FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
vuvu_zzz
Postovi: 629
Pridružen/a: 03 jul 2010, 22:40
Lokacija: Zemlja-Mjesec-Mars
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la vuvu_zzz » 17 dec 2010, 17:53

S-Y-L-A-R je napisao/la:Ako vam je Milito najbolji napadac vi ste propali :lol: :lol: :lol:
jos jedan padobranac uletio....obrazlozi napisano, ili obrazlozi da je Gomez bolji :roll:
http://www.youtube.com/watch?v=zVnS_KIWW8w

http://www.youtube.com/watch?v=7T8sBJluRtg

--------------TO BE CONTINUED--------------

DOMINACIJA JE NEMINOVNOST xD

“Nevjerojatno, Benitez izgubio? Ne mogu vjerovati, no, kasni samo devet bodova” - Mou

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 17 dec 2010, 17:55

vuvu_zzz je napisao/la:
S-Y-L-A-R je napisao/la:Ako vam je Milito najbolji napadac vi ste propali :lol: :lol: :lol:
jos jedan padobranac uletio....obrazlozi napisano, ili obrazlozi da je Gomez bolji :roll:
Izvini nisam nigdje napisao da je Gomez bolji(iako jest) ali Milito ni u Tošku nije najbolji a kamoli u ekipi kao sto je Inter :lol: :lol: :lol:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la MaGiCa » 17 dec 2010, 17:57

S-Y-L-A-R je napisao/la:
Video si tone mojih argumenata ovde, i mogao si da vidis da pratim BL (doduse ne toliko koliko pratim Big3).
VB i Demichelisa sam stavio kao primer najcenjenijih stopera BMa. Ne znam da li ce igrati ili ne, a to su najbolji stoperski par BMa - sem ako se ne dovede neko novi.
Ali sa druge strane, ne znam hoce li igrati i Milito (jer Benitez forsira Eto`a). To sam onako stavio: najbolji napadaci jednog kluba protiv najboljih (u javnosti najcenjenijih) stopera drugog kluba.
Ali bitno je da ti znas koliko cega ja pratim u zivotu. Zato sam i napisao to sto sam napisao. Jbga, impulsivna priroda
.Ako vam je Milito najbolji napadac vi ste propali :lol: :lol: :lol:
Ko smo mi? :?
I da. Milito je posle Eto`a najbolji Interov napadac. A Eto`o i Milito su klasa za celi napad BMa i ostatak nemacke lige.
A "kvazi Matador", koji vola nije mogao da ubode do skoro, treba da pogleda kako to radi onaj pravi El Matador - klasa za sve napadace iz BL.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 17 dec 2010, 18:00

MaGiCa je napisao/la:
S-Y-L-A-R je napisao/la:
Video si tone mojih argumenata ovde, i mogao si da vidis da pratim BL (doduse ne toliko koliko pratim Big3).
VB i Demichelisa sam stavio kao primer najcenjenijih stopera BMa. Ne znam da li ce igrati ili ne, a to su najbolji stoperski par BMa - sem ako se ne dovede neko novi.
Ali sa druge strane, ne znam hoce li igrati i Milito (jer Benitez forsira Eto`a). To sam onako stavio: najbolji napadaci jednog kluba protiv najboljih (u javnosti najcenjenijih) stopera drugog kluba.
Ali bitno je da ti znas koliko cega ja pratim u zivotu. Zato sam i napisao to sto sam napisao. Jbga, impulsivna priroda
.Ako vam je Milito najbolji napadac vi ste propali :lol: :lol: :lol:
Ko smo mi? :?
I da. Milito je posle Eto`a najbolji Interov napadac. A Eto`o i Milito su klasa za celi napad BMa i ostatak nemacke lige.
A "kvazi Matador", koji vola nije mogao da ubode do skoro, treba da pogleda kako to radi onaj pravi El Matador - klasa za sve napadace iz BL.
Ovo bi trebalo da udje u uzi krug nominacija za temu Najsmjesniji postovi na forumu :P :P
Milito klasa :shock: :shock: :shock: jos neki pisu SVJETSKA klasa pa dajte molim vas lako mu je bilo protiv Buytena i Demichelisa kojih bi se vlastita majka odrekla da pogleda jednu njihovu utakmicu a jos reci da je bolji od svakog napadaca iz BL-a :lol: :lol: :lol: hahaha.Smjesan si lik pravo :lol:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
nevjernik
Postovi: 2236
Pridružen/a: 08 sep 2009, 16:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la nevjernik » 17 dec 2010, 18:02

A ti jos smjesniji, hajde razgulite odavde, dok vas nisam prijavio za gluposti koje pisete :twisted:
"Smatram hrabrijeg onog koje prevlada svoje želje, nego onoga koji pobijedi svoje neprijatelje; jer najteža bitka je nad sobom samim." - Aristotel

Avatar
effe_sa
Postovi: 7509
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la effe_sa » 17 dec 2010, 18:02

Magica: a jel smijesno sto ste 99 posto izgubili jednog predstavnika u ligi prvaka???ja nemam nista protiv talijana, al nema tu ni talenata, jako su lose utakmice, pad interesa za ligu u svijetu.....sve je to palo na niske grane
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la sarajlija89 » 17 dec 2010, 18:03

Ma sta se raspravljate s njima...vidite da i ne znaju ko je diego millito....inace nikad ne bi nesto slicno napisali

:| :roll:

@magica

stipu gatibo....ne vrijedi objasnjavat..bezveze se smaras :D 8-)
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
vuvu_zzz
Postovi: 629
Pridružen/a: 03 jul 2010, 22:40
Lokacija: Zemlja-Mjesec-Mars
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la vuvu_zzz » 17 dec 2010, 18:05

a jbem ga ja, al se mrzim ponavljati...

momak, pogledaj statistiku doticnog u Zaragozi i Genovi, najbolji strijelac tih ekipa je bio, a pri tome Realu 4 komada zabio, not enough...jel mu to bilo lahko

ubuduce prvo se raspitaj pa onda nesto pricaj, vidi se da ne znas, nego si tek tako uletio

ovo je tuzno vise postalo :(
http://www.youtube.com/watch?v=zVnS_KIWW8w

http://www.youtube.com/watch?v=7T8sBJluRtg

--------------TO BE CONTINUED--------------

DOMINACIJA JE NEMINOVNOST xD

“Nevjerojatno, Benitez izgubio? Ne mogu vjerovati, no, kasni samo devet bodova” - Mou

Avatar
Saurman
Postovi: 29585
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Saurman » 17 dec 2010, 18:05

Kakvu raspravu voditi o ligi koju vodi mafija o stadionima koji izgledaju kao Stonehenge o posjeti koja je u rangu ukrajniske lige...no vratimo se duelu :D već ste dobili po turu od raštimanog Werdera šta onda da očekujete kad vam dođe Minhenska filharmonija :D
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la MaGiCa » 17 dec 2010, 18:06

effe_sa je napisao/la:Magica: a jel smijesno sto ste 99 posto izgubili jednog predstavnika u ligi prvaka???ja nemam nista protiv talijana, al nema tu ni talenata, jako su lose utakmice, pad interesa za ligu u svijetu.....sve je to palo na niske grane
Idi na temu "lige petice", pa ces videti moje stavove.

Avatar
nevjernik
Postovi: 2236
Pridružen/a: 08 sep 2009, 16:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la nevjernik » 17 dec 2010, 18:09

Saurman je napisao/la:Kakvu raspravu voditi o ligi koju vodi mafija o stadionima koji izgledaju kao Stonehenge o posjeti koja je u rangu ukrajniske lige...no vratimo se duelu :D već ste dobili po turu od raštimanog Werdera šta onda da očekujete kad vam dođe Minhenska filharmonija :D
Bravo ! Dajte pohvalite momka, apsolutno si upravu, nek ti zavide na pameti :roll:
"Smatram hrabrijeg onog koje prevlada svoje želje, nego onoga koji pobijedi svoje neprijatelje; jer najteža bitka je nad sobom samim." - Aristotel

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 17 dec 2010, 18:10

vuvu_zzz je napisao/la:a jbem ga ja, al se mrzim ponavljati...

momak, pogledaj statistiku doticnog u Zaragozi i Genovi, najbolji strijelac tih ekipa je bio, a pri tome Realu 4 komada zabio, not enough...jel mu to bilo lahko

ubuduce prvo se raspitaj pa onda nesto pricaj, vidi se da ne znas, nego si tek tako uletio

ovo je tuzno vise postalo :(
Ma daj molim te.Sta znaci ako je bio najbolji strijelac tih ekipa kad nije dokazan u velikom klubu.Jel Mariu Gomezu po kojem pljujete nekoliko postova iznad u Sttutgartu bilo kokurencija po broju postignutih golova i mi bi sad trebali rec da je on Svjetska klasa,da su npr Rooney i Ibrahimovic male mace za njega.Spusti se malo to je ipak samo Milito.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3534
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la tony-mortale » 17 dec 2010, 18:12

to što neko nije čuo za milita do prošle sezone ne znači da on nije igrao fudbal, a igrao ga je naravno i to jako dobro, pogledati malo gdje je sve bio i kakve je statistike imao u realno lošim klubovima.
inter će po meni vjerovatno proći bajerna, skoro na svi pozicijama ima puno bolje igrače, u finalu LP lani su bili za tri klase bolji, bajernova odbrana je grčka tragedija, a i ako se u januaru pojačaju treba vremena da se uigraju, napad intera neuporedivo bolji, jedina prednost bavaraca je po krilima gdje su riberi i roben stvarno svjetske klase.
sadašnja forma za ovaj duel ne znači ništa jer za dva mjeseca će to biti skroz druga priča, nije bayo bez šansi naravno, al teško mogu dalje, ja ću iako sam milanista navijati za inter koliko god to nekog čudilo, a i lani sam u finalu ;)
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
Io_Sono_Interista
Postovi: 405
Pridružen/a: 29 sep 2010, 13:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Io_Sono_Interista » 17 dec 2010, 18:22

2 mjeseca treba temu drzat u ovom usijanju pa kad dodje tekma da se to sve rascvjeta :mrgreen:
bavarska filharmonijo najbolji ste,Gomez je najbolji napadac i Milito je nula od igraca,van Buyten,Demichelis,Breno,Badstuber,Contento su neki od najjacih defanzivaca sto su nase oci vidjele i normalno je da ce zaustavit nesposobnog Milita
kad je covjek toliko los neznam sto imate toliki kompleks od njega,nama je najbolji jer nam je toliko toga donio i jos draze sto vas je sam otreso u finalu 8-)
Interu je svaki igrac bitan jer smo timski i dosli do proslosezonskih uspjeha a ne zavisimo od staklenog Arjena i njegove inspiracije ;)
Robben ne igra - Bayern ne igra i to je toliko ocigledno i vidjelo se bezbroj puta da ce cak i nas rumeni skontat koga treba blokirat ;)
sve vas lijepo pozdravljam i da aBd za 2 mjeseca odgledamo meceve i da sumiramo ko ce pojest sva g.ovna napisana ovdje
...Io non rubo il campionato ed in Serie B non son mai stato...

Avatar
VolimLiverpool
Postovi: 4944
Pridružen/a: 23 avg 2010, 23:57
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la VolimLiverpool » 17 dec 2010, 18:25

Jao,majko mila.Čovjek im zabio dvicu u finalu i on piše:Ako vam je Milito najbolji napadač,vi ste propali.
Ne mogu da vjerujem.
Sa istraumatiziranim @effe_sa ne treba ni razgovarati niti se raspravljati,vidi se da lik treba psihološku pomoć.Jbt,on i onaj @alfarouqaminu su za ovo kratko vrijeme više smajlića stavili nego svi oni forumaši koji su od početka ovdje. :lol:
You'll never walk alone.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6933
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Romariooo » 17 dec 2010, 18:25

Opasno su digli navijaci Intera, a ne znaju jadni da im valja cekati 44 godine da osvoje ligu prvaka, jer u principu Inter osvaja ligu prvaka svakih 45 godina
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
nevjernik
Postovi: 2236
Pridružen/a: 08 sep 2009, 16:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la nevjernik » 17 dec 2010, 18:28

Romariooo je napisao/la:Opasno su digli navijaci Intera, a ne znaju jadni da im valja cekati 44 godine da osvoje ligu prvaka, jer u principu Inter osvaja ligu prvaka svakih 45 godina
evo imamo i statisticara na forumu, jer da nije njega kako bi mi inace znali da Inter mora cekati 45 godina do nove godine, a cak ni taj statisticar ne zna da je barceloni trebalo skoro 100 godina igranja da osvoji isti trofej
"Smatram hrabrijeg onog koje prevlada svoje želje, nego onoga koji pobijedi svoje neprijatelje; jer najteža bitka je nad sobom samim." - Aristotel

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8220
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la geronimo » 17 dec 2010, 18:30

Io_Sono_Interista je napisao/la: sve vas lijepo pozdravljam i da aBd za 2 mjeseca odgledamo meceve i da sumiramo ko ce pojest sva g.ovna napisana ovdje
A šta se to ovdje pisalo? :? Hajd' dobro, još danas će biti ovako a već sutra neće niko navraćati na "protivničke teme". :mrgreen: Nisam znao da je Sammer igrao stopera. :shock:

I ja vas sve pozdravljam (moram, red je, moj prvi post na ovoj temi ako se ne varam) a posebno amella kojem ću prvo napisati riječi utjehe. Tamo negdje u martu. :D

Očekuju nas 2 veoma dobre utakmice (nadam se) i neka prođe bolji. Samo opušteno.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
robovi88
Postovi: 2353
Pridružen/a: 27 okt 2008, 18:53
Lokacija: Grad Smoga
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la robovi88 » 17 dec 2010, 18:31

nevjernik je napisao/la:
Romariooo je napisao/la:Opasno su digli navijaci Intera, a ne znaju jadni da im valja cekati 44 godine da osvoje ligu prvaka, jer u principu Inter osvaja ligu prvaka svakih 45 godina
evo imamo i statisticara na forumu, jer da nije njega kako bi mi inace znali da Inter mora cekati 45 godina do nove godine, a cak ni taj statisticar ne zna da je barceloni trebalo skoro 100 godina igranja da osvoji isti trofej
OOOOOOOOOOOOOOOOOuuuuuuuuuuuuuuuu kako Spuštanjeeeee :oops: :oops: Romariooo mene bi bilo stid :oops: (naravno ukoliko je istina ovo sto je nevjernik rekao)

Ave nevjernik ;)
Zlatan Ibrahimović : The most Complete Striker in The World !

A.C Milan The Most Successful Club in The World ! ♥

Mi dispiace per te non va, Noi Siamo in Serie A, ma tu vai bene per la Serie A HAHAHA!

Avatar
Mandrak
Postovi: 2399
Pridružen/a: 22 okt 2009, 14:33
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Mandrak » 17 dec 2010, 18:31

S-Y-L-A-R je napisao/la:
vuvu_zzz je napisao/la:a jbem ga ja, al se mrzim ponavljati...

momak, pogledaj statistiku doticnog u Zaragozi i Genovi, najbolji strijelac tih ekipa je bio, a pri tome Realu 4 komada zabio, not enough...jel mu to bilo lahko

ubuduce prvo se raspitaj pa onda nesto pricaj, vidi se da ne znas, nego si tek tako uletio

ovo je tuzno vise postalo :(
Ma daj molim te.Sta znaci ako je bio najbolji strijelac tih ekipa kad nije dokazan u velikom klubu.Jel Mariu Gomezu po kojem pljujete nekoliko postova iznad u Sttutgartu bilo kokurencija po broju postignutih golova i mi bi sad trebali rec da je on Svjetska klasa,da su npr Rooney i Ibrahimovic male mace za njega.Spusti se malo to je ipak samo Milito.
Kako nije Milito dokazan u velikom klubu kad je prošle godine bio jedan od kljucnih igraca Intera na pohodu na trostruku krunu...druga je stvar što je izgleda imao nekog kretena za menagera , koji ga nije znao progurati u karijeri ali Diego Milito je igracina i pravi gol igrac (ima nenormalan osjecaj za gol) u to nema nikakve sumnje.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.