Seljektor nije kriv
Lezi Sehicu lezi lezi onakav golman na klupi
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Oprostajne ne racunam, al velike su sanse da smo bez njega ubuduce a tek smo onda k.
Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, al87, Bosnjo22, farenhajt, legendarnadruga, Sveti, tuzlanskinacin, Venom i 55 gostiju.