FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 4315
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Ted Mosby » 16 feb 2011, 23:18

crvenocrni je napisao/la:Ne navijam za Barsu a ni za Arsenal al Real nemogu nikako i imam jednu poruku za njih...

Prolaz 1.40 Barcelona
2.75 Arsenal
Toliko za one koji ovo smatraju nekom pobjedom Arsenala...
Slažem se s ovim kvotama. Ali Arsenal ima svoje šanse, Barca će se morati otvoriti a to će ostaviti dosta prostora za Arsenalove brzace. Još su bez Piqea ostali, valjda će se vratiti Barci makar Puyol
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 13528
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LBJ MVP » 16 feb 2011, 23:19

Imam Arsenala,Sportinga,Betisa,Herculesa,Rubin je isto konstanta :lol:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
ThE_mAnIaCs_1987
Postovi: 3649
Pridružen/a: 31 jan 2010, 11:01
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ThE_mAnIaCs_1987 » 16 feb 2011, 23:20

LBJ MVP je napisao/la:Imam Arsenala,Sportinga,Betisa,Herculesa,Rubin je isto konstanta :lol:
Znas ti sta je cetvrtfinale LP ?
to ti je faza u takmicenju gdje obicno ispada real madrid ?
dosta od mene :mrgreen:
Za zivot cijeli!

enobarca
Postovi: 8072
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 16 feb 2011, 23:20

...ja moram priznati da me je pomalo strah uzvrata,nije da ne vjerujem u nase igrace,siguran sam da ce dati sve od sebe,ali nece nam biti lako...jos kad se sjetim da nema piquea padne mi mrak na oci... :(

Avatar
crvenocrni
Postovi: 1490
Pridružen/a: 18 nov 2010, 22:28
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la crvenocrni » 16 feb 2011, 23:21

ThE_mAnIaCs_1987 je napisao/la:
LBJ MVP je napisao/la:Imam Arsenala,Sportinga,Betisa,Herculesa,Rubin je isto konstanta :lol:
Znas ti sta je cetvrtfinale LP ?
to ti je faza u takmicenju gdje obicno ispada real madrid ?
dosta od mene :mrgreen:
Prevario si se druze to je osmina finala :lol:

Avatar
Raul_64
Postovi: 12708
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Raul_64 » 16 feb 2011, 23:21

ThE_mAnIaCs_1987 je napisao/la:
LBJ MVP je napisao/la:Imam Arsenala,Sportinga,Betisa,Herculesa,Rubin je isto konstanta :lol:
Znas ti sta je cetvrtfinale LP ?
to ti je faza u takmicenju gdje obicno ispada real madrid ?
dosta od mene :mrgreen:
nije Real obicno ispada u osmini finala...i dobro pa si citirao kako treba
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 13528
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LBJ MVP » 16 feb 2011, 23:22

ThE_mAnIaCs_1987 je napisao/la:
LBJ MVP je napisao/la:Imam Arsenala,Sportinga,Betisa,Herculesa,Rubin je isto konstanta :lol:
Znas ti sta je cetvrtfinale LP ?
to ti je faza u takmicenju gdje obicno ispada real madrid ?
dosta od mene :mrgreen:
Jbg sad si se prosuo Real u zadnje vrijeme obično ispada u 1/8 finala :P ,al jbg za mene je i 1/4 finala poznata jest da je to bilo prije puno godina no sjećam se
Jel tebi poznato nema kupa uefa nema lige prvaka :lol:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
-Barcelona-
Postovi: 1197
Pridružen/a: 28 avg 2009, 11:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la -Barcelona- » 16 feb 2011, 23:22

enobarca je napisao/la:...ja moram priznati da me je pomalo strah uzvrata,nije da ne vjerujem u nase igrace,siguran sam da ce dati sve od sebe,ali nece nam biti lako...jos kad se sjetim da nema piquea padne mi mrak na oci... :(
ako opet bude kakvih povreda u zadnjoj liniji ja bi stavio fontasa na stopera,pa nek bude sta bude....
DŽEKO, KONAČNO, POTPISAO ZA CITY!

Avatar
ThE_mAnIaCs_1987
Postovi: 3649
Pridružen/a: 31 jan 2010, 11:01
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ThE_mAnIaCs_1987 » 16 feb 2011, 23:23

Raul_64 je napisao/la:
ThE_mAnIaCs_1987 je napisao/la:
LBJ MVP je napisao/la:Imam Arsenala,Sportinga,Betisa,Herculesa,Rubin je isto konstanta :lol:
Znas ti sta je cetvrtfinale LP ?
to ti je faza u takmicenju gdje obicno ispada real madrid ?
dosta od mene :mrgreen:
nije Real obicno ispada u osmini finala...i dobro pa si citirao kako treba
moja greska zayebao sams e, uglavnom skontali ste poentu !
Za zivot cijeli!

Avatar
scudetto
Postovi: 1123
Pridružen/a: 07 jan 2011, 16:42
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la scudetto » 16 feb 2011, 23:24

Malo se Mesi nafuro na Teveza veceras,imao je 2 ciste sitacije kad je mogao komotno dodati za sigurne golove a nije...

enobarca
Postovi: 8072
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 16 feb 2011, 23:25

-Barcelona- je napisao/la:
enobarca je napisao/la:...ja moram priznati da me je pomalo strah uzvrata,nije da ne vjerujem u nase igrace,siguran sam da ce dati sve od sebe,ali nece nam biti lako...jos kad se sjetim da nema piquea padne mi mrak na oci... :(
ako opet bude kakvih povreda u zadnjoj liniji ja bi stavio fontasa na stopera,pa nek bude sta bude....
...o tome sam i ja razmisljao,jer treba vratiti abidala na beka,maxvel nije dobar u defanzivi...a druga opcija je da stavi mascherana na mjesto stopera... :?

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 17001
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Monolog » 16 feb 2011, 23:26

@VolimLiverpool,

Znači, ako igrač u prvih 5-6 minuta uleti s dvije noge, slomi nogu protiniku ne bi treb'o biti sankcionisan, jer je to 1. faul na utakmici i jer je rana faza iste. :lol: Song je apsolutno zasluženo požutio(ne mislim na boju kose i brade :lol: ), ono je žuti karton koji se mora pokazati taman da ga je sudijin sin napravio. Ostalo me ne zanima; gol Messija, nesviranje penala i šta ti ja znam. U to ne ulazim, niti me zanima. Govorim da je Song ispravno zapisan u bilježnicu Rizzolija, kao i svi ostali. To što bi se ono pustilo u Engleskoj, to okači mačku o rep(a sumnjam da bi se i tamo pustilo).
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
apocalyps
Postovi: 1028
Pridružen/a: 20 nov 2010, 18:49
Lokacija: Velika Kladusa
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la apocalyps » 16 feb 2011, 23:28

http://www.****/detail/soccer. ... 3600&tab=1
Nije ni statistika tako losa zapravo barca ima samo posjed kao i inace. :)
BHF Bosanska Krajina!

Avatar
amell
Postovi: 717
Pridružen/a: 03 maj 2010, 13:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la amell » 16 feb 2011, 23:30

steta sto ce "najbolja ekipa"na svjetu i ove godine rano napustiti LP cak mnogo ranije nego prosle sezone,nazalost barca tesko da moze ganjati ovaj rezultat a da ne primi pogodak 8-) 8-) :mrgreen:
prvak Italije,prvak Evrope,prvak svih svjetova,dunjaluka,ahireta i vasione FC INTERNAZIONALE MILANO

Avatar
T-MAC
Postovi: 3993
Pridružen/a: 03 jan 2009, 15:38
Lokacija: SFRJ/Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la T-MAC » 16 feb 2011, 23:31

amell je napisao/la:steta sto ce "najbolja ekipa"na svjetu i ove godine rano napustiti LP cak mnogo ranije nego prosle sezone,nazalost barca tesko da moze ganjati ovaj rezultat a da ne primi pogodak 8-) 8-) :mrgreen:
normalno...

damo 7 primimo 1 goll... ;)
Azra,EKV,Balasevic,Divlje Jagode,Riblja Corba,Indexi,Film,Zabranjeno Pusenje,Bajaga.
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !

Avatar
ThE_mAnIaCs_1987
Postovi: 3649
Pridružen/a: 31 jan 2010, 11:01
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ThE_mAnIaCs_1987 » 16 feb 2011, 23:32

T-MAC je napisao/la:
amell je napisao/la:steta sto ce "najbolja ekipa"na svjetu i ove godine rano napustiti LP cak mnogo ranije nego prosle sezone,nazalost barca tesko da moze ganjati ovaj rezultat a da ne primi pogodak 8-) 8-) :mrgreen:
normalno...

damo 7 primimo 1 goll... ;)
smijte se sad, valja plakati za 20 dana, bit ce mi vas zao 8-)
Za zivot cijeli!

Avatar
EdinTM87
Postovi: 2083
Pridružen/a: 20 apr 2010, 19:27
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la EdinTM87 » 16 feb 2011, 23:32

DAVID VILLA 7' je napisao/la:<-------
@EdinTM87:Javi se da ti pokaze majstor kako politicki klub dominira portiv "dominatnog arsenala"
Zvao si me. Sad cemo vidjeti hoces se ti javiti? :mrgreen:
Zeljeznicar za zivot cijeli !

Roger, Manning, Kobe, Juninho Simply the Best !

Avatar
arapinho1
Postovi: 164
Pridružen/a: 03 sep 2008, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la arapinho1 » 16 feb 2011, 23:34

EdinTM87 je napisao/la:
DAVID VILLA 7' je napisao/la:<-------
@EdinTM87:Javi se da ti pokaze majstor kako politicki klub dominira portiv "dominatnog arsenala"
Zvao si me. Sad cemo vidjeti hoces se ti javiti? :mrgreen:
Sad svi stavljaju slike arsenala hahahahahah
kako ce ih lagano skinut za 14 dana 8-)
"Nikad neću, majko, bez Bosne živjeti,Bosnu ću služiti, za Bosnu umr'jeti.Neću nikad k'o vazal nikom služiti,Ja sam bosanski sin i njen ću ostati!

Avatar
Furymaker
Postovi: 4465
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 16 feb 2011, 23:35

Nista se ne mijenja , jednom primitivci , uvijek primitivci .
Drago mi je da je Arsenal pobijedio , malo nas spustio na zemlju , ocekujem bolju igru Barce u revansu i prolaz , ali sve u svemu ja sam zadovoljan .

Avatar
arapinho1
Postovi: 164
Pridružen/a: 03 sep 2008, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la arapinho1 » 16 feb 2011, 23:36

Furymaker je napisao/la:Nista se ne mijenja , jednom primitivci , uvijek primitivci .
Drago mi je da je Arsenal pobijedio , malo nas spustio na zemlju , ocekujem bolju igru Barce u revansu i prolaz , ali sve u svemu ja sam zadovoljan .
konacno neko normalan ;)
"Nikad neću, majko, bez Bosne živjeti,Bosnu ću služiti, za Bosnu umr'jeti.Neću nikad k'o vazal nikom služiti,Ja sam bosanski sin i njen ću ostati!

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []