RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA
Re: RSD Velež Mostar
https://fkvelez.ba/peh-za-rodjene-radov ... ucna-kost/
Ovaj start čobana iz Tuzle se desio odmah poslije drugog crvenog kartona, a sudija ni faul nije sudio.
Ovaj start čobana iz Tuzle se desio odmah poslije drugog crvenog kartona, a sudija ni faul nije sudio.
- RacioEmocionalan
- Postovi: 1221
- Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
- Lokacija: Rheinland-Pfalz
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Mesari obični. Zaleti se u njega kao sivonja. Tačno se tu i povrijedio. Još mu se ruga što je zajaukao. Bezmozgovići.
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.
Re: RSD Velež Mostar
Predragovicu gnjido jednaBaader je napisao/la: ↑14 mar 2021, 11:27https://fkvelez.ba/peh-za-rodjene-radov ... ucna-kost/
Ovaj start čobana iz Tuzle se desio odmah poslije drugog crvenog kartona, a sudija ni faul nije sudio.
-
StarmoCity
- Postovi: 503
- Pridružen/a: 27 nov 2017, 03:21
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Radovicu napukla kljucna kost. 
-
Mostarac45
- Postovi: 1190
- Pridružen/a: 23 nov 2019, 16:04
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Sto je ovaj sto je jucer bio trener slobode na treningu danas u vrapcicima??
Re: RSD Velež Mostar
Jaha je trener kadeta Slobode, a danas djeca igraju neke tekme na pomocnom.Mostarac45 je napisao/la: ↑14 mar 2021, 14:54Sto je ovaj sto je jucer bio trener slobode na treningu danas u vrapcicima??
Inace, malo je poznato da je Dudic htio bas njega da dovede sa sobom u strucni stab za pomocnika
To je prije bilo, odnosno po Fedjinom dolasku, da ne bi doslo do zabune da i sada postoje neke aspiracije za isto
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar
Re: RSD Velež Mostar
Šteta za Radovića, nadat se da je samo napuknuće.
Šta je sa Dariom, koliko je ozbiljna povreda Zeljkovića?
Šta je sa Dariom, koliko je ozbiljna povreda Zeljkovića?
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...
Re: RSD Velež Mostar
Onaj smrad Spahić otišao da podrzi zrinjski 
-
StarmoUnited
- Postovi: 78
- Pridružen/a: 06 feb 2021, 16:23
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Hoće li se ovo i borba za titulu zakuhat, postaje ovo najnapetije prvenstvo dosad.
-
mujoisuljo
- Postovi: 1022
- Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Ma Sarajevo je na vrijeme pobjeglo svima.Sad je prvih 7 ekipa u pet deka, svi ce kiksati.Ako bi izgubili ovu titulu trebaju se svi okaniti fudbala.StarmoUnited je napisao/la: ↑14 mar 2021, 21:34Hoće li se ovo i borba za titulu zakuhat, postaje ovo najnapetije prvenstvo dosad.
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !
-
ManciniLevatKlasican
- Postovi: 1652
- Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Daj bože da Željo ne dobije Olimpika, dosta bolji raspored bi nam bio ako ostanemo na 3. mjestu.
1. Velež - Radnik
2. Olimpik - Velež
3. Velež - Sarajevo
4. Široki - Velež
5. Velež - Krupa
6. Velež - Željo/Borac
7. Željo/Borac - Velež
8. Velež - Zrinjski
9. Tuzla - Velež
10. Velež - Sloboda
11. Mladost - Velež
Ako Željo odigra neriješeno sa Olimpokom, Borac će morati dobiti Radnika minimalno 2 razlike da bi došao na 4. mjesto i u tom slučaju bi nama došli kao gosti a mi bi išli na Grbavicu 7. kolo. Ovo bi nam bilo najidealnije po mom mišljenju ali idemo lagano kolo po kolo.
1. Velež - Radnik
2. Olimpik - Velež
3. Velež - Sarajevo
4. Široki - Velež
5. Velež - Krupa
6. Velež - Željo/Borac
7. Željo/Borac - Velež
8. Velež - Zrinjski
9. Tuzla - Velež
10. Velež - Sloboda
11. Mladost - Velež
Ako Željo odigra neriješeno sa Olimpokom, Borac će morati dobiti Radnika minimalno 2 razlike da bi došao na 4. mjesto i u tom slučaju bi nama došli kao gosti a mi bi išli na Grbavicu 7. kolo. Ovo bi nam bilo najidealnije po mom mišljenju ali idemo lagano kolo po kolo.
Forzza Velez
Re: RSD Velež Mostar
To je to.ManciniLevatKlasican je napisao/la: ↑15 mar 2021, 17:59Daj bože da Željo ne dobije Olimpika, dosta bolji raspored bi nam bio ako ostanemo na 3. mjestu.
1. Velež - Radnik
2. Olimpik - Velež
3. Velež - Sarajevo
4. Široki - Velež
5. Velež - Krupa
6. Velež - Željo/Borac
7. Željo/Borac - Velež
8. Velež - Zrinjski
9. Tuzla - Velež
10. Velež - Sloboda
11. Mladost - Velež
Ako Željo odigra neriješeno sa Olimpokom, Borac će morati dobiti Radnika minimalno 2 razlike da bi došao na 4. mjesto i u tom slučaju bi nama došli kao gosti a mi bi išli na Grbavicu 7. kolo. Ovo bi nam bilo najidealnije po mom mišljenju ali idemo lagano kolo po kolo.
Iznenada su nam se poklopili rezultati.
Nadam se da ce uprava razrijesit kesu da se dovede kakav stoper, jer ovo izgleda obećavajuće.
Ljudi moji koja steta za publiku..kako bi gorila arena
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...
-
VelezovoDijete
- Postovi: 320
- Pridružen/a: 27 feb 2021, 16:56
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Amawe hvala ti. Raspored je bombončić. Dovodi ako ima išta na tržištu nekog što može pokrit stoper/lijevi bocni i nema zime za Evropu
-
Mostarac1974
- Postovi: 566
- Pridružen/a: 05 nov 2019, 22:15
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Ima li nade da ZELJKOVIĆA oporavimo.Ipak je sad jedna utakmica pa pauza radi repke.Nadam se da se može oporavit. 
Re: RSD Velež Mostar
Evo konacnog rasporeda...
1. Kolo : Velež - Radnik
2. Kolo : Olimpik - Velež
3. Kolo : Velež - Sarajevo
4. Kolo : Široki - Velež
5. Kolo : Velež - Krupa
6. Kolo : Velež - Borac
7. Kolo : Zrinjski - Velež
8. Kolo : Velež - Željezničar
9. Kolo : Tuzla City - Velež
10. Kolo : Velež - Sloboda
11. Kolo : Mladost DK - Velež
1. Kolo : Velež - Radnik
2. Kolo : Olimpik - Velež
3. Kolo : Velež - Sarajevo
4. Kolo : Široki - Velež
5. Kolo : Velež - Krupa
6. Kolo : Velež - Borac
7. Kolo : Zrinjski - Velež
8. Kolo : Velež - Željezničar
9. Kolo : Tuzla City - Velež
10. Kolo : Velež - Sloboda
11. Kolo : Mladost DK - Velež
Re: RSD Velež Mostar
ManciniLevatKlasican je napisao/la: ↑15 mar 2021, 17:59Daj bože da Željo ne dobije Olimpika, dosta bolji raspored bi nam bio ako ostanemo na 3. mjestu.
1. Velež - Radnik
2. Olimpik - Velež
3. Velež - Sarajevo
4. Široki - Velež
5. Velež - Krupa
6. Velež - Željo/Borac
7. Željo/Borac - Velež
8. Velež - Zrinjski
9. Tuzla - Velež
10. Velež - Sloboda
11. Mladost - Velež
Ako Željo odigra neriješeno sa Olimpokom, Borac će morati dobiti Radnika minimalno 2 razlike da bi došao na 4. mjesto i u tom slučaju bi nama došli kao gosti a mi bi išli na Grbavicu 7. kolo. Ovo bi nam bilo najidealnije po mom mišljenju ali idemo lagano kolo po kolo.
Slazem se da treba ici kolo po kolo, utakmicu po utakmicu. Od danas vise ne postoji "lagan raspored" nikome. Svaka ekipa se bori za nesto...ili za vrh/Evropu ili za opstanak.
Iskreno, zabrinjava me ovo sudjenje veceras na Grbavici. Mozemo Zelju gotiviti ili ne, ali cinjenica je da su na domacem terenu zestoko osteceni naocigled javnosti. Musa nije kriminalac kao Gigovic, ali veceras je sudio u istom rangu. Po cijem nalogu i zbog cega - to samo on zna. Fakat mi se ne svidja ovo, a posebno mi se ne svidja dvomec s Borcem prije utakmice sa zrinjskim.
Kako god, odustajanja i posustajanja nema. Idemo jako i bahato Rodjeni
EDIT: Ipak nije dvomec s Borcem
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar
-
ManciniLevatKlasican
- Postovi: 1652
- Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Ja sam natezao neriješen rezultat na Grbavici jer bi u tom slučaju komšije dolazile nama a mi bi išli na Grbavicu. Dok je ovakvo stanje u Želji puno bi lakše došli do bodova gore nego pod BB ali idemo tamo po prvu ligašku pobjedu aBd ove godine.Zoom088 je napisao/la: ↑15 mar 2021, 20:49ManciniLevatKlasican je napisao/la: ↑15 mar 2021, 17:59Daj bože da Željo ne dobije Olimpika, dosta bolji raspored bi nam bio ako ostanemo na 3. mjestu.
1. Velež - Radnik
2. Olimpik - Velež
3. Velež - Sarajevo
4. Široki - Velež
5. Velež - Krupa
6. Velež - Željo/Borac
7. Željo/Borac - Velež
8. Velež - Zrinjski
9. Tuzla - Velež
10. Velež - Sloboda
11. Mladost - Velež
Ako Željo odigra neriješeno sa Olimpokom, Borac će morati dobiti Radnika minimalno 2 razlike da bi došao na 4. mjesto i u tom slučaju bi nama došli kao gosti a mi bi išli na Grbavicu 7. kolo. Ovo bi nam bilo najidealnije po mom mišljenju ali idemo lagano kolo po kolo.
Slazem se da treba ici kolo po kolo, utakmicu po utakmicu. Od danas vise ne postoji "lagan raspored" nikome. Svaka ekipa se bori za nesto...ili za vrh/Evropu ili za opstanak.
Iskreno, zabrinjava me ovo sudjenje veceras na Grbavici. Mozemo Zelju gotiviti ili ne, ali cinjenica je da su na domacem terenu zestoko osteceni naocigled javnosti. Musa nije kriminalac kao Gigovic, ali veceras je sudio u istom rangu. Po cijem nalogu i zbog cega - to samo on zna. Fakat mi se ne svidja ovo, a posebno mi se ne svidja dvomec s Borcem prije utakmice sa zrinjskim.
Kako god, odustajanja i posustajanja nema. Idemo jako i bahato Rodjeni
EDIT: Ipak nije dvomec s Borcem. @Trapatoni je postavio konacan raspored u medjuvremenu. Do mene je
![]()
![]()
Forzza Velez
-
Jsjsjsjsjs
- Postovi: 423
- Pridružen/a: 20 jul 2020, 22:58
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Protiv Radnika treba biti rutinska pobjeda. Kvalitetnija smo ekipa i još na Areni igramo. Idemo u Evropu i još da probamo srušiti nekoliko negativnih rekorda.
-
fudbalfudbal
- Postovi: 2648
- Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Niko ne piše o tome ko nam je stabilizovao odbranu, po meni Vedran Kjosevski. Nevjerovatna smirenost, ne osjeti se period u kojem nije igrao, dobro spreman i na sve to veoma dobar u komunikaciji. Idemo Rođeni hrabro sad Radnika zgaziti!!!
Ti si naša ljubav jedina!
- Bazinga12345
- Postovi: 5717
- Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Kjosevski, Dario, Cheshmedjiev, Zvonić, Ćosić, Radovac, Hasanović, Pršeš, Anđušić, Cvijanović, Georgijević.
Mislim da će protiv Radnika biti ovako nekako, možda jedino Zeljković ako bude spreman umjesto Kokija.
Mislim da će protiv Radnika biti ovako nekako, možda jedino Zeljković ako bude spreman umjesto Kokija.
⭐ Velež Mostar ⭐
Zadnja klupa
Zadnja klupa
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

