Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
messilla
- Postovi: 28318
- Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
- Lokacija: Times Square, NYC
-
Kontakt:
Post
Postao/la messilla » 14 okt 2020, 21:06
Džeko je za po' sata, maksimalno poluvrijeme.
Now the old king is dead! Long live the king!
2nd#Tripl3t
London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015
-
let3
- Postovi: 31822
- Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la let3 » 14 okt 2020, 21:07
Sudija je dzukela yebo ga otac, ali Dzekao je sve zakuho, mogla se izbjeci ova situacija.. gdje ce onako gubiti loptu na 30 metara od svog gola

zavalio Ahmedhodzica u belaj, momak zbog te gluposti fasovao crveni i eto sad smo sa igracem manje.
-
mahic
- Postovi: 915
- Pridružen/a: 20 mar 2008, 22:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la mahic » 14 okt 2020, 21:07
igrali smo jako fino do crvenog...
-
Wandelanoite
- Postovi: 7586
- Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
-
Kontakt:
Post
Postao/la Wandelanoite » 14 okt 2020, 21:07
Kako ispada ova prevara iz Vojvodine, ovako je i Ircima dao 2 100% sanse.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.
-
bart
- Postovi: 231
- Pridružen/a: 10 dec 2011, 15:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la bart » 14 okt 2020, 21:07
Sad ce bit salve uvreda na racun ovog ahmedhodjica.ko ga dovede. Da je valjo igro bi za svedsku. I slicno
naše malo je mnogo onima koji nemaju nimalo
-
Cartman
- Postovi: 20536
- Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
- Lokacija: South Park, Colorado
-
Kontakt:
Post
Postao/la Cartman » 14 okt 2020, 21:08
Da mozda uvedes drugog stopera protiv najboljeg centarfora Europe Picko s Neretve? Ovako ti drugi put sigurno nece promasit.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
-
Sheyi
- Postovi: 13913
- Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
- Lokacija: kraj puta
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sheyi » 14 okt 2020, 21:08
Haha Kolasinac potapsa Lewu po ramenima i ode gore ovaj sam ostade pa **** ga oblak
-
messilla
- Postovi: 28318
- Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
- Lokacija: Times Square, NYC
-
Kontakt:
Post
Postao/la messilla » 14 okt 2020, 21:08
Trebaju fino reći Lewatflopskom da nije toliko bitna tekma. Siguran sam da bi zabio barem tri gola do kraja.

Now the old king is dead! Long live the king!
2nd#Tripl3t
London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015
-
Husika
- Postovi: 2533
- Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la Husika » 14 okt 2020, 21:08
Ako je ovo crveni onda treba motati kablove!
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY
-
Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21916
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
-
Kontakt:
Post
Postao/la Unofficialpage » 14 okt 2020, 21:08
Ma kakav crveni, nije bio zadnji igrač. Prestrogo, ovo je ono kad sudija želi biti u centru pažnje.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
-
rope11
- Postovi: 18188
- Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
- Lokacija: Ze
-
Kontakt:
Post
Postao/la rope11 » 14 okt 2020, 21:08
Yebem ga daj ubacuj stopera, vidiš da plivaju u odbrani.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.
FORZA MILAN !
-
Pale
- Postovi: 402
- Pridružen/a: 22 sep 2020, 19:53
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pale » 14 okt 2020, 21:08
Cist crveni karton ne znam sta se bunite pa ovako da su naseg Djeku srusili trazili bi crveni hvala lp
-
Lakoste
- Postovi: 7402
- Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
- Lokacija: London
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lakoste » 14 okt 2020, 21:09
Pa ko gura ovog Hadziahmetovica oca mu J***
-
Denchi
- Postovi: 16273
- Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
-
Kontakt:
Post
Postao/la Denchi » 14 okt 2020, 21:09
mrsic07 je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:03
Steta za utakmicu, idemo uzet bod ovdje.. Mali nista nije kriv, jbg svaki soper bi isto reagovao..
Cuj nije kriv ahahahaha
Osim sto je oborio s ledja najpoznatijeg spica danasnjice nije nista drugo kriv hahaha
Spor je mali sved i neiskusan
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače
-
DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
-
Kontakt:
Post
Postao/la DuljevinhoHaraldo » 14 okt 2020, 21:09
Hadziahmetovic je uzasan..
⚜️~⚜️~⚜️
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
-
sljivo
- Postovi: 13811
- Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la sljivo » 14 okt 2020, 21:09
Što ne mjenja nešto pobogu?
-
Evander
- Postovi: 16474
- Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Evander » 14 okt 2020, 21:09
Nije svirao sto je zadnji igrac u odbrani, nego jer je srusen sa ledja igrac u izglednoj sansi. Levandovsko sam izlazio na golmana.
Dajte ba malo objektivnosti. Pojedini, koliko godinama imate?
Crveni cist kao suza.
-
Dex
- Postovi: 12561
- Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
- Lokacija: Eric Forman's Basement
-
Kontakt:
Post
Postao/la Dex » 14 okt 2020, 21:09
Šta Džeko udara samo ove mazlume iz Serie A
I had an appointment with you tonight… in Samarra.
-
Sheyi
- Postovi: 13913
- Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
- Lokacija: kraj puta
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sheyi » 14 okt 2020, 21:10
Cartman je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:08
Da mozda uvedes drugog stopera protiv najboljeg centarfora Europe Picko s Neretve? Ovako ti drugi put sigurno nece promasit.
Ma demencija, on je i zaboravio da imamo crveni
-
harry_90
- Postovi: 18329
- Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la harry_90 » 14 okt 2020, 21:10
Nosi ovog hadziahmetovica **** ga dan nesposobni
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, atomac123, AzRimiRzA, b00t, boki86, bordobijeli, Bosanac90, Bosnjo22, brig, Brokula, CAGarfia, CHR, Confiance, Daduli, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, exampLe., farenhajt, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, Hazre, Helemnejse, Iniesta12, jasmin10, Jet2Holiday, JimmyPage, karajlo, Kaunas, KockarVicin007, komax, Kylian, lakilone, LeCoq, LenyYoro15, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, mercurial, Mocvara1991, Muumii, nebeskasila, NeRi_K, omanovski, pama, Paromlinac, PeppermintSA, Principatus, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, rukometubih23, s4mke, sagitarius, seha77, Shategabri, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Smaja, Soba, StevieG8, Venom, VensanKasel, VivaLaLiberta, Wilshere10, Wlad55, worchester, Xaniesta, xinxee i 556 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []