FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
arapinho1
Postovi: 164
Pridružen/a: 03 sep 2008, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la arapinho1 » 16 jan 2011, 17:49

Moze li8 mi neko molim vas napisat najbolju stranicu za stream?Vidim neko je pisao na str. od neke kladionice...
"Nikad neću, majko, bez Bosne živjeti,Bosnu ću služiti, za Bosnu umr'jeti.Neću nikad k'o vazal nikom služiti,Ja sam bosanski sin i njen ću ostati!

Avatar
VolimLiverpool
Postovi: 2852
Pridružen/a: 23 avg 2010, 23:57
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la VolimLiverpool » 16 jan 2011, 19:11

Mislim da Malagi petarda ne gine. 8-)
You'll never walk alone.

Avatar
T-MAC
Postovi: 3993
Pridružen/a: 03 jan 2009, 15:38
Lokacija: SFRJ/Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la T-MAC » 16 jan 2011, 19:57

arapinho1 je napisao/la:Moze li8 mi neko molim vas napisat najbolju stranicu za stream?Vidim neko je pisao na str. od neke kladionice...
http://www.bet365.com/extra/Streaming/


samo se moras registrovat... minut posla ;)
Azra,EKV,Balasevic,Divlje Jagode,Riblja Corba,Indexi,Film,Zabranjeno Pusenje,Bajaga.
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !

Avatar
miky_hz
Postovi: 22532
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miky_hz » 16 jan 2011, 20:00

T-MAC je napisao/la:
arapinho1 je napisao/la:Moze li8 mi neko molim vas napisat najbolju stranicu za stream?Vidim neko je pisao na str. od neke kladionice...
http://www.bet365.com/extra/Streaming/


samo se moras registrovat... minut posla ;)
Nazalost ta stranica nas je iznevjerila :) jel sada moras imati koji dinar na racunu da bi mogao gledati utakmicu....tako da pocnite vec traziti druge solucije...ja sam skinuo sopcast i gledao mancester slika savrsena skoro ko na tv-u
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
hule_barca
Postovi: 2316
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la hule_barca » 16 jan 2011, 20:03

ljudi cardsharing i sve utakmice su tu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mes Que Un Club

Avatar
T-MAC
Postovi: 3993
Pridružen/a: 03 jan 2009, 15:38
Lokacija: SFRJ/Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la T-MAC » 16 jan 2011, 20:08

miky_hz je napisao/la: Nazalost ta stranica nas je iznevjerila :) jel sada moras imati koji dinar na racunu da bi mogao gledati utakmicu....tako da pocnite vec traziti druge solucije...ja sam skinuo sopcast i gledao mancester slika savrsena skoro ko na tv-u
pu....

kako sta...pojasni malo...da i ja to uradim.. ;)
Azra,EKV,Balasevic,Divlje Jagode,Riblja Corba,Indexi,Film,Zabranjeno Pusenje,Bajaga.
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4864
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 16 jan 2011, 20:13

http://www.fromsport.com/
http://www.sportfree.net/

evo vam tu uvjek mozete nac tekmu
🎶 Sixty million down the drain, Kai Havertz scores again! 🎶

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3202
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Scof1eld » 16 jan 2011, 20:17

ista ona koja primi osmicu povede :o :o :o
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
Mandrak
Postovi: 2280
Pridružen/a: 22 okt 2009, 14:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mandrak » 16 jan 2011, 20:40

Barsu ocekuje veoma teška utakmica veceras, Malaga je opasan protivnik do bola.

Avatar
mandraX
Postovi: 16225
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la mandraX » 16 jan 2011, 20:43

Izdrzi Almeria :twisted: :twisted:

Avatar
miky_hz
Postovi: 22532
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miky_hz » 16 jan 2011, 20:53

Hvala Almeria,e sad uzeti Malagu i mahati sa plus 4 8-)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
mandraX
Postovi: 16225
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la mandraX » 16 jan 2011, 20:54

slika

Bravo momci 8-)

Avatar
miky_hz
Postovi: 22532
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miky_hz » 16 jan 2011, 20:56

Pep bez rizika,standardnih 11 pocinje mislim da netrebam sad pisati pojedinacno :)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
amerosm
Postovi: 15189
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la amerosm » 16 jan 2011, 20:57

Mogao bi ovaj vikend sto se sportskih rezultata tice biti iz snova. Ocekujem veceras laganu pobjedu i bijeg na +4 nakon prvog dijela sezone.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
Mandrak
Postovi: 2280
Pridružen/a: 22 okt 2009, 14:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mandrak » 16 jan 2011, 20:57

ma yebo Real, treba se okrenuti sebi i utakmici sa Malagom.

Kakanj
Postovi: 58
Pridružen/a: 05 nov 2010, 10:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Kakanj » 16 jan 2011, 21:07

ljudi..sretno nam..
ii imal neko uvecanu sliku ovih messijevih kopacki..!

Avatar
Mandrak
Postovi: 2280
Pridružen/a: 22 okt 2009, 14:33
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mandrak » 16 jan 2011, 21:09

Alves za Iniestu i to je 1-0 8-)

B0SANAC
Postovi: 1671
Pridružen/a: 30 avg 2010, 10:39
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la B0SANAC » 16 jan 2011, 21:10

Iniesta kad vec dadne gol, onda je golcina :D
Bravo majstore

Avatar
AmanijakzO
Postovi: 351
Pridružen/a: 12 dec 2010, 15:34
Lokacija: Kopenhagen, Danska.
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AmanijakzO » 16 jan 2011, 21:11

Wauw, golcine.... :!:

Avatar
AmanijakzO
Postovi: 351
Pridružen/a: 12 dec 2010, 15:34
Lokacija: Kopenhagen, Danska.
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AmanijakzO » 16 jan 2011, 21:19

2:0! David Villa 8-)

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []