Bolje da mi nisi nista odgovorioHansestadt je napisao/la: ↑09 jan 2023, 21:33Jeste na Al Jazeera kod Delica. Idiot je govorio da je baza igraca ono sto su Bajevic i Petev napravili, i da dobro treba razmisliti jer svaki od tih mladi igraca bi znacilo da neko drugi gubi mjesto. Nevjerovatno.
Faruk Hadžibegić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Faruk Hadžibegić
- BoixosNois1899
- Postovi: 12613
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Kontakt:
Re: Faruk Hadžibegić
Ne znam čemu ovakav optimizam.hurem je napisao/la: ↑09 jan 2023, 21:20Dvoje je jasno:
1. Došao za selektora kao trenerska neznalica,
2. Priča nebuloze iz dana u dan. Nakon predstavljanja i prvog intervjua sam se nadao da je riječ o "pozitivnoj" tremi...ali on nastavlja da se blamira...a ona priča o Hrvatima, Srbima i muslimanima u stručnom štabu - pa to je bilo za momentalnog otkaza, uz miješanje SP i EP, da samo prvoplasirani ide direktno na EP...itd.
Lik nema pojma ni o čemu a eto nafakali je da nas odvede na EP i hoće.
Nakon njegovog imenovanja gotovo sam siguran da nećemo igrati EP. Već je počeo faktički pripremati teren za neuspjeh, u jednom intervjuu što je neko ovdje postavio priča nešto u fazonu "nismo do sad nijednom igrali Euro, neće biti katastrofa ni sad ako se ne plasiramo".
Onda uporno spominje taj baraž kao eto ako se i ne izbori kroz kvalifikacije imamo taj džoker. Baš previše luzerski se postavio od samog starta, kako onda od igrača očekivati da drugačije razmišljaju.
FC Grizzlies
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: Faruk Hadžibegić
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
Re: Faruk Hadžibegić
Mislim da je grupa poprilicno ok sto se tice borbe za 2.mjesto.BoixosNois1899 je napisao/la: ↑09 jan 2023, 21:48Ne znam čemu ovakav optimizam.hurem je napisao/la: ↑09 jan 2023, 21:20Dvoje je jasno:
1. Došao za selektora kao trenerska neznalica,
2. Priča nebuloze iz dana u dan. Nakon predstavljanja i prvog intervjua sam se nadao da je riječ o "pozitivnoj" tremi...ali on nastavlja da se blamira...a ona priča o Hrvatima, Srbima i muslimanima u stručnom štabu - pa to je bilo za momentalnog otkaza, uz miješanje SP i EP, da samo prvoplasirani ide direktno na EP...itd.
Lik nema pojma ni o čemu a eto nafakali je da nas odvede na EP i hoće.![]()
Nakon njegovog imenovanja gotovo sam siguran da nećemo igrati EP. Već je počeo faktički pripremati teren za neuspjeh, u jednom intervjuu što je neko ovdje postavio priča nešto u fazonu "nismo do sad nijednom igrali Euro, neće biti katastrofa ni sad ako se ne plasiramo".![]()
Onda uporno spominje taj baraž kao eto ako se i ne izbori kroz kvalifikacije imamo taj džoker. Baš previše luzerski se postavio od samog starta, kako onda od igrača očekivati da drugačije razmišljaju.
Npr. Ukrajina je duplo jača od Slovacke. Finska jača od Islanda i Luksemburga. Hem dva idu direktno, hem grupa poprilicno laksa u odnosu na onu za SP2022. A mi realno kvalitetniji nego u prošlim kvalifikacijama.
Takodjer, smatram da smo lijepo poslozeni, u usponu i da igrači imaju posebnu volju za velikim uspjehom, Dzeko i Pjanic jer im je faktički posljednji pokušaj, a ovi mladji jer su puni elana (Ahmedhodzic, Dedic, Demirovic i ostali), plus ako privolimo Huseinbašića, Jasica, Hamulica, Tahirovica...ma oni će sami dati sve od sebe bez obzira na selektora.
Re: Faruk Hadžibegić
Novinar sa Al Jazeere je imao dobra pitanja, kakva je vizija, jeste li gledali utakmice i gdje vidite prostor za napredak, ali Faruk stari serator kruži oko pitanja više nego neki trećerazredni političar.
Ne znam, volio bih da griješim, ali ne miriše na dobro ovo sa Hadžibegićem.
Mahsuz sam tražio forume u CG kad je bio selektor da vidim šta su pisali i većina komentara je više naginjala tome da su igrali najlošiji fudbal ikad sa njim kao selektorom i da su više sretno nego spretno bili prvi, ali tako je doduše i Petev bio prvi.
-
Hansestadt
- Postovi: 3711
- Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
- Kontakt:
Re: Faruk Hadžibegić
Re: Faruk Hadžibegić
Jedva ga i razumijem, iskreno, ali se žali Hadžibegić da je jedna minuta previše da se napravi greška kada bih uveo neke od novi igrača. Boji se da će napraviti grešku u toj jednoj minuti. Kao prvo ne moraš ih sve odjednom ubacivati. Kao drugo ne ubacivaš tele nego igrače što igraju na velikim nivoima fudbala.
Treba, ipak, nakon ovog inicijativnog istresanja navijača nastaviti s njim i pružiti podršku, uglavnom za dobrobit reprezentacije.
Re: Faruk Hadžibegić
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Faruk Hadžibegić
Re: Faruk Hadžibegić
-
Imajednabrigada
- Postovi: 2225
- Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
- Kontakt:
Re: Faruk Hadžibegić
Mada i onaj novinar na Al jazera glup ko **** isto ko i Rukfas... cuj pozvat igrace bar minutu im dati koji kreten i neznalica.moras biti takvo pitanje postavit i ovaj drugi kreten dade kretenski odgovor.
Umjesto.da mu kaže da ima igrača u repki koji nisu za repke i da njih 3 ili 4 odstrani sa spiska i ubaci ove mladje svjeze snage. Konj kaze mozete ih pozvati i dati minutu a momci tek u 20tim godinama i igraju liga petice.
Neka nam je Bog na pomoci... ili bar nadam se da ce u praksi radit drukcije nego sto prica.
-
Hansestadt
- Postovi: 3711
- Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
- Kontakt:
Re: Faruk Hadžibegić
Ono sto je Delic pitao da se da koja minutica igracu samo da ga osiguras, to se jednostavno ne smije razmisljati, pitati tako otvoreno. Jesu li oni normalni? Kakve su ono pijacarske foreImajednabrigada je napisao/la: ↑10 jan 2023, 09:19Covjek je qarina svaki dan sve se više vidi, svakim intervjuom on jos vise ukopa, pokaze koliko je senilan i da nema pojma sta prica.
Mada i onaj novinar na Al jazera glup ko **** isto ko i Rukfas... cuj pozvat igrace bar minutu im dati koji kreten i neznalica.moras biti takvo pitanje postavit i ovaj drugi kreten dade kretenski odgovor.
Umjesto.da mu kaže da ima igrača u repki koji nisu za repke i da njih 3 ili 4 odstrani sa spiska i ubaci ove mladje svjeze snage. Konj kaze mozete ih pozvati i dati minutu a momci tek u 20tim godinama i igraju liga petice.
Neka nam je Bog na pomoci... ili bar nadam se da ce u praksi radit drukcije nego sto prica.
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Faruk Hadžibegić
Re: Faruk Hadžibegić
Zamisli za jednog Tahirovica koji igra u romi kazes da se bojis da ce pogrijesit ako ga ubacis jednu minuti hahahahaahahahahahahahahahahhahahaahahahahha Faruche J*** ti zenu poganuGoalgetter je napisao/la: ↑10 jan 2023, 09:53Pa ne govori se ovdje o nekim znj igracima kojima dajes minutu da ih kaparises za sebe i koji bi mogli biti ulog za buducnost. Ovdje prvenstveno mislimo na Huseinbasica, Hamulica i Tahirovica. To nisu igraci koji su tek tako tu da ih kaparisemo za buducnost jer ce nam tamo nekad pomoci, nego oni su igraci koji nam mogu pomoci odmah i konkurirati za prvih 11. Tahirovic mozda ne odmah u prvih 11 (momak vec par partija igra u Romi), ali Huseinbasic sigurno. Igrac koji ce nam biti zlata vrijedan, njegova opasnost po gol i fleksibilnost nam je ono sto nam treba, i sto nam Gojak i nijedan drugi ofanzivni vezni u kadru ne moze dati.
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Faruk Hadžibegić
I sto je najgore, on ce radije uvesti Danilovica i dati mu 15-20 minuta nego Tahirovica iz Rome, koji je eto, nov, pa mogao bi pogrijesitiSveti je napisao/la: ↑10 jan 2023, 10:08Zamisli za jednog Tahirovica koji igra u romi kazes da se bojis da ce pogrijesit ako ga ubacis jednu minuti hahahahaahahahahahahahahahahhahahaahahahahha Faruche **** ti zenu poganuGoalgetter je napisao/la: ↑10 jan 2023, 09:53Pa ne govori se ovdje o nekim znj igracima kojima dajes minutu da ih kaparises za sebe i koji bi mogli biti ulog za buducnost. Ovdje prvenstveno mislimo na Huseinbasica, Hamulica i Tahirovica. To nisu igraci koji su tek tako tu da ih kaparisemo za buducnost jer ce nam tamo nekad pomoci, nego oni su igraci koji nam mogu pomoci odmah i konkurirati za prvih 11. Tahirovic mozda ne odmah u prvih 11 (momak vec par partija igra u Romi), ali Huseinbasic sigurno. Igrac koji ce nam biti zlata vrijedan, njegova opasnost po gol i fleksibilnost nam je ono sto nam treba, i sto nam Gojak i nijedan drugi ofanzivni vezni u kadru ne moze dati.
Re: Faruk Hadžibegić
Jedan Mourinho budala sto ga stalno stavlja u igru, a ova debilcina upravu. Majku yebo ublehasku. Yebo ga Vico i Danilovic u sup.akSveti je napisao/la: ↑10 jan 2023, 10:08Zamisli za jednog Tahirovica koji igra u romi kazes da se bojis da ce pogrijesit ako ga ubacis jednu minuti hahahahaahahahahahahahahahahhahahaahahahahha Faruche **** ti zenu poganuGoalgetter je napisao/la: ↑10 jan 2023, 09:53Pa ne govori se ovdje o nekim znj igracima kojima dajes minutu da ih kaparises za sebe i koji bi mogli biti ulog za buducnost. Ovdje prvenstveno mislimo na Huseinbasica, Hamulica i Tahirovica. To nisu igraci koji su tek tako tu da ih kaparisemo za buducnost jer ce nam tamo nekad pomoci, nego oni su igraci koji nam mogu pomoci odmah i konkurirati za prvih 11. Tahirovic mozda ne odmah u prvih 11 (momak vec par partija igra u Romi), ali Huseinbasic sigurno. Igrac koji ce nam biti zlata vrijedan, njegova opasnost po gol i fleksibilnost nam je ono sto nam treba, i sto nam Gojak i nijedan drugi ofanzivni vezni u kadru ne moze dati.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Hansestadt
- Postovi: 3711
- Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
- Kontakt:
Re: Faruk Hadžibegić
-
Imajednabrigada
- Postovi: 2225
- Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
- Kontakt:
Re: Faruk Hadžibegić
Onaj glupson Delic nekog novinara glumi a takva seljacke konstatacije daje mahalske jos javnoo konji, puuu majku vam J*** balijsku skroz sam puko, cuj dati mu minutu da se kaparise pa picka vam materina znas li progovorit, napasti pitanjima a ne samo ulizivat se, zamisli sad da ti momci cuju ovo sto je rekao konj.
I to neki novinari kurci obicni i stalno puse tu pricu trwba podrzati selektora moramo bit svi zajednoo i tako kod svakog selektora a nista se ne mijenja dzaba sto smo svi zajedno i gledamo kako se pišaju po nama a i mi navijaci nasjedamo i pušimo te priče o jedinstvu.
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: Faruk Hadžibegić
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
Online
Trenutno korisnika/ca: 231983, adrenaline323, antetokounmpo, Atlanta, AzRimiRzA, Bobadilla, boki86, Cwirek, Elddar, exampLe., ExEsPerac, Faraon iz Visokog, feniksptica, GG3, Google [Bot], Hajdeee, HariTz, InatSilniBosanski, jasmin10, KockarVicin007, kontra, kouadio, kovac, lakilone, MaroonBjelave, Marsal, Micron, MokraKifla, MostarReds22, muhamedhulk, NeRi_K, Paromlinac, PeppermintSA, prijeratni mangup, rishovski, Riziko, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, smajke, StevieG8, tiketoke, Venom, visarionovich, Wisey, Zgemboo89, ZmajOdBosne33 i 474 gosta.



