Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Velež će protiv Elfsborga

Anketa je završila: 12 avg 2021, 01:02.

Proći
88
73%
Ispasti
32
27%
 
Ukupno glasova: 120

Vettel5
Postovi: 511
Pridružen/a: 20 mar 2021, 11:30
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Vettel5 » 30 jul 2021, 02:55

90minut je napisao/la:
30 jul 2021, 02:38
Vettel5 je napisao/la:
30 jul 2021, 02:36
90minut je napisao/la:
30 jul 2021, 02:33


Smiješno da je 10% navijac Veleža sad bi vec bio u jednom od kafica ili na ulici raznesen s drugovima, a oni ovdje pišu u toku utakmice poslije utakmice i samo tipkaju i tipkaju.

Bar ti je sad jasno kakvi pišu i takvi i zaslužuju da ih se trolla. :rol:
Najjače što sam naglasio u startu da me ne zanimaju realno mali bh.klubovi jer niko ništa ne postiže godinama. Ja da navijam za Velež već nakon zadnjeg penala bih otrčao negdje kod mosta, Neretve, gdje god, slavio bih, zapamtio bih dobro ovaj dan. Al kvazi navijači biraju da se raspravljaju na forumima. Zato mi je slatko te iste i naložiti.
Takvih je 95% ovdje, da mi igra Sarajevo ne bi mogao gledati u mobitel koliko bi mi se mantalo od alkohola ne pisati ovdje tamo nekim debilima Vettelu fanu formule ili meni drugom debilu samo zbog toga što je realan jer zna kako naši klubovi prolaze u evropi.

Enigma forumaš je meni najjaci citirao brat sam sebe da ce 3 do 5 godina Velež u grupnu i vec sad se citirao kao da je to ta godina, a nakon šveđana s kojima ce za promil biti teže jer su u takmicarskoj formi idu nakon toga na još jace i to poprilicno pa ko god da dođe. :rol:
Što je najgore takvi ne znaju normalno komunicirati pa prvi počnu sa uvredama i kako čovjek da ostane dužan. Eto ovaj spominje da ne piju, nebitno duše drage svi su vjernici, a razbijaju, štete, kradu po Mostaru i šta sve ne. Kao da se mora piti izađi druže imaš dres nabaci ga, skači raduj se. Nevjerovatno kako ne znaju uživati, vidi se da nisu navikli. Najveći uspjeh im je bio ulazak u PL.

Ne kažem da bih volio, evo neka ostane upamćeno da smo o tome diskutovali, ali mislim da će ih odučiti Švedi. Jednostavno raznose, gledam neke snimke, ma duplo su jači od AEK-a. Opet ponavljam ne želimo nikome zlo, ali smo barem realni i ne pucamo visoko.
"Osvajao sam titule jer sam dodavao gas tamo gdje su drugi kočili."

M.SCHUMACHER

Greatest of all time.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la 90minut » 30 jul 2021, 03:03

Vettel5 je napisao/la:
30 jul 2021, 02:55
90minut je napisao/la:
30 jul 2021, 02:38
Vettel5 je napisao/la:
30 jul 2021, 02:36


Najjače što sam naglasio u startu da me ne zanimaju realno mali bh.klubovi jer niko ništa ne postiže godinama. Ja da navijam za Velež već nakon zadnjeg penala bih otrčao negdje kod mosta, Neretve, gdje god, slavio bih, zapamtio bih dobro ovaj dan. Al kvazi navijači biraju da se raspravljaju na forumima. Zato mi je slatko te iste i naložiti.
Takvih je 95% ovdje, da mi igra Sarajevo ne bi mogao gledati u mobitel koliko bi mi se mantalo od alkohola ne pisati ovdje tamo nekim debilima Vettelu fanu formule ili meni drugom debilu samo zbog toga što je realan jer zna kako naši klubovi prolaze u evropi.

Enigma forumaš je meni najjaci citirao brat sam sebe da ce 3 do 5 godina Velež u grupnu i vec sad se citirao kao da je to ta godina, a nakon šveđana s kojima ce za promil biti teže jer su u takmicarskoj formi idu nakon toga na još jace i to poprilicno pa ko god da dođe. :rol:
Što je najgore takvi ne znaju normalno komunicirati pa prvi počnu sa uvredama i kako čovjek da ostane dužan. Eto ovaj spominje da ne piju, nebitno duše drage svi su vjernici, a razbijaju, štete, kradu po Mostaru i šta sve ne. Kao da se mora piti izađi druže imaš dres nabaci ga, skači raduj se. Nevjerovatno kako ne znaju uživati, vidi se da nisu navikli. Najveći uspjeh im je bio ulazak u PL.

Ne kažem da bih volio, evo neka ostane upamćeno da smo o tome diskutovali, ali mislim da će ih odučiti Švedi. Jednostavno raznose, gledam neke snimke, ma duplo su jači od AEK-a. Opet ponavljam ne želimo nikome zlo, ali smo barem realni i ne pucamo visoko.
Trenutno su za promil jači od AEK-a samo zbog toga što im je sezona pocela i u formi su tacno si mogao vidjeti da aekovi ne mogu trkom da izbace igrace Veleža.

Prva utakmica kad se završila vidio se kvalitet Veleža, al' glavno je to što sam mislio da su navijaci glavni faktor bili.

To je razlog moje negative za uzvratnu utakmicu jer sam stvarno mislio kao i nekih 70% navijaca Veleža da ce ih ovi nabušiti s par golova u prvom poluvremenu..

Kad se to nije desilo znao sam da je šansa tu.

Realnost je da ako Velež može s Aekom igrati na ovaj nacin može sigurno i s šveđanima i nezahvalno je prognozirati bilo šta.
Siguran sam da se nece obrukati sve ostalo je plus.

Vettel5
Postovi: 511
Pridružen/a: 20 mar 2021, 11:30
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Vettel5 » 30 jul 2021, 03:17

90minut je napisao/la:
30 jul 2021, 03:03
Vettel5 je napisao/la:
30 jul 2021, 02:55
90minut je napisao/la:
30 jul 2021, 02:38


Takvih je 95% ovdje, da mi igra Sarajevo ne bi mogao gledati u mobitel koliko bi mi se mantalo od alkohola ne pisati ovdje tamo nekim debilima Vettelu fanu formule ili meni drugom debilu samo zbog toga što je realan jer zna kako naši klubovi prolaze u evropi.

Enigma forumaš je meni najjaci citirao brat sam sebe da ce 3 do 5 godina Velež u grupnu i vec sad se citirao kao da je to ta godina, a nakon šveđana s kojima ce za promil biti teže jer su u takmicarskoj formi idu nakon toga na još jace i to poprilicno pa ko god da dođe. :rol:
Što je najgore takvi ne znaju normalno komunicirati pa prvi počnu sa uvredama i kako čovjek da ostane dužan. Eto ovaj spominje da ne piju, nebitno duše drage svi su vjernici, a razbijaju, štete, kradu po Mostaru i šta sve ne. Kao da se mora piti izađi druže imaš dres nabaci ga, skači raduj se. Nevjerovatno kako ne znaju uživati, vidi se da nisu navikli. Najveći uspjeh im je bio ulazak u PL.

Ne kažem da bih volio, evo neka ostane upamćeno da smo o tome diskutovali, ali mislim da će ih odučiti Švedi. Jednostavno raznose, gledam neke snimke, ma duplo su jači od AEK-a. Opet ponavljam ne želimo nikome zlo, ali smo barem realni i ne pucamo visoko.
Trenutno su za promil jači od AEK-a samo zbog toga što im je sezona pocela i u formi su tacno si mogao vidjeti da aekovi ne mogu trkom da izbace igrace Veleža.

Prva utakmica kad se završila vidio se kvalitet Veleža, al' glavno je to što sam mislio da su navijaci glavni faktor bili.

To je razlog moje negative za uzvratnu utakmicu jer sam stvarno mislio kao i nekih 70% navijaca Veleža da ce ih ovi nabušiti s par golova u prvom poluvremenu..

Kad se to nije desilo znao sam da je šansa tu.

Realnost je da ako Velež može s Aekom igrati na ovaj nacin može sigurno i s šveđanima i nezahvalno je prognozirati bilo šta.
Siguran sam da se nece obrukati sve ostalo je plus.
Ma Elfsborg grmi, igraju momci dobar nogomet barem po ovome što sam vidio na snimkama. Neće Veležu biti lakše nego protiv AEK-a iako su Grci veće ime u svijetu nogometa.

U suštini je i sa ovima bilo bara bara, nijedan tim nije odskakao od drugog, zato i jeste završeno penalima. To je lutrija, dobro je za nas i bh.nogomet da su se Rođeni radovali na kraju.

Neće se obrukati daleko od toga, ali sad su šanse za prolaz dosta manje. Pogotovo jer ih Švedi neće otpisati prije dvomeča kao ovi bilmezi. Vidjet ćemo sve u svemu, samo me i dalje brine kako se "navijači" provode u ovoj državi kad im tim pobjedi. Tako što piskaraju na forumima, strašno. Uspjeh je sada tu, ali ima još jedna stepenica.

I da, neke stvari fakat nisu dopustive na ovom forumu. Ovo bi se stvarno trebalo pregledati i sankcionisati, zar je moguće da se na jednom ovakvom sportskom forumu tolerišu ovakve gnusne i odvratne izjave, samo jer eto neko ima drugačije mišljenje i prognoze. Ako ništa barem su nam pokazali svoje pravo lice.

admin je napisao/la:
29 jul 2021, 19:15
DembaBa21 je napisao/la:
29 jul 2021, 23:10
Vettel5 je napisao/la:
29 jul 2021, 12:45
AEK večeras pokazuje snagu.
Sta kazes kurvin sineeeeeeeeeeeeeeee!
killafrommanilla je napisao/la:
29 jul 2021, 23:06
MRTVE **** VETELU, 90 MIN I SVIMA OSTALIM KOJI SU NATEZALI. SVI SLOBODNO U INBOX MAJKU VAMMRTVU ****
Mostarwolf1981 je napisao/la:
30 jul 2021, 01:51
Vettel5 je napisao/la:
29 jul 2021, 23:40
Šveđani čekaju.
GDJEE SI PICKOOOOO OFUCANA
"Osvajao sam titule jer sam dodavao gas tamo gdje su drugi kočili."

M.SCHUMACHER

Greatest of all time.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la OldFashioned » 30 jul 2021, 03:20

Lik hladno sasvim neopsjednut i dalje piše o nama : D : D
Samobanuj se izrode...
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Vettel5
Postovi: 511
Pridružen/a: 20 mar 2021, 11:30
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Vettel5 » 30 jul 2021, 03:22

OldFashioned je napisao/la:
30 jul 2021, 03:20
Lik hladno sasvim neopsjednut i dalje piše o nama : D : D
Samobanuj se izrode...
Pogledaj malo bolan vaše izjave. Jel vas sramota? Vi kao gradska raja neka. Samo znate psovat, vrijeđat, ko seljačine se ponašat. Mene bi bilo sram na vašem mjestu.
"Osvajao sam titule jer sam dodavao gas tamo gdje su drugi kočili."

M.SCHUMACHER

Greatest of all time.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la OldFashioned » 30 jul 2021, 03:23

Ti nam dođeš kao Novaku publika u Wimbledonu i U.S Openu.
Samo nastavi ljubi te maćeha.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Vettel5
Postovi: 511
Pridružen/a: 20 mar 2021, 11:30
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Vettel5 » 30 jul 2021, 03:25

OldFashioned je napisao/la:
30 jul 2021, 03:23
Ti nam dođeš kao Novaku publika u Wimbledonu i U.S Openu.
Samo nastavi ljubi te maćeha.
Nemaš šta prokomentarisati na ove uvrede jer je i tebe sramota zbog tvojih kolega. To je pošteno. Mislio sam stvarno gradska raja, gotiva, Mostar. A ono seljakluk neviđen.
"Osvajao sam titule jer sam dodavao gas tamo gdje su drugi kočili."

M.SCHUMACHER

Greatest of all time.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la OldFashioned » 30 jul 2021, 03:27

:rol: :rol:
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Neutral
Postovi: 37957
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Neutral » 30 jul 2021, 04:32

Čestitke Veležu, historijski rezultat za bh. klupski fudbal. I pored svega se nađe dva-tri papka koji se ne mogu radovati tuđoj sreći. Jedno je trolati gospodski kao što to radi Rigoleto, a drugo je bit idiot.

Elfsborg je jako ozbiljna ekipa, u formi su jer im je sezona u toku, a švedska liga je mnogo jača od naše. Trenutno su treći u švedskoj ligi, a razvalili su Milsamija 9:0 u dva meča, iste ekipe koja je izbacila naše Sarajevo.

Šveđani su specifični, jer teško da će izbaciti "jaču" ekipu od sebe, ali "slabije" rješavaju jako često.

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la 90minut » 30 jul 2021, 04:47

killafrommanilla je napisao/la:
30 jul 2021, 03:50
Djeste picke stigo Zdravko Colic

Neutral
Postovi: 37957
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Neutral » 30 jul 2021, 04:59

Koliko emocija kod Anđušića! Bravo majstore.

Sljedeća utakmica već 5og. Bila bi šteta ispasti od Šveđana, a isti bi bila šteta da kiksaju i u ponedjeljak kući protiv Rudara. Jednostavno je ova ekipa milina za gledati. Igraju atipični fudbal za ovaj jad od lige i zato su pokupili toliko simpatija širom BiH. Zar ima neko ko može "hejtati" ovaj stil fudbala?

Babinho
Postovi: 164
Pridružen/a: 26 jan 2010, 20:51
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Babinho » 30 jul 2021, 05:18

Kako je dobro, vidjeti te opet 😍😍 :bih:

Avatar
mrsic07
Postovi: 514
Pridružen/a: 06 avg 2012, 13:41
Lokacija: ŽIVINICE
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la mrsic07 » 30 jul 2021, 05:36

Bravo za Velez, kakav rezultat. Ovdje ima napacenih likova, imaju obraza da blate i osporavaju jedan Velez, kao da ne znaju sta je sve Velez prosao, pa nakon 10000 godina odu u evropu i prodju mozda i najjaceg protivnika kojeg je neki nas tim izbacio u ne znam koliko godina. A sve su oni kao velikani, puse od koga stignu, da sad ne nabrajamo gigante..

Avatar
godrina
Postovi: 2981
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la godrina » 30 jul 2021, 06:09

Bravo za Velez, svaka cast. Nisu prosli "na srecu", bili su bas dobri.
Ja nmg zamislit kakve bi izgovore slusao od amara i haman svih ostalih cim bi se izvukla ekipa slicna AEK-u.
Potukli se bili bolji i bravo jos jednom.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
Steelman
Postovi: 2087
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Steelman » 30 jul 2021, 07:11

Svaka cast Veležu! Respekt.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5772
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la JohnCleese » 30 jul 2021, 07:18

Sve cestitke Velezu :bih:
Vjerujem da ce ovih dana Hercegovina biti regija sa najviše ćelavih ljudi
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Kapetan
Postovi: 743
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Kapetan » 30 jul 2021, 07:31

Koliki nam je trenutno državni koeficijent?

Grk1234
Postovi: 392
Pridružen/a: 08 sep 2015, 18:54
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Grk1234 » 30 jul 2021, 07:40

Cestitke Velezu na prolazu,ali dok se bude ovakva euforija pravila zbog prolaska u 3. kolo lige konfederacija fudbalu u Bih nema srece.
Nista licno protiv Veleza ali je ovo poraz BiH fudbala.....

Bab0
Postovi: 15
Pridružen/a: 26 jul 2021, 16:54
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la Bab0 » 30 jul 2021, 07:50

Grk1234 je napisao/la:
30 jul 2021, 07:40
Cestitke Velezu na prolazu,ali dok se bude ovakva euforija pravila zbog prolaska u 3. kolo lige konfederacija fudbalu u Bih nema srece.
Nista licno protiv Veleza ali je ovo poraz BiH fudbala.....
Seljakluk uzeo maha.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Bh. klubovi u Europi - 2021/22

Post Postao/la bombaysaphire » 30 jul 2021, 07:54

Velež poslije zadnjeg rata ostaje bez stadiona, bez igrača. U miru se sklapa ekipa od djece i ponovo oživljava klub. Igra na jednoj livadi u blizini grada. Mostar ima veliku dijasporu (rat). Nije miljenik nacionalnih partija. Ne želi biti poltron noviji i preživljava zahvaljujući isključivo donacijama gradjana Mostara koji su u inostranstvu. Sa Starim mostom simbol je slobodarskog Mostara.Polako godinama Nice i stadion na livadi . Svlačionice (dobrotvorni rad gradjana tj navijača Rodjenih) . To sto Velez odbija da skine zvijezdu sa dresa i promijeni crvenu boju dresa Velež "plaća" ne financiranjem gradskih nacionalnih struktura. Ulazi i u drugu ligu. Pa u prvu . Mostar gori te noci.. Sada je u kvalifikacijama za kup UEFA. Velez ne priznaje nacionalne podjele jer je klub svih mostaraca. Veceras sve se crveni u mom Mostaru. Gori Mostar za svoje Rodjene.. Hvala vam Brandau, Fedja, Zvonici, Obrene, svim momcima a najviše badem golmanu veceras Slavisi Bogdanovicu.. Hvala vam Rodjeni nasi za ovaj merak veceras. Mama volim te ali ne kao Velež !!!

:salut: :salut: :salut:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: kraljttbvb, Mocvara1991 i 31 gost.