Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
ElCartel11
- Postovi: 13439
- Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
-
Kontakt:
Post
Postao/la ElCartel11 » 14 okt 2020, 21:01
Ja sudije i govana sta je ovo
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.
BOSANSKA KRAJINA!
-
Chapman1886
- Postovi: 4699
- Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
-
Kontakt:
Post
Postao/la Chapman1886 » 14 okt 2020, 21:01
to ilidža majstore
https://****.com - [url=https://****.com/girl/monika-reed-125.html]Monika Reed[/url] [url=https://****.com/girl/baby-riley-56.html]Baby Riley[/url] [url=https://****.com/girl/miso-lexii-27.html]Miso Lexii[/url] [url=https://****.com/girl/melissa-109.html]Melissa[/url] [url=https://****.com/girl/ali-cruz-vip-93.html]Ali Cruz VIP[/url] - No Selfie - Anonymous Adult Dating - [url=https://****.com] Hidden Dating Profile [/url]
-
messilla
- Postovi: 28318
- Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
- Lokacija: Times Square, NYC
-
Kontakt:
Post
Postao/la messilla » 14 okt 2020, 21:01
Mislio sam da će ispuhat do 60te. Sad im već dajem do poluvremena.
Now the old king is dead! Long live the king!
2nd#Tripl3t
London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015
-
let3
- Postovi: 31826
- Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la let3 » 14 okt 2020, 21:01
Zadnja izmjena:
let3, dana/u 14 okt 2020, 21:01, ukupno mijenjano 1 put.
-
Pale
- Postovi: 402
- Pridružen/a: 22 sep 2020, 19:53
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pale » 14 okt 2020, 21:01
Swanfilter je napisao/la: ↑14 okt 2020, 08:51
Pale je napisao/la: ↑13 okt 2020, 23:50
tri nula za poljake hvala lp
I peticu si nudio protiv Holandije. Drisko ...
Ne prdi pocelo je u Poljskoj hvala lp
-
enobarca
- Postovi: 8070
- Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la enobarca » 14 okt 2020, 21:01
Ma dje cist crveni, **** mu bog mater englesku usta
-
BosniaBoston
- Postovi: 13806
- Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la BosniaBoston » 14 okt 2020, 21:01
Glupane kad vec pravis faul za crveni pokosi ga da ne moze hodat
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim
-
Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21916
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
-
Kontakt:
Post
Postao/la Unofficialpage » 14 okt 2020, 21:01
Ma yebi se sudija, ovo nije vidjelo crvenog.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
-
Cartman
- Postovi: 20537
- Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
- Lokacija: South Park, Colorado
-
Kontakt:
Post
Postao/la Cartman » 14 okt 2020, 21:02
ElCartel11 je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:01
Ja sudije i govana sta je ovo
Cist crveni
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
-
Mago
- Postovi: 6741
- Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mago » 14 okt 2020, 21:02
Umri ba sudija. Debilu mrtvi.
Ne gubi se tu lopta Edine jbm joj sve!
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.
L'arbitro e l'alibi dei perdenti.
-
legenda reala
- Postovi: 32105
- Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
- Lokacija: Gorazde
-
Kontakt:
Post
Postao/la legenda reala » 14 okt 2020, 21:02
Hajde sad Poljaci nabijte nas sto vise mozete, samo to moze spasiti nas fudbal
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.
-
Lakoste
- Postovi: 7404
- Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
- Lokacija: London
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lakoste » 14 okt 2020, 21:02
Kaze Balja ima li Var hahaahahah
-
Omark
- Postovi: 2534
- Pridružen/a: 15 jun 2015, 15:32
- Lokacija: Dolina
-
Kontakt:
Post
Postao/la Omark » 14 okt 2020, 21:02
Ja slobodnjaka

-
Denchi
- Postovi: 16273
- Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
-
Kontakt:
Post
Postao/la Denchi » 14 okt 2020, 21:02
Crveni ko suza cist
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
-
mahic
- Postovi: 915
- Pridružen/a: 20 mar 2008, 22:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la mahic » 14 okt 2020, 21:02
steta
-
Bordo23
- Postovi: 1587
- Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bordo23 » 14 okt 2020, 21:02
Cist crveni.
Kosa mi se na glavi diže i strašno me ljuti kada vidim da idioti postaju cijenjeni ljudi.
-
Evander
- Postovi: 16474
- Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Evander » 14 okt 2020, 21:02
ElCartel11 je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:01
Ja sudije i govana sta je ovo
Zato sto sudi prema pravilima?
Zadnji igrac rusi igraca u gol sansi. Sta je to?
-
denimb
- Postovi: 1155
- Pridružen/a: 27 sep 2008, 23:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la denimb » 14 okt 2020, 21:02
Pa **** te zivot ko da su na mrvama spavali cijelo ovo okupljanje!
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, antetokounmpo, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, Bosanac90, Brazzzoo123, CAGarfia, CHR, Daduli, DanijelTZ, DeeWa, denza, DzaniMehmet, Elddar, ExEsPerac, feniksptica, Fudo, GG3, Goalgetter, Hajdeee, HariTz, harko35, J1897, jestamaji, JHam, Jurica95, karajlo, KockarVicin007, komax, LenyYoro15, Micron, MiranGlasnic, MundijalVibes26, Nakata, NEZALAGANJE, NKZ199207, Pensioner26, rossonero85, Rule_hz, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Smaja, StevieG8, Sveti, trunks1946, Venom, VensanKasel, visarionovich, Wisey i 493 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []