E moj NEZALAGNJE kad se ti pretvori u papka sviju ti ? Vazda bio dobar forumaš, a u zadnje vrijeme si postao kao i 90% foruma ...Žalosno majke mi , nisam to očekivao od tebeNEZALAGANJE je napisao/la: ↑08 okt 2020, 23:36Je.bo te gospodin u pakas!! Kad nesto ne znas, onda to i ne uzimas da radis!!
Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
bombaysaphire
- Postovi: 6670
- Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
- Kontakt:
Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!
Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"
-
Wandelanoite
- Postovi: 7586
- Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
- Kontakt:
Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.
Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"
A čudilo me da u izjavi kod njega nije bilo sekunde samokritike.
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland
- NEZALAGANJE
- Postovi: 16550
- Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
- Kontakt:
Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"
Daj ba, sta mi imas pravdati nekog nakon ove blamaze??bombaysaphire je napisao/la: ↑09 okt 2020, 00:22
E moj NEZALAGNJE kad se ti pretvori u papka sviju ti ? Vazda bio dobar forumaš, a u zadnje vrijeme si postao kao i 90% foruma ...Žalosno majke mi , nisam to očekivao od tebe![]()
Kakav ba gospodin?? Gdje si to gospoda dopusta da ulazi u mafijaske organizacije kakav je nas savez i tako kalja svoje ime?? Gdje??
Dat mu vruc krompir??Ko te moze prisliti na nesto?? Halo, 73 ti godine, godinama nikog nisi vodio i kao sad dodjes da nesto uradis?? Satro nisu bitne pare?? Dosao da pomogne, al u ku.rcu.
Nema ovdje opravdanja, s kim si, takav si.Uvijek bilo.Zato i nema "gospodina" i zato su kritike OPRAVDANE!
P.S.Nemoj mi ti drzati moralne lekcije, molim te, kad bi sve od-do.
- Probisvjet
- Postovi: 11306
- Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
- Lokacija: Kazan mahala
- Kontakt:
Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"
Ma stas ga pitat. Nezna ni koji su igraci igrali. Neko mu ih samo istresao iz vrece. Samo jos treba da mu se iskrive usta na konferenciji.Bundesliga je napisao/la: ↑09 okt 2020, 00:21Ne moraju njega direktno sada odmah nakon utakmice pitati da ne bi dobio kakav udar već u studiju barem nešto kritikovati ili sutradan barem kakav članak napisati ili upitati kojeg igrača direktno a ne ko čkice kakve. Kad ih slušaš imaš dojam da smo ubili Sjevernu Irsku a ljudi promašili 3 ili 4 zicera.
-
bombaysaphire
- Postovi: 6670
- Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
- Kontakt:
Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"
A što to da ti ja ne držim moralne lekcije? Jesam li ti ikad psovao , jesam li te ikad uvrijedio? Koliko sam puta pohvalio tvoj post ?NEZALAGANJE je napisao/la: ↑09 okt 2020, 00:28Daj ba, sta mi imas pravdati nekog nakon ove blamaze??bombaysaphire je napisao/la: ↑09 okt 2020, 00:22
E moj NEZALAGNJE kad se ti pretvori u papka sviju ti ? Vazda bio dobar forumaš, a u zadnje vrijeme si postao kao i 90% foruma ...Žalosno majke mi , nisam to očekivao od tebe![]()
Kakav ba gospodin?? Gdje si to gospoda dopusta da ulazi u mafijaske organizacije kakav je nas savez i tako kalja svoje ime?? Gdje??
Dat mu vruc krompir??Ko te moze prisliti na nesto?? Halo, 73 ti godine, godinama nikog nisi vodio i kao sad dodjes da nesto uradis?? Satro nisu bitne pare?? Dosao da pomogne, al u ku.rcu.
Nema ovdje opravdanja, s kim si, takav si.Uvijek bilo.Zato i nema "gospodina" i zato su kritike OPRAVDANE!
P.S.Nemoj mi ti drzati moralne lekcije, molim te.
Jesam li branio kad te drugi poput Epija i GOAT-a vrijeđaju ?
Jesam li stao na tvoju stranu?
Haj molim te mi objasni zašto ti ja ne bih držao moralne lekcije, eto molim te . Prije toga odgovori na pitanja .
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!
-
staaarinavijac
- Postovi: 90
- Pridružen/a: 14 jul 2010, 00:21
- Kontakt:
Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"
- Baho komentator utakmice
. "atmosfera u reprezentaciji odlična "
Jedino je ostao selektor Duško da pomrsi račune - odnosno da svojim znanjem i iskustvom izvuče maksimum iz , sada je već potpuno jasno , jedne prosječne reprezentacije .
Međutim, Duško već pripada prošlosti ... psihološki ekipu uopšte nije pripremio , da ne idemo u di+ublju analizu ...
Hajd' ti Duško kući sa unucima ...
Samo je pitanje bi li ijedan pametan , sposoban stručnjak preuzeo ovakvu ekipu koja je u svim elementima u laganom padu ?
Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"
Mrtvac kad sam ja to rekaoProbisvjet je napisao/la: ↑09 okt 2020, 00:33Ma stas ga pitat. Nezna ni koji su igraci igrali. Neko mu ih samo istresao iz vrece. Samo jos treba da mu se iskrive usta na konferenciji.Bundesliga je napisao/la: ↑09 okt 2020, 00:21Ne moraju njega direktno sada odmah nakon utakmice pitati da ne bi dobio kakav udar već u studiju barem nešto kritikovati ili sutradan barem kakav članak napisati ili upitati kojeg igrača direktno a ne ko čkice kakve. Kad ih slušaš imaš dojam da smo ubili Sjevernu Irsku a ljudi promašili 3 ili 4 zicera.
Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"
Selektor je samo šminka na licu covjeka koji umire od raka!
Vidi ko mu daje savjete

BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY
Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"
Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"
Pretjeruješ, nije ovo prva utakmica da se to dogodilo.
Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"
Ovo je utakmica gdje je to najizrazenije bilo, a ujedno utakmica u kojoj je Dzeku trebao da iskoristi maksimalno...
-
Bundesliga
- Postovi: 12156
- Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
- Kontakt:
Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.
- NEZALAGANJE
- Postovi: 16550
- Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
- Kontakt:
Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"
Zato sto sam odrastao covjek kojem ne trebaju pridike nekog s foruma, uz duzno postovanje.Posebno ne kad sam "vruc".bombaysaphire je napisao/la: ↑09 okt 2020, 00:34A što to da ti ja ne držim moralne lekcije? Jesam li ti ikad psovao , jesam li te ikad uvrijedio? Koliko sam puta pohvalio tvoj post ?NEZALAGANJE je napisao/la: ↑09 okt 2020, 00:28Daj ba, sta mi imas pravdati nekog nakon ove blamaze??bombaysaphire je napisao/la: ↑09 okt 2020, 00:22
E moj NEZALAGNJE kad se ti pretvori u papka sviju ti ? Vazda bio dobar forumaš, a u zadnje vrijeme si postao kao i 90% foruma ...Žalosno majke mi , nisam to očekivao od tebe![]()
Kakav ba gospodin?? Gdje si to gospoda dopusta da ulazi u mafijaske organizacije kakav je nas savez i tako kalja svoje ime?? Gdje??
Dat mu vruc krompir??Ko te moze prisliti na nesto?? Halo, 73 ti godine, godinama nikog nisi vodio i kao sad dodjes da nesto uradis?? Satro nisu bitne pare?? Dosao da pomogne, al u ku.rcu.
Nema ovdje opravdanja, s kim si, takav si.Uvijek bilo.Zato i nema "gospodina" i zato su kritike OPRAVDANE!
P.S.Nemoj mi ti drzati moralne lekcije, molim te.
Jesam li branio kad te drugi poput Epija i GOAT-a vrijeđaju ?
Jesam li stao na tvoju stranu?
Haj molim te mi objasni zašto ti ja ne bih držao moralne lekcije, eto molim te . Prije toga odgovori na pitanja .
-
Wandelanoite
- Postovi: 7586
- Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
- Kontakt:
Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.
-
Bundesliga
- Postovi: 12156
- Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
- Kontakt:
Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.
Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"
1946
Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"
Ko može da misli o tomeI dok su naši gosti često potencirali da bi moglo doći do penala, da su spremni da se suoče s takvom vrstom pritiska i da su svjesni da je to moguć scenarij, u bh. taboru su sve uzimali zdravo za gotovo. Sjetimo se samo izjave selektora Dušana Bajevića...
"Nismo vježbali penale na treningu jučer. Ko može da misli o tome. Bolje da razmišljamo u drugom pravcu. Trebamo dati sve od sebe da dobijemo utakmicu", rekao je Bajević.
Uz to je kazao da smo kvalitetniji. Niti smo kvalitetniji, niti znamo da pucamo penale.
- NEZALAGANJE
- Postovi: 16550
- Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
- Kontakt:
Re: Dušan Bajević - "Princ sa Neretve"
Svaki covjek s iole logike to vidi.Evo "goapodin" upravo izjavi da vjerovatno ostaje!???Bundesliga je napisao/la: ↑09 okt 2020, 00:46Nezalaganje je u pravu sve što kaže. Džaba napadate čovjeka. Ako nešto ne valja, to treba i reći a ne glumiti finjake nauštrb rezultata i reprezentacije.
Pa gdje to ima?? Ostajes za sta?? Upropastio si Euro zajedno s igracima, ali ostajes!!??
Pravi gospodin, ako je vec usao u blato s mafijom, bi sad iskoristio priliku da ode....
Online
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, ajaca, Alucard, AmorVincitOmnia, ANamelessGhoul, aqarius, ArtemisFowl, AzRimiRzA, Beli98, bh22, bordobijeli, Bosnjo22, CAGarfia, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, Daduli, DanijelTZ, darker10, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, ELDIABLO20, emir79, enobarca, exampLe., ExBlueone, farenhajt, FerdinandF, Frankie, Fudo, GIBRA, Google [Bot], GrbavicaHrammm, guillermo, Hajdeee, haklamas, HariTz, Hazre, husrefbeg, Jet2Holiday, JimmyPage, Jurica95, Kaunas, Kljukusar, lakilone, legendarnadruga, Majestic-12 [Bot], Majstorinho, Markinhio, marlostanf1eld, Marsal, Micron, MiranGlasnic, MostarNeretva, Nakata, Napapijri, nebeskasila, Paromlinac, PeppermintSA, Pitar6785, Principatus, prisonbreak, Rio12345, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, Scholl, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Soba, soccerfan, StevieG8, TefalTava, TETRAPAK, tobaccos, unavita, Venom, VensanKasel, visarionovich, Wilshere10, Wisey, Zaxon, Zeko87, Zgemboo89 i 719 gostiju.