Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
MoodyHank
- Postovi: 4776
- Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la MoodyHank » 07 sep 2021, 20:51
Sagnite se Ivaylu, krezavi guzoperači

1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆
-
Valter
- Postovi: 1202
- Pridružen/a: 01 avg 2013, 20:23
-
Kontakt:
Post
Postao/la Valter » 07 sep 2021, 20:51
Nikada mi nece biti jasno zasto neko ne napiše tekst na muziku zvanične himne Bosne i Hercegovine koji bi navijači prihvatili i koristili na svim sportskim takmičenjima naših reprezentacija, a himna "Jedna si jedina" da se koristi u toku utakmica.
-
OnakoBa
- Postovi: 581
- Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la OnakoBa » 07 sep 2021, 20:51
Ajmk 5 golova da damk da se trznemk malo majku mu hebeeem viseeee
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović
-
Finn
- Postovi: 10059
- Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
- Lokacija: SA
-
Kontakt:
Post
Postao/la Finn » 07 sep 2021, 20:52
Nalic i Demirovic su pun pogodak za buducnost.
-
Nirton
- Postovi: 7529
- Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la Nirton » 07 sep 2021, 20:52
Šehić - Pjanić - Stevanović

24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
-
KSG
- Postovi: 2872
- Pridružen/a: 25 jan 2021, 17:38
- Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
-
Kontakt:
Post
Postao/la KSG » 07 sep 2021, 20:52
Petevball

Ten toes, I done laps in the trench
And when they need more, I'm right back like I'm Trent
-
Harika
- Postovi: 4539
- Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la Harika » 07 sep 2021, 20:52
Kako Seha igra nogom, nestvarno jebote
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer
-
_dreamer_
- Moderator
- Postovi: 6139
- Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la _dreamer_ » 07 sep 2021, 20:53
Nalic bas zna lopte, lucidan igrac, ali mislim da ce ga brzina kociti
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)
-
Arvid
- Postovi: 24120
- Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la Arvid » 07 sep 2021, 20:53
Sir Ivaylex Petevson.
I found freedom. Losing all hope was freedom.
-
soccerfan
- Postovi: 9890
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la soccerfan » 07 sep 2021, 20:54
Kako momci igraju

I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
harry_90
- Postovi: 18330
- Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la harry_90 » 07 sep 2021, 20:54
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!
-
ASD
- Postovi: 24710
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
-
Kontakt:
Post
Postao/la ASD » 07 sep 2021, 20:55
DuljevinhoHaraldo je napisao/la: ↑07 sep 2021, 20:51
ASD je napisao/la: ↑07 sep 2021, 20:50
Ušlo se energično.
Jesi primijetio odma na početku koliko samo igrača ima u napadu?
Da.
Ma Kazahstan je poznat po tome što igra sa 5 defanzivaca, plus jednog koji uskače iz sredine.
Tako im i klubovi igraju.
Nije moguće imati puno igrača koji gore čekaju loptu.
-
OnakoBa
- Postovi: 581
- Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la OnakoBa » 07 sep 2021, 20:55
Je li ovo Bosna igra???
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović
-
Captain4
- Postovi: 9114
- Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
-
Kontakt:
Post
Postao/la Captain4 » 07 sep 2021, 20:56
Odličan pristup
"We need to suffer. And we need to fight."
-
Nirton
- Postovi: 7529
- Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la Nirton » 07 sep 2021, 20:56
Ovaj start neodoljivo podsjeća na meč protiv Finske kad smo ih uzeli 4-1
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
-
coelho41
- Postovi: 15723
- Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la coelho41 » 07 sep 2021, 20:56
Šta je to Čelik bolji od ostalih timova u kantonalnoj ligi pa ima ovako dobar teren? Savez da poduzme nešto.
-
JonSnow
- Postovi: 5426
- Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la JonSnow » 07 sep 2021, 20:57
coelho41 je napisao/la: ↑07 sep 2021, 20:56
Šta je to Čelik bolji od ostalih timova u kantonalnoj ligi pa ima ovako dobar teren? Savez da poduzme nešto.
Prva liga centar molim lijepo.

"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."
-
Surreal
- Postovi: 11814
- Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la Surreal » 07 sep 2021, 20:57
Petev

La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
-
DamirT
- Postovi: 30963
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 07 sep 2021, 20:58
Nirton je napisao/la: ↑07 sep 2021, 20:56
Ovaj start neodoljivo podsjeća na meč protiv Finske kad smo ih uzeli 4-1
Ili protiv Grcke kad Pjanic dobi crveni
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, adrenaline323, ajaca, antetokounmpo, Atlanta, bh22, Bobadilla, Bosanac90, Brazzzoo123, DeeWa, denza, Elddar, exampLe., ExEsPerac, Faraon iz Visokog, farenhajt, Goalgetter, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, husrefbeg, jasmin10, karajlo, KockarVicin007, lakilone, legendarnadruga, LenyYoro15, Lynx, Marsal, Micron, MostarReds22, MundijalVibes26, Pensioner26, PeppermintSA, rishovski, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Smaja, soccerfan, StevieG8, Sveti, Vanja8, Venom, VensanKasel, visarionovich, Wisey i 491 gost.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []