FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
@ Rule_hz
Nemam akreditaciju ne radim za bh medije. A da su ljudi na mjestu to niko nepobija. Privatno sam sjedio sa nekima od njih ali ne kopam informacije jer nije mi od interesa. Ono postoje one rekla kazala informacije ali to ne prenosi. Samo cu reci da ljudi rade pametno i drago mi je da ce Sarajevo biti u utrci ne za Evropu nego za titulu.
Nemam akreditaciju ne radim za bh medije. A da su ljudi na mjestu to niko nepobija. Privatno sam sjedio sa nekima od njih ali ne kopam informacije jer nije mi od interesa. Ono postoje one rekla kazala informacije ali to ne prenosi. Samo cu reci da ljudi rade pametno i drago mi je da ce Sarajevo biti u utrci ne za Evropu nego za titulu.
Re: FK Sarajevo
aBd !padobranac1978 je napisao/la:NA KRAJU KOŠEVSKOG TUNELA SE KONAČNO VIDI SVJETLO
Kako saznaje "Avazov Sport",italijanski i engleski bankari spremni su uložiti 5.000.000 eura u FK Sarajevo!Možda će nekim našim čitaocima ova vijest biti nevjerovatna,nestvarna...ali potvrdu smo dobili iz dva izvora.
-Istina,postoji taj kontakt,kaže licencirani zastupnik igrača Muris Mujanović,koji je jedna od kontakt osoba navedenih bankara u našem glavnom gradu.
-Uprava FK Sarajevo,koja je u četvrtak obaviještena o tom interesu,ima "sve" informacije.Kako kaže Mujanović spremna je i bankovna garancija,a sve ostalo je do njih.
S druge strane,u razgovoru sa predsjednikom i sportskim direktorom FK Sarajeva Amirom Rizvanovićem,odnosno Edomom Hadžialagićem,saznali smo da su upoznati sa ponudom.
-Šta drugo kazati,nego spremni smo na razgovor i naravno dogovor,kaže Hadžialagić.
-Mujanović nas je obavijestio o navodnom interesu i nadam se ćemo vrlo brzo sjesti za sto i otkloniti sve "dileme"...
O pojačanjima:
-Obavio sam razgovore sa šest igrača od kojih je jedan iz Premijer lige,a ostali iz inostranstva i sa kojim god da potpišemo biće vrhunsko pojačanje.Više poslije današnje sjednice Upravnog odmora.
DOLAZE BOLJI DANI
-
padobranac1978
- Postovi: 1441
- Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
- Lokacija: Čekrčići
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
[youtube][/youtube]
pa ovaj covjek je uradio vise za 15 dana nego merdanovic za svoga vijeka
pa ovaj covjek je uradio vise za 15 dana nego merdanovic za svoga vijeka
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
Re: FK Sarajevo
Hadzialaga e Merdanovic non può essere confrontato. Questi sono due concetti diversi!padobranac1978 je napisao/la:[youtube][/youtube]
pa ovaj covjek je uradio vise za 15 dana nego merdanovic za svoga vijeka
- Mourinhokilledbarca
- Postovi: 607
- Pridružen/a: 15 maj 2010, 14:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
polako,bez neke euforije...nemojte domah da ispadne da smo vec dobili tih 5.000.000€ jos uvijek sve varira i nemojte tako da bude euforije...moze nam se obiti o glavu 
1946
Re: FK Sarajevo
padobranac1978 je napisao/la:NA KRAJU KOŠEVSKOG TUNELA SE KONAČNO VIDI SVJETLO
Kako saznaje "Avazov Sport",italijanski i engleski bankari spremni su uložiti 5.000.000 eura u FK Sarajevo!Možda će nekim našim čitaocima ova vijest biti nevjerovatna,nestvarna...ali potvrdu smo dobili iz dva izvora.
-Istina,postoji taj kontakt,kaže licencirani zastupnik igrača Muris Mujanović,koji je jedna od kontakt osoba navedenih bankara u našem glavnom gradu.
-Uprava FK Sarajevo,koja je u četvrtak obaviještena o tom interesu,ima "sve" informacije.Kako kaže Mujanović spremna je i bankovna garancija,a sve ostalo je do njih.
S druge strane,u razgovoru sa predsjednikom i sportskim direktorom FK Sarajeva Amirom Rizvanovićem,odnosno Edomom Hadžialagićem,saznali smo da su upoznati sa ponudom.
-Šta drugo kazati,nego spremni smo na razgovor i naravno dogovor,kaže Hadžialagić.
-Mujanović nas je obavijestio o navodnom interesu i nadam se ćemo vrlo brzo sjesti za sto i otkloniti sve "dileme"...
O pojačanjima:
-Obavio sam razgovore sa šest igrača od kojih je jedan iz Premijer lige,a ostali iz inostranstva i sa kojim god da potpišemo biće vrhunsko pojačanje.Više poslije današnje sjednice Upravnog odmora.
DOLAZE BOLJI DANI
Einigkeit und Recht und Freiheit
-
padobranac1978
- Postovi: 1441
- Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
- Lokacija: Čekrčići
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
a mozda je samo jedna osoba u pitanjudomorocki je napisao/la:padobranac1978 je napisao/la:NA KRAJU KOŠEVSKOG TUNELA SE KONAČNO VIDI SVJETLO
Kako saznaje "Avazov Sport",italijanski i engleski bankari spremni su uložiti 5.000.000 eura u FK Sarajevo!Možda će nekim našim čitaocima ova vijest biti nevjerovatna,nestvarna...ali potvrdu smo dobili iz dva izvora.
-Istina,postoji taj kontakt,kaže licencirani zastupnik igrača Muris Mujanović,koji je jedna od kontakt osoba navedenih bankara u našem glavnom gradu.
-Uprava FK Sarajevo,koja je u četvrtak obaviještena o tom interesu,ima "sve" informacije.Kako kaže Mujanović spremna je i bankovna garancija,a sve ostalo je do njih.
S druge strane,u razgovoru sa predsjednikom i sportskim direktorom FK Sarajeva Amirom Rizvanovićem,odnosno Edomom Hadžialagićem,saznali smo da su upoznati sa ponudom.
-Šta drugo kazati,nego spremni smo na razgovor i naravno dogovor,kaže Hadžialagić.
-Mujanović nas je obavijestio o navodnom interesu i nadam se ćemo vrlo brzo sjesti za sto i otkloniti sve "dileme"...
O pojačanjima:
-Obavio sam razgovore sa šest igrača od kojih je jedan iz Premijer lige,a ostali iz inostranstva i sa kojim god da potpišemo biće vrhunsko pojačanje.Više poslije današnje sjednice Upravnog odmora.
DOLAZE BOLJI DANI![]()
![]()
da nije banka SAO PAOLO ionako je pred gašenjem
![]()
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
Re: FK Sarajevo
Baljak cao!
-
padobranac1978
- Postovi: 1441
- Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
- Lokacija: Čekrčići
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
SMJENJEN BALJAK!
Agim Nikolic v.d. direktora do konkursa.
Uslovi konkursa su aktivno poznavanje engleskog (citanje i pisanje) i poznavanje rada na racunaru.
copy,ali sam morao ,jer je to info desetljeca
Agim Nikolic v.d. direktora do konkursa.
Uslovi konkursa su aktivno poznavanje engleskog (citanje i pisanje) i poznavanje rada na racunaru.
copy,ali sam morao ,jer je to info desetljeca
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
Re: FK Sarajevo
To je ono sto sam pisao,spominju se zdravstveni razlozi a u sustini se zna da mu je noga
Haj sad mrs i povedi druga
P.S. i kad kazu San laze

Haj sad mrs i povedi druga
P.S. i kad kazu San laze
Zadnja izmjena: miky_hz, dana/u 25 jan 2011, 20:21, ukupno mijenjano 1 put.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
-
adnan_hzsa
- Postovi: 658
- Pridružen/a: 20 apr 2010, 14:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Otisaoooooooooooooooooooo jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..
Ne mogu da vjerujem. Evo suze radosnice mi krenule.
Ne mogu da vjerujem. Evo suze radosnice mi krenule.
Na svijetu je puno Zeljeznicara. Banja Luka, Niš, Novi Sad, Doboj, Zenica, Grbavica... AL' JEDNO JE SARAJEVO.
- kupus army
- Postovi: 1687
- Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Baljak caoo,kao sto rece kolega iznad mene povedi i druga

Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!
Re: FK Sarajevo
Ha ja kontam šta neki danima palamude na talijanskom kad ono milijončići milijončići milijončići hi hi hiiiiiii

Re: FK Sarajevo
Može li mi neko reći, ko prati omladinski pogon, kakav je igrač Nihad Bjelak? Mislim da je momak 1992. godište. Čini mi se da igra poziciju zadnjeg veznog.
Goethe: "Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu. Ako i probudi bol istina nosi i lijek".
-
padobranac1978
- Postovi: 1441
- Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
- Lokacija: Čekrčići
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
zizinjo je napisao/la:Ha ja kontam šta neki danima palamude na talijanskom kad ono milijončići milijončići milijončići hi hi hiiiiiii![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!
Re: FK Sarajevo
Predsjednik samo u kost,nikakve najave euforicne, kerefeke,fazoni,loziona,samo direktno dovidjenja prijatno 
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
-
Samo F.K.S !!
- Postovi: 3982
- Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jedan je Amir Rizvanovic !
- Mourinhokilledbarca
- Postovi: 607
- Pridružen/a: 15 maj 2010, 14:38
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Baljak zbogom, ti si i najlosija karika
Najljepsi dan u zivotu rijesimo se skota
Najljepsi dan u zivotu rijesimo se skota
Rafa Benitez : " Ja sam jedan celavi idiot, koji je dosao na svijet da bi se igrao sa velikim klubovima i od njih napravio nizerazredne. Do sada sam vodio dva takva kluba, Liverpool i Inter i uspio sam u namjeri da ih dobro upropastim."
Re: FK Sarajevo
“Ništa vam konkretnije ne mogu reći. Sve će biti jasnije sutra u toku dana. Samo ću reći da se radi o kvalitetnom igraču-strancu. On bi trebao biti vrhunsko pojačanje,jer smo dobili vrhunske preporuke. U svakom slučaju taj igrač ne dolazi na probu. Sutra ću nastaviti razgovore i sa ostalim igračima”, rekao nam je Hadžialagić.


DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.
