FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

PL BiH -1
Postovi: 896
Pridružen/a: 11 nov 2010, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PL BiH -1 » 25 jan 2011, 19:25

@ Rule_hz

Nemam akreditaciju ne radim za bh medije. A da su ljudi na mjestu to niko nepobija. Privatno sam sjedio sa nekima od njih ali ne kopam informacije jer nije mi od interesa. Ono postoje one rekla kazala informacije ali to ne prenosi. Samo cu reci da ljudi rade pametno i drago mi je da ce Sarajevo biti u utrci ne za Evropu nego za titulu.

Avatar
Colorado
Postovi: 477
Pridružen/a: 03 maj 2010, 16:22
Lokacija: BORDO SARAJEVO !

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Colorado » 25 jan 2011, 19:27

padobranac1978 je napisao/la:NA KRAJU KOŠEVSKOG TUNELA SE KONAČNO VIDI SVJETLO



Kako saznaje "Avazov Sport",italijanski i engleski bankari spremni su uložiti 5.000.000 eura u FK Sarajevo!Možda će nekim našim čitaocima ova vijest biti nevjerovatna,nestvarna...ali potvrdu smo dobili iz dva izvora.
-Istina,postoji taj kontakt,kaže licencirani zastupnik igrača Muris Mujanović,koji je jedna od kontakt osoba navedenih bankara u našem glavnom gradu.
-Uprava FK Sarajevo,koja je u četvrtak obaviještena o tom interesu,ima "sve" informacije.Kako kaže Mujanović spremna je i bankovna garancija,a sve ostalo je do njih.
S druge strane,u razgovoru sa predsjednikom i sportskim direktorom FK Sarajeva Amirom Rizvanovićem,odnosno Edomom Hadžialagićem,saznali smo da su upoznati sa ponudom.
-Šta drugo kazati,nego spremni smo na razgovor i naravno dogovor,kaže Hadžialagić.
-Mujanović nas je obavijestio o navodnom interesu i nadam se ćemo vrlo brzo sjesti za sto i otkloniti sve "dileme"...


O pojačanjima:
-Obavio sam razgovore sa šest igrača od kojih je jedan iz Premijer lige,a ostali iz inostranstva i sa kojim god da potpišemo biće vrhunsko pojačanje.Više poslije današnje sjednice Upravnog odmora.



DOLAZE BOLJI DANI :lol:
aBd ! 8-) :D

padobranac1978
Postovi: 1441
Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
Lokacija: Čekrčići
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la padobranac1978 » 25 jan 2011, 19:27

[youtube][/youtube]

pa ovaj covjek je uradio vise za 15 dana nego merdanovic za svoga vijeka :o
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!

BegAx
Postovi: 3451
Pridružen/a: 30 sep 2010, 21:56
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegAx » 25 jan 2011, 19:29

padobranac1978 je napisao/la:[youtube][/youtube]

pa ovaj covjek je uradio vise za 15 dana nego merdanovic za svoga vijeka :o
Hadzialaga e Merdanovic non può essere confrontato. Questi sono due concetti diversi!

Avatar
Mourinhokilledbarca
Postovi: 607
Pridružen/a: 15 maj 2010, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mourinhokilledbarca » 25 jan 2011, 19:35

polako,bez neke euforije...nemojte domah da ispadne da smo vec dobili tih 5.000.000€ jos uvijek sve varira i nemojte tako da bude euforije...moze nam se obiti o glavu ;)
1946

domorocki
Postovi: 606
Pridružen/a: 12 avg 2009, 11:28
Lokacija: malta
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la domorocki » 25 jan 2011, 19:58

padobranac1978 je napisao/la:NA KRAJU KOŠEVSKOG TUNELA SE KONAČNO VIDI SVJETLO



Kako saznaje "Avazov Sport",italijanski i engleski bankari spremni su uložiti 5.000.000 eura u FK Sarajevo!Možda će nekim našim čitaocima ova vijest biti nevjerovatna,nestvarna...ali potvrdu smo dobili iz dva izvora.
-Istina,postoji taj kontakt,kaže licencirani zastupnik igrača Muris Mujanović,koji je jedna od kontakt osoba navedenih bankara u našem glavnom gradu.
-Uprava FK Sarajevo,koja je u četvrtak obaviještena o tom interesu,ima "sve" informacije.Kako kaže Mujanović spremna je i bankovna garancija,a sve ostalo je do njih.
S druge strane,u razgovoru sa predsjednikom i sportskim direktorom FK Sarajeva Amirom Rizvanovićem,odnosno Edomom Hadžialagićem,saznali smo da su upoznati sa ponudom.
-Šta drugo kazati,nego spremni smo na razgovor i naravno dogovor,kaže Hadžialagić.
-Mujanović nas je obavijestio o navodnom interesu i nadam se ćemo vrlo brzo sjesti za sto i otkloniti sve "dileme"...


O pojačanjima:
-Obavio sam razgovore sa šest igrača od kojih je jedan iz Premijer lige,a ostali iz inostranstva i sa kojim god da potpišemo biće vrhunsko pojačanje.Više poslije današnje sjednice Upravnog odmora.



DOLAZE BOLJI DANI :lol:
:lol: :lol: :lol: da nije banka SAO PAOLO ionako je pred gašenjem :roll: :roll:
Einigkeit und Recht und Freiheit

padobranac1978
Postovi: 1441
Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
Lokacija: Čekrčići
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la padobranac1978 » 25 jan 2011, 20:03

domorocki je napisao/la:
padobranac1978 je napisao/la:NA KRAJU KOŠEVSKOG TUNELA SE KONAČNO VIDI SVJETLO



Kako saznaje "Avazov Sport",italijanski i engleski bankari spremni su uložiti 5.000.000 eura u FK Sarajevo!Možda će nekim našim čitaocima ova vijest biti nevjerovatna,nestvarna...ali potvrdu smo dobili iz dva izvora.
-Istina,postoji taj kontakt,kaže licencirani zastupnik igrača Muris Mujanović,koji je jedna od kontakt osoba navedenih bankara u našem glavnom gradu.
-Uprava FK Sarajevo,koja je u četvrtak obaviještena o tom interesu,ima "sve" informacije.Kako kaže Mujanović spremna je i bankovna garancija,a sve ostalo je do njih.
S druge strane,u razgovoru sa predsjednikom i sportskim direktorom FK Sarajeva Amirom Rizvanovićem,odnosno Edomom Hadžialagićem,saznali smo da su upoznati sa ponudom.
-Šta drugo kazati,nego spremni smo na razgovor i naravno dogovor,kaže Hadžialagić.
-Mujanović nas je obavijestio o navodnom interesu i nadam se ćemo vrlo brzo sjesti za sto i otkloniti sve "dileme"...


O pojačanjima:
-Obavio sam razgovore sa šest igrača od kojih je jedan iz Premijer lige,a ostali iz inostranstva i sa kojim god da potpišemo biće vrhunsko pojačanje.Više poslije današnje sjednice Upravnog odmora.



DOLAZE BOLJI DANI :lol:
:lol: :lol: :lol: da nije banka SAO PAOLO ionako je pred gašenjem :roll: :roll:
a mozda je samo jedna osoba u pitanju ;)
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!

kirba
Postovi: 234
Pridružen/a: 23 maj 2009, 18:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kirba » 25 jan 2011, 20:13

Baljak cao!

padobranac1978
Postovi: 1441
Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
Lokacija: Čekrčići
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la padobranac1978 » 25 jan 2011, 20:14

SMJENJEN BALJAK!

Agim Nikolic v.d. direktora do konkursa.

Uslovi konkursa su aktivno poznavanje engleskog (citanje i pisanje) i poznavanje rada na racunaru.

copy,ali sam morao ,jer je to info desetljeca :lol:
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!

Avatar
miky_hz
Postovi: 22532
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 25 jan 2011, 20:16

To je ono sto sam pisao,spominju se zdravstveni razlozi a u sustini se zna da mu je noga 8-)


Haj sad mrs i povedi druga :!:

P.S. i kad kazu San laze :P :mrgreen:
Zadnja izmjena: miky_hz, dana/u 25 jan 2011, 20:21, ukupno mijenjano 1 put.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

adnan_hzsa
Postovi: 658
Pridružen/a: 20 apr 2010, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adnan_hzsa » 25 jan 2011, 20:21

Otisaoooooooooooooooooooo jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..


Ne mogu da vjerujem. Evo suze radosnice mi krenule.
Na svijetu je puno Zeljeznicara. Banja Luka, Niš, Novi Sad, Doboj, Zenica, Grbavica... AL' JEDNO JE SARAJEVO.

Avatar
kupus army
Postovi: 1687
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kupus army » 25 jan 2011, 20:21

Baljak caoo,kao sto rece kolega iznad mene povedi i druga :D :D
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

zizinjo
Postovi: 61
Pridružen/a: 06 dec 2010, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zizinjo » 25 jan 2011, 20:29

Ha ja kontam šta neki danima palamude na talijanskom kad ono milijončići milijončići milijončići hi hi hiiiiiii :D :D :D :D :D :D

Avatar
avlami97
Postovi: 2457
Pridružen/a: 19 sep 2010, 10:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la avlami97 » 25 jan 2011, 20:31

Može li mi neko reći, ko prati omladinski pogon, kakav je igrač Nihad Bjelak? Mislim da je momak 1992. godište. Čini mi se da igra poziciju zadnjeg veznog.
Goethe: "Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu štetnu. Ako i probudi bol istina nosi i lijek".

padobranac1978
Postovi: 1441
Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
Lokacija: Čekrčići
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la padobranac1978 » 25 jan 2011, 20:31

zizinjo je napisao/la:Ha ja kontam šta neki danima palamude na talijanskom kad ono milijončići milijončići milijončići hi hi hiiiiiii :D :D :D :D :D :D
:lol: :lol: :lol:
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!

Avatar
miky_hz
Postovi: 22532
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 25 jan 2011, 20:31

Predsjednik samo u kost,nikakve najave euforicne, kerefeke,fazoni,loziona,samo direktno dovidjenja prijatno 8-)
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Samo F.K.S !!
Postovi: 3982
Pridružen/a: 18 jun 2010, 11:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samo F.K.S !! » 25 jan 2011, 20:32

Jedan je Amir Rizvanovic !

Avatar
Mourinhokilledbarca
Postovi: 607
Pridružen/a: 15 maj 2010, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mourinhokilledbarca » 25 jan 2011, 20:36

ovo je samo pocetak onoga sto slijedi dusmanima najveceg kluba u BiH :evil: :lol: 8-)
1946

Avatar
Dirk
Postovi: 1217
Pridružen/a: 13 jan 2010, 11:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dirk » 25 jan 2011, 20:36

Baljak zbogom, ti si i najlosija karika :lol: :lol:

Najljepsi dan u zivotu rijesimo se skota :lol:
Rafa Benitez : " Ja sam jedan celavi idiot, koji je dosao na svijet da bi se igrao sa velikim klubovima i od njih napravio nizerazredne. Do sada sam vodio dva takva kluba, Liverpool i Inter i uspio sam u namjeri da ih dobro upropastim."

Avatar
miky_hz
Postovi: 22532
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 25 jan 2011, 20:38

“Ništa vam konkretnije ne mogu reći. Sve će biti jasnije sutra u toku dana. Samo ću reći da se radi o kvalitetnom igraču-strancu. On bi trebao biti vrhunsko pojačanje,jer smo dobili vrhunske preporuke. U svakom slučaju taj igrač ne dolazi na probu. Sutra ću nastaviti razgovore i sa ostalim igračima”, rekao nam je Hadžialagić.



slika slika slika
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []