Chat - bez politike i ratnih prica

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderator/ica: insider

Avatar
Derdiyok
Postovi: 18386
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Derdiyok » 20 okt 2022, 22:12

Pogba je napisao/la:
20 okt 2022, 21:17
akisarajevo92 je napisao/la:
20 okt 2022, 19:34
Meni je ostao u sjecanju novembar 2011. godine, barem 15-tak dana je bilo 20+, vedro i suncano
A onda u Februaru 2012 pao snijeg 2,5 m. :mrgreen:
Valjalo bi da zapadne opet.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Justin
Postovi: 11675
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Justin » 21 okt 2022, 00:07

Pogba je napisao/la:
20 okt 2022, 21:17
akisarajevo92 je napisao/la:
20 okt 2022, 19:34
Meni je ostao u sjecanju novembar 2011. godine, barem 15-tak dana je bilo 20+, vedro i suncano
A onda u Februaru 2012 pao snijeg 2,5 m. :mrgreen:
Pamtite stvari stare 10+ godina? Svaka cast momci.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19243
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la akisarajevo92 » 21 okt 2022, 00:08

slika
Don't believe the hype.

bombaysaphire
Postovi: 6670
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la bombaysaphire » 21 okt 2022, 00:18

akisarajevo92 je napisao/la:
21 okt 2022, 00:08
slika
Već je @Rex jučer objavio dotičnog debila :kafa:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Tekashi
Postovi: 17041
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Tekashi » 21 okt 2022, 00:47

Kakav debil.

Uvesti vozacku za elektricne romobile.

Avatar
Demi
Postovi: 812
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Demi » 21 okt 2022, 10:15

Ko da je to prepreka da se voza elektricni romobil :D
" "!
1926

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8562
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la kraljttbvb » 21 okt 2022, 10:22

Justin je napisao/la:
21 okt 2022, 00:07
Pogba je napisao/la:
20 okt 2022, 21:17
akisarajevo92 je napisao/la:
20 okt 2022, 19:34
Meni je ostao u sjecanju novembar 2011. godine, barem 15-tak dana je bilo 20+, vedro i suncano
A onda u Februaru 2012 pao snijeg 2,5 m. :mrgreen:
Pamtite stvari stare 10+ godina? Svaka cast momci.
Kako nećeš pamtiti, nikad veći snijeg nije bio.

Sve bilo blokirano par dana...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21927
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Unofficialpage » 21 okt 2022, 10:28

Ciklona Gabor, koja je donjela ogroman snijeg. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Justin
Postovi: 11675
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Justin » 21 okt 2022, 12:14

kraljttbvb je napisao/la:
21 okt 2022, 10:22
Justin je napisao/la:
21 okt 2022, 00:07
Pogba je napisao/la:
20 okt 2022, 21:17


A onda u Februaru 2012 pao snijeg 2,5 m. :mrgreen:
Pamtite stvari stare 10+ godina? Svaka cast momci.
Kako nećeš pamtiti, nikad veći snijeg nije bio.

Sve bilo blokirano par dana...
Ja ne pamtim sta je prije dva dana bilo. :rol:
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Puma
Moderator
Postovi: 11419
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Puma » 21 okt 2022, 13:00

:rol: :rol:
slika
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
bavariapivo
Postovi: 2055
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la bavariapivo » 21 okt 2022, 13:20

Puma je napisao/la:
21 okt 2022, 13:00
:rol: :rol:
slika
zasto me to nikako ne cudi... :|

Avatar
Saurman
Postovi: 26855
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Saurman » 21 okt 2022, 14:57

akisarajevo92 je napisao/la:
21 okt 2022, 00:08
slika
Kakav retard upm.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Saurman
Postovi: 26855
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Saurman » 21 okt 2022, 15:00

Puma je napisao/la:
21 okt 2022, 13:00
:rol: :rol:
slika
Ovo je mislim iz 2017.Možda je Marić opet pozove da razbudi gledaoce. :rol:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 13643
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 21 okt 2022, 20:26

akisarajevo92 je napisao/la:
21 okt 2022, 00:08
slika
Čudi me da mu je ovo dijete do te godine preživilo
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
miki_92
Postovi: 14456
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la miki_92 » 21 okt 2022, 20:56

kako su Ameri navukli EU to nisu istine :tokralju:

"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8562
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la kraljttbvb » 21 okt 2022, 21:30

Justin je napisao/la:
21 okt 2022, 12:14
kraljttbvb je napisao/la:
21 okt 2022, 10:22
Justin je napisao/la:
21 okt 2022, 00:07


Pamtite stvari stare 10+ godina? Svaka cast momci.
Kako nećeš pamtiti, nikad veći snijeg nije bio.

Sve bilo blokirano par dana...
Ja ne pamtim sta je prije dva dana bilo. :rol:
Monoton ti zivot. Svaki dan ti isti.

Dok malo porastes, bit ce to drugacije :D
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19243
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la akisarajevo92 » 21 okt 2022, 21:48

miki_92 je napisao/la:
21 okt 2022, 20:56
kako su Ameri navukli EU to nisu istine :tokralju:

sta je Evropa nego americka kujica jos od WWII
Don't believe the hype.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 13643
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 21 okt 2022, 22:15

Evropljani su realno niža vrsta

Amerikanci su mi draži milion puta

U poslu su Amerikanci i Kanađani gospoda, dok su Evropljani čisti ganci.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
sljivo
Postovi: 13859
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la sljivo » 21 okt 2022, 23:06

Evropljani samo kmeče a svu im sigurnost nose Ameri. Htjeli bi i jare i pare, e ne može. Da Ameri nisu u Nato, Putler bi po Parizu hodo.

bombaysaphire
Postovi: 6670
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la bombaysaphire » 22 okt 2022, 10:15

Lillard imao 41 poen uz 7 poena; Nurkić imao 20 poena i 17 skokova uz dvije sezone; Minnesota izgubila poslje produžetak; Pasus o Minnesoti postavljen 2 puta; Brooklyn Netsia… Ima li nepismenije i neprofesionalnije grupe, koja sebe naziva novinarima, od sportsport dot ba?

Evo komentar sa portala @admine , novinari ne rade dobro posao .
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: VivaLaStella i 5 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []