Ali to ne znaci da trebamo se do kraja zaebavati previse sa nekim eksperimentima jer se moramo "boriti" za sto vecu cifru od sponzora lige koja zavisi od plasmana. To u slucaju naravno da smo rijesili licencu za ligu sljedece sezone.
FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo
Re: FK Željezničar
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."
Re: FK Željezničar
Ma nije to sporno. On napadača ne može igrati,a da je spreman to da. Zato bi nam puno više značio u veznom redu upravo zbog trke i dobre spremnosti a u napad staviš Fatai,ranije Vucenovica,to je nekako realno bilo. Tako je trebalo izgledati u Posusju, a izmjenu uvijek imaš Zeca.UBIPITAR je napisao/la: ↑06 apr 2022, 21:50Hodžić za naše uslove,top igrač.Ko je bio u Posušju vidio je tu energiju kod momka,za razliku od ostalih.Hulahopka je napisao/la: ↑05 apr 2022, 11:29Ma kakav Fatai, sta nam neki dan napisase treba on još pure jesti da zaigra,kao kod nas sve talenti.
Stavili Hodzica špica frajer trči ko muha bez glave. Al tamo negdje neko rekao da je on top. Svaki igrač koji nije trenirao u našoj ligi je u prednosti nad našim. Jedino u situaciji kad nemaš koga onda možeš koristiti Hodzica,Gasala,Subasica,Resica a ne zna se koji gori od goreg,bez ikakvoga učinka za ekipu. Isto panjeve da staviš na krila Al panjeve koji trče.
Frajer hladno može 180 minuta odigrati bez ikakvih problema.Gdje god da ga staviš.
Re: FK Željezničar
Ma bez kalkulacija ići svaku utakmicu na pobjedu iako su šanse za Evropu 1% , ne smijemo obraz ukaljat
SAMO JE JEDAN GRIJEHA JE VRIJEDAN!
- kontrasviju
- Postovi: 2233
- Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Tako je. Nije isto biti četvrti ili recimo sedmi na kraju sezone. I to ne govorim samo radi cifre koja će se dobiti od mtela (u slučaju da završimo četvrti dobit ćemo 190k), već i iz mnogih drugih razloga. Prije ćeš privući sponzora, investitora, igrača, trenera za narednu sezonu.
1921
-
- Postovi: 3901
- Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Sabane 7 kola do kraja i sezona vec zavrsena.Šta docekasmo.Šta ćeš nema se para.Donacije navijaca ispuhale.
Re: FK Željezničar
Uprava radi lavovski posao 
Re: FK Željezničar
Sjednica je krajem ovog mjeseca.Kako nezvanično saznaje Faktor klub sa Grbavice uspio je riješiti ovaj problem i trebao bi dobiti licencu, što je svakako olakšanje za sve u klubu, ali i navijače.
Iz nekoliko izvora nam je potvrđeno da je Željezničar uspio potpisati reprograme, odnosno da je isplatio novac onima koji nisu željeli da dogovore odloženo plaćanje, a među kojima su i doskorašnji fudbaleri, koji su zimus napustili Dolinu ćupova.
Informacije smo pokušali provjeriti u klubu, ali iz FK Željezničar nisu željeli komentarisati te navode, objasnivši kako su "predali potrebnu dokumentaciju i čekaju odgovore i odluke nadležnih".
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."
-
- Postovi: 66
- Pridružen/a: 19 sep 2021, 14:22
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Pozdravljam doticnog gospodina,zakljucio sam da rapolaze informacijama,ne samo iz ovog posta,zmolio bih ga ako je u toku,ko od aktuelnog kadra nije potpisao konfirnaciju,koja podrazumjeva utvrďivanje duga i istovremeno oprastanje 30% u korist kluba,dobijeni iznos je dalje prolongiran za kraj sezone(proceduralno),znam sigurno da sa pojedincima je bilo problema,pa me zanima,jesu li samo pojedonci ili ih ima vise,naravno ako gospodin ima info i ako nije tajna,mislim da bi trebalo biti transparentno jer je konfirmacija validan dokument.LjoZee je napisao/la: ↑07 apr 2022, 22:55Sjednica je krajem ovog mjeseca.Kako nezvanično saznaje Faktor klub sa Grbavice uspio je riješiti ovaj problem i trebao bi dobiti licencu, što je svakako olakšanje za sve u klubu, ali i navijače.
Iz nekoliko izvora nam je potvrđeno da je Željezničar uspio potpisati reprograme, odnosno da je isplatio novac onima koji nisu željeli da dogovore odloženo plaćanje, a među kojima su i doskorašnji fudbaleri, koji su zimus napustili Dolinu ćupova.
Informacije smo pokušali provjeriti u klubu, ali iz FK Željezničar nisu željeli komentarisati te navode, objasnivši kako su "predali potrebnu dokumentaciju i čekaju odgovore i odluke nadležnih".
Ps. Svi mladi igraci su potpisali gore navedeni dokument i oprostili 30% za svog Zelju,za ostale nisam siguran pa bih volio info. LP
Re: FK Željezničar
TRENER PLAVIH
Mulalić pred Leotar: Naši igrači zaslužuju podršku, igraju bez plata i bonusa
https://www.klix.ba/sport/nogomet/mulal ... /220408110
Re: FK Željezničar
sad ce najbolja uprava na svijetu posegnuti za oprobanim rjesenjem, prosjacenjem od navijaca 
Ne dao Bog da neko od njih samostalno navuce neke pare

Ne dao Bog da neko od njih samostalno navuce neke pare
Re: FK Željezničar
Mulalic prozva Ivkovica."Dečko pored mene koji stoji ovdje, (Aleksandar Kosorić), ja sam trenirao četiri pet klubova, ali takvo nešto nikad nisam vidio. Momcima se duguje 10-11 plata, nama do 31. marta uopšte nije bio fudbal u fokusu, pričalo se samo o dobijanju licence, a teško je namjestiti glave kad je to tako, to niko ne zna za igrače koliko je emotivno da se odreknu plata. Pa pitaju Acu kapitena: 'Može li odgoda? - 'Može.' 'Može li da ne bude plata? - 'Može, može, može'. Ovdje prije mene je sjedio neko ko je rekao da ovaj klub ne postoji. Postoji, on će itekako postojati. On će postojati zbog takvih igrača"
"Štilić isto tako, nema ko ga nije zvao, a nije htio jer je čekao Želju, da ga neko prije mene isto otjera nogom. Zašto? Jel treba neko sad njega da tjera nogom?"
"Meni je želja da investitor dođe, ne moram biti tu, ali želim da izdobri. Šta imam izgubiti? Trenersko mjesto. Baš me briga. Mi ovo volimo"
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."
- lijevapolutka
- Postovi: 2022
- Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
“Primjer drugi, Beća mali, zove ga par klubova u prelaznom roku, a on kaže: ‘Neću ja dok me Željo ne otjera’. To su velike stvari, to su dvije pozitivne stvari. Znači sad niko ne apostrofira to šta trenutni igrači rade za ovaj klub. Zvao sam preko trideset igrača, svi su nam bili skupi jer nemamo taj budžet. Ovi pošteni momci što se nalaze sada u upravi, oni iznalaze sredstva, pokušavaju, dobili smo dvije plate otkako su došli. Oni se bore kao lavovi, pošteni momci. I da neko dira te momke, gdje su ba, hvataj one što su doveli klub u tu situaciju. Ovi igrači igraju bolje nego većina tih igrača koji su dobijali desetine hiljada maraka. Ovo je trenutno najeftiniji igrački kadar u ligi, kad već pričamo o tim stvarima. To se mora znati“, jasno je poručio Mulalić.
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!
- avalPacidoroP
- Postovi: 3270
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Sablja 

Re: FK Željezničar
Sablja doktore kapa do poda za ovo pravi Zeljovci se bore za klub kad je najteze a krivci za trenutno stanje uzivaju po Trebinju
Željezničar,Los Angeles Lakers,Mamba 8,24 Arsenal
Re: FK Željezničar
Mulalić:
I u ovakom lošem stanju, gdje imaš najjeftiniji kadar u ligi, gdje se duguje 11 plata, gdje bi se 99% klubova raspalo i ispalo iz lige - Željo 5 na tabeli.
Nadrealno.
"Ostanemo bez predsjednika i direktora, dođu drugi, ja preuzmem ekipu jer osjećam nešto više za ovaj klub i dočekam nepostojeći igrački kadar".
"Ovim ljudima se duguje 10-11 plata. Mi do 31. marta nismo imali fudbal u fokusu, već smo razmišljali samo o licenci. Pristajali su na sve, odgodu
plata, bonusa.".
"Ovo je najefitniji igrački kadar u ligi. Mogli smo dovesti igrača iz Sim Baua, Igmana za naše pare. Samo je ostalo na ljubavi jer nemamo nikakvu
garanciju da ćemo zaraditi pare".
I u ovakom lošem stanju, gdje imaš najjeftiniji kadar u ligi, gdje se duguje 11 plata, gdje bi se 99% klubova raspalo i ispalo iz lige - Željo 5 na tabeli.
Nadrealno.
- manijacikonjic87
- Postovi: 830
- Pridružen/a: 26 jan 2022, 11:55
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
ako ovaj edisov govor nije dovoljan da sutra dođemo na stadion onda ne znam šta nam više treba ! Idemo dokazati svima da je ovo mnogo više od navijanja za klub.. mnogo više od ljubavi.. ŽELJO JE PORODICA ! ŽELJO JE ŽIVOT I DOK IMA NAS I ON ĆE TRAJATI !
Ko god dolazi/ne dolazi zbog rezultata ne treba dolaziti ni "sutra" kada dođu bolji dani za našeg Želju !
Navijači Željezničara a ne rezultata ! Svi na Grbavicu ! VOLIM TE ŽELJO !
Ko god dolazi/ne dolazi zbog rezultata ne treba dolaziti ni "sutra" kada dođu bolji dani za našeg Želju !
Navijači Željezničara a ne rezultata ! Svi na Grbavicu ! VOLIM TE ŽELJO !
Mi smo Željini, Željo je naš !