FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

OsmaDolazi
Postovi: 2770
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmaDolazi » 07 maj 2021, 18:50

SaNa je napisao/la:
07 maj 2021, 18:45
HordasOdMalena je napisao/la:
07 maj 2021, 18:42
:think:

slika
Po prstima đonom ;)
Ma i ovaj bilde od Hebibovica ne zna zajaukati kao onaj Moraitis a veci penal ovdje brata mi nego tamo u Mostaru!
I Panto heba je degenerik koji nije znao izbuco penal jer je gurnuo loptu sad se vidi ali nije znao pasti!

benko1946
Postovi: 152
Pridružen/a: 05 maj 2018, 19:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko1946 » 07 maj 2021, 18:50

I pitanje za ove sto pljuju vinka, koji bi to trener sa ovim igrackim kadrom nesto vise izvukao iz ovog svega. Hajde samo napisite ime i prezime trenera?!

Mister No
Postovi: 2280
Pridružen/a: 16 jun 2008, 13:19
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mister No » 07 maj 2021, 18:52

Najjača je da igrač Tuzle udara prvi loptu :crazy: a smjer lopte tačno onakav kakav treba da bude od Hebibovog udarca.Mržnja prema Vinku je jača od očiglednih stvari.I da budem jasan, nisam za Vinko bio kad su ga dovodili i jedino neko van BiH nam može pomoći.

FoSte95
Postovi: 12881
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FoSte95 » 07 maj 2021, 18:53

slika
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 07 maj 2021, 18:54

Dovoljno je samo pogledati ovu tabelu kartona. Pazi ti samo Zrinjskog i Borca.

slika

Avatar
Pantelija
Postovi: 13023
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 07 maj 2021, 18:55

benko1946 je napisao/la:
07 maj 2021, 18:50
I pitanje za ove sto pljuju vinka, koji bi to trener sa ovim igrackim kadrom nesto vise izvukao iz ovog svega. Hajde samo napisite ime i prezime trenera?!
Jamo taki
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Zoran28
Postovi: 1328
Pridružen/a: 12 dec 2020, 17:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zoran28 » 07 maj 2021, 18:56

Pantelija niko tebi ne pr8govara. Ok znas biti tvrdoglav 😅 ali guras svoje i dokazan si navijac.
Problem su likovi kojima je husro drazi od titule, ili @sjb koji je yebavao ljudima majke kad su prognozirali da cemo imati problem jer se nismo pojacali, ismijavao svakoga ko tako misli, a sad radi isto i nece priznati ocigledne sudijske greske na stetu Sarajeva. Jbg ljudi bez stava
Dugo se Osim pokušavao izboriti za svoje mjesto pod suncem, a kada ga je početkom 1960-ih našao, došla je čuvena Afera Planinić i jednogodišnja suspenzija, službeno zbog namještanja utakmica

benko1946
Postovi: 152
Pridružen/a: 05 maj 2018, 19:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko1946 » 07 maj 2021, 18:58

Pantelija je napisao/la:
07 maj 2021, 18:55
benko1946 je napisao/la:
07 maj 2021, 18:50
I pitanje za ove sto pljuju vinka, koji bi to trener sa ovim igrackim kadrom nesto vise izvukao iz ovog svega. Hajde samo napisite ime i prezime trenera?!
Jamo taki
A najlakse je tako, daj nam ime i prezime. Ja sam uvijek za bolje, pa ako je bolji od vinkeca bujrum.
Zadnja izmjena: benko1946, dana/u 07 maj 2021, 18:59, ukupno mijenjano 1 put.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 07 maj 2021, 18:58


Avatar
Jadnimi
Postovi: 1537
Pridružen/a: 02 mar 2019, 13:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jadnimi » 07 maj 2021, 19:04

Ovdje se vole zlouptrebljavati rječi. npr legenda, navijač.....
Nije birno stvarno značenje, bitno je "slobodno mišljenje".

Ali usprkos svima, biće slavlje pred Vječnom.

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 07 maj 2021, 19:06

OsmaDolazi je napisao/la:
07 maj 2021, 18:37
SarajevoJeBordo je napisao/la:
07 maj 2021, 18:35
OsmaDolazi je napisao/la:
07 maj 2021, 18:33


Ama hebat ga, da Bog da nikada primirsao Sarajevu, ali daj da osvojimo titulu. Pa ciste stvari seres da nije penal i ostale strahote da bi prao Vinka. Otjerat cemo ga ba, ali gledaj sta ti pravdas bolan. Pa jel te stid?

Brata mi mog, znam da si navijac Sarajeva, ali nemoj da te pojedini okrecu zbog mrznje prema Vinku. Nije za Sarajevo ali ne budali da je on kriv sto su nas danas zgazili sa sudijskim odlukama.
Haj da posmatramo prvo poluvrijeme. Jel tebi ono sve u prvom poluvremenu dobro?
Ama nije kako mi trebamo igrati, ali nije ni katastrofa! VINKO MORA OTICI I OTICI CE. NE OKRECITE ME NA VASU PRICU!!!

JESU LI NAS SUDIJE ZGAZILE ODLUKAMA I DA SU BILE DRUGACIJE ODLUKE DA LI BI SADA SLAVILI TITULU?

Jesmo li bili bolja ekipa 11 na 11?

Sad ti meni odgovori?
Stvarno vrijeme igre 10 minuta, manji posjed lopte, 1 šut koji je i bio gol. Nisi bolji ako se braniš i čekaš kontru nego si u podređenom položaju. Crveni karton nije bio, ali nije bio ni penal.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

vedinjo98
Postovi: 2118
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 07 maj 2021, 19:06



Na 0:36 i u onoj situaciji kad je Jasmin samo osutao bezveze smo mogli zabiti gol za 0:2. Tad bi sve bilo rijeseno kao i na derbiju gdje smo golom pred poluvrijeme prelomili utakmicu. Penal nad Hebom naravno nisu pokazali.
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

Avatar
Zagor
Postovi: 5520
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 07 maj 2021, 19:07

bodi123 je napisao/la:
07 maj 2021, 18:48
1. Crveni Oremušu
2. Offside Handžiću

Ne zna se šta je gora odluka, obje napravljene promišljeno, s namjerom da se ošteti naš klub

Penal je li-la, Borcu bi ga svirali odnosno već jedan takav isti jesu u Mostaru, nama u ovim okolnostima neće i ne bi nikad.
Ono sto cu da ja dodam je situacija iz derbija recimo sviran ofsajd Mesanovica odmah na pocetku meca. A očigledno nije bio i jos "sitinijih" slicnih situacija na koje se mi kao tim ne bunimo previse iz proslih meceva.. pa ofsajd prije gola Fanima danas, isto vrlo diskutabilna situacija.. da ne spominjem ove zute kartone, ofsajd Handzica i sl
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 07 maj 2021, 19:11

Koliko smo jaki kao ekipa kad lose igramo, dokazuju osvojeni bodovi protiv Zrinjskog i TC danas.

Samo jako momci, losa forma dodje i prodje. Izdrzite i donesite nam duplu aBd.

Sanchez1987
Postovi: 2930
Pridružen/a: 02 feb 2020, 11:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sanchez1987 » 07 maj 2021, 19:15

Jest nam celo poslozio ekipu meljemo sve redom :bow:

Avatar
Pantelija
Postovi: 13023
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 07 maj 2021, 19:18

Zip je napisao/la:
07 maj 2021, 19:11
Koliko smo jaki kao ekipa kad lose igramo, dokazuju osvojeni bodovi protiv Zrinjskog i TC danas.

Samo jako momci, losa forma dodje i prodje. Izdrzite i donesite nam duplu aBd.
Kod nas losa forma traje duze od polusezone 😂😂😂
Vinkec ide emirovim stopama.

Titula mora biti!!!
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Madafaka
Postovi: 3315
Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Madafaka » 07 maj 2021, 19:18

vedinjo98 je napisao/la:
07 maj 2021, 19:06


Na 0:36 i u onoj situaciji kad je Jasmin samo osutao bezveze smo mogli zabiti gol za 0:2. Tad bi sve bilo rijeseno kao i na derbiju gdje smo golom pred poluvrijeme prelomili utakmicu.
To je to, govorio sam u prvom poluvremenu isto, ključni momenti kad smo trebali završiti utakmicu.

mma_hz
Postovi: 10761
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 07 maj 2021, 19:19

Kapa dole Vinku,da nam je trener u ovoj situaciji bio Husref peticu bi primili od Tuzle ili ako hoćete sreca pa je trener protivnike ekipe bio Husref.
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 07 maj 2021, 19:20

Pantelija je napisao/la:
07 maj 2021, 18:46
Brate nema osobe koja bi vise voljela da uzmemo titulu i duplu od mene. Ko me zna licno zna sa je tako ali zbog ovih sto su mene i one koji smo pisali o NEZNANJU vinka ismijavali i trpali postovima hocu. Hocu da im vadim zivce. Namjerno. Jer su i oni isto ovo radili.

Meni se gadi ovo sto on radi od ove ekipe. Ova ekipa ima znanje da bude prvak. On je unistio ekipu. Devastirao jer nije znao naci igracima pozicije do derbija. 5 mjeseci lik prima platu.

Takticki je uzasan. Ono je cirkus.
Prvo mi niti se branimo niti napadamo. Nama stoperi su na 25 do 30 metara od naseg gola dok nam 3 ili 4 igraca rade "presing" koji nije presing. I imas rupu od 40ak metara gdje imas jednog veznog. I to je SVAKU utakmicu tako. Dakle nije do igraca nego do njega.

Kod prekida uvijek u 16 je 2 njihova 1 nas. Evo upali bilo koju ligu ko god da igra u 16 je ili 7 na 8 ili 8 na 9 .. Nikad 4 na 8. Nikad 5 na 9. Pitaj vinka sto?

U kontrama nikad se ne zna ko sta radi. Nemamo tranziciju uigrabu a igramo na to.
Kad nas neko napadne branimo se u 16. U njedra golmanu odemo. Sto?

U prevodu amater. Sablon. I na keaju kukavica.

A jos vece kukavice su one koje ga nisu smjele otjerati. A davno je trebao otici jer je iste greske rasio kao i jaran mu husref. I ne zanima me nista i niko sem titule i kupa. Neka osvoje kako znaju i umiju. Imao je 13 je.be... Prednosti da ti sudi najgori na svijeru to se ne ispusta. Ali kad si neznalica kao ovaj onda da.

Dva najsporija igraca na terenu krste i pejovic su mu odigrali 90% utakmice??? Sto? Zbog cega???

Crveni je za oduzimanje sudijske licence! Ali penal nije i ne moze biti. Igrac tuzle je imao kontakt sa loptom. Uporedbe sa penalima borca su jos veci cikus jer se zna da im se navlaci ali molim vas nemojte praviti lakrdiju i pisati da je debilizam hebibovica penal.
Do igraca je pametnjakovicu
Cjelu jhebenu sezonu se ne vraca vezni red na blok kada se branimo odnosno kad nas protivnik napada s loptom u tranziciji...isti igraci uvjek...heba,pejovic,susic,jukic, zinedin, prije toga ni Rahman se nije vraco...i tako fasujemo gol...duga lopta, odbija se ili je cistimo i druga lopta natrcavaju na volej i gol, vezni igraci se setaju nazad...

Ne igramo na tranzicije, samo Fani trci tranzicije i sada imamo i Jasmina....igramo na posjed, kad povedemo onda presaltamo na to(zeljo) i jos neku jacu tekmu....a to je i Kesoljub radio...ne pocinjemo tako...
Nemamo igrace za to Heba je limitiran, Jukic nista Krle spor, Milanovic isto nekonkretan i neodgovoran...niko nece da radi takticke zadatke..ne vraca se ni heba ni slobo ni jukic....ne cuvaju svog covjeka, pustaju da se napravi visak....

Krste i pejovic su se borili iako su losi a krle ruku sjhebo, nije bilo vise nikog jer je oremus dobio crveni a andrej ozlijedjen, a najsporiji je susic...i zasluzeno na klupi i to mu je previse....

Braniti se je ok kad te neko pritisne, pritisce nas listica, zrinja, velez, pa i ovi danas, tako se igra protiv ekipe koja igra na posjed, nije tesko....visoki pressing i shopanje, gruba igra, jos kad imas sudiju...

Ponavljam ti da postoji nesto sto se zove sudijski kriterij, ako je oremusev prekrsaj crveni, onda je istim kriterijem prekrsaj na hebibu penal i crveni...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

amypitar
Postovi: 8822
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 07 maj 2021, 19:20

Ovaj bod je titula.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.