Roberson nas je urnisao ovu četvrtinu svojim promašajima. Njemci sve naplatili.
Oni su ekipa koja se može vratiti sa -10, mi teško.
Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,KK_Bosna
Uceram ti mat*ri ,valjao ti je protiv madjara i francuza gremlinu jedan
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.