozove jer smatram sa ni on sam ne bi dozvolio da ga neko pravi budalom.
On ima ogroman rejting u J.Americi i napravio je vrhunske stvari,ne vjerujem da je voljan biti popisan da bi trenirao cisto Barcu.

Puma
Moderator
Postovi: 11419
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Puma » 17 avg 2020, 14:47

JoeBleck je napisao/la:
17 avg 2020, 14:39
Puma je napisao/la:
17 avg 2020, 14:36
Po mom skromnom misljenju idelana trener za barcelonu bi bio Marcelo Gallardo.
Da sjajan je.Ono sto radi sa Riverom je suflirani fudbal kakav je igrala Barcelona.Nema tu nekih superklasa ali ekipa djeluje atomski na terenu.Brzo,jednostavno i pokretljivo.

Za njega je potrebno da se klub dozove jer smatram sa ni on sam ne bi dozvolio da ga neko pravi budalom.
On ima ogroman rejting u J.Americi i napravio je vrhunske stvari,ne vjerujem da je voljan biti popisan da bi trenirao cisto Barcu.
Pa zato sam njega i naveo jer mi izgleda kao ozbiljan tip koji ne bi dozvoljavao da mu se iko mijesa u posao.

Sigurno, ono sto je najbitnije da je dokazao da je vrhunski strucnjak, a dodatni plusevi svakako sto nema jezicku barijeru i sto je Messijev sunarodnjak.

Od njega se svakako ocekuje da svakog momenta preseli u Europu.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Chinaglia
Postovi: 28946
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Chinaglia » 17 avg 2020, 14:55

barci treba trener koji ce uvidjeti da glavni igraci moraju ici i da mladi igraci moraju dobiti priliku za igru

"Ako u ekipi imam igrače od 22 godine i od 30 godina, a oni pružaju jednake predstave, onda biram ove mlađe. Suárez, Messi, Busquets i Piqué imaju više od 30 godina. Istina je da su oni u Barceloni godinama, ali šta je s budućnosti? Šta kad se oproste ili odu iz kluba...?"
navodna (arhivska) izjava ronalda koemana i to u teoriji zvuci idealno, no praksa je vec nesto drugo

Avatar
xaviesta
Postovi: 5824
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 17 avg 2020, 15:03

Gdje je i sta radi Loui Van Gaal?
Don't hate what you don't understand.

let3
Postovi: 31805
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 avg 2020, 15:08

"Valverde ➡ Setien ➡ Koeman.
U pitanju je zbunjen klub."
Koga Pacov dovede, jadna mu majka. Ne žalim Koemana, sam je kriv kad je pristao da bude Bartin potrčko. Svakako ce ga šutnuti za pola godine.
Klub je u kandžama ćoravog kretena i njegove samovolje i svi samo gledaju :facepalm:

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12604
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 17 avg 2020, 15:10

let3 je napisao/la:
17 avg 2020, 14:31
JoeBleck je napisao/la:
17 avg 2020, 14:08


Kuman je budala ako prihvati posao.Bit ce popisan nakon 6 mjeseci.Sto je tragedija

To je to.

Da on prihvati Barcinu klupu u nekim normalnim okolnostima kad je klub sređen i funkcionalan, pa hajde. Covjek je zabio gol za prvu titulu LP, legenda kluba, zaslužio je šansu.
Ali doci u ovo rasulo da spašava Bartinu guz.icu, ne mogu da vjerujem da na to pristaje :shock: nije on glup covjek, pa da ne vidi gdje dolazi i kad dolazi u kojem momentu...i zašto ga pacov sad zove ;)
Kako ne shvatate da je Bartomeu bivši. Prijevremeni izbori su neminovnost. Danas će odlučiti kad i kako ali najvjerovatnije je da će biti održani u novembru. Dakle nema te sile koja će spasiti ovu upravu više. Oni su prošlost.

Kao što sam i sinoć spomenuo, mene ovo iznenađuje jedino zato što je Koeman nekoliko puta već ponovio da hoće da vodi Nizozemsku na Europskom prvenstvu. Zato me iznenađuje da je pristao na ovo, ali kao što reče @messilla izgleda da je shvatio da mu je ovo zadnja šansa da vodi Barcu.

Sljedeća sezona je svakako nebitna i glupo je očekivati neke spektakularne stvari. Treba sačekati da nova uprava dođe i onda se tek mogu očekivati nege ozbiljnije promjene.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

let3
Postovi: 31805
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 avg 2020, 15:12

@BoixosNois1899

Kako bolan bivši, zar ne vidiš da dovodi novog trenera. Svog novog potrčka, kao što su mu bili Valverde i Setien.
Bivši predsjednici ne mogu dovoditi nove trenere :mrgreen:

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14208
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romagnoli13 » 17 avg 2020, 15:16

Još samo da sad oteraju jedno 10 igrača i dovedu 10 novih, to bi spasilo situaciju. Previše je tu matori igrača koji imaju strašno jake ugovore, te koje niko ne želi, jer malo koji klub može podnijeti njihove ugovore.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
leorey
Postovi: 14108
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 avg 2020, 15:19

JoeBleck je napisao/la:
17 avg 2020, 14:39
Puma je napisao/la:
17 avg 2020, 14:36
Po mom skromnom misljenju idelana trener za barcelonu bi bio Marcelo Gallardo.
Da sjajan je.Ono sto radi sa Riverom je suflirani fudbal kakav je igrala Barcelona.Nema tu nekih superklasa ali ekipa djeluje atomski na terenu.Brzo,jednostavno i pokretljivo.

Za njega je potrebno da se klub dozove jer smatram sa ni on sam ne bi dozvolio da ga neko pravi budalom.
On ima ogroman rejting u J.Americi i napravio je vrhunske stvari,ne vjerujem da je voljan biti popisan da bi trenirao cisto Barcu.
Tata Martino isto razvaljivao tamo
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 14108
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 avg 2020, 15:21

Nece niko od kicme tima otici, to je jasno ko dan
27.10.2020

let3
Postovi: 31805
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 avg 2020, 15:29

Romagnoli13 je napisao/la:
17 avg 2020, 15:16
Još samo da sad oteraju jedno 10 igrača i dovedu 10 novih, to bi spasilo situaciju. Previše je tu matori igrača koji imaju strašno jake ugovore, te koje niko ne želi, jer malo koji klub može podnijeti njihove ugovore.
Ne 10, vec 11 ide na transfer listu :mrgreen:
slika

Na to dodaj. Firpa, Rafihnu, Braithwaita, Todiboa, možda i Griezmanna...ide to na 15 igrača :mrgreen:

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14208
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romagnoli13 » 17 avg 2020, 15:31

Samo što niti jedan of ovih igrača ne vrijedi ni pola od ovoga što je navedeno. Osim možda Coutinha i Dembelea, ali on ponajviše zbog godina.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12604
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 17 avg 2020, 15:31

let3 je napisao/la:
17 avg 2020, 15:12
@BoixosNois1899

Kako bolan bivši, zar ne vidiš da dovodi novog trenera. Svog novog potrčka, kao što su mu bili Valverde i Setien.
Bivši predsjednici ne mogu dovoditi nove trenere :mrgreen:
Dani su mu odbrojani. On je tu još ovu sezonu i onda nadam se Font preuzima. A budući da ćemo vjerovatno već u novembru znati novog predsjednika imaće dovoljno vremena da se pripremi do ljeta.

I dajte molim vas kakav Marcelo Gallardo. Nikakve razlike ne bi bilo. Sažvakala bi ga svlačionica brže nego Setiena. Uostalom vidjeli smo svi kako se Tata Martino fino proveo u Europi. :lol:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

let3
Postovi: 31805
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 avg 2020, 15:36

BoixosNois1899 je napisao/la:
17 avg 2020, 15:31
let3 je napisao/la:
17 avg 2020, 15:12
@BoixosNois1899

Kako bolan bivši, zar ne vidiš da dovodi novog trenera. Svog novog potrčka, kao što su mu bili Valverde i Setien.
Bivši predsjednici ne mogu dovoditi nove trenere :mrgreen:
Dani su mu odbrojani. On je tu još ovu sezonu i onda nadam se Font preuzima. A budući da ćemo vjerovatno već u novembru znati novog predsjednika imaće dovoljno vremena da se pripremi do ljeta.

I dajte molim vas kakav Marcelo Gallardo. Nikakve razlike ne bi bilo. Sažvakala bi ga svlačionica brže nego Setiena. Uostalom vidjeli smo svi kako se Tata Martino fino proveo u Europi. :lol:
To smo pisali nakon Rome, odtad prošle još dvije godine, u međuvremenu se se desili Liverpul i Bajern, nogirana dva trenera , a Barto i dalje jaše dok raja prica price "on je bivši, dani su mu odbrojani" :crazy: kako da ne. Barto se očito ne smatra bivšim, dok šutira starog a danas dovodi novog trenera ;) to ne rade ljudi ciji su dani odbrojani.
Vjerovatno ce zaganjati Neymara i time ponovo zaluditi svjetinu.

Avatar
Evander
Postovi: 16474
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 17 avg 2020, 16:12

Sretno Kumanu, trebat ce mu puno srece.
Jedna od vecih legendi kluba, nadam se da ga nece tek tako potrositi i baciti.

let3
Postovi: 31805
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 avg 2020, 16:14

Evander je napisao/la:
17 avg 2020, 16:12
Sretno Kumanu, trebat ce mu puno srece.
Jedna od vecih legendi kluba, nadam se da ga nece tek tako potrositi i baciti.
Ne treba žaliti Koemana, kad ga za pola godine šutnu ko kera.

Zna gdje je došao , u kakvim okolnostima i ko ga je doveo :kafa:

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []