FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

Avatar
Aduka87
Postovi: 9288
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 09 feb 2021, 20:21

slika

Jel ovo Izet dolazi
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
miky_hz
Postovi: 23210
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 09 feb 2021, 20:21

Emil Velić najvjerovatnije će se vratiti u BiH kako bi proveo sezonu na posudbi u Mladosti

Truba za Dizdarevica,otisao na posudbu da opet bude na klupi mozda cak i treci golman :crazy:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 09 feb 2021, 20:22

Aduka87 je napisao/la:
09 feb 2021, 20:21
slika

Jel ovo Izet dolazi
Prepiso od vojvode sa ovog foruma. Doduse, ovsj je pogrijesi, nije Sarajevo u oitanju nego TC. Al dobro

Avatar
Haver !
Postovi: 1257
Pridružen/a: 14 jul 2011, 13:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Haver ! » 09 feb 2021, 20:22

Aduka87 je napisao/la:
09 feb 2021, 20:21
slika

Jel ovo Izet dolazi
Je li i njima izvor forum :mrgreen:

Avatar
holyman
Postovi: 8509
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 09 feb 2021, 20:23

Transfer rok je tek poceo huahuahuahuauauuaau
NEMA NAZAD

Avatar
Pantelija
Postovi: 13013
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 09 feb 2021, 20:24

Zip je napisao/la:
09 feb 2021, 20:02

Pa imas li ime neko jbte?

Ev Sergej Barbarez npr ? Emir Spahic? Neko jako igracko ime ili neko drugi?

Ajd sad realno, jel ti ocekujes da u Sarajevu ostanu najbolji igraci, kada ti isti igravi dobijaju ponude za4-5-6x vece pare, i to u evrima?
Drugo je sta bi ja i ti zeljeli, a jel to realno?
Ne. Apsolutno ne. jA NE NAPADAM emira jer nije produzio igracima ugovore jer niko ne moze igracu narediti da ga produzi.
Ne znam zasto odmah taj polozaj zrtve, uvrijedjene mlade i slicno, daj bolan da lijepo ko ljudi diskutujemo na temu, a ne odmah neki sarkazam i doskočice.

Moj argument se odnosio da sebi dopustis da u 3 mjeseca ces dobiti to da nemas ekipe koju si imao. Samo virni na TM kome istice na ljeto ugovor. Dakle, Moralo se dozirati sa odlascima, i dovoditi nove igrace. Pa npr. u augustu ode ti jedan, na zimu dva, na ljeto dva. Ok otislo ti je 5 igraca salli u razmaku od godinu dana, svaki prelazni si doveo po 1 -2 i ispliva neko iz akademije i tu si. Ok je to.
Ali ovo sto nas ceka nije planski, nije dobro nikako. Ovo je remont totaalni.

Dalje, lose je to sto nam na klupama i posudbama sjede jako prosjecni i jako placeni igraci, koji su upravo taj teret zbog kojeg ne mozemo da dovedemo bolje igrace. Pa nasih 5 igraca sa klupe i posudbi slobom i brojevima nas kostaju preko 40 000 mjesecno. Je li tebi to ok? Ali je za to neko odgovoran! A nisam ja Bgm. Ja svoju duznost obavio. Imam clasnku, dux, dres, da je godsinja, imao bih i nju.
I UMJESTO da ti rezerve budu resic, kurdic, itd, koji igraju za 2-3 milje, max, mladi su, tebi na klupi igraci od 29-34 godine i uzimaju fine pare, milanovic i cruz u olimpicu itd a sve preko nasih ledja. Nije to nikakav plan i sistem.

Nije ok da kaze "ako dolaze stranci moraju biti nosioci igre, biti duplo bolji, pa dovede cmiljanica. Bolje da je doveo hamzu, malog hadzica bilo koji prospekt iz lige nego ovoga jer osim sumnjivog CV.a , ima i strano drzavljanstvo i samim time emir je slagao i sebe a Bgm i nas.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9664
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 09 feb 2021, 20:26

Zip je napisao/la:
09 feb 2021, 20:13
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
09 feb 2021, 20:08
Emir Spahic mozda ? On mi je onako realan, a mislim da ima jake veze.
Mislim, evo ovde su dosta njih odlucili da je Emir tarabs, da ne moze vise puno dsti.
Osim tog vrijedjanja i neosnovanog blacenja, ajmo pricsti o rjesenjima.

Glupa prica, nama treba onaj sto poznaje onog tamo, treba nam onaj sto ne posustaje, itd itd... Daj ime, pa da vidimo jel realno da to ime dodje... Dajte moguca rjesenja, konkretna imena.

Evo, imamo primjer osobe koja voli sarajevo vise od svog zivota, pa ode iz istog u CZ.
Ev ja da sam igrac Sarajeva i da imam ponudu dosta vecu, prvi bih otisso bez obzira na ljubav.
Od ljubavi se ne zivi.

Idem rjesavam zivot jednim ugovorom, o cemu mi pricsmo ovde? Zalimo se sto hoce da idu najbolji igraci, i trebaju.
Kad budemo mogli davsti platu na godisnjem nivou blizu milion maraka, onda ce druga prica biti.
Meni nije upitno to produzavanje ugovora, koliko dovodjenje. OK, generalno se slazem oko toga da igraci idu za parama, sto je normalno, i tesko ih je kao takve zadrzati..
Ali zato, moramo bolje raditi na dovodjenju igraca. Prije svega, nama trebaju punooo bolji stranci, jedini koji opravdavaju tu ulogu, su Fanimo i Oremus, za Cmiljanica cemo jos vidjeti, pa cemo to komentarisati nakon par utakmica..Ali zato Pejovic, Adukor, Velkoski, svi oni bar po meni, nisu kvalitet za FKS kad uzmemo u obzir da su stranci..
MORAMO BOLJE VEZE IMATI, pod to mislim da prosirimo svoje veze po Africi, i dovodimo igrace koje npr Vojvodina dovodi, i kasnije ih za milione prodaje.
Ogroman + za Emira H je npr dovodjenje Adukora(koji je u trenutku bio kvalitet za FKS, i to je super potez)
Ali zato, poslije toga jedinog igraca s tog podrucja kojeg je doveo, je bio Fanimo, i BUM, odmah prekuca momak..Doduse, bio mu je haman pred stadionom, pa i nije neki potez da mu se divis.
Cak po mome misljenju, Emir kad bi se malo vise potrudio, i prosirio veze, mogao bi ostati idalje SD..
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
Aduka87
Postovi: 9288
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 09 feb 2021, 20:28

Haver ! je napisao/la:
09 feb 2021, 20:22
Aduka87 je napisao/la:
09 feb 2021, 20:21
slika

Jel ovo Izet dolazi
Je li i njima izvor forum :mrgreen:
Syebat ce se nacija, u pitanju je igrac sa lijevom i desnom nogom
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VanBasten » 09 feb 2021, 20:32

Pozdrav braćo kalajisana

Imal među vama modova ili starijih clanova sa infa? Ako kome ne bi bio zahmet sam da interveniše kod admina mota da mi resetuje šifru. Zaboravija sam ju. Kao i sifru od maila. Te istu proslijedi u pp. User name je isti.
Zadnja izmjena: VanBasten, dana/u 09 feb 2021, 20:35, ukupno mijenjano 1 put.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Zoran28
Postovi: 1328
Pridružen/a: 12 dec 2020, 17:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zoran28 » 09 feb 2021, 20:34

Da li je moguce da neko normalan smatra da bi Ibisevic pristao igrati ovde ?! Jos kaze brat, nudi nam se Ibisevic mi necemo da ga pritisnemo hahahaha
Pa nije Deni Sarvan da se nudi, joj cirkusa Allaha mi 😂😂😂
Dugo se Osim pokušavao izboriti za svoje mjesto pod suncem, a kada ga je početkom 1960-ih našao, došla je čuvena Afera Planinić i jednogodišnja suspenzija, službeno zbog namještanja utakmica

Avatar
Aduka87
Postovi: 9288
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 09 feb 2021, 20:36

Golman FK Sarajevo, Vladan Kovačević, već duže vrijeme se povezuje sa odlaskom iz redova Bordo tima, a čini se kako je sada došlo vrijeme za rastanak. Čelnici Bordo tima već razmatraju opcije u slučaju odlaska pouzdanog golmana, a kao najozbiljnija opcija ističe se golman gradačačke Zvijezde – Azur Aljkanović.

Kako je za Balkan Interviews potvrdio Aljkanovićev menadžer, trenutno su u kontaktu sa čelnicima tima sa Koševa, ali aktuelni prvak nije jedini zainteresovani za perspektivnog golmana. Za usluge ovog dvadesetogodišnjaka zainteresovan je i Zrinjski, koji je prije nekoliko dana prodao svog golmana, Ivana Brkića, u Riga FC. Sada sve zavisi od transfera Vladana Kovačevića, a za FK Sarajevo, golman gradačačke Zvijezde je prva opcija.

Braco fakat je vrijeme pravit proteste, ne ide ovo ovako, raspadamo se
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5300
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rule_hz » 09 feb 2021, 20:37

Čija je to stranica? Prvi put vidim ?
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Aduka87
Postovi: 9288
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 09 feb 2021, 20:40

Rule_hz je napisao/la:
09 feb 2021, 20:37
Čija je to stranica? Prvi put vidim ?
https://balkaninterviews.com/sarajevo-z ... ederacije/

Boga pitaj mn na fb izaslo
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
miky_hz
Postovi: 23210
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 09 feb 2021, 20:41

Aduka87 je napisao/la:
09 feb 2021, 20:36
Golman FK Sarajevo, Vladan Kovačević, već duže vrijeme se povezuje sa odlaskom iz redova Bordo tima, a čini se kako je sada došlo vrijeme za rastanak. Čelnici Bordo tima već razmatraju opcije u slučaju odlaska pouzdanog golmana, a kao najozbiljnija opcija ističe se golman gradačačke Zvijezde – Azur Aljkanović.

Kako je za Balkan Interviews potvrdio Aljkanovićev menadžer, trenutno su u kontaktu sa čelnicima tima sa Koševa, ali aktuelni prvak nije jedini zainteresovani za perspektivnog golmana. Za usluge ovog dvadesetogodišnjaka zainteresovan je i Zrinjski, koji je prije nekoliko dana prodao svog golmana, Ivana Brkića, u Riga FC. Sada sve zavisi od transfera Vladana Kovačevića, a za FK Sarajevo, golman gradačačke Zvijezde je prva opcija.

Braco fakat je vrijeme pravit proteste, ne ide ovo ovako, raspadamo se
Hahahahah Husaricev golman,dao petobu da mu spomenu ovog malog.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 09 feb 2021, 20:42

Pantelija je napisao/la:
09 feb 2021, 20:24
Zip je napisao/la:
09 feb 2021, 20:02

Pa imas li ime neko jbte?

Ev Sergej Barbarez npr ? Emir Spahic? Neko jako igracko ime ili neko drugi?

Ajd sad realno, jel ti ocekujes da u Sarajevu ostanu najbolji igraci, kada ti isti igravi dobijaju ponude za4-5-6x vece pare, i to u evrima?
Drugo je sta bi ja i ti zeljeli, a jel to realno?
Ne. Apsolutno ne. jA NE NAPADAM emira jer nije produzio igracima ugovore jer niko ne moze igracu narediti da ga produzi.
Ne znam zasto odmah taj polozaj zrtve, uvrijedjene mlade i slicno, daj bolan da lijepo ko ljudi diskutujemo na temu, a ne odmah neki sarkazam i doskočice.

Moj argument se odnosio da sebi dopustis da u 3 mjeseca ces dobiti to da nemas ekipe koju si imao. Samo virni na TM kome istice na ljeto ugovor. Dakle, Moralo se dozirati sa odlascima, i dovoditi nove igrace. Pa npr. u augustu ode ti jedan, na zimu dva, na ljeto dva. Ok otislo ti je 5 igraca salli u razmaku od godinu dana, svaki prelazni si doveo po 1 -2 i ispliva neko iz akademije i tu si. Ok je to.
Ali ovo sto nas ceka nije planski, nije dobro nikako. Ovo je remont totaalni.

Dalje, lose je to sto nam na klupama i posudbama sjede jako prosjecni i jako placeni igraci, koji su upravo taj teret zbog kojeg ne mozemo da dovedemo bolje igrace. Pa nasih 5 igraca sa klupe i posudbi slobom i brojevima nas kostaju preko 40 000 mjesecno. Je li tebi to ok? Ali je za to neko odgovoran! A nisam ja Bgm. Ja svoju duznost obavio. Imam clasnku, dux, dres, da je godsinja, imao bih i nju.
I UMJESTO da ti rezerve budu resic, kurdic, itd, koji igraju za 2-3 milje, max, mladi su, tebi na klupi igraci od 29-34 godine i uzimaju fine pare, milanovic i cruz u olimpicu itd a sve preko nasih ledja. Nije to nikakav plan i sistem.

Nije ok da kaze "ako dolaze stranci moraju biti nosioci igre, biti duplo bolji, pa dovede cmiljanica. Bolje da je doveo hamzu, malog hadzica bilo koji prospekt iz lige nego ovoga jer osim sumnjivog CV.a , ima i strano drzavljanstvo i samim time emir je slagao i sebe a Bgm i nas.
Opet ti jarane o nekom sarkazmu, a normala te pitao.

Evo, sve si rekao kako jeste, vecina je istina pogotovo ovo za klupu.
Apsolutno se slazem za istu, al evo pitam za rjesenja?
Koga vidimo da bi mogao naprsviti pomak, al vidljiv pomak? Imas li neko ime?

Pricao si ds zelis i gledas da ides za njemacku, i meni je to neki krajnji cilj aBd, zar ne vidis iz nasih slucsjeva gdje zivimo i koliko je napredak moguc? Kad imas i u nasim redovima ljude koji tebe koci, a kamoli "opoziciju"...

Hocu da kszem, sve to ti sto kazes ima istine, al bolan svjestam si gdje zivimo i da neke stvari su ovde nemoguce.

Pa ovde ako nisi prosao ugradjevinsku skolu, ne mozes nista. Cast izuzetcima.
Opet kszem, zivis u bosni od 500 km a hoces ds vozis ferarija, pa nije realno

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54771
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 09 feb 2021, 20:42

Dižu cijenu tom liku (plaćen članak), imamo 10 golmana još bi njega doveli, aha :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zoran28
Postovi: 1328
Pridružen/a: 12 dec 2020, 17:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zoran28 » 09 feb 2021, 20:44

E cuj Husara gura malog preko BalkanInterviews 😂😂 sad ce njegov susjed da nam potvrdi da smo u pregovorima i da je mali vec bolji od Kovacevica!?
Dugo se Osim pokušavao izboriti za svoje mjesto pod suncem, a kada ga je početkom 1960-ih našao, došla je čuvena Afera Planinić i jednogodišnja suspenzija, službeno zbog namještanja utakmica

Avatar
Indianac
Postovi: 357
Pridružen/a: 12 dec 2020, 03:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Indianac » 09 feb 2021, 20:44

Najbolje da kupimo musijinog prvog golmana i tako pomognemo nasem Dizdatevicu (koji je za dzafica i kanurica Arkonada) da se lakse izbori za drugog golmana mladosti

Avatar
haris004
Postovi: 1698
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 09 feb 2021, 20:46

Aduka87 je napisao/la:
09 feb 2021, 20:36
Golman FK Sarajevo, Vladan Kovačević, već duže vrijeme se povezuje sa odlaskom iz redova Bordo tima, a čini se kako je sada došlo vrijeme za rastanak. Čelnici Bordo tima već razmatraju opcije u slučaju odlaska pouzdanog golmana, a kao najozbiljnija opcija ističe se golman gradačačke Zvijezde – Azur Aljkanović.

Kako je za Balkan Interviews potvrdio Aljkanovićev menadžer, trenutno su u kontaktu sa čelnicima tima sa Koševa, ali aktuelni prvak nije jedini zainteresovani za perspektivnog golmana. Za usluge ovog dvadesetogodišnjaka zainteresovan je i Zrinjski, koji je prije nekoliko dana prodao svog golmana, Ivana Brkića, u Riga FC. Sada sve zavisi od transfera Vladana Kovačevića, a za FK Sarajevo, golman gradačačke Zvijezde je prva opcija.

Braco fakat je vrijeme pravit proteste, ne ide ovo ovako, raspadamo se
Za svakog Husarinog igrača se ovako piše. Pored interesa nekog kluba, još 5 drugih zainteresovano. Tako da ne sumnjam da je to njegov igrač.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9664
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 09 feb 2021, 20:46

MortemHz je napisao/la:
09 feb 2021, 20:42
Dižu cijenu tom liku (plaćen članak), imamo 10 golmana još bi njega doveli, aha :D
Jos Hadzija rekao da necemo nikoga dovesti ako Kovu prodamo :D
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.