FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
165
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
210
39%
 
Ukupno glasova: 540

Zvornicka
Postovi: 167
Pridružen/a: 16 dec 2022, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zvornicka » 01 jul 2023, 22:06

1921ljoze je napisao/la:
01 jul 2023, 22:03
Procitao sam da upravo da bi Coric mogao doci u Zelju za neku solidnu platu,navodno najvise zbog navijaca i atmosfere,inace je bez kluba
Koji Coric?

Avatar
LegendaIvica
Postovi: 871
Pridružen/a: 28 maj 2022, 21:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LegendaIvica » 01 jul 2023, 22:07

Zvornicka je napisao/la:
01 jul 2023, 22:06
1921ljoze je napisao/la:
01 jul 2023, 22:03
Procitao sam da upravo da bi Coric mogao doci u Zelju za neku solidnu platu,navodno najvise zbog navijaca i atmosfere,inace je bez kluba
Koji Coric?
Navodno Ante

1921ljoze
Postovi: 621
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921ljoze » 01 jul 2023, 22:08

Zvornicka je napisao/la:
01 jul 2023, 22:06
1921ljoze je napisao/la:
01 jul 2023, 22:03
Procitao sam da upravo da bi Coric mogao doci u Zelju za neku solidnu platu,navodno najvise zbog navijaca i atmosfere,inace je bez kluba
Koji Coric?
Ante Coric 26 godina,sto je bio u Dinamu,zadnji klub mu je Roma koliko znam

Avatar
LegendaIvica
Postovi: 871
Pridružen/a: 28 maj 2022, 21:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LegendaIvica » 01 jul 2023, 22:11

Ali nebi me cudilo da zavrsi u Zrinjskom poslje naseg pisanje ovdje :rol:

1921ljoze
Postovi: 621
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921ljoze » 01 jul 2023, 22:21

I volio bi da klub javno napise u vezi Are...
Kao sto su napisali da je dobio produzeni isto tako red da kazu navijacima ( clanovima) sta se desava iako svi znamo da nece nastaviti u Zelji.

Avatar
deno_TM87
Postovi: 4158
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la deno_TM87 » 01 jul 2023, 22:45

Danas :problem:

Željezničar über alles!

DIRTY LEEDS UTD!

Slava Ukraïni!

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdolopate » 01 jul 2023, 22:50

Ara nema šta tražiti u profi nogometu više, ovo do sad je igrao kao Kasper, misli da može proći kroz igrača, zabije se u dvojicu i izgubi loptu.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26290
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 01 jul 2023, 23:02

Ne bih ja pripremne uzimao za ozbiljno nikako, ja to niti gledam niti pratim već dobrih 4-5 godina. Pogledam eventualno izvještaj ako me interesuje neki igrač pojedinačno i to je to.

Da smo slabiji u odnosu na prošlu sezonu, to je jasno, ne treba biti puno pametan pa doći do tog zaključka niti treba gledati neku prijateljsku da bi se to shvatilo.

Ali opet sa druge strane, dugo je do kraja prelaznog roka, ja opet očekujem da će doći još par igrača. To će biti kasno za Evropu jer ćemo vjerovatno ispasti već protiv Minska ali za ligu ima fore iako će se i liga lagano krenuti dok mi dovedemo neko pojačanje.

Znate kako to ide kod nas, kad im propadnu svi inostrani angažmani onda ih je lakše dovesti kod nas u ligu. Nekako vjerujem da će biti makar jedan ili dva takva igrača do kraja prelaznog roka.

Ovdje je samo na upravi da kaže šta je fudbalski cilj za narednu sezonu, jer kao što ste pisali konkurencija se pojačava (Zrinjski, Velež, Sarajevo + Borac koji mora biti jači), izgledaju osjetno kvalitetnije u odnosu na nas i dobro bi bilo da se navijačima kaže šta se može očekivati od naredne sezone.

Pa ako treba reći da nije realno da se borimo za Evropu, neka i to bude ali samo neka kažu da ne bi bilo za dva mjeseca "trebali se boriti za titulu, a borimo se za opstanak" pa da onda tjeramo sve od čistačice do predsjednika.

Imam osjećaj da su navijači prethodne dvije sezone bili jedinstveni baš zato što su ljudi u klubu javno govorili kako stoje stvari, a mi Željovci smo zbili redove i od ljeta 2021 kad se faktički nije znalo hoće li klub postojati došli za dvije godine do Evrope i to mahom na pogon navijača i ponekog igrača.

Zato do kraja treba biti otvoren i jasan, da znamo svi na čemu smo od navijača, preko igrača, do ljudi u klubu. Onda će sve biti jednostavnije.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
delinjo
Postovi: 24134
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 01 jul 2023, 23:04

Sve cu lakse podnositi kad mi presidente kaze da se borimo za opstanak :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Walterrorist
Postovi: 179
Pridružen/a: 06 dec 2019, 23:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Walterrorist » 01 jul 2023, 23:05

Ma bice ovo dosta bolje u takmicarskim utakmicama, ipak je ovo samo prijateljska/pripremna, za neke igrace probna, ne bitna utakmica u kojoj je rezultat u totalno drugom planu, experimentisanje sa vise formacija itd, polako samo, jeste da nemamo neki igracki kadar ali doci ce to na svoje, slozit ce Basic kockice

Pririsak
Postovi: 651
Pridružen/a: 04 feb 2023, 14:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pririsak » 01 jul 2023, 23:10

Ma ko moze sta prognozirati za prvenstvo kad svako svakog moze dobiti i svaki klub ima svoje prednosti i mane. Kada se pogleda ovako na papiru mi smo mozda za 5 6 mjesto ali duga ce biti sezona i ima se za igrati. Prosle sezone sam na pocetku mislio ako zavrsimo u prvih 6 da ce biti odlicno s obzirom na igrace i mulalica.kao trenera.

Ovo svakako nije pravo mjerilo ali moze biti putokaz da ss vidi sta valja a sta ne.

GIBRA
Postovi: 2752
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GIBRA » 01 jul 2023, 23:15

Svaka čast direktoru Samiru kako je uvalio Nermina :bow:

Otišla mu dva najbolja igrača a kao zamjene od direktora dobio Bibere,Bilale rezerve Igmana i Sloge :salut:

Nek si ti trenera zavalio jer znaš da ti je funkcija sigurna
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

perodeformero
Postovi: 838
Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la perodeformero » 01 jul 2023, 23:25

Borac, Zrinjski, Sarajevo ce sigurno biti prva tri, niko im se ni pribliziti ne moze, dalje ide Siroki, Zeljo, Velez pa ko sta ugrabi

elevenblues
Postovi: 731
Pridružen/a: 02 avg 2020, 15:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la elevenblues » 01 jul 2023, 23:40

LegendaIvica je napisao/la:
01 jul 2023, 22:07
Zvornicka je napisao/la:
01 jul 2023, 22:06
1921ljoze je napisao/la:
01 jul 2023, 22:03
Procitao sam da upravo da bi Coric mogao doci u Zelju za neku solidnu platu,navodno najvise zbog navijaca i atmosfere,inace je bez kluba
Koji Coric?
Navodno Ante
Bas ce nama doc igrac iz Rome, od Coricw moze samo Dino i to je premija.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26290
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 01 jul 2023, 23:42

delinjo je napisao/la:
01 jul 2023, 23:04
Sve cu lakse podnositi kad mi presidente kaze da se borimo za opstanak :mrgreen:
Tebe i ne računam, ti na ovoj temi nisi tri godine napisao pozitivan post :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19401
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 01 jul 2023, 23:45

Basicu sta i koga od njih ti treniras, ti si njima vise kao neki jaran nego trener.

Jedino mogu pohvaliti Gasala i Bilala. Nije los bio ni 16ka ono malo iz dva puta sto je dobio.

Hajdarevic bolji od Mekica.

Imal pojacanja Bekrija. Ko tebi podvali taj posao.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Friend of serbia 👎 Mohammed bin Zayed 👎Al Nahyan aka chafireli. 👎 nanu svoju jebucko bem mu pleme naftaško.




Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
godrina
Postovi: 2952
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 01 jul 2023, 23:46

19vendetta87 je napisao/la:
01 jul 2023, 20:26
MojaMalenkost je napisao/la:
01 jul 2023, 20:25
lendra je napisao/la:
01 jul 2023, 20:03
Mi smo bez Hodzica i Santosa 30% slabija ekipa
Bez Hodzica ce biti vjetrometina nazad, a bez Santosa jalova i spora ofanziva.

Vise je smijesno koliko smo nesposobni. Nemogu vise ni da se sikiram.
Za nadati se da ce doci neka ozbiljnija pojacanja pred pocetak sezone. Vec sam sad iskljucio svaku nadu da nesto mozemo napraviti u Evropi
Inace smo redovno pravili dar mar po Evropi. Radovali se kao mala djeca sto smo uopste osigurali istu.
Ne znam koliko mi mozemo ista zaključit na osnovu 2 pripremne utakmice ali ajmo i njima dat podrsku bar na pocetku dok ne vidimo gdje to ide. Moramo shvatit da para jednostavno nema za extra igrace mada mislim da ce pred kraj doci jos neko.
Podrskom kao proslu sezonu definitivno mozemo opet u Evropu sto bi nam bas bas pomoglo izlaz iz ove situacije.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
MrAmarOsim
Postovi: 669
Pridružen/a: 03 maj 2023, 12:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrAmarOsim » 01 jul 2023, 23:57

GIBRA je napisao/la:
01 jul 2023, 23:15
Svaka čast direktoru Samiru kako je uvalio Nermina :bow:

Otišla mu dva najbolja igrača a kao zamjene od direktora dobio Bibere,Bilale rezerve Igmana i Sloge :salut:

Nek si ti trenera zavalio jer znaš da ti je funkcija sigurna
.
Ma Biber i Bilal i Rus nisu loši. Problem je taj što ti umjesto Santosa dolazi Alison koji nije ni 3 nivoa ispod Santosa, a umjesto Hodžića sredinu ti sada drže Rustemović i Hajdarević. Rustemović na utakmici nijedan pas naprijed nije uputio. Jedino je u jednoj polukontri finu loptu podigao na Drlju, ali ovaj nije iskoristio. O Hajdareviću je suvišno i pričati, ali taj momak dok je bilo kakva opcija u ovom klubu, mi ćemo samim tim same sebe ponižavati.
Ovo što delinjo reče,
šta nam znači hoće li Predsjenik reći: naši ciljevi su da završimo u top6 a ne da budemo na 1. ili 2. mjestu. Ljudi dragi, Diglišić je "propao" evo već prije 6 mjeseci, bliži se i 7, nakon toga je bio i javni poziv za investitora koji je skupština oborila i rekla da nije uredu i da treba dorada, od tada je prošlo 4 mjeseca, a novog Poziva a ni skupštine nigdje ni na vidiku. Jel moguće da neki drugoligaši mogu imati svoje investitore i vlasnike, a da mi evo kuburimo od zadnjeg investitora u vidu Senada Misimovića.
Bojim se, ukoliko je ovo danas realno stanje na terenu, da će lagano i posjeta navijača, a samim tim i prihodi od istih polako krenuti nizbrdo, jer teško je očekivati da će navijači puniti stadion na svakoj utakmici, a posebno ukoliko znaju da ti nastupa patnja sa ekipama koje nisu kvalitetom za vrh tabele
"Ovi igrači za koje se plaćaju enormne sume novca su prije svega životinje fizički."
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim

Avatar
LegendaIvica
Postovi: 871
Pridružen/a: 28 maj 2022, 21:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LegendaIvica » 02 jul 2023, 00:11

Rustemovic je dobra zamjena za Hodzica. Fino je danas igrao po meni. Nas problem je sto Allyson nije ni blizu onoga sto smo mogli vidjeti od Santosa. Momak je spor i ima kurc.obolju tesku. Pored toga sto nismo nasli zamjenu za Santosa, nama fale i one pozicije koje su skripile i prosle sezone. To su bekovi i AMF koji ce zamjeniti Stilica jer Stilic ne moze igrati 90min.

GIBRA
Postovi: 2752
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GIBRA » 02 jul 2023, 00:22

MrAmarOsim je napisao/la:
01 jul 2023, 23:57
GIBRA je napisao/la:
01 jul 2023, 23:15
Svaka čast direktoru Samiru kako je uvalio Nermina :bow:

Otišla mu dva najbolja igrača a kao zamjene od direktora dobio Bibere,Bilale rezerve Igmana i Sloge :salut:

Nek si ti trenera zavalio jer znaš da ti je funkcija sigurna
.
Ma Biber i Bilal i Rus nisu loši. Problem je taj što ti umjesto Santosa dolazi Alison koji nije ni 3 nivoa ispod Santosa, a umjesto Hodžića sredinu ti sada drže Rustemović i Hajdarević. Rustemović na utakmici nijedan pas naprijed nije uputio. Jedino je u jednoj polukontri finu loptu podigao na Drlju, ali ovaj nije iskoristio. O Hajdareviću je suvišno i pričati, ali taj momak dok je bilo kakva opcija u ovom klubu, mi ćemo samim tim same sebe ponižavati.
Ovo što delinjo reče,
šta nam znači hoće li Predsjenik reći: naši ciljevi su da završimo u top6 a ne da budemo na 1. ili 2. mjestu. Ljudi dragi, Diglišić je "propao" evo već prije 6 mjeseci, bliži se i 7, nakon toga je bio i javni poziv za investitora koji je skupština oborila i rekla da nije uredu i da treba dorada, od tada je prošlo 4 mjeseca, a novog Poziva a ni skupštine nigdje ni na vidiku. Jel moguće da neki drugoligaši mogu imati svoje investitore i vlasnike, a da mi evo kuburimo od zadnjeg investitora u vidu Senada Misimovića.
Bojim se, ukoliko je ovo danas realno stanje na terenu, da će lagano i posjeta navijača, a samim tim i prihodi od istih polako krenuti nizbrdo, jer teško je očekivati da će navijači puniti stadion na svakoj utakmici, a posebno ukoliko znaju da ti nastupa patnja sa ekipama koje nisu kvalitetom za vrh tabele
Brate tebi ako je dobar Rus koji ne zna hodati,Bilal i Biber koji su toliko spori o da imas neki problem sa ocima,bez uvrede
Hajdarevic je lik koji zivi na racun Zelje...
Problem je sto smo mi trebali pojacanja na ekipu sa Santosom i Hodzom a tek sad trebamo,ali direktor dovodi pojacanja za 15 mjesto na rosteru

Normalno ovdje ce prvi platit trener koji je najmanje kriv
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: BIZMARK66 i 7 gostiju.