Ali koristiš XP i Google Chrome ?T-MAC je napisao/la:meni jos uvjek stare smaje...reds je napisao/la:Otkako sam instalirao Windows 7 i meni ovi "novi" smajliji.![]()
Nego koji mi je najbolji msn na Windows 7 ? Imam ovaj najnoviji koji može samo na Windows 7 ali je glup skorz.
cool...
Chat - ARHIVA POSTOVA
Moderator/ica: insider
Re: Chat
FK Pjetlovi
Re: Chat
Imaju svi.Admir_Sa je napisao/la:Ljudi imal kod vas sportkluba?
Kod mene cijeli dan nema
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))
Re: Chat
Promjenili mu frekvenciju mamu im, a ja vec godinu dana nemam daljinski u sobi, tj do televizije je, a televizija glomazna i tonu teska, mrsko mi je nosit da se pravi, pa zato ne mogu naci na novoj frekvenciji. Al ev mukotrpno sam sad prenio tv iz sobe roditelja, a njima ovaj odnio, jeste da je manji al nema veze.Devil je napisao/la:Imaju svi.Admir_Sa je napisao/la:Ljudi imal kod vas sportkluba?
Kod mene cijeli dan nema
konacno daljinski!
nema potpisa
- Emir_ZENICA
- Postovi: 4556
- Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
- Lokacija: JUG
- Kontakt:
Re: Chat
Sex na javnom mjestu(polahko gledajte slike):








<3 Bosna i Hercegovina <3 Manchester United <3 NK Celik <3
Re: Chat
Veliko hvala,mada to retko ko slavi.Emir_ZENICA je napisao/la:" ? срецна Нова $
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))
- Emir_ZENICA
- Postovi: 4556
- Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
- Lokacija: JUG
- Kontakt:
Re: Chat
Sto se ne slaviEmir_ZENICA je napisao/la:" ? срецна Нова $
"Nikad neću, majko, bez Bosne živjeti,Bosnu ću služiti, za Bosnu umr'jeti.Neću nikad k'o vazal nikom služiti,Ja sam bosanski sin i njen ću ostati!
- alfarouqaminu
- Postovi: 3668
- Pridružen/a: 25 nov 2010, 15:13
- Kontakt:
Re: Chat
di ste ljudi? 
-
Samo F.K.S !!
- Postovi: 3982
- Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
- Kontakt:
Re: Chat
Ti se me razocarao......alfarouqaminu je napisao/la:di ste ljudi?
- majestic24
- Postovi: 11045
- Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
- Kontakt:
Re: Chat
Jos samo 60
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13
..:::The Black Mamba Strikes Again::...
..:::The Black Mamba Strikes Again::...
- alfarouqaminu
- Postovi: 3668
- Pridružen/a: 25 nov 2010, 15:13
- Kontakt:
Re: Chat
sto te razocarao?Samo F.K.S !! je napisao/la:Ti se me razocarao......alfarouqaminu je napisao/la:di ste ljudi?
- alfarouqaminu
- Postovi: 3668
- Pridružen/a: 25 nov 2010, 15:13
- Kontakt:
Re: Chat
majestic nije valjda da ces otici?majestic24 je napisao/la:Jos samo 60
Re: Chat
Ma nek se popije i pojedeDevil je napisao/la:Veliko hvala,mada to retko ko slavi.Emir_ZENICA je napisao/la:" ? срецна Нова $
Tiger Woods-John Terry-Karim Benzema-Peter Crouch-David Beckham-Franck Ribery-Bill Clinton
Ni sreće ni tuge do tebe nema mi druge, FK SLOBODA TUZLA
Ni sreće ni tuge do tebe nema mi druge, FK SLOBODA TUZLA
- legenda reala
- Postovi: 32106
- Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
- Lokacija: Gorazde
- Kontakt:
Re: Chat
alfa nisi ništa napisao na jednoj temi
SP u rukometu 2011 ,otkrio sam koja je to tema
SP u rukometu 2011 ,otkrio sam koja je to tema
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.
- neutralan__
- Postovi: 3860
- Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
- Lokacija: Banovići
- Kontakt:
- neutralan__
- Postovi: 3860
- Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
- Lokacija: Banovići
- Kontakt:
Re: Chat
ne boj se uskoro celegenda reala je napisao/la:alfa nisi ništa napisao na jednoj temi
SP u rukometu 2011 ,otkrio sam koja je to tema
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988
-
Samo F.K.S !!
- Postovi: 3982
- Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
- Kontakt:
Re: Chat
Ni na temama o pesu 6legenda reala je napisao/la:alfa nisi ništa napisao na jednoj temi
SP u rukometu 2011 ,otkrio sam koja je to tema
- neutralan__
- Postovi: 3860
- Pridružen/a: 13 sep 2010, 16:03
- Lokacija: Banovići
- Kontakt:
Re: Chat
Samo F.K.S !! je napisao/la:Ni na temama o pesu 6legenda reala je napisao/la:alfa nisi ništa napisao na jednoj temi
SP u rukometu 2011 ,otkrio sam koja je to tema
haha nobel prize
FK Budućnost Banovići 1947 Ljumani 1988
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], rossonero85 i 3 gosta.





