Samo pobjeda u subotu.
BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Tuta Petrov
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Za utakmice recimo protiv Grčke j Izraela je štampano takodjer 10500 hiljada, kako je moguće da je stadion bio krcat, gdje je tih 3 hiljade još? Isto će i u subotu biti, na razne načine ljudi ulaze na stadion.avenija je napisao/la: ↑11 nov 2021, 12:28Kad vec gosti nemaju dozvolu da dodju na utakmicu zasto nisu stampali vise ulaznica. Stadion broji tacno 13 652 stolice a stampano samo 10 500 ulaznica. Ili 2100 manje od kapaciteta. Gostiju nema tampon zone nema odstampajte jos 1000 ulaznica i pustite u prodaju na dan utakmice da uzdrmate tapkarose.
1946!!!
-
HeraklitMracni
- Postovi: 4894
- Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
- Kontakt:
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Ma podijele ulaznice sponzorima imao sam takvu ulaznicu , drugačija bude …Edberg23 je napisao/la: ↑11 nov 2021, 13:06Za utakmice recimo protiv Grčke j Izraela je štampano takodjer 10500 hiljada, kako je moguće da je stadion bio krcat, gdje je tih 3 hiljade još? Isto će i u subotu biti, na razne načine ljudi ulaze na stadion.avenija je napisao/la: ↑11 nov 2021, 12:28Kad vec gosti nemaju dozvolu da dodju na utakmicu zasto nisu stampali vise ulaznica. Stadion broji tacno 13 652 stolice a stampano samo 10 500 ulaznica. Ili 2100 manje od kapaciteta. Gostiju nema tampon zone nema odstampajte jos 1000 ulaznica i pustite u prodaju na dan utakmice da uzdrmate tapkarose.
-
killafrommanilla
- Postovi: 4329
- Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
- Kontakt:
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
to ti najbolje irfane znas kako bi odsudio
Hos nam otkrit tajnu jesi li Irfan ili burazer mu ili rodjak, haj majke ti
A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Ne, on i grupa debila bliskih njemu selektora zovu Petrov, misleći da su smiješnifeniksptica je napisao/la: ↑11 nov 2021, 12:25Jedva cekas da izgubi jelde. Da mozes rec jesam reko za Peteva…
- kolezeljovac
- Postovi: 4696
- Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
- Kontakt:
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Ima, za 150 eura.kolezeljovac je napisao/la: ↑11 nov 2021, 14:30Ovi Finci sada lutaju po BiH i prose karte.... Nemaa araneee nemaaaa moj brate sjeverniii![]()
- bilirubin46
- Postovi: 106
- Pridružen/a: 02 nov 2021, 19:19
- Kontakt:
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Petrov
Tuta Petrov
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Ako neko ima karte ili kontakt tel. nek mi piše privatno, hvala svima unaprijed!
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Neko ce biti povaljen jer ovaj smrad mora biti u prvom planu.
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Ma gore napisao neko, a ja nisam ni provjerio je li tacno.
Svakako nebitan dio
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Big oofČelna kuća evropskog nogometa (UEFA) delegirala je kontroverznog engleskog arbitra Michaela Olivera za glavnog sudiju meča kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo između BiH i Finske, a koji se u subotu igra na stadionu Bilino Polje u Zenici.
- kolezeljovac
- Postovi: 4696
- Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
- Kontakt:
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Online
Trenutno korisnika/ca: Alucard, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bordobijeli, CHR, Confiance, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, denza, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, farenhajt, FCB1986, feniksptica, Frankie, Goalgetter, GokuSSJG, GrbavicaHrammm, Hajdeee, HariTz, Hazre, InatSilniBosanski, Iniesta12, invincible1921, J1897, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, KockarVicin007, Kylian, LeCoq, Majstorinho, marlostanf1eld, Matterhorn22, mercurial, Micron, nebeskasila, omanovski, Pensioner26, PeppermintSA, RaZuti, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Soba, StevieG8, tobaccos, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Xaniesta, xinxee, Zgemboo89 i 596 gostiju.





