FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

superior1982
Postovi: 342
Pridružen/a: 30 nov 2012, 10:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la superior1982 » 31 maj 2023, 00:39

tuzla075 je napisao/la:
31 maj 2023, 00:05
Nemogu da vjerujem sta se ljudima promjeni u glavi za 3-4 h. od pljuvanja Husica do hvalospjeva.
Jbt pa dokle smo mi to dosli.
Pljujete SDP a evo da vam ja kazem da ni je bilo SDP-aFK Sloboda bi davno bila ugasena.
Ako ce Husic preuzeti upravljanjem Slobode zasto mu Fukare nisu postavile uslov da napusti SDA.
Niste se sjetili jelde.Ma gonite se u tri lijepe i vi i on.
Podržale su ga Fukare i to je gotova stvar.
Otiđi pa ih pitaj zašto mu nisu postavile uslov.

Niko ne pljuje SDP, ali je SDP postavljao sve dosadašnje skupštine i uprave koje su dovele do ovog stanja i ovolikih dugovanja kluba.

Ja Azmiru ne halalim mnogo stvari,ali ga moramo poštovati,lik je,zna napraviti pare,kopam sjekiru i bolje je on ili bilo ko,samo da Slobodi bude bolje.

Yebo te i SDP i SDA,
NAŠA STRANKA JE SLOBODA!!!
(trebala bi biti i tvoja,pokaj se i pređi u pravu stranku dok nije kasno).
Zadnja izmjena: superior1982, dana/u 31 maj 2023, 08:47, ukupno mijenjano 2 puta.
O Slobodi pjevaju tuzlaci,mi smo novi državni prvaci!

Avatar
meecko
Postovi: 1549
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la meecko » 31 maj 2023, 00:48

superior1982 je napisao/la:
31 maj 2023, 00:39
NAŠA STRANKA JE SLOBODA!!!
Ma bravo jbm mi se više ko će biti predsjednik kluba, samo da mogu rahat sa djetetom doći na utakmicu i uživati u igri i pobjedi Slobode.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

superior1982
Postovi: 342
Pridružen/a: 30 nov 2012, 10:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la superior1982 » 31 maj 2023, 00:53

ZaBoljuSlobodu je napisao/la:
30 maj 2023, 23:50
Beduin je napisao/la:
30 maj 2023, 23:06
baboedindzeko09 je napisao/la:
30 maj 2023, 18:59
Hoce li krepat taj Aid više u pm
Pa zar nije Dita "zamrznuta", Senad u toj slucaju vrati dug i odmrzne Ditu (jer se ona pod tim imenom i spominje) te automatski otpadnu i OKK i Aid?
Ma neće to ići jednostavno sa KK (ne kažem da je nemoguće), ona je "zamrznuta" kao takva nije više član RSD Sloboda, sada je član RSD-a OKK Sloboda, morala bi se u slučaju "odmrzavanja" ponovo okupiti skupština koja je raspuštena, pa tek onda da se krene u procese, mislim da je tako ispravite me ako griješim.
Jedino je, sjećam se dobro, Korlatović digao ruku tada protiv raspuštanja i gašenja/zamrzavanja...
Senad može državu odmrznuti,a ne jedan KK.
Kupio je Ditu,oživio fabriku,proizvodnju,vraća KK kroz koji će vratiti i novce putem Dite.
Ovo je vjerujem čitav tim ekonomskih stručnjaka i menađera radio,trošak im je kap u moru,ali zato navijači,publika,zahvalnost,poštovanje,ugled,reklama,pun Mejdan.
FK im se vjerovatno nije isplatila 😁,ali hvala i Azmiru,nema šta,mudar potez vrijedan svake pohvale.

Zadnja izmjena: superior1982, dana/u 31 maj 2023, 08:43, ukupno mijenjano 7 puta.
O Slobodi pjevaju tuzlaci,mi smo novi državni prvaci!

Avatar
fukara87
Postovi: 5677
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la fukara87 » 31 maj 2023, 00:53

meecko je napisao/la:
31 maj 2023, 00:48
superior1982 je napisao/la:
31 maj 2023, 00:39
NAŠA STRANKA JE SLOBODA!!!
Ma bravo jbm mi se više ko će biti predsjednik kluba, samo da mogu rahat sa djetetom doći na utakmicu i uživati u igri i pobjedi Slobode.
To je ono sto svaki navijac zeli
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22775
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la SaltCityAttack » 31 maj 2023, 01:52

Ljudi nakon ispadanja bilo je jako teško ovih dana tuga je baklava bila šta čovjek da kaže , ali u posljednjih nekoliko sati stižu ljepe vijesti ovo da je čak Husic i sa Ninom dogovorio da će zajedno ući j klub , a možda čak i Bibgo i još neki .. sto je ovo njima trebalo da se dogovaraju sad a moglo se sve ovo ranije rješiti da se ne ispada iz lige .. ali hajde idemo dlake biće valjda bolje
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
samirr
Postovi: 8894
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la samirr » 31 maj 2023, 03:07

montolivo18 je napisao/la:
30 maj 2023, 22:43
slika
Podrinjac moj :pray: :salut:
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
samirr
Postovi: 8894
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la samirr » 31 maj 2023, 03:16

Kad bi u tandemu nas preuzeli Azmir i Senad mislim da bi to bio pun pogodak! Ako imaju iste ciljeve što da ne, ma i jedan od njih da nas uzme mi smo na konju! Mogla bi se Evropa napasti iz Federalne preko Kup-a!
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la MMA075 » 31 maj 2023, 06:58

Polako ljudi ne trcite pred rudu, Senad ce prije u OKK ili RK jer je lakše, sto se tice Azmira vidit cemo sta ce bit razlicite su struje oko kluba.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la wobly92 » 31 maj 2023, 07:28

tuzla075 je napisao/la:
31 maj 2023, 00:05
Nemogu da vjerujem sta se ljudima promjeni u glavi za 3-4 h. od pljuvanja Husica do hvalospjeva.
Jbt pa dokle smo mi to dosli.
Pljujete SDP a evo da vam ja kazem da ni je bilo SDP-aFK Sloboda bi davno bila ugasena.
Ako ce Husic preuzeti upravljanjem Slobode zasto mu Fukare nisu postavile uslov da napusti SDA.
Niste se sjetili jelde.Ma gonite se u tri lijepe i vi i on.
Ja ba, ko da jučer bi kad SDP uleti i dade milion od sebe i reče "nećemo kampanju vodit na izborima, de da Slobodi pomognemo sad kad su u drugoj ligi i prijeti im gašenje."

Oh, wait...

Spasitelji naši, šta bi mi bez njih 🤣



S druge strane, čestitke Fukarama što su konačno došli tobe i što gledaju dugoročnu korist za klub.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Sky9
Postovi: 10160
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Sky9 » 31 maj 2023, 07:46

wobly ponovo na temi :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

daj nam neki prigodni gif za ovu situaciju :D :D :D :D :D
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3301
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la RollingPaper » 31 maj 2023, 08:06

samirr je napisao/la:
31 maj 2023, 03:16
Kad bi u tandemu nas preuzeli Azmir i Senad mislim da bi to bio pun pogodak! Ako imaju iste ciljeve što da ne, ma i jedan od njih da nas uzme mi smo na konju! Mogla bi se Evropa napasti iz Federalne preko Kup-a!
Bingo i Heez na dresu i Evropa na Tusnju
:tokralju: :salut: :twisted:

Kolutsudzuke
Postovi: 96
Pridružen/a: 14 okt 2022, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Kolutsudzuke » 31 maj 2023, 08:24

Svaka cast za fukare, najsvjetilja tacka u i oko kluba! Moramo nesto radit, a razgovor i sastanci za klub je nesto sto se mora raditi. Tako funkcionisu zdrave sredine. Drago mi je da je dobio blagoslov Fukara. Nravno od gasenja i fuzija i promjene grba nista nema tako da cu bit prezadovoljan ako udje u klub jer cemo sigurno svi uzivat u fudbalu i atmosferi koja vlada u citavom gradu. Velika vecina navijaca Slobode je za povratak Azmira i to svi znamo, a ukoliko dodje jos neko ko je spreman da ulaze gdje bi nam kraj bio. Polako ne treba trcat pred rudu jer ne bi bilo prvi put da ostanemo popisani uslijed nekih velikih ocekivanja. Ako se dodje do tog da dobijemo ovako nekog jakog u upravi onda ovo ispadanje i nije tako strasno, naravno ukoliko stara garnitura ne priviri vise tusnju pokazali su sta (ne)znaju.
RIP PROBISVJET

Avatar
Beduin
Postovi: 16552
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Beduin » 31 maj 2023, 08:57

slatina87 je napisao/la:
31 maj 2023, 00:21
Nevjerovatno kako brzo sve zaboravljamo. Šta ima veze što sam "moro" na svom Tušnju sjedit gdje mi domaćin kaže? Šta ima veze što se htio , iz lože, obračunavat s našim navijačima? Šta ima veze što su gostujući navijači bili smješteni na sjeveru (o čemu se i parola dizala ako se ne varam), dođe čovjek i objasni značenje riječi fuzija i sve je ok.
Na koji način vi uopšte razmišljate o tome ko je bolji čovjek za UO Senad ili Azmir? Kako znate koga treba podržat kad ljudi nisu napravili nikakav plan i program? Pretpostavljam da gledate ko ima više keša il ko je reko da će više uložit. Pa ova uprava je mogla 10 miliona uložit i opet bi ispala iz lige. Kako mislite kontrolisat tokove u Klubu? Hoće li vam smetat npr Husić Jr. ko SD jer eto čovjek daje svoje pare pa ima pravo da bira ko će šta radit?
Jesul nam finansije najveći problem u Klubu? Ili je možda to način na koji Klub funkcioniše? Jel rješenje da se primijeni isti model poslovanja, a da se izvor prihoda promijeni?
Ludi ste ako mislite da Sloboda donosi neke političke bodove u Tuzli, jbt čovjek ugasio sve što ima veze sa Slobodom i opet 20 godina na vlasti..
I ti druze vazda neke upite imas, a nigdje konkretnog odgovora, prijedloga. Uletis sa pridikom kako ovdje niko ne zna nabrojati ni clanove UO ili Skupstine, a nisi ih ti nabrojao kad su pojedinci pitali za imena istih. Sad ipet trilion upita, a nigdje licnog/subjektivnog misljenja, prijedloga, osvrta... daj nam sta konkretno, osim ismijavanja i pridikovanja, daj prijedloge, daj rjesenja potencijalna...
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

crvenocrnitz
Postovi: 887
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la crvenocrnitz » 31 maj 2023, 08:58

Kakve ste vi zlatne ribice i kako olako zaboravljate sva djela ovog "dobrocinitelja"... Azmir i iskrenost i postenje ne idu u istu recenicu, previse smo poletili sad nakon njegovih prica, polako, ko zna sta je sve pozadina ovog. Zuckera i sve oko njega sto su bili svih ovih godina kao tumor treba odstraniti i zahvatiti i zdravog tkiva ako treba. Navijati da Senad uzme FK a ne cekati kad ce onom drugom otici crijevo na lijevo pa da napusti. Lukav je i ima vise lica, doooobro treba pripaziti i ako vec uzme sve na papir staviti vezano za boje, grb, grad, uslovi napustanja itd. Ovaj put se od svega ograditi a prepustiti mu da sve svoje instalira u klub ako preuzme i reprogram, ako ne preuzme onda reciprocno po ulaganju i grad neka svoje postavi ili bilo ko drugi. Polako i oprezno
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Avatar
Beduin
Postovi: 16552
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Beduin » 31 maj 2023, 09:01

wobly92 je napisao/la:
31 maj 2023, 07:28
tuzla075 je napisao/la:
31 maj 2023, 00:05
Nemogu da vjerujem sta se ljudima promjeni u glavi za 3-4 h. od pljuvanja Husica do hvalospjeva.
Jbt pa dokle smo mi to dosli.
Pljujete SDP a evo da vam ja kazem da ni je bilo SDP-aFK Sloboda bi davno bila ugasena.
Ako ce Husic preuzeti upravljanjem Slobode zasto mu Fukare nisu postavile uslov da napusti SDA.
Niste se sjetili jelde.Ma gonite se u tri lijepe i vi i on.
Ja ba, ko da jučer bi kad SDP uleti i dade milion od sebe i reče "nećemo kampanju vodit na izborima, de da Slobodi pomognemo sad kad su u drugoj ligi i prijeti im gašenje."

Oh, wait...

Spasitelji naši, šta bi mi bez njih 🤣



S druge strane, čestitke Fukarama što su konačno došli tobe i što gledaju dugoročnu korist za klub.
Ti si ziv? E nek si vala brate 😂


P.S. Tuzla075 uceram i tebi i SDP-u, i SDA-u. Odj3bite vise sa tim strajackim upadicama i skretanja sa pravih problema.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
DamirT
Postovi: 14590
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la DamirT » 31 maj 2023, 09:05

Sumnjam da Fukare nisu sve ispitale jucer na sastanku. Ne bi odjednom odmah prihvatili, a prvi su bili protiv Azmira. Vjerovatno da nece nista mijenjati (grb, boje itd).
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Slobodas
Postovi: 3481
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Slobodas » 31 maj 2023, 09:08

ima li sta konkretno ?
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la simonknows » 31 maj 2023, 09:11

TheWeekndXO je napisao/la:
30 maj 2023, 22:21
@simonknows sta mislis o ovom saopstenju na fb stranici Fukara?
Ako su sve dobro ispitali, postigli neki načelni dogovor, ja protiv njega nemam ništa jer me interesuje samo uspjeh Slobode pa makar na čelu kluba bio Čombe.

A vjerujem da jesu. Azmir sigurno nije onaj stari (nije toliko finansijski moćan), a pogotovo ne može sa Senadom u istu rečenicu. Ali, puno bolje poznaje prilike u BH fudbalu, i dokazao se ovdje.

Ima on i svojih aferima, ali razumijemo i koliko se njemu išlo u inat i radio se neki kapric, a on se više puta nudio da bi naša uprava folirala kako je to lažni interes, sad je javno istupio, pokazao želju bez ikakvih fuzija i mislim da se time dosta oprao, a sve je sad ne na upravi nego na nama, oni ne treba da idu, mi treba da ih otjeramo.

:thumbup:
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
tuzlanskasloboda
Postovi: 115
Pridružen/a: 16 jun 2013, 15:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la tuzlanskasloboda » 31 maj 2023, 09:18

aà,,,,aaaaaaaaa ,,,,,,,, jhhhhhhhooooccccccc,,,,,ceeeeeemmmmooo,,,,,,,,,,, uuuuuuu. pppppreeeeeemmmm,,,,, liiiiiguuu,,,uuuu,,,uuuu,,,uuu aaaa,,,aaaa,,,aaaaaaaaaaaa

crvenocrnitz
Postovi: 887
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la crvenocrnitz » 31 maj 2023, 09:20

tuzlanskasloboda je napisao/la:
31 maj 2023, 09:18
aà,,,,aaaaaaaaa ,,,,,,,, jhhhhhhhooooccccccc,,,,,ceeeeeemmmmooo,,,,,,,,,,, uuuuuuu. pppppreeeeeemmmm,,,,, liiiiiguuu,,,uuuu,,,uuuu,,,uuu aaaa,,,aaaa,,,aaaaaaaaaaaa
:urnebes: :urnebes: :urnebes: kraj mjeseca, čeka recept :clap:
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Volkan i 1 gost.