FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899
Re: FC Barcelona
Moze li8 mi neko molim vas napisat najbolju stranicu za stream?Vidim neko je pisao na str. od neke kladionice...
"Nikad neću, majko, bez Bosne živjeti,Bosnu ću služiti, za Bosnu umr'jeti.Neću nikad k'o vazal nikom služiti,Ja sam bosanski sin i njen ću ostati!
- VolimLiverpool
- Postovi: 2852
- Pridružen/a: 23 avg 2010, 23:57
- Kontakt:
Re: FC Barcelona
http://www.bet365.com/extra/Streaming/arapinho1 je napisao/la:Moze li8 mi neko molim vas napisat najbolju stranicu za stream?Vidim neko je pisao na str. od neke kladionice...
samo se moras registrovat... minut posla
Azra,EKV,Balasevic,Divlje Jagode,Riblja Corba,Indexi,Film,Zabranjeno Pusenje,Bajaga.
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !
Re: FC Barcelona
Nazalost ta stranica nas je iznevjerilaT-MAC je napisao/la:http://www.bet365.com/extra/Streaming/arapinho1 je napisao/la:Moze li8 mi neko molim vas napisat najbolju stranicu za stream?Vidim neko je pisao na str. od neke kladionice...
samo se moras registrovat... minut posla
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
- hule_barca
- Postovi: 2316
- Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
- Kontakt:
Re: FC Barcelona
pu....miky_hz je napisao/la: Nazalost ta stranica nas je iznevjerilajel sada moras imati koji dinar na racunu da bi mogao gledati utakmicu....tako da pocnite vec traziti druge solucije...ja sam skinuo sopcast i gledao mancester slika savrsena skoro ko na tv-u
kako sta...pojasni malo...da i ja to uradim..
Azra,EKV,Balasevic,Divlje Jagode,Riblja Corba,Indexi,Film,Zabranjeno Pusenje,Bajaga.
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !
- Faraon iz Visokog
- Postovi: 4864
- Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
- Lokacija: & ♥
- Kontakt:
Re: FC Barcelona
🎶 Sixty million down the drain, Kai Havertz scores again! 🎶
Re: FC Barcelona
Barsu ocekuje veoma teška utakmica veceras, Malaga je opasan protivnik do bola.
Re: FC Barcelona
Izdrzi Almeria

Re: FC Barcelona
Hvala Almeria,e sad uzeti Malagu i mahati sa plus 4 
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
Re: FC Barcelona

Bravo momci
Re: FC Barcelona
Pep bez rizika,standardnih 11 pocinje mislim da netrebam sad pisati pojedinacno 
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
Re: FC Barcelona
Mogao bi ovaj vikend sto se sportskih rezultata tice biti iz snova. Ocekujem veceras laganu pobjedu i bijeg na +4 nakon prvog dijela sezone.
"My Favorite Ring is Always the Next One"
Re: FC Barcelona
ma yebo Real, treba se okrenuti sebi i utakmici sa Malagom.
Re: FC Barcelona
ljudi..sretno nam..
ii imal neko uvecanu sliku ovih messijevih kopacki..!
ii imal neko uvecanu sliku ovih messijevih kopacki..!
Re: FC Barcelona
Alves za Iniestu i to je 1-0 
Re: FC Barcelona
Iniesta kad vec dadne gol, onda je golcina 
Bravo majstore
Bravo majstore
- AmanijakzO
- Postovi: 351
- Pridružen/a: 12 dec 2010, 15:34
- Lokacija: Kopenhagen, Danska.
- Kontakt:
Re: FC Barcelona
Wauw, golcine.... 
- AmanijakzO
- Postovi: 351
- Pridružen/a: 12 dec 2010, 15:34
- Lokacija: Kopenhagen, Danska.
- Kontakt:
Re: FC Barcelona
2:0! David Villa 
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


