Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Liverpool - 67 titles
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Samo pokazuje koliko je ovaj Mbappe precjenjen igrač.Pa ako on vrijedi 220 mil onda Haaland vrijedi 580 mil.
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Ma ne mozes se otvorit protiv ekipe koja ima onakve trkace taman da imas 3 igraca vise
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Svezala se muda yebiga, od trenutka kad su dobili crvenog nismo imali igrača koji smije preuzeti rizik osim Pjanića (na kojem se pred kraj tekme vidjelo da mu fali utakmica) i Džeke koji je, opet odškolovao njihovu odbranu al' ne može Džeko i čuvati loptu i davati golove i iznuđivati faulove i započinjati kontre, ne ide_dreamer_ je napisao/la: ↑01 sep 2021, 22:43Slavio bih ovo da nisu imali citavo pol igraca manje, a ovako.. Ok, kontam da je bolje vrabac u ruci, ali igrali smo bez muda, bili smo konkretniji u prvom pol sto je paradoksNEZALAGANJE je napisao/la: ↑01 sep 2021, 22:41Realno da je neko ponudio bod prije tekme, objerucke bi ga prihvatio... a ond covjek zastane, pa se zapita....Da li cemo mi IKAD dobiti neku veliku repku sa ovakvim mentalitetom kad nemas zelje da dobijes a imas igraca vise pola sata??![]()
Da je ostao Kolašinac i da je Krunić mogao makar pola sata odigrati, mislim da bi bili malo konkretniji prema naprijed.
Hadžiahmetović, Cimirot, Ćivić, Lončar, sve je to okej momci se bore al' nemaju oni kvalitet da stisnu jednu Francusku.
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
- avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Odigraš hrabro, ako šta uradiš i dobro je.
Kako protiv Kazastana gdje smo mi "Francuska"?
Nije tolika razlika u kvaliteti, ali kako igrati gdje mi trebamo napadati.. e tu smo konstantno donji.
Bravo momci za ovo večeras.
Kimpembe će sanjati Džeku.
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Kako god, ovdje je ekipa pokazala zrelost i ozbiljnost, a ovo su iskljucivo zasluge selektora kojeg treba pohvaliti.
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Sada, kada se uzeo bod, ide priča: pa što nismo napali.
Nismo napali, jer protiv sebe imamo svjetske prvake, sa 10 igrača svjetske klase, a nama na bekovima invalid u mozak Čivić i prepadnuti Cipetić. Jeste vi realno da je trebalo napasti? Mene je nerviralo što smo uopšte išli prema naprijed, da sam selektor, samo bih tražio da se stoperi dodaju.
Odličan bod, vrhunski rezultat, ekipa i selektor pokazali da su najbolja ekipa u posljednjih 7 godina.
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
VOLIM ZELJEZNICAR!!
RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF
- NEZALAGANJE
- Postovi: 16550
- Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
- Kontakt:
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
O tome i ja pricam.Da smo isli da dobijemo, idemo bolan na prvo mjesto u tu borbu._dreamer_ je napisao/la: ↑01 sep 2021, 22:43Slavio bih ovo da nisu imali citavo pol igraca manje, a ovako.. Ok, kontam da je bolje vrabac u ruci, ali igrali smo bez muda, bili smo konkretniji u prvom pol sto je paradoksNEZALAGANJE je napisao/la: ↑01 sep 2021, 22:41Realno da je neko ponudio bod prije tekme, objerucke bi ga prihvatio... a ond covjek zastane, pa se zapita....Da li cemo mi IKAD dobiti neku veliku repku sa ovakvim mentalitetom kad nemas zelje da dobijes a imas igraca vise pola sata??![]()
Ovako s bodom mi racunamo da ce Francuska raditi posao za nas u toj borbi za 2.mjesto.
Medjutim, sta ako Ukrajina sad kuci uzme ove francuze? Kako ovi igraju, sve je moguce.
-
ANamelessGhoul
- Postovi: 1401
- Pridružen/a: 10 apr 2020, 04:08
- Kontakt:
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Upravo o tome pričam. Napravili smo sve ispravno.
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, atomac123, AzRimiRzA, b00t, bordobijeli, Bosanac90, Bosnjo22, brig, Brokula, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, exampLe., farenhajt, FerdinandF, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, Hazre, Helemnejse, Iniesta12, karajlo, Kaunas, Kljukusar, KockarVicin007, komax, Kylian, lakilone, LeCoq, LenyYoro15, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, mercurial, Mocvara1991, MostarNeretva, Muumii, NeRi_K, omanovski, pama, Paromlinac, PeppermintSA, Principatus, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, rukometubih23, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Smaja, Soba, StevieG8, Venom, VensanKasel, VivaLaLiberta, Wilshere10, Wlad55, worchester i 464 gosta.








