Seljektor nije kriv
Lezi Sehicu lezi lezi onakav golman na klupi
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Oprostajne ne racunam, al velike su sanse da smo bez njega ubuduce a tek smo onda k.
Trenutno korisnika/ca: Bosnjo22, Halix131, JimmyPage, legendarnadruga, unavita, Wilshere10 i 96 gostiju.