FK Tuzla City

Moderator/ica: GracanicaAA

tuzlac
Postovi: 7761
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 09 sep 2021, 12:04

FK RADNIK – FK TUZLA CITY 11.09.2021. 19:00-TV prenos MOJA TV-


Sudija:Musa Mateo – Čitluk

A 1 Dujmović Boris – Mostar
A 2 Musa Jure – Čitluk
4. Sivac Ermin – Zenica
Posmatrač suđenja- Kulović Sead – Sarajevo
Delegat-Pilav Berin – Sarajevo

tuzlac
Postovi: 7761
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 09 sep 2021, 12:08

.........................ALLAHU UHDŽUBNA ANIL KAVMIZ - ZALIMIN
slika

tuzlac
Postovi: 7761
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 09 sep 2021, 12:39


Pozitivanstav
Postovi: 694
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 09 sep 2021, 13:08

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
08 sep 2021, 22:19
Fanatico89 je napisao/la:
08 sep 2021, 19:40
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
08 sep 2021, 19:09


Ne znam na osnovu cega si to zaključio ali sve je moguće. Ja sam ga prije par dana vidio u gradu ne sjećam se tačno koji dan.
To sa virusom će biti opasna i nepredvidiva stvar i pitanje je koja će ekipa prva zaplatiti, koju će najviše zahvatiti i kojoj će najviše stete da nanese. Jesen ide ovi brojevi zaraženih vrtoglavo rastu i pitanje je dana kada će zavladati među fudbalerima.
Kod Sarajeva eno kažu Fanimo pozitivan i nema ga protiv Veleža i sve je donekle podnošljivo dok je to jedan dva igrača po ekipi, ali samo je pitanje koju će ekipu opasnije pokositi.
Mozda je vrijeme da klub pokuša zabraniti fudberima da hodaju po kafanama, šišama i sličnim okupljanjima da se bar pokuša smanjiti rizik jer nemoguće se 100% izolovati.
Pa dobro prije par dana...svaki dan mozes dobiti coronu
Pa zato te pitam na osnovu čega si zakljucio.
A to ja i govorim svaki dan se neko moze naći u problemu s tim i ode pola sezone dok se sve vrati na svoje.
Ocekivat je zarazene u svim ekipama...

tuzlac
Postovi: 7761
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 09 sep 2021, 16:55

CityCity je napisao/la:
08 sep 2021, 21:34
Ovaj Jukić što ga pominju danas bio blizu dolaska kod nas ali ...
Mislim da je dobro što trenutno sad nije došao jer bi vjerovatno bio u drugom planu.
GOVORE I ZA ORDAGIĆA.ALI ,JA GLEDAM NA TM ,ON NE IGRA OD 21.07. 21.ZBOG POVREDE.

tuzlac
Postovi: 7761
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 09 sep 2021, 19:43

[url [/url]

tuzlac
Postovi: 7761
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 10 sep 2021, 04:05

HEEZ Transport postao generalni sponzor nogometnih liga Tuzlanskog kantona |

slika

- U prostorijama Nogometnog saveza Tuzlanskog kantona, danas je potpisan sponzorski ugovor između Nogometnog saveza Tuzlanskog kantona i kompanije HEEZ Transport. Na ovaj način Savez je po prvi put dobio generalnog sponzora čiji je cilj u naredne četiri godine unaprijediti kvalitet kantonalnih liga. Tim povodom u prostorijama NSTK je danas održana konferencija za medije na kojoj je i zvanično potpisan sponzorski ugovor. “Značajno je da se kompletno takmičenje Saveza digne na jedan veći nivo. Ima tu i finansijske satisfakcije koja će biti usmjerena ka klubovima da bi se podigao nivo kvaliteta i da bi se klubovi oslobodili tereta koji imaju kada govorimo o finansijskim aspektima. Nadam se da će to doprinijeti još kvalitetnijem razvoju, kvalitetnijim utakmicama i radu naših članica. Zadovoljni smo što su došla ta vremena da kantonalne lige budu interesantne nekome, da neko pokaže interes da ulaže u to i nadam se da će naredni ugovori biti sve bolji i bolji”, istakao je Elmir Šećerbegović, predsjednik NSTK, na današnjoj konferenciji za medije. Heez Transport je postao generalni sponzor putem javnog poziva. Sve kompanije koje su bile zainteresovane mogle su se prijaviti, a u konačnici najbolju ponudu je imala upravo firma čiji je vlasnik gospodin Azmir Husić, član Izvršnog odbora Nogometnog saveza Bosne i Hercegovime. Prethodnih godina gospodin Husić je uložio velika financijska sredstva u razvoj sportskih kolektiva na području Tuzlanskog kantona, a sad žele pristupiti sistemskom rješavanju problema u sportu. Iz ove kompanije ističu kako žele kantonalna takmičenja podići na još jedan veći nivo. “Kompanija HEEZ je dosta pomogla klubovima koji se takmiče u nižem rangu takmičenja samo dosad se o tome nije toliko govorilo u javnosti. Generalni smo sponzor FK Tuzla City koji je u najvećem rangu bh. takmičenja Premijer ligi. Generalni smo sponzor i Gradini iz Srebrenika koji se takmiči u 1. ligi Federacije BiH, a također smo generalni sponzor Futsal klubu Salines Tuzla City. Samim potpisivanjem ovog ugovora želimo da pomognemo svim klubovima sa Tuzlanskog kantona koji se takmiče u 1. i 2. kantonalnoj ligi”, rekao je Almir Husić tehnički direktor “HEEZ Transport”. Rukovodstvo Nogometnog saveza TK je zadovoljno potpisanim ugovorom i raduju se saradnji sa novim generalnim sponzorom. Cilj je u naredne 4 godine doprinijeti razvoju kantonalnih liga i privući što više sponzora kako bi omogućili svim kantonalnim klubovima što bolje uslove za igru. | Preuzeto sa: https://****/sport/nogomet/heez ... UQYfPg_KiI

tuzlac
Postovi: 7761
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 10 sep 2021, 13:26


tuzlac
Postovi: 7761
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 10 sep 2021, 13:31

PLAVI KOD KOMŠIJA ŽELE NASTAVIT POBJEDNIČKI NIZ

slika

10. Septembra 2021.

Nakon dvosedmične pauze Plavi nastavljaju takmičenje u Bijeljini.

Radnik će ugostiti Musemićev tim oslabljen za neigranje Damira Mehidića zbog tri žuta kartona, pa će poziciju na lijevom beku vjerovatno preuzeti Tomašević.

Pauza ne bi trebala da je ostavila traga na Tuzlake, koji u subotu od 19 sati žele nastaviti pobjednički niz.

Radnik je ekipa koja se bori za opstanak, a Rudar u prošlom kolu je pokazao da ekipe s dna tabele znaju biti jako neugodne, pa su Plavi dodatno oprezni pred duel u Semberiji.

Ulogu favorita su već preuzeli jer komšijama naši momci dolaze s liderske pozicije i jasno se zna da je pobjeda jedini cilj.

press Služba F.K.Tuzla City
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 10 sep 2021, 20:51, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7761
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 10 sep 2021, 19:24

PREMIJER LIGA BIH - 8. KOLO

------FK LEOTAR -HŠK ZRINJSKI
------FK RADNIK- FK TUZLA CITY
------FK SLOBODA -FK BORAC
FK RUDAR - HŠK POSUŠJE
NK ŠIROKI - FK ŽELJEZNIČAR
FK VELEŽ - FK SARAJEVO 1:1 (0:0)

-------------------------------------------------------------
1. FK Tuzla City... 6.. 5.. 1.. 0.. 16
2. FK Sloboda...... 7.. 4.. 2.. 1.. 14
3. FK Sarajevo.....8.. 4.. 2.. 2.. 14+
4. HŠK Zrinjski.... 6.. 3.. 3.. 0.. 12
5. FK Velež......... 7.. 3.. 2.. 2.. 11
6. FK Željezničar.. 7.. 2.. 3.. 2.. 9
7. NK Široki........ 7.. 1.. 5.. 1.. 8
8. FK Borac........ 6.. 1.. 3.. 2.. 6
9. FK Rudar.........7.. 1.. 2.. 4.. 5
10. FK Leotar...... 7.. 1.. 2.. 4.. 5
11. HŠK Posušje... 7.. 1.. 2.. 4.. 5
12. FK Radnik......6.. 0.. 3.. 3.. 3

-----------------------------------------------------------------
PREMIJER LIGA BIH - 9. KOLO 18.09.21


FK Tuzla City - FK Sloboda

HŠK Zrinjski - FK Rudar

HŠK Posušje - FK Radnik

FK Željezničar - FK Velež

FK Borac - NK Široki

FK Sarajevo - FK Leotar

------------------------------------------------------------------
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 11 sep 2021, 09:01, ukupno mijenjano 1 put.

elvirbaljic
Postovi: 2639
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 10 sep 2021, 22:00

Evo jos jednog rezultata koji nam ide na ruku, akobogda sa sutrasnja tri boda bilo bi vise nego ekstra...Ocekujem sutra da Krpa razbije Radnik.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Avatar
CityCity
Postovi: 1269
Pridružen/a: 21 apr 2019, 20:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la CityCity » 10 sep 2021, 22:09

Kada igraju prvoplasirana i posljednjeplasirana ekipa na tabeli očekivan rezultat bi bio pobjeda prvoplasiranog.No iskustva nas uče da ne mora uvijek biti tako.Potreban je maksimalno ozbiljan profesionalan pristup i onda rezultat sigurno neće izostati.Nedostaje Mehidić no to i nije neki veliki problem jer očekujemo dostojnu zamjenu u liku brzog Tomaševića.

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2148
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 10 sep 2021, 22:16

Sutra aBd pobjeda. To je imperativ i nema izgovora.
Preuzeti ulogu favorita i navalit od prve minute. Ako rano postignemo pogodak odma navaliti na drugi nema stajanja.
To da je Radnik (ne)ugodna ekipa ne pije vode, jer to je ekipa koja je zadnja na tabeli, koja je bila ispala i jedva se sastavila da počne sezonu naspram naših koji su imali i prave pripreme a evo sada i ove mini u etno selu.
Sve osim tri boda je ravno amaterizmu.
Idemo plavi

elvirbaljic
Postovi: 2639
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 10 sep 2021, 22:24

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
10 sep 2021, 22:16
Sutra aBd pobjeda. To je imperativ i nema izgovora.
Preuzeti ulogu favorita i navalit od prve minute. Ako rano postignemo pogodak odma navaliti na drugi nema stajanja.
To da je Radnik (ne)ugodna ekipa ne pije vode, jer to je ekipa koja je zadnja na tabeli, koja je bila ispala i jedva se sastavila da počne sezonu naspram naših koji su imali i prave pripreme a evo sada i ove mini u etno selu.
Sve osim tri boda je ravno amaterizmu.
Idemo plavi
Nema alibija , sutra tri boda pa kako god. Igra me nezanima, koce igrati, samo da se pobijedi. Imaju sve, nek nam vrate pobijedom.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2148
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 10 sep 2021, 22:33

elvirbaljic je napisao/la:
10 sep 2021, 22:24
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
10 sep 2021, 22:16
Sutra aBd pobjeda. To je imperativ i nema izgovora.
Preuzeti ulogu favorita i navalit od prve minute. Ako rano postignemo pogodak odma navaliti na drugi nema stajanja.
To da je Radnik (ne)ugodna ekipa ne pije vode, jer to je ekipa koja je zadnja na tabeli, koja je bila ispala i jedva se sastavila da počne sezonu naspram naših koji su imali i prave pripreme a evo sada i ove mini u etno selu.
Sve osim tri boda je ravno amaterizmu.
Idemo plavi
Nema alibija , sutra tri boda pa kako god. Igra me nezanima, koce igrati, samo da se pobijedi. Imaju sve, nek nam vrate pobijedom.
Bas tako, nije bitno ko će igrati. Imaju svi kvalitet da pobjede Radnik i to treba ozbiljno shvatiti i pokazati. Da nas se drugi plaše uoči utakmice. Sve uslove za to imaju, svi su na raspolaganju (osim Mehidića, mada je on mozda i jedna od slabijih karika i covjek kome se Husref tokom utakmice najvise obraća i koriguje ga, dok mu ovaj zauzvrat mlatara rukama, sto Husref uzvrati psovkom itd). Pokažite zasto ste na vrhu tabele.

tuzlac
Postovi: 7761
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 sep 2021, 08:56

Jagodić: Svi imaju probleme, ali Tuzla City izgleda nema nikakvih, treba im skinuti kapu
Radnik i dalje traži prvu pobjedu u novoj sezoni Premijer lige BiH u kojoj je, kako se zasad čini, glavni kandidat za ispadanje u niži rang.

Jagodić: Svi imaju probleme, ali Tuzla City izgleda nema nikakvih, treba im skinuti kapu
Radnik i dalje traži prvu pobjedu u novoj sezoni Premijer lige BiH u kojoj je, kako se zasad čini, glavni kandidat za ispadanje u niži rang.

Sutra mu u Bijeljinu u goste stiže lider na tabeli Tuzla City, tim koji igra sjajno na startu prvenstva.

Okršaj Radnika i Tuzla Cityja na konferenciji za medije najavio je Vlado Jagodić, strateg Bijeljinaca.

“Sam položaj na tabeli govori dovoljno. Poštujem sve ekipe jer svi imaju svoje probleme, ali Tuzla City izgleda nema nikakvih. Uvažavam ih maksimalno, pogotovo kolegu Husrefa Musemića. Ljudi imaju pet pobjeda i jedan neriješen meč i to je za respekt. Ovo je izazov za nas i mi moramo učiniti na svom stadionu da što prije dođemo do pobjede”, rekao je Jagodić na početku.

Prisjetio se kako su njegov tim koštale katastrofalne greške u Banjaluci, a o iskustvu Tuzla Cityja, kako je rekao, suvišno je i pričati.

“Moramo tražiti slabe tačke u njihovoj igri, ako ih uopšte ima. U Banjaluci smo pravili katastrofalne greške, a pričati o iskustvu Tuzla Cityja je suvišno. Oni su puni iskusnih igrača gdje jedan Ubiparip nema mjesta ni na klupi, Mehanović ima inostranu karijeru, a čeka minute na kašićicu. Gdje su Brkić, Gavrić… Ekipa su kojoj treba skinuti kapu i dobro organizovan klub, ali to je izazov za nas da pokažemo da se možemo nositi i sa takvima.”

Za kraj je govorio Jagodić i o zdravstvenom biltenu ekipe.

“Šarić ima jedan zdravstveni problem koji iziskuje mirovanje. Nije putovao ni jučer na Sokolac. On želi da trenira, a ako bude mogao ući će u kombinaciju. Motika se vratio iz povrede, Đurić nije išao na Sokolac jer osjeća bol u nozi… Ovo je utakmica samo za sto posto spremne, zdrave i disciplinovane. Govorim o taktičkoj disciplini”, zaključio je Jagodić.

Pozitivanstav
Postovi: 694
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 11 sep 2021, 09:25

Ocekujem dosta izmijenjen sastav i nabrijan Radnik.

tuzlac
Postovi: 7761
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 sep 2021, 12:29

Bijeljina je blizu Tuzle.Kada bi 50 naših navijača bilo na utakmici kako bi to bilo lijepo.

slika
slika

Protiv Zvijezde 09 u Ugljeviku.Naša pobjeda 5:1.(20.07.2019.)1.KOLO

tuzlac
Postovi: 7761
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 11 sep 2021, 13:03

UZ BOŽIJU POMOĆ DO POBJEDE I RADOSTI !

slika.



.....................................................................slika





......

slika......slika.......... slika............slika


.



.....................................slika................slika






......slika....................slika...................slika






..............................................................slika



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
slika..slika....slika....

slikaslika.....
slika....
slika
slika..slikaslika


.....................................................................slika

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2 žuta (CRVENI KARTON)
slika
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 14 sep 2021, 12:24, ukupno mijenjano 30 puta.

Fanatico89
Postovi: 132
Pridružen/a: 15 mar 2021, 22:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Fanatico89 » 11 sep 2021, 18:19

Izgleda Corona pokorila nas...nema doffa krpica kobbie neznam jel jos ko fali

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: BLN030, leo1946 i 10 gostiju.