I da drži sliku Alije mrtvog u kancelariji
BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Sta imas od otkaza doc ce opet neki debil oni da su htjeli dovest nekog koga treba doveli bi ga
Moji projekti :
- BH Ultras Alijansa
- Tema navijacki izvjestaji
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
-
bordobijeli
- Postovi: 18312
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Dok Vico i Miske kroje kapu ne moze nam pomoci ni Gvardiola.nebeskasila je napisao/la: ↑11 sep 2023, 22:41Ima li gdje u Europi trener da nije fikus , da ima 35-40 godina i da razumije moderni nogomet
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Hadžikadunića je Morata debunkirao u onoj utakmici Mallorca - Atletico i pokazao da je imenjak moj amater teški, daleko od pro igrača.
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Joj Alija kud je potpisa.
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Sljedeću igramo protiv Lihtenštajna, pa ono....
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Idemo se sad uigrati za baraz.
- sagitarius
- Postovi: 2017
- Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
- Kontakt:
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
-
nebeskasila
- Postovi: 3692
- Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
- Kontakt:
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Ma imaju 2-3 dobra trenera al sta nam vrijedi kad ce mu natrpat ove lesinare okolo plus ne moze selektor odlucit o remontu ekipe ako Miske to ne dozvoli.nebeskasila je napisao/la: ↑11 sep 2023, 22:41Ima li gdje u Europi trener da nije fikus , da ima 35-40 godina i da razumije moderni nogomet
Ovdje nije problem selektor, vec Miske, Dzeko, Sehic i co. Jedan od 3-4 igraca koji je zelio pobijedu je Bilbija .
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Može li nas Repeša voditi?
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, ajaca, aqarius, Atlanta, atomac123, AzRimiRzA, bh22, Bosanac90, Brokula, CHR, cicmic7771, Cwirek, DanijelTZ, darker10, DzaniMehmet, eaglebvb09, Elddar, Enigmaa, enobarca, exampLe., farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, haklamas, HariTz, harko35, husrefbeg, Imamkarbarum, Iniesta12, invincible1921, James1987, jasmin10, jestamaji, Jurica95, karajlo, Kljukusar, KockarVicin007, kovac, Kylian, lakilone, Lavcina, legendarnadruga, LenyYoro15, Lynx, marlostanf1eld, MaroonBjelave, Micron, MostarReds22, NEZALAGANJE, Ozymandias, Pensioner26, r3m1, sagitarius, SanaBosna, Scholl, Shevko, Sheyi, smajke, Soba, soccerfan, StevieG8, Sveti, tobaccos, TripleThreat, unavita, Venom, Wilshere10, Wisey, Zaxon, Zeko87, Zgemboo89, Zglavkar, ZmajOdBosne33 i 641 gost.








