BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
2nd#Tripl3t
London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
-
Wandelanoite
- Postovi: 7586
- Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
2nd#Tripl3t
London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21916
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
FORZA MILAN !
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Cuj nije kriv ahahahaha
Osim sto je oborio s ledja najpoznatijeg spica danasnjice nije nista drugo kriv hahaha
Spor je mali sved i neiskusan
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Nije svirao sto je zadnji igrac u odbrani, nego jer je srusen sa ledja igrac u izglednoj sansi. Levandovsko sam izlazio na golmana.Amarinho je napisao/la: ↑14 okt 2020, 21:05Nije morao.
Zadnji covjek vise nije crveni.
https://www.joe.ie/uncategorized/foulin ... nce-399749
Ali nisam iznenadjen da lik ne zna pravila
Dajte ba malo objektivnosti. Pojedini, koliko godinama imate?
Crveni cist kao suza.
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Re: BiH-Holandija/Poljska-BiH (11.10./14.10)
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, ajaca, Alucard, ANamelessGhoul, aqarius, Atlanta, AzRimiRzA, bavariapivo, Beli98, BIHpatriota, Bing [Bot], boki86, bordobijeli, Bosnjo22, CAGarfia, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, D97, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, Drum, eaglebvb09, Elddar, enobarca, exampLe., farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, fukara87, GG3, Goalgetter, GrbavicaHrammm, greenwood, Grk1234, Hajdeee, HalaMadrid, HariTz, Hazre, Helemnejse, husrefbeg, IgmanskiVukovi, Iniesta12, invincible1921, James1987, JimmyPage, KockarVicin007, komax, Kylian, lakilone, Lavcina, LeCoq, legendarnadruga, Lekqqq1921, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsal, Matterhorn22, mercurial, Micron, miguelramos, Mocvara1991, nebeskasila, omanovski, Paromlinac, Pensioner26, PeppermintSA, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, sagitarius, seha77, Shategabri, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, Soba, soccerfan, StevieG8, Sveti, TefalTava, TETRAPAK, tobaccos, unavita, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Wlad55, xinxee, Zgemboo89, Zglavkar i 870 gostiju.







