Amir Hadziahmetovic

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider,TaRgEt_

Brkooo
Postovi: 2298
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la Brkooo » 16 jan 2023, 15:00

DamirT je napisao/la:
16 jan 2023, 14:49
DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
16 jan 2023, 14:14
Goalgetter je napisao/la:
16 jan 2023, 14:13
Ko zna da li je istina da je Burnley poslao ponudu, Turci su po pitanju medija slicni nasima, mozda samo zele da jos dignu cijenu Besiktasu.

Ukoliko je stvarno istina, odlican transfer bi bio.
Kaže evo da su odbili obje ponude, hoće 5 milki :mrgreen:
Joj sto mi takvi klubovi idu na qurac. Pa yebo te 1 milion, u danasnje vrijeme je to ko 2 marke kod nas :puke:
Ko sto neko napisa, nece on maknut iz turske lige 100%
:urnebes: :facepalm:

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 16 jan 2023, 15:08

Koliko ono ide zelji procenat?
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la Harika » 16 jan 2023, 15:09

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
16 jan 2023, 15:08
Koliko ono ide zelji procenat?
20%
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
DamirT
Postovi: 15139
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la DamirT » 16 jan 2023, 15:10

ReX je napisao/la:
16 jan 2023, 14:56

E jbg sad druze. Lahko je tako nama pricati kada nisu tvoje pare u pitanju. :mrgreen:

Kad treba da prodas vlastiti stan/kucu, auto nedas za 10k manje od onoga sto zelis itd itd.
To jest :mrgreen: al znaju i oni da ga nece prodat za vise para i opet navaljuju i odbijaju ponude. Na kraju ga neces ni prodat nigdje i razmisljat kud nisam pristao na 4 miliona. Nije da ima 19 godina pa da mogu odbijat jer znaju da ce doc veca ponuda. Cijena mu moze samo krenut padat, pa ga neces moc prodat ni za milion
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8545
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la baboedindzeko09 » 17 jan 2023, 12:58

Da nisu u pitanju tek špekulacije potvrdio i njegov “impressario” Hadis Zubanović.

– Istine u tome ima. Amir je skrenuo veliku pažnju na sebe. Pregovori traju i ne mogu detaljnije o tome sve dok iz Konyaspora ne izađu s informacijom da je postignut dogovor s nekim od klubova. Jesu li to klubovi koji se spominju u medijima (Burnley i Bešiktaš, op.a)? Jesu, ali zadnjih dana pojavili su se još neki iz Italije, Njemačke… Vidjet ćemo – kaže nam Hadis Zubanović.
Bilo gdje da ode od ovih što se pominju je odlično, naročito Burnley, samo ne u Bešiktaš, vrijeme je za iskorak
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
marlostanf1eld
Postovi: 2046
Pridružen/a: 14 jul 2021, 01:12
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la marlostanf1eld » 17 jan 2023, 14:04

baboedindzeko09 je napisao/la:
17 jan 2023, 12:58
Da nisu u pitanju tek špekulacije potvrdio i njegov “impressario” Hadis Zubanović.

– Istine u tome ima. Amir je skrenuo veliku pažnju na sebe. Pregovori traju i ne mogu detaljnije o tome sve dok iz Konyaspora ne izađu s informacijom da je postignut dogovor s nekim od klubova. Jesu li to klubovi koji se spominju u medijima (Burnley i Bešiktaš, op.a)? Jesu, ali zadnjih dana pojavili su se još neki iz Italije, Njemačke… Vidjet ćemo – kaže nam Hadis Zubanović.
Bilo gdje da ode od ovih što se pominju je odlično, naročito Burnley, samo ne u Bešiktaš, vrijeme je za iskorak
A opet izgleda da je najblizi Besiktasu. Ucahurio se ovaj u Turskoj ne ide on nigdje.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26294
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la Raonffa » 17 jan 2023, 15:14

Ne znam kako on razmišlja, ali po meni bi bilo veoma glupo u ovoj fazi karijeri ne okušati se u ligama petice (ako već imaš ponuda), a pogotovo ako te ovaj Burnley želi dovesti, možeš igrati ubjedljivo najkvalitetniju ligu na dunjaluku kroz par mjeseci.

Što se Bešiktaša tiče... :yawn:

Razumijem ja njega, ostao bi u istoj državi, išao bi u jedan od tri najveća kluba u zemlji, u jedan od najljepših gradova na svijetu, ali otići iz Konyaspora u Bešiktaš meni lično ne bi predstavljao neki sportski izazov pogotovo što je taj Konyaspor zadnjih godina mnogo bliži nivou Bešiktaša nego što je recimo Bešiktaš bliži nekim klubovima iz liga petice.

Mislim realno jbt odeš šarneš ugovor sa Burnleyjem ili nekim timom u ligi petice, okušaš se, ako uspiješ napravio si fanatastičan potez, ako ne uspiješ vazda se možeš vratiti u Tursku, pa vjerovatno možeš i iz tog nekog kluba direktno otići u Bešiktaš.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Horoz
Postovi: 1856
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la Horoz » 17 jan 2023, 15:20

Ne treba zaboraviti da je porez na plate igrača u Turskoj ispod 15%, a u Engleskoj oko 50%.
To najčešće na kraju presudi, pare. Bešktaš je uz to i bogatiji od Burnlyja.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4350
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la Ghuraba » 17 jan 2023, 18:58

Ne treba nam jos jedan Visca, koji je bio operisan od ambicija. Ako ga ne bude islo u Engleskoj/Italiji/Njemackoj, najlakse je vratiti se ponovo u Tursku u klub ranga Konje. Isto to je Bajic vec prosao, a neuporedivo je losiji fudbaler od Amira.

Avatar
Hadersfild
Postovi: 65
Pridružen/a: 23 apr 2022, 14:41
Lokacija: 70230
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la Hadersfild » 17 jan 2023, 19:12

Amke, samo pogledaj kako je Anel napravio odlican potez odlaskom u Sheffield, iskreno se nadam da ce presuditi fudbalska zelja za napretkom a ne novac (vec navedeni manji porez u Turskoj)

Odlicno bi mu doslo da vec u ovom zimskom roku predje u Burnley, koji je vec jednom nogom u PL, stoga bi bez nekog ogromnog pritiska igrao, i imao bi prostora za napredak uz Kompanya, koji radi odlican posao.
Kult glavnog grada.

denza
Postovi: 162
Pridružen/a: 28 nov 2022, 12:11
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la denza » 18 jan 2023, 10:19

slika



Ne znam da li je ovo kredibilno ali tvrdi se na ovom sajtu da je izabrao Besiktas. Nadam se da nije istina.

babino
Postovi: 7217
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la babino » 18 jan 2023, 10:25

ma ok je i besiktas u odnosu na konju:-)
samo, bas je levat ako ima sansu da ide u burnley, citaj premiership, a nece:-)
ko zna, mozda i nije realno, zato nek barem ide u bolji klub u turskoj..

Hansestadt
Postovi: 2641
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la Hansestadt » 18 jan 2023, 10:56

Je li dzuma inkludirana u radno vrijeme? :mrgreen:

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 18 jan 2023, 10:57

Jesu li njemu menadzeri ona klapa sto rukovode sa Hasic-em? Nije ni cudo zaista. Ono, napredak je, ali imao je priliku ici u faking Burnley, nema veze, nek uziva..
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

babino
Postovi: 7217
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la babino » 18 jan 2023, 11:08

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
18 jan 2023, 10:57
Jesu li njemu menadzeri ona klapa sto rukovode sa Hasic-em? Nije ni cudo zaista. Ono, napredak je, ali imao je priliku ici u faking Burnley, nema veze, nek uziva..
da.
visca, amir, bajic, hasic...obogatise se ljudi na zelji:-)
turska majka:-)

Avatar
marlostanf1eld
Postovi: 2046
Pridružen/a: 14 jul 2021, 01:12
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la marlostanf1eld » 18 jan 2023, 11:14

Nasim igracima treba zabraniti da igraju u Turskoj. Samo nek je shishe i turskog caja i ne treba im nista vise. Kakav neambiciozan potez. Uvijek se mogao vratiti u ovaj Besiktas iz Burnleya ako ne bi islo po planu. Ne znam kako nema zelju da proba igrati u najboljoj ligi na svijetu. To smo mi :bih:

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24568
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la Goalgetter » 18 jan 2023, 11:17

Naravno da ce izabrati Besiktas, nasi igraci ce uvijek birati novac ispred bolje fudbalske perspektive.

Imajednabrigada
Postovi: 1746
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la Imajednabrigada » 18 jan 2023, 11:22

Nije se puno unaprijedio ako se ispostavi da je odabrao Besiktas ali mozda se vodio logikom da ce prije evropu cak mozda i Ligu prvaka igrati sa Besiktasom nego s Barnlijem koji je sigurno atraktivniji i atraktivnija liga.

Ali iskreno ja sumnjam da je Besiktas jer ti portali 80% neprovjerene info pišu.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la Harika » 18 jan 2023, 11:59

Ma treba prvo neko dat 5-6 miliona koliko traze pa onda razglabat o tome gdje ce i sta ce :D
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

19vendetta87
Postovi: 5034
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Amir Hadziahmetovic

Post Postao/la 19vendetta87 » 18 jan 2023, 12:25

Imajednabrigada je napisao/la:
18 jan 2023, 11:22
Nije se puno unaprijedio ako se ispostavi da je odabrao Besiktas ali mozda se vodio logikom da ce prije evropu cak mozda i Ligu prvaka igrati sa Besiktasom nego s Barnlijem koji je sigurno atraktivniji i atraktivnija liga.

Ali iskreno ja sumnjam da je Besiktas jer ti portali 80% neprovjerene info pišu.
Sta mu vrijedi Evropa sa Besiktasem kad ih svako gazi tamo? Zadnji put nisu osvojili nijedan jedini bod u grupi sa BVB, Sportingom i Ajaxom
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Semrush [Bot] i 34 gosta.