Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

admin
Site Admin
Postovi: 12027
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la admin » 04 jan 2021, 12:12

coelho41 je napisao/la:
04 jan 2021, 12:02
Haha kad krene "yebem ti bugarsku majku" u prvom porazu, vidjećete tek sad šta je rasizam
Ne vjerujem, nije se ebavala ni Robiju hrvatska, a nekako smo blize da ebemo susjedske nego neke druge.

Bhfanatik
Postovi: 165
Pridružen/a: 19 mar 2008, 10:32
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Bhfanatik » 04 jan 2021, 12:17

coelho41 je napisao/la:
04 jan 2021, 12:02
Haha kad krene "yebem ti bugarsku majku" u prvom porazu, vidjećete tek sad šta je rasizam
Ili prvom pobjedom. Dizemo ga unebessa😁
Volim Te BiH

Avatar
Chapman1886
Postovi: 4899
Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Chapman1886 » 04 jan 2021, 12:21

savez uzvraća udarac,mislili ste da ne može gore?e može!
Samo Sloboda | COYG

Avatar
coelho41
Postovi: 12836
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la coelho41 » 04 jan 2021, 12:25

admin je napisao/la:
04 jan 2021, 12:12
coelho41 je napisao/la:
04 jan 2021, 12:02
Haha kad krene "yebem ti bugarsku majku" u prvom porazu, vidjećete tek sad šta je rasizam
Ne vjerujem, nije se ebavala ni Robiju hrvatska, a nekako smo blize da ebemo susjedske nego neke druge.
Nije Robiju, jer je legenda ovih prostora. Atmosfera u kojoj je Robi stupio na selektorsku poziciju i u kojo bi Ivaylo mogao stupiti je dijametralno suprotna. Robija smo dočekali otvorenih ruku, Peteva već dočekujemo u rasulu i razočarani jer su u savezu izabrali "tuđeg" čovjeka koji nije ništa kvalitetniji od našeg, za kojeg smo i emotivno vezani. Uglavnom, ukoliko nas Petev iznenadi dobrim rezultatima neće biti uvreda.

admin
Site Admin
Postovi: 12027
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la admin » 04 jan 2021, 12:27

coelho41 je napisao/la:
04 jan 2021, 12:25
admin je napisao/la:
04 jan 2021, 12:12
coelho41 je napisao/la:
04 jan 2021, 12:02
Haha kad krene "yebem ti bugarsku majku" u prvom porazu, vidjećete tek sad šta je rasizam
Ne vjerujem, nije se ebavala ni Robiju hrvatska, a nekako smo blize da ebemo susjedske nego neke druge.
Nije Robiju, jer je legenda ovih prostora. Atmosfera u kojoj je Robi stupio na selektorsku poziciju i u kojo bi Ivaylo mogao stupiti je dijametralno suprotna. Robija smo dočekali otvorenih ruku, Peteva već dočekujemo u rasulu i razočarani jer su u savezu izabrali "tuđeg" čovjeka koji nije ništa kvalitetniji od našeg, za kojeg smo i emotivno vezani. Uglavnom, ukoliko nas Petev iznenadi dobrim rezultatima neće biti uvreda.
Mi ne znamo kakve su kvalitete naseg. Moramo biti realni, to niko ziv ne zna. Dobra je bila zajebancija, koju formaciju forsira. Evo vidim sad na portalu, Edgar Davids preuzeo treceligasa u Portugalu. Sergej ukoliko ne bude izabran za selektora, mora da se krene baviti trenerskim poslom. Mislim, ako mu je to ambicija.

Avatar
coelho41
Postovi: 12836
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la coelho41 » 04 jan 2021, 12:42

admin je napisao/la:
04 jan 2021, 12:27
coelho41 je napisao/la:
04 jan 2021, 12:25
admin je napisao/la:
04 jan 2021, 12:12


Ne vjerujem, nije se ebavala ni Robiju hrvatska, a nekako smo blize da ebemo susjedske nego neke druge.
Nije Robiju, jer je legenda ovih prostora. Atmosfera u kojoj je Robi stupio na selektorsku poziciju i u kojo bi Ivaylo mogao stupiti je dijametralno suprotna. Robija smo dočekali otvorenih ruku, Peteva već dočekujemo u rasulu i razočarani jer su u savezu izabrali "tuđeg" čovjeka koji nije ništa kvalitetniji od našeg, za kojeg smo i emotivno vezani. Uglavnom, ukoliko nas Petev iznenadi dobrim rezultatima neće biti uvreda.
Mi ne znamo kakve su kvalitete naseg. Moramo biti realni, to niko ziv ne zna. Dobra je bila zajebancija, koju formaciju forsira. Evo vidim sad na portalu, Edgar Davids preuzeo treceligasa u Portugalu. Sergej ukoliko ne bude izabran za selektora, mora da se krene baviti trenerskim poslom. Mislim, ako mu je to ambicija.
Apsolutno! Pa i Guardiola je krenuo od Barcelone B, ne bi bilo loše da Serjoža krene od U21 reprezentacije BiH ili od omladinskih kategorija nekog od klubova u kojima je imao dobru karijeru. Na kraju krajeva primjer iz prakse kaže da je jedan Miroslav Klose trenirao u Bayernu omladince, pa sad asistent glavnom treneru, a pravi trenerski angažman može očekivati tek za godinu dvije, kada osjeti da je spreman i to je upitno u kakvom klubu.

Poenta je da mi ovaj Petev ne ulijeva nikakvo samopouzdanje, imao je iskustva sa Bugarskom, 4. mjesto u grupi za Euro i remi protiv Italije, u utakmici u kojoj su vodili do pred sami kraj. Izgleda da je savršen domet za našu repku i mi obožavamo te utakmice sa velikanima u kojima odigramo remi pa prepričavamo poslije kako smo dobro igrali.

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Jackk » 04 jan 2021, 12:46

A tko je Petev?
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

admin
Site Admin
Postovi: 12027
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la admin » 04 jan 2021, 12:53

coelho41 je napisao/la:
04 jan 2021, 12:42
admin je napisao/la:
04 jan 2021, 12:27
coelho41 je napisao/la:
04 jan 2021, 12:25


Nije Robiju, jer je legenda ovih prostora. Atmosfera u kojoj je Robi stupio na selektorsku poziciju i u kojo bi Ivaylo mogao stupiti je dijametralno suprotna. Robija smo dočekali otvorenih ruku, Peteva već dočekujemo u rasulu i razočarani jer su u savezu izabrali "tuđeg" čovjeka koji nije ništa kvalitetniji od našeg, za kojeg smo i emotivno vezani. Uglavnom, ukoliko nas Petev iznenadi dobrim rezultatima neće biti uvreda.
Mi ne znamo kakve su kvalitete naseg. Moramo biti realni, to niko ziv ne zna. Dobra je bila zajebancija, koju formaciju forsira. Evo vidim sad na portalu, Edgar Davids preuzeo treceligasa u Portugalu. Sergej ukoliko ne bude izabran za selektora, mora da se krene baviti trenerskim poslom. Mislim, ako mu je to ambicija.
Apsolutno! Pa i Guardiola je krenuo od Barcelone B, ne bi bilo loše da Serjoža krene od U21 reprezentacije BiH ili od omladinskih kategorija nekog od klubova u kojima je imao dobru karijeru. Na kraju krajeva primjer iz prakse kaže da je jedan Miroslav Klose trenirao u Bayernu omladince, pa sad asistent glavnom treneru, a pravi trenerski angažman može očekivati tek za godinu dvije, kada osjeti da je spreman i to je upitno u kakvom klubu.

Poenta je da mi ovaj Petev ne ulijeva nikakvo samopouzdanje, imao je iskustva sa Bugarskom, 4. mjesto u grupi za Euro i remi protiv Italije, u utakmici u kojoj su vodili do pred sami kraj. Izgleda da je savršen domet za našu repku i mi obožavamo te utakmice sa velikanima u kojima odigramo remi pa prepričavamo poslije kako smo dobro igrali.
Mislim da ne bi bilo lose da su ovi koji kao "dobro" zele Sergeju, zapravo napravili kampanju da on mora biti dio strucnog staba i da ga na taj nacin projektuju kao buduceg selektora. Moguce da ni njemu to nije cilj, sticem dojam da je pomalo tvrdoglav tip, no mislim da mu to niko nije ni predlozio. Nego loziona, hajde Sergej, samo ti to mozes i onda ga otresu kao pepeo sa cigare. Ne ulijeva ni meni realno, ali ako bude izabran, mozda se ubrzo pospemo svi pepelom. Osim Blazevica, od svih selektora prije imenovanja, ima najbolji CV.

mimmo79
Postovi: 226
Pridružen/a: 24 jul 2019, 11:24
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mimmo79 » 04 jan 2021, 12:59

Ali eto osim Sergeja, mi to nemamo nikakvog našeg domaćeg trenera da nas vodi, već mora neki tamo Ivajlo?????
Zadnja izmjena: mimmo79, dana/u 04 jan 2021, 14:19, ukupno mijenjano 1 put.
"Fudbal je jednostavan, ali je teško jednostavno igrati!"
Johan Cruyff

Avatar
miky_hz
Postovi: 23185
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la miky_hz » 04 jan 2021, 14:19

Idemo dalje,i danas bez izbora nisu se dogovorili :lol:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Chapman1886
Postovi: 4899
Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Chapman1886 » 04 jan 2021, 14:19

Chapman1886 je napisao/la:
04 jan 2021, 10:59
nadam se novom odlaganju sjedncie
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Samo Sloboda | COYG

Avatar
Zundo
Postovi: 3539
Pridružen/a: 07 jun 2020, 16:02
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Zundo » 04 jan 2021, 14:22

Hahahahhahahahaha
,,Volim svoga šampiona kao oči svoje".
SAMO SARAJ'VO

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 04 jan 2021, 14:23

admin je napisao/la:
04 jan 2021, 12:00
DrFilgud je napisao/la:
04 jan 2021, 11:50
admin je napisao/la:
04 jan 2021, 11:45


Ne bih bas ovako rezonovao. Da li ce biti promasaj, on ili Barbarez ili neko treci, znat ćemo nakon sto vidimo kako rade. Podrska navijaca zavisi od rada, ako navijaci prepoznaju i vide da novi selektor dobro radi, sasvim sam siguran da ce imati podrsku.
Novi selektor neće dobro radit, jer je izabran po principu ličnih, klupskih, kojekakvih interesa, a najmanje interesa reprezentacije.
Ovaj će imat manje kredita jer za loše rezultate, za kompromisne pozive, jer je izabran mimo volje onih kojima je stalo do reprezentacije.
Tuta :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
Niko jos nije izabran. Ja sam dobio neki info ispod stola da bi Barbarez bio izabran samo da ispunjava uslove, ali ko zna sta se moze desiti. Moze i danas da se ne izabere, pa da se onda ponisti odluka o uslovima koje treba ispunjavati selektor. Ovdje je sve moguce. A, to hoce li dobro raditi ili ne, ko i kada bude izabran, vidjet cemo svi zajedno za godinu recimo. Ta prica mimo volje onih kojima je stalo do reprezentacije je onako djecija, ne bih se puno s tim bavio.
U državi u kojoj skoro 50% stanovnika uopšte ne navija za njenu reprezentaciju, u kojoj menasžersko klupski interesi konstantno čine štetu reprezentaciji, u kojoj mafijaši vode savez, u zemlji u kojoj novinara i medije kupiš za sendvič...itekako je relevantno šta misle oni kojima je istinski stalo do reprezentacije. Takvi su uglavnom razočarani, a očaj izražavaju bojkotima, bakljama...
Zadnja izmjena: DrFilgud, dana/u 04 jan 2021, 14:26, ukupno mijenjano 1 put.

ZkaoZenica
Postovi: 133
Pridružen/a: 22 nov 2019, 15:48
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la ZkaoZenica » 04 jan 2021, 14:23

“Kako stvari stoje prvo će se pozivnice igračima poslat, pa će se onda izabrati selektor” za doušnike Slavica Pecikoza

mimmo79
Postovi: 226
Pridružen/a: 24 jul 2019, 11:24
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mimmo79 » 04 jan 2021, 14:23

Znači, još će Bugar landarati po Sarajevu i Međugorju...žalosno
"Fudbal je jednostavan, ali je teško jednostavno igrati!"
Johan Cruyff

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24552
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Goalgetter » 04 jan 2021, 14:24

Znaci jos Bosnjaci nisu popustili, trazi se jedan ili dva, ne znam koliko treba, da bi se izglasao Petev. Lobiranje za Bugara se nastavlja.

Avatar
Jackk
Postovi: 2414
Pridružen/a: 11 sep 2020, 07:17
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Jackk » 04 jan 2021, 14:25

Jel im legla dnevnica za danas, majku im **** neradničku svima koji tamo sjede i ko fol odlučuju o nečemu??????
Bogdanović-Ovčina-Isić-Zeljković-Dario-Hasanović-Radovac-Pršeš-Ćosić-Anđušić-Zajmović

'Listen, lads. Basically, you’re shit. Try enjoy the game. You’re probably going to get beaten. But just enjoy being shit'.”

ZkaoZenica
Postovi: 133
Pridružen/a: 22 nov 2019, 15:48
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la ZkaoZenica » 04 jan 2021, 14:25

mimmo79 je napisao/la:
04 jan 2021, 14:23
Znači, još će Bugar landarati po Sarajevu i Međugorju...žalosno
Koliko pate čovjeka čekajući će steći i pravo na državljanstvo 😁, samo da ga još ne krenu s migrantima vozat...

Avatar
Celtic
Postovi: 3336
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Celtic » 04 jan 2021, 14:26

Najbolje da izaberu 10 forumaša i da se svaku utakmicu rotiraju kao selektori, možda bi šta i napravili, bar ne bi igrali bez lijevog beka a i znali bi koje igrače pozvati, jer pratimo rezultate i formu igrača više nego lopovi iz saveza.

Avatar
L-Train
Postovi: 18608
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la L-Train » 04 jan 2021, 14:28

Tek ovog ako bude izabran u reprezentaciji ga nece niko **** ni 2%
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: giannini, nebeskasila i 9 gostiju.