FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

LIvada2
Postovi: 47
Pridružen/a: 09 nov 2010, 19:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LIvada2 » 21 dec 2010, 17:41



kadeti...gol hodzica :mrgreen:

Avatar
AmanijakzO
Postovi: 351
Pridružen/a: 12 dec 2010, 15:34
Lokacija: Kopenhagen, Danska.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AmanijakzO » 21 dec 2010, 19:55

LIvada2 je napisao/la:

kadeti...gol hodzica :mrgreen:
Gol zbog loše odbrane. :mrgreen:

Avatar
djale
Postovi: 264
Pridružen/a: 10 sep 2008, 14:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la djale » 21 dec 2010, 20:12

Ma sto se tice talenata, samo je kod nas ta granica pomjerena pa tako i za igrace koji imaju 24-25 godina kazemo da je talenat.Sjecam se da je Senad Zeric do zadnjeg dana svoje karijere bio talenat :D , pa tako i prica o H.Besliji vise nema smisla iako su ga hvalili da je dobro radio na treninzima, iako nikad i nije dobio neku pravu priliku , njegov voz za dokazivanjem je prosao tako da je i normalno da je otisao

tmtmtmtm
Postovi: 156
Pridružen/a: 20 dec 2010, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tmtmtmtm » 21 dec 2010, 20:24

slazem se ... mada mi nemamo mlade talente koji mogu odmah konkurisati za prvi tim....realno dva tri mlada igraca u nasoj ligi imaju i to u olimpicu...i to smatram pod talentima ove ispod 19 god...ostalo su talenti al ne vanserijski....nadam se da ce zeljo pod hitno nesto uraditi u napadu dovodjenjem nekog klasnog napadaca koji ce trpati i ono sto treba i ne treba :D

Avatar
djale
Postovi: 264
Pridružen/a: 10 sep 2008, 14:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la djale » 21 dec 2010, 20:44

tmtmtmtm je napisao/la:slazem se ... mada mi nemamo mlade talente koji mogu odmah konkurisati za prvi tim....realno dva tri mlada igraca u nasoj ligi imaju i to u olimpicu...i to smatram pod talentima ove ispod 19 god...ostalo su talenti al ne vanserijski....nadam se da ce zeljo pod hitno nesto uraditi u napadu dovodjenjem nekog klasnog napadaca koji ce trpati i ono sto treba i ne treba :D
ma imamo Lazu, samo jos da pocne trpati :D

Avatar
ellaxaz
Postovi: 1606
Pridružen/a: 22 sep 2010, 13:16
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ellaxaz » 21 dec 2010, 20:52

Imamo i Lazu brata forumaša. :?
:lol:
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4370
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 21 dec 2010, 20:55

pile87 je napisao/la:
ellaxaz je napisao/la:
gollum je napisao/la:Kad se vec iznose neke licne zelje i spominju imena, i ja cu ih spomenuti nekoliko.

Ako se zele dovoditi mladi, talentovani igraci, Prva liga FBiH bi trebala biti "mjesto" na kojem ce se traziti.

Irhan Smajic (Iskra, 20 godina, napadac) - gledao ga jednom, odigrao je fenomenalno; neki hrvatski klubovi se valjda interesuju za njega, to je mozda novi Ermin Zec ; podsjecam da je Sibenik doveo Zeca iz Druge lige FBiH.

Josip Tomic (Rudar Kakanj, 17 godina) - standardan, a ima 17 godina; u juniorskom prvenstvu jedan od boljih strijelaca.

Almin Abdihodzic (Jedinstvo Bihac, 20 godina, golman) - prvi golman; i njega gledao jednom, branio bez greske; visok oko 1.95, gradja odlicna.

Ibrahim Skahic (Gradina Srebrenik, 17 godina, stoper) - standardan.

Prva liga jest kvalitetom dosta losija od PL, ali ako igrac sa 17 ili 18 godina igra, to uglavnom znaci da posjedjuje kvalitet. Sad ostaje pitanje koliko je Zeljo financijski spreman da dovede npr. jednog srednjoskolca. Bojim se da jos uvijek nije. Ali, ima ovih 20-godisnjaka (+- 1) kvalitetnih.
Trebalo bi se pokušati šta, bar sa ovom dvojicom od 17 godina. ;)
S takvim igracima se ne osvaja ni liga ni kup s takvim igracima treba imati strpljenja e bas po tom mi nismo poznati evo recimo mali Beslija igrace Dinama bacao na glavu sad sam pada na glavu od sebe i jos bezbroj primjera koje nismo bili u stanju istrpiti, definitvno treba imati par takvih igraca koji se trebaju gurati onako usput ali treba imati i na umu da sa takvim igracima se ne osvaja ni jedan trofej, ali su i u neku ruku investicija u buducnost ako imas para da te iste igrace zadrzis znaci za takve igrace moras imati klub na zdravim nogama kao preduslov...
Ja sam iz Kaknja, i istina je da je ovaj Josip Tomić strašan potencijal.. On igra za prvi tim, i igra bolje od svih njih.. Bolji je od Akija Sejtana sto je kod pitara, i to tvrdim jer sam gledao i jednog i drugog, i mislim da bi se ovaj mogao razviti u nesto kao sto je sada Stilic 100%, jer slicne su i gradje, i znaju sa loptom..

Ako neko ovo cita ko ima veze bilo kakve sa nekim glavnim nek obavezno predlozi malog za Zelju..

P.S. Ja nisam Josip.. :mrgreen: :mrgreen:

FORZA ZELJO
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6607
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 21 dec 2010, 20:57

Ovaj Bekric je stvarno fenomenalan.Nikad ruzne rijeci nije rekao a uvijek se zahvali klubu i navijacima,da je bogdo vise ovakvih igraca Želje.Svaka mu cast!
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

LIvada2
Postovi: 47
Pridružen/a: 09 nov 2010, 19:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LIvada2 » 21 dec 2010, 23:10

Savršena rečenica prilikom raskida..kada ona moli za drugu šansu: "Imala si više šansi nego Lazar"

fkt ovaj bekric me odusevio 8-)

a u danasljem sportu Seha izjavio da nece ici iz kluba ako klub nece nista zaraditi 8-) i da Osim ima veliku ulogu u njegovom zivotu..s tim da ce trazit poboljsane uslove...kao sto ima Lazar npr :mrgreen:

Avatar
Seyo_TM
Postovi: 4126
Pridružen/a: 16 jul 2009, 17:42
Lokacija: Νότια κόλαση
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Seyo_TM » 21 dec 2010, 23:40

slika
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!

"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"

Tarantino
Postovi: 424
Pridružen/a: 15 avg 2010, 11:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tarantino » 21 dec 2010, 23:46

Lazo nije običan igrač,Lazo je naša inspiracija,još samo da nauči zabijati golove i eto ga gotov produkt.
ali nema para,sve se rastalilo....

Avatar
Esii TM87
Postovi: 1392
Pridružen/a: 12 feb 2010, 13:34
Lokacija: Juzna tribina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Esii TM87 » 21 dec 2010, 23:55

Ovo za mitomane koji su znali rasplet situacije u naprijed :lol: .

Sad kad gledam kako pricaju Seha i Bekric koji isp'o gospodin samo takav... a Seha ce ispasti jos veci,prepustio je sve Amaru i tu je kraj price.
Pa kad se vratis unazad i sjetis Coce i Kerle koji su bjednici ispali..zabaravili su bili sve zajednicke akcije gledali samo sebe..ali sve ce im se to vratiti aBd ja im to zelim ;)
1921-2011

zeljocity
Postovi: 2253
Pridružen/a: 19 dec 2010, 21:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljocity » 21 dec 2010, 23:58

LIvada2 je napisao/la:Savršena rečenica prilikom raskida..kada ona moli za drugu šansu: "Imala si više šansi nego Lazar"

fkt ovaj bekric me odusevio 8-)

a u danasljem sportu Seha izjavio da nece ici iz kluba ako klub nece nista zaraditi 8-) i da Osim ima veliku ulogu u njegovom zivotu..s tim da ce trazit poboljsane uslove...kao sto ima Lazar npr :mrgreen:


Hahahhah maco eto Lazara :D
Zeljo je beton i to armirani beton.
Who is your čampion??
Domination of blue nation.

Avatar
Stole iz Bora
Postovi: 3516
Pridružen/a: 05 avg 2009, 19:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stole iz Bora » 22 dec 2010, 08:14

slika
slika
AMAR OSIM

1921 - JAČI OD RATOVA, REŽIMA I PARTIJA!

Avatar
BLU SKY
Postovi: 1014
Pridružen/a: 20 maj 2010, 21:32
Lokacija: South side

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BLU SKY » 22 dec 2010, 08:41

Stole iz Bora je napisao/la:slika
slika
Svaka cast Mirso majstore e on treba da bude primjer ostalim igracima kako se gine za sveti dres,Mirso kralju :)
Prvaci:1945/46,1971/72, 1997/98, 2000/01, 2001/02, 2009/10,2011/12,2012/13
Kup:1999/00, 2000/01, 2002/03,2010/11,2011/12
Super kup:1998, 2000, 2001
Kup UEFA: 1/4:1971/72, 1/2:1984/85

Avatar
Omar500
Postovi: 1578
Pridružen/a: 25 maj 2010, 20:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Omar500 » 22 dec 2010, 10:02

Semir Štilić : Karijeru ću završiti u Želji
http://tinyurl.com/2vandpv
na izvoru :D

Avatar
Stole iz Bora
Postovi: 3516
Pridružen/a: 05 avg 2009, 19:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stole iz Bora » 22 dec 2010, 10:30

Eto njega u Olimpic ako mu dozvoli Zilina tu posudbu.
AMAR OSIM

1921 - JAČI OD RATOVA, REŽIMA I PARTIJA!

Avatar
droba
Postovi: 168
Pridružen/a: 11 jan 2010, 00:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la droba » 22 dec 2010, 10:39

hahaha cuj u olimpiC ! nidje veze nevjerujem!

pile87
Postovi: 7432
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 22 dec 2010, 10:40

Stole iz Bora je napisao/la:Eto njega u Olimpic ako mu dozvoli Zilina tu posudbu.
Ma mislim da je suplja sva ta prica oko njegovog povratka...
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

boccaccio
Postovi: 1726
Pridružen/a: 07 dec 2009, 14:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la boccaccio » 22 dec 2010, 10:48

pile87 je napisao/la:
Stole iz Bora je napisao/la:Eto njega u Olimpic ako mu dozvoli Zilina tu posudbu.
Ma mislim da je suplja sva ta prica oko njegovog povratka...
Ma i ja vjerujem da je ovo obican supljak...ali cisto da napisem da,cak i da ima istine u ovome,mislim da bi dosao kod nas,ne recimo u olimpic,po mom misljenju ovde se ne bi radilo o parama,Vladavic je relativno mlad,igra u klubu iz lige prvaka,love ima dovoljno,pa ako se zasitio,vratio bi se da igra lopte kod nas,zbog navijaca i tradicije,ne zbog love...da ganja lovu,ganjao bi i ligu koja lovu ima :D
http: //fkzeljeznicar.ba/ Najbolji portal za najbolji klub !

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: ELDIABLO20 i 17 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []