Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
MoodyHank
- Postovi: 4776
- Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la MoodyHank » 07 sep 2021, 20:51
Sagnite se Ivaylu, krezavi guzoperači

1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆
-
Valter
- Postovi: 1202
- Pridružen/a: 01 avg 2013, 20:23
-
Kontakt:
Post
Postao/la Valter » 07 sep 2021, 20:51
Nikada mi nece biti jasno zasto neko ne napiše tekst na muziku zvanične himne Bosne i Hercegovine koji bi navijači prihvatili i koristili na svim sportskim takmičenjima naših reprezentacija, a himna "Jedna si jedina" da se koristi u toku utakmica.
-
OnakoBa
- Postovi: 581
- Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la OnakoBa » 07 sep 2021, 20:51
Ajmk 5 golova da damk da se trznemk malo majku mu hebeeem viseeee
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović
-
Finn
- Postovi: 10059
- Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
- Lokacija: SA
-
Kontakt:
Post
Postao/la Finn » 07 sep 2021, 20:52
Nalic i Demirovic su pun pogodak za buducnost.
-
Nirton
- Postovi: 7529
- Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la Nirton » 07 sep 2021, 20:52
Šehić - Pjanić - Stevanović

24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
-
KSG
- Postovi: 2872
- Pridružen/a: 25 jan 2021, 17:38
- Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
-
Kontakt:
Post
Postao/la KSG » 07 sep 2021, 20:52
Petevball

Ten toes, I done laps in the trench
And when they need more, I'm right back like I'm Trent
-
Harika
- Postovi: 4539
- Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la Harika » 07 sep 2021, 20:52
Kako Seha igra nogom, nestvarno jebote
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer
-
_dreamer_
- Moderator
- Postovi: 6139
- Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la _dreamer_ » 07 sep 2021, 20:53
Nalic bas zna lopte, lucidan igrac, ali mislim da ce ga brzina kociti
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)
-
Arvid
- Postovi: 24120
- Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la Arvid » 07 sep 2021, 20:53
Sir Ivaylex Petevson.
I found freedom. Losing all hope was freedom.
-
soccerfan
- Postovi: 9890
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la soccerfan » 07 sep 2021, 20:54
Kako momci igraju

I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
harry_90
- Postovi: 18330
- Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la harry_90 » 07 sep 2021, 20:54
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!
-
ASD
- Postovi: 24710
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
-
Kontakt:
Post
Postao/la ASD » 07 sep 2021, 20:55
DuljevinhoHaraldo je napisao/la: ↑07 sep 2021, 20:51
ASD je napisao/la: ↑07 sep 2021, 20:50
Ušlo se energično.
Jesi primijetio odma na početku koliko samo igrača ima u napadu?
Da.
Ma Kazahstan je poznat po tome što igra sa 5 defanzivaca, plus jednog koji uskače iz sredine.
Tako im i klubovi igraju.
Nije moguće imati puno igrača koji gore čekaju loptu.
-
OnakoBa
- Postovi: 581
- Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la OnakoBa » 07 sep 2021, 20:55
Je li ovo Bosna igra???
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović
-
Captain4
- Postovi: 9114
- Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
-
Kontakt:
Post
Postao/la Captain4 » 07 sep 2021, 20:56
Odličan pristup
"We need to suffer. And we need to fight."
-
Nirton
- Postovi: 7529
- Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la Nirton » 07 sep 2021, 20:56
Ovaj start neodoljivo podsjeća na meč protiv Finske kad smo ih uzeli 4-1
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
-
coelho41
- Postovi: 15723
- Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la coelho41 » 07 sep 2021, 20:56
Šta je to Čelik bolji od ostalih timova u kantonalnoj ligi pa ima ovako dobar teren? Savez da poduzme nešto.
-
JonSnow
- Postovi: 5426
- Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la JonSnow » 07 sep 2021, 20:57
coelho41 je napisao/la: ↑07 sep 2021, 20:56
Šta je to Čelik bolji od ostalih timova u kantonalnoj ligi pa ima ovako dobar teren? Savez da poduzme nešto.
Prva liga centar molim lijepo.

"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."
-
Surreal
- Postovi: 11814
- Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la Surreal » 07 sep 2021, 20:57
Petev

La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
-
DamirT
- Postovi: 30963
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 07 sep 2021, 20:58
Nirton je napisao/la: ↑07 sep 2021, 20:56
Ovaj start neodoljivo podsjeća na meč protiv Finske kad smo ih uzeli 4-1
Ili protiv Grcke kad Pjanic dobi crveni
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, 231983, adrenaline323, ajaca, antetokounmpo, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, bhfanatic14, Bobadilla, boki86, Cwirek, Elddar, exampLe., ExEsPerac, Faraon iz Visokog, feniksptica, Google [Bot], Hajdeee, InatSilniBosanski, jasmin10, karajlo, KockarVicin007, kontra, kovac, lakilone, legendarnadruga, MaroonBjelave, Marsal, MokraKifla, MostarReds22, muhamedhulk, NeRi_K, NEZALAGANJE, Paromlinac, PeppermintSA, prijeratni mangup, Riziko, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, smajke, StevieG8, Sveti, tiketoke, Venom, VensanKasel, visarionovich, Wisey, Zgemboo89 i 417 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []