
Nemojte se momci zahebavati molim vas.
Moderatori/ce: ribery,insider,Monolog,TaRgEt_,_dreamer_
Na toj poziciji nam ne treba Ara Hodžić, samo će se Džeko bezveze morati vraćati dublje po loptu, jer momak nije nikakav kreator, i ovaj će bukvalno biti igrač manje. Dodaj tome da ništa ne može ponuditi u defanzivi i imaš igrača manje i u posjedu kao i bez.hurem je napisao/la: ↑02 sep 2020, 20:52Ma igrat ce Sanicanin umjesto Bicakcica...pretpostavljam.
Ja bih radije njega ili Kovacevica nego Bicu. Jednostavno su spremniji. + Sunjic.
Krenuo bih i s Hodzicem u prvih 11...na mjestu 10-ke jer tesko da ce Dzeko propustiti ovu utakmicu....Civic ispred Kolasinca..Gojak i Cimirot starteri naravno.
Uglavnom krenuo bih s ovima sto su odigrali vec nekoliko utakmica..nek trce. Ionako smo oslabljeni.
Jesi to Sasu i Ichu slusaoforgempp je napisao/la: ↑02 sep 2020, 21:58Nemojte se palit na ove utakmice, tj ako obe izgubimo pa da padamo u ambis, ili ako dobijemo da euforije neke stvaramo, ovo takmicenje je nebitno za sve, osim za UEFU koja puni kasu i za trenere koji probavaju razlicite stvari, sve nam treba biti usmjereno ka Sj. Irskom.
ok
Marjan na liveu na ytJavierBosnia je napisao/la: ↑03 sep 2020, 00:51Jesi to Sasu i Ichu slusaoforgempp je napisao/la: ↑02 sep 2020, 21:58Nemojte se palit na ove utakmice, tj ako obe izgubimo pa da padamo u ambis, ili ako dobijemo da euforije neke stvaramo, ovo takmicenje je nebitno za sve, osim za UEFU koja puni kasu i za trenere koji probavaju razlicite stvari, sve nam treba biti usmjereno ka Sj. Irskom.
Najbolja solucija je gledati preko antene, ja nedavno halalio 10ak maraka.KrajisnikBosnjak je napisao/la: ↑02 sep 2020, 17:14Gdje će biti PRIJENOS utakmica Lige Nacija?
Nemam NOVA BH vec duzi period... Hvala.
Slusalica brate, jel' ga nema i je li perfidno?
Šta drugo očekivati od srbo-četnishkog agresora?!Beduin je napisao/la: ↑03 sep 2020, 08:17Slusalica brate, jel' ga nema i je li perfidno?
PS. Ovakve igrace treba odmah odstraniti kao primjer drugima, neka se prodaje preko Borca, a ne reprezentacije za koju ga boli kita, ucero mu Vico.
Postava koja nas je unistila u proslim kvalifikacijama.
On je svoju sastavio ovakvim i slicnim komentarimaWandelanoite je napisao/la: ↑30 avg 2020, 19:22Bajevic je najveci idiot na klupi reprezentacije u njenoj historiji, covjek je sjebo i Robija.
Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 13 gostiju.