FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9897
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Nail for Real » 18 dec 2010, 20:09

Cestitke.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
materazzi
Postovi: 566
Pridružen/a: 09 dec 2009, 11:38
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la materazzi » 18 dec 2010, 20:14

Nail for Real je napisao/la:Cestitke.


hvala

Avatar
vuvu_zzz
Postovi: 629
Pridružen/a: 03 jul 2010, 22:40
Lokacija: Zemlja-Mjesec-Mars
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la vuvu_zzz » 18 dec 2010, 20:26

[youtube][/youtube]


Pandev, Etoo, Biabiany

FC Inter - TP Mazembe 3-0


8-) 8-)
http://www.youtube.com/watch?v=zVnS_KIWW8w

http://www.youtube.com/watch?v=7T8sBJluRtg

--------------TO BE CONTINUED--------------

DOMINACIJA JE NEMINOVNOST xD

“Nevjerojatno, Benitez izgubio? Ne mogu vjerovati, no, kasni samo devet bodova” - Mou

Makaveli
Postovi: 348
Pridružen/a: 11 jul 2010, 14:51
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Makaveli » 18 dec 2010, 20:38

Portillo je napisao/la:
Makaveli je napisao/la: nidje veze :)
prije svega,il capittano je ispao budala pored robbena par puta..a chivu u 99% duela :) ! jedini koji je imao dobijene duele sa maesrtom jeste cambiasso,koji je je presjekao par dobrih lopti i napada ...

ja ne znam sta si ti gledao,ali bilo bi mi drago ako mozes da argumentujes tvrdnje :) ne pravi se budala,i ovo pises zato jer si svjestan koliko je moj miljenik kvalitetniji igrac covijek odo onog sljama kojeg glorifikujes..neopravdano naravno!!!
Ne lavicu. Robben ga niti u jednom duelu nije dobio, ja zapravo ne znam sta si ti gledao, uostalom, zar je on uopce dolazio do lopte u toj utakmici? Drugo, Zanetti se vrlo rjetko nalazio na poziciji lijevog beka, a ti napadi koji su isli preko Robbena u trenutku kada je Zanetti bio tamo su bili odmah osujeceni (dakle onda kada je usao Deki a izasao Chivu), Cambiasso mu je uzeo 432905309 lopti i ne samo njemu nego cijelom timu Bayerna, onda... Bayern nije imao niti jedne ozbiljnije prilike na utakmici, zanimljivo kako je nije uspio stvoriti cak ni veliki Robben. A ta komparacija sa Ronaldom... mislim da je to suvisno komentirati, mogu reci da po tome samo podsjecas na Paju patka :lol:
vidim i nije mi drago vidjeti da nisi jos uvijek naucio razmisljati svojom glavom, i da je tvoje pisanje uglavnom kopiranje tudjih misli ,te potpuna lisenost bilo kakvog stila i logike :)
pusto baljezganje,preuvelicavanje, i ostvrti na gluposti i uvjerenja...tipicno za tako nemastovitog i virtuelnog lika kakv jesi ...

ako ti spomenuh da nadjes uporiste za svoje tvrdje,to sam i zahtjevao i ocekivao u narednom obracanju,a ne hrpu glupo naslaganih rijeci i prosto razvaljenih recenica...

[youtube][/youtube]
pa da krenemo sa cinjenicama :- 0:36-0:48 vidjeli smo kako dva igraca intera su napravljena budalama :)
-1-04 roben je direktno ucestvovao u akciji gdje je napravljen penal,nedosudjen doduse,ali ne umanjuje se vrijednost situacije !
na 4-49 mozemo vidjeti il capittana i cambiassa kako u tandemu i nijemo posmatraju robbenov prodor i idealan ubacaj u kazneni prostor ,te priliku za bayern...

naravno da ovaj klip oskudjeva informacijama i robbenovim bravurama,kao i savrsenim postavljanjem cambiassa,te obranama cesara koje su sprijecile robbenove genijalne tehnicki savrsene udarce ...

ali i ovo je dovoljno da argumentima oborim tvoje valjanje gluposti ;)
hvala i dovidjenja ;)

sve cestitke interu na zasluzeno osvojenoj tituli !!!

btw. ta komparacija sa ronaldom je sa moje strane na par foruma elaborirana i sam si bio ucesnik jedne...
naravno da je robbenov kvalitet i virtuozitet veci ali da je ronaldo vise eksponiran i priznat ,sto je samo zadovoljavanje sujete prijer ljudske gluposti :)

Avatar
materazzi
Postovi: 566
Pridružen/a: 09 dec 2009, 11:38
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la materazzi » 18 dec 2010, 20:46

nadam se da ces u buducnosti glorifikovanje Robbena , koji jeste klasa nastaviti na temi Bayerna ili bundeslige , ovdje bi se ipak trebalo vise baviti novim trofejem Intera ,
cestitle ekipi i presidenteu , kojem je ova titula izgleda mnogo znacila

Avatar
Portillo
Postovi: 3114
Pridružen/a: 08 avg 2010, 00:07
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Portillo » 18 dec 2010, 20:58

Makaveli je napisao/la: vidim i nije mi drago vidjeti da nisi jos uvijek naucio razmisljati svojom glavom, i da je tvoje pisanje uglavnom kopiranje tudjih misli ,te potpuna lisenost bilo kakvog stila i logike :)
pusto baljezganje,preuvelicavanje, i ostvrti na gluposti i uvjerenja...tipicno za tako nemastovitog i virtuelnog lika kakv jesi ...

ako ti spomenuh da nadjes uporiste za svoje tvrdje,to sam i zahtjevao i ocekivao u narednom obracanju,a ne hrpu glupo naslaganih rijeci i prosto razvaljenih recenica...

[youtube][/youtube]
pa da krenemo sa cinjenicama :- 0:36-0:48 vidjeli smo kako dva igraca intera su napravljena budalama :)
-1-04 roben je direktno ucestvovao u akciji gdje je napravljen penal,nedosudjen doduse,ali ne umanjuje se vrijednost situacije !
na 4-49 mozemo vidjeti il capittana i cambiassa kako u tandemu i nijemo posmatraju robbenov prodor i idealan ubacaj u kazneni prostor ,te priliku za bayern...

naravno da ovaj klip oskudjeva informacijama i robbenovim bravurama,kao i savrsenim postavljanjem cambiassa,te obranama cesara koje su sprijecile robbenove genijalne tehnicki savrsene udarce ...

ali i ovo je dovoljno da argumentima oborim tvoje valjanje gluposti ;)
hvala i dovidjenja ;)

sve cestitke interu na zasluzeno osvojenoj tituli !!!

btw. ta komparacija sa ronaldom je sa moje strane na par foruma elaborirana i sam si bio ucesnik jedne...
naravno da je robbenov kvalitet i virtuozitet veci ali da je ronaldo vise eksponiran i priznat ,sto je samo zadovoljavanje sujete prijer ljudske gluposti :)
I sta mislis da ces me jednim kilometarskim postom izbacit iz takta, hahaha ne prolazi Ado2 to kod mene.

Kao prvo, taj video nije mjerodavan pokazatelj Robbenove rutine spram Intera. Dakle, ako si gledao tekmu, a vjerujem da jesi, mogao si zapaziti da Robben u cijeloj toj utakmici nije nista znacajnije napravio, sem sto je jednom proso pored Chivua ako nije, to u prvoj minuti videa, nakon toga nista, jedino sto je poslao loptu 20 metara preko gola svojim sjajnim sutem. Onda... tako kvalitetan igrac kao sto je Robben kakvog ga zapravo ti predstavljas trebao bi donijeti nekakvu prevagu u toj utakmici, no ... ostalo je Bayern 0-2 Inter.

Sto se tice komparacije sa Ronaldom. Dakle, prema tvojoj tvrdnji Ronaldo je bolji od Robbena samo zato sto je Medijski vise eksponiran hahahaha. Pa da i to oprvrgnemo. Prvo, po tom bi trebo bit uvjerljivo bolji i od Messija jer je i od njega vise eksponiran :roll:, drugo Robben pola sezone igra pola ne igra, dakle... onda, recimo da Ronaldo ima 10x bolji sut od njega, pas, tjelesne predispozicije, vise je takticki dozreo od Staklenog, cak bi rekao da je i brzi od njega. Covjek je sam prakticki odveo Manchester do finala, to sada radi i sa Realom. A Robben? Odveo Bayern u finale (jest, zajedno sa Ovrebom), sa Realom prakticki nista nije uradio, a zapravo bi kao glavni igrac tima (tada u Realu) trebao uraditi mnogo vise, mislim gdje si god otisao i raspravljao o tome bio si donji, to i sam znas.

Ma uostalom, nemam cak ni zelje da se prepirem oko toga, jer smo svi mi glupi a samo ti pametan.

Nego, dajte par slika sa trofejem 8-)
O le le, O la la, ser del Barça es ser un subnormal

El FC Barcelona es una moda... El Real Madrid es eterno

Avatar
amell
Postovi: 724
Pridružen/a: 03 maj 2010, 13:31
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la amell » 18 dec 2010, 21:08

Makaveli je napisao/la:
Huska je napisao/la:boljeg protivnika nismo mogli dobiti...ono bas da se lijepo zagrijemo pred 1/4 sa Man Utd :D

samo da dovedemo Ranocchiu u januaru i nimalo ne brinem...Zanetti igra kao da ima 27, tako da je Robbenu opet u dzep...

znaci samo da nam tri igraca uhvate pravu formu Maicon, Sneijder i Milito, pa ima da kobasice od njih napravimo
opet :D mora da se salis...robben je u onoj utakmici licio na zahuktalu lokomotivu ..a 4 igraca intera koji su ga non stop cuvali predstavljali su vagone koje koce koliko mogu....
i jedva su uspjevali da zaustave ga da ne profura .... inace,da je bila situacija ,gdje je jedna kocnica samo malo zakazala tj. radila malo ispod svog maximuma ,a pod mourinhom se ta granica pomjerila na 140%...dok je robben na 90% motivacije...

njegovo umjece bi pokorio !
jarane jesil ti dobro jeli ti hladno,popij coldrex i utopli se nije jos sve gotovo za tebe,uvjek postoji nada :roll: :roll: :( :mrgreen:
prvak Italije,prvak Evrope,prvak svih svjetova,dunjaluka,ahireta i vasione FC INTERNAZIONALE MILANO

Avatar
Adinjo
Postovi: 3585
Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Adinjo » 18 dec 2010, 21:24

Cestitke. Potrebno vam je bilo. ;)
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.


★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
Portillo
Postovi: 3114
Pridružen/a: 08 avg 2010, 00:07
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Portillo » 18 dec 2010, 22:39

Ne vrjedjajte Amella lava, to je najjaci forumas na ovom forumu :D

Sto se tice Rafe, el mejor entrenador del mundo, bar u dvije utakmice, jos kad bi imo igrace kakve Mou ima/o... A Zanetti ce opet lagano strpat Robbena u dzep 8-)
O le le, O la la, ser del Barça es ser un subnormal

El FC Barcelona es una moda... El Real Madrid es eterno

Avatar
Interista di cuore
Postovi: 2961
Pridružen/a: 16 apr 2010, 13:45
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Interista di cuore » 18 dec 2010, 22:43

Campioni del mondo ! 8-)

Rafa dao izjavu u kojoj je reko il 4 pojacanja u januaru il da Moratti i klub popricaju sa njegovim menadzerom da nadju rjesenje...

koga zanima i ko zna italijanski moze sve procitat ovdje... http://www.fcinternews.it/?action=read&idnotizia=34306

svidja mi se sto je malo lupio rukom od i pokazo zube...
Zadnja izmjena: Interista di cuore, dana/u 18 dec 2010, 22:51, ukupno mijenjano 3 puta.
I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.

Chi per l'Inter vive, non muore mai...

Avatar
Interista di cuore
Postovi: 2961
Pridružen/a: 16 apr 2010, 13:45
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Interista di cuore » 18 dec 2010, 22:51

slika
I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.

Chi per l'Inter vive, non muore mai...

Avatar
Portillo
Postovi: 3114
Pridružen/a: 08 avg 2010, 00:07
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Portillo » 18 dec 2010, 22:53

A gdje cete staviti onaj znak za najbolji klub na svijetu? Sva mjesta popunjena xD
Grb, sponzor, italia, calcio :D
O le le, O la la, ser del Barça es ser un subnormal

El FC Barcelona es una moda... El Real Madrid es eterno

Avatar
nevjernik
Postovi: 2236
Pridružen/a: 08 sep 2009, 16:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la nevjernik » 18 dec 2010, 23:17

Yyyeeessssss !! :D

Opet zbog nekih obaveza nisam bio u mogucnosti gledati, ali koga to briga, kad vidim Capitana da dize trofej namijenjen svjetskom prvaku :lol:

Forza Inter !
"Smatram hrabrijeg onog koje prevlada svoje želje, nego onoga koji pobijedi svoje neprijatelje; jer najteža bitka je nad sobom samim." - Aristotel

Avatar
Interista di cuore
Postovi: 2961
Pridružen/a: 16 apr 2010, 13:45
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Interista di cuore » 18 dec 2010, 23:19

slika
slika
slika
slika
slika
slika

8-)
I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.

Chi per l'Inter vive, non muore mai...

Avatar
Huska
Postovi: 3154
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:10
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Huska » 18 dec 2010, 23:36

slika

gledajte dresa u IL CAPITANA ...koja legenda...uh ovo ce nas izgleda opasno motivirat, jos kako pisu Rafa poludio :D ... samo da on ne trazi koga treba dovesti i bit ce dobro :D

nego i kada smo u najlosijoj formi u posljednjih nekoliko godina i dalje postavljamo nove rekorde... 5 titula u jednoj godini, a naravno osim nas nitko iz Italije to nije uspio :D 8-)

Avatar
Mirsad94
Postovi: 408
Pridružen/a: 18 okt 2009, 10:42
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Mirsad94 » 19 dec 2010, 15:11

sta mislite ljudi koja se imena kriju iza ova 3 pojacanja,imali kakvih nagadjanja?

Avatar
-Barcelona-
Postovi: 1228
Pridružen/a: 28 avg 2009, 11:20
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la -Barcelona- » 19 dec 2010, 15:17

nisam stigao ranije pa evo sad cu da vam cestitam na trofeju svjetskog prvaka ;)
DŽEKO, KONAČNO, POTPISAO ZA CITY!

Avatar
Portillo
Postovi: 3114
Pridružen/a: 08 avg 2010, 00:07
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Portillo » 19 dec 2010, 17:00

[youtube][/youtube]
Steta sto ovaj covjek nije sa vama uspio osvojiti Scudetto, ali dobro, nije se ni moglo protiv one mafije kada su vam uzeli titulu protiv Juventusa sa onim penalima.
O le le, O la la, ser del Barça es ser un subnormal

El FC Barcelona es una moda... El Real Madrid es eterno

Avatar
silenT
Postovi: 2149
Pridružen/a: 07 avg 2009, 14:38
Lokacija: Konohagakure
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la silenT » 19 dec 2010, 19:17

Mirsad94 je napisao/la:sta mislite ljudi koja se imena kriju iza ova 3 pojacanja,imali kakvih nagadjanja?

Rannochia/Agger, Cassano/(nažalost) i Kuyt, Kaka/Rakitic...
to je što je do sad procurilo, ali sad koliko ozbiljno ikog od ovih tražimo nema nitko pojma....
rano je još govorit išta pouzdano... ja sam već rekao mišljenje da nam treba stoper (zamjena za ozljeđenog Samuela) i krilo (umjesto Pandeva) ...
Inter, Zrinjski, Hajduk, NY Knicks, Medvešćak, NY Rangers, Andy Murray, Rafael Nadal, Fernando Alonso

Avatar
Interista di cuore
Postovi: 2961
Pridružen/a: 16 apr 2010, 13:45
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: F.C. Internazionale Milano

Post Postao/la Interista di cuore » 19 dec 2010, 19:45

postoje velike sanse da ce Rafa otic nakon onih izjava od jucer...Morattiu se nije svidjelo sto je to iizjavio kad se trebalo slavit,tako da cemo vidjet sta ce se desit u narednih par dana...

jooooooj ako odeeeee 8-)
I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.

Chi per l'Inter vive, non muore mai...

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.