RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Avatar
Baader
Postovi: 2477
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Baader » 14 mar 2021, 11:27

https://fkvelez.ba/peh-za-rodjene-radov ... ucna-kost/

Ovaj start čobana iz Tuzle se desio odmah poslije drugog crvenog kartona, a sudija ni faul nije sudio.

Avatar
RacioEmocionalan
Postovi: 1224
Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
Lokacija: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la RacioEmocionalan » 14 mar 2021, 11:54

Mesari obični. Zaleti se u njega kao sivonja. Tačno se tu i povrijedio. Još mu se ruga što je zajaukao. Bezmozgovići.
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.

Trapatoni
Postovi: 149
Pridružen/a: 05 jun 2020, 15:24
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Trapatoni » 14 mar 2021, 12:23

Baader je napisao/la:
14 mar 2021, 11:27
https://fkvelez.ba/peh-za-rodjene-radov ... ucna-kost/

Ovaj start čobana iz Tuzle se desio odmah poslije drugog crvenog kartona, a sudija ni faul nije sudio.
Predragovicu gnjido jedna

StarmoCity
Postovi: 503
Pridružen/a: 27 nov 2017, 03:21
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la StarmoCity » 14 mar 2021, 14:34

Radovicu napukla kljucna kost. :o

Mostarac45
Postovi: 1190
Pridružen/a: 23 nov 2019, 16:04
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarac45 » 14 mar 2021, 14:54

Sto je ovaj sto je jucer bio trener slobode na treningu danas u vrapcicima??

Avatar
Zoom088
Postovi: 2692
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Zoom088 » 14 mar 2021, 15:01

Mostarac45 je napisao/la:
14 mar 2021, 14:54
Sto je ovaj sto je jucer bio trener slobode na treningu danas u vrapcicima??
Jaha je trener kadeta Slobode, a danas djeca igraju neke tekme na pomocnom.

Inace, malo je poznato da je Dudic htio bas njega da dovede sa sobom u strucni stab za pomocnika ;).

To je prije bilo, odnosno po Fedjinom dolasku, da ne bi doslo do zabune da i sada postoje neke aspiracije za isto :bih:
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Avatar
mozak
Postovi: 3582
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mozak » 14 mar 2021, 15:32

Šteta za Radovića, nadat se da je samo napuknuće.
Šta je sa Dariom, koliko je ozbiljna povreda Zeljkovića?
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Avatar
doox
Postovi: 210
Pridružen/a: 02 nov 2019, 17:47
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la doox » 14 mar 2021, 17:31

Onaj smrad Spahić otišao da podrzi zrinjski :D

StarmoUnited
Postovi: 78
Pridružen/a: 06 feb 2021, 16:23
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la StarmoUnited » 14 mar 2021, 21:34

Hoće li se ovo i borba za titulu zakuhat, postaje ovo najnapetije prvenstvo dosad.

mujoisuljo
Postovi: 1022
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mujoisuljo » 14 mar 2021, 22:55

StarmoUnited je napisao/la:
14 mar 2021, 21:34
Hoće li se ovo i borba za titulu zakuhat, postaje ovo najnapetije prvenstvo dosad.
Ma Sarajevo je na vrijeme pobjeglo svima.Sad je prvih 7 ekipa u pet deka, svi ce kiksati.Ako bi izgubili ovu titulu trebaju se svi okaniti fudbala.
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1652
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 15 mar 2021, 17:59

Daj bože da Željo ne dobije Olimpika, dosta bolji raspored bi nam bio ako ostanemo na 3. mjestu.

1. Velež - Radnik
2. Olimpik - Velež
3. Velež - Sarajevo
4. Široki - Velež
5. Velež - Krupa
6. Velež - Željo/Borac
7. Željo/Borac - Velež
8. Velež - Zrinjski
9. Tuzla - Velež
10. Velež - Sloboda
11. Mladost - Velež

Ako Željo odigra neriješeno sa Olimpokom, Borac će morati dobiti Radnika minimalno 2 razlike da bi došao na 4. mjesto i u tom slučaju bi nama došli kao gosti a mi bi išli na Grbavicu 7. kolo. Ovo bi nam bilo najidealnije po mom mišljenju ali idemo lagano kolo po kolo.
Forzza Velez

Avatar
mozak
Postovi: 3582
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mozak » 15 mar 2021, 19:05

ManciniLevatKlasican je napisao/la:
15 mar 2021, 17:59
Daj bože da Željo ne dobije Olimpika, dosta bolji raspored bi nam bio ako ostanemo na 3. mjestu.

1. Velež - Radnik
2. Olimpik - Velež
3. Velež - Sarajevo
4. Široki - Velež
5. Velež - Krupa
6. Velež - Željo/Borac
7. Željo/Borac - Velež
8. Velež - Zrinjski
9. Tuzla - Velež
10. Velež - Sloboda
11. Mladost - Velež

Ako Željo odigra neriješeno sa Olimpokom, Borac će morati dobiti Radnika minimalno 2 razlike da bi došao na 4. mjesto i u tom slučaju bi nama došli kao gosti a mi bi išli na Grbavicu 7. kolo. Ovo bi nam bilo najidealnije po mom mišljenju ali idemo lagano kolo po kolo.
To je to.
Iznenada su nam se poklopili rezultati.
Nadam se da ce uprava razrijesit kesu da se dovede kakav stoper, jer ovo izgleda obećavajuće.
Ljudi moji koja steta za publiku..kako bi gorila arena :plac:
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

VelezovoDijete
Postovi: 320
Pridružen/a: 27 feb 2021, 16:56
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la VelezovoDijete » 15 mar 2021, 19:41

Amawe hvala ti. Raspored je bombončić. Dovodi ako ima išta na tržištu nekog što može pokrit stoper/lijevi bocni i nema zime za Evropu

Mostarac1974
Postovi: 566
Pridružen/a: 05 nov 2019, 22:15
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarac1974 » 15 mar 2021, 20:04

Ima li nade da ZELJKOVIĆA oporavimo.Ipak je sad jedna utakmica pa pauza radi repke.Nadam se da se može oporavit. :hmmmmm:

Trapatoni
Postovi: 149
Pridružen/a: 05 jun 2020, 15:24
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Trapatoni » 15 mar 2021, 20:13

Evo konacnog rasporeda...

1. Kolo : Velež - Radnik
2. Kolo : Olimpik - Velež
3. Kolo : Velež - Sarajevo
4. Kolo : Široki - Velež
5. Kolo : Velež - Krupa
6. Kolo : Velež - Borac
7. Kolo : Zrinjski - Velež
8. Kolo : Velež - Željezničar
9. Kolo : Tuzla City - Velež
10. Kolo : Velež - Sloboda
11. Kolo : Mladost DK - Velež

Avatar
Zoom088
Postovi: 2692
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Zoom088 » 15 mar 2021, 20:49

ManciniLevatKlasican je napisao/la:
15 mar 2021, 17:59
Daj bože da Željo ne dobije Olimpika, dosta bolji raspored bi nam bio ako ostanemo na 3. mjestu.

1. Velež - Radnik
2. Olimpik - Velež
3. Velež - Sarajevo
4. Široki - Velež
5. Velež - Krupa
6. Velež - Željo/Borac
7. Željo/Borac - Velež
8. Velež - Zrinjski
9. Tuzla - Velež
10. Velež - Sloboda
11. Mladost - Velež

Ako Željo odigra neriješeno sa Olimpokom, Borac će morati dobiti Radnika minimalno 2 razlike da bi došao na 4. mjesto i u tom slučaju bi nama došli kao gosti a mi bi išli na Grbavicu 7. kolo. Ovo bi nam bilo najidealnije po mom mišljenju ali idemo lagano kolo po kolo.

Slazem se da treba ici kolo po kolo, utakmicu po utakmicu. Od danas vise ne postoji "lagan raspored" nikome. Svaka ekipa se bori za nesto...ili za vrh/Evropu ili za opstanak.

Iskreno, zabrinjava me ovo sudjenje veceras na Grbavici. Mozemo Zelju gotiviti ili ne, ali cinjenica je da su na domacem terenu zestoko osteceni naocigled javnosti. Musa nije kriminalac kao Gigovic, ali veceras je sudio u istom rangu. Po cijem nalogu i zbog cega - to samo on zna. Fakat mi se ne svidja ovo, a posebno mi se ne svidja dvomec s Borcem prije utakmice sa zrinjskim.

Kako god, odustajanja i posustajanja nema. Idemo jako i bahato Rodjeni :bih:

EDIT: Ipak nije dvomec s Borcem :D. @Trapatoni je postavio konacan raspored u medjuvremenu. Do mene je :damn: :oops:
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1652
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 15 mar 2021, 22:44

Zoom088 je napisao/la:
15 mar 2021, 20:49
ManciniLevatKlasican je napisao/la:
15 mar 2021, 17:59
Daj bože da Željo ne dobije Olimpika, dosta bolji raspored bi nam bio ako ostanemo na 3. mjestu.

1. Velež - Radnik
2. Olimpik - Velež
3. Velež - Sarajevo
4. Široki - Velež
5. Velež - Krupa
6. Velež - Željo/Borac
7. Željo/Borac - Velež
8. Velež - Zrinjski
9. Tuzla - Velež
10. Velež - Sloboda
11. Mladost - Velež

Ako Željo odigra neriješeno sa Olimpokom, Borac će morati dobiti Radnika minimalno 2 razlike da bi došao na 4. mjesto i u tom slučaju bi nama došli kao gosti a mi bi išli na Grbavicu 7. kolo. Ovo bi nam bilo najidealnije po mom mišljenju ali idemo lagano kolo po kolo.

Slazem se da treba ici kolo po kolo, utakmicu po utakmicu. Od danas vise ne postoji "lagan raspored" nikome. Svaka ekipa se bori za nesto...ili za vrh/Evropu ili za opstanak.

Iskreno, zabrinjava me ovo sudjenje veceras na Grbavici. Mozemo Zelju gotiviti ili ne, ali cinjenica je da su na domacem terenu zestoko osteceni naocigled javnosti. Musa nije kriminalac kao Gigovic, ali veceras je sudio u istom rangu. Po cijem nalogu i zbog cega - to samo on zna. Fakat mi se ne svidja ovo, a posebno mi se ne svidja dvomec s Borcem prije utakmice sa zrinjskim.

Kako god, odustajanja i posustajanja nema. Idemo jako i bahato Rodjeni :bih:

EDIT: Ipak nije dvomec s Borcem :D. @Trapatoni je postavio konacan raspored u medjuvremenu. Do mene je :damn: :oops:
Ja sam natezao neriješen rezultat na Grbavici jer bi u tom slučaju komšije dolazile nama a mi bi išli na Grbavicu. Dok je ovakvo stanje u Želji puno bi lakše došli do bodova gore nego pod BB ali idemo tamo po prvu ligašku pobjedu aBd ove godine.
Forzza Velez

Jsjsjsjsjs
Postovi: 423
Pridružen/a: 20 jul 2020, 22:58
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Jsjsjsjsjs » 16 mar 2021, 11:49

Protiv Radnika treba biti rutinska pobjeda. Kvalitetnija smo ekipa i još na Areni igramo. Idemo u Evropu i još da probamo srušiti nekoliko negativnih rekorda.

fudbalfudbal
Postovi: 2648
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la fudbalfudbal » 16 mar 2021, 12:03

Niko ne piše o tome ko nam je stabilizovao odbranu, po meni Vedran Kjosevski. Nevjerovatna smirenost, ne osjeti se period u kojem nije igrao, dobro spreman i na sve to veoma dobar u komunikaciji. Idemo Rođeni hrabro sad Radnika zgaziti!!!
Ti si naša ljubav jedina!

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 5717
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Bazinga12345 » 16 mar 2021, 12:09

Kjosevski, Dario, Cheshmedjiev, Zvonić, Ćosić, Radovac, Hasanović, Pršeš, Anđušić, Cvijanović, Georgijević.

Mislim da će protiv Radnika biti ovako nekako, možda jedino Zeljković ako bude spreman umjesto Kokija.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []