I da drži sliku Alije mrtvog u kancelariji
BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Ja tripujem tripujem, na Slobodu tipujem!
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Moze li jos veca sramota od ove biti?
I da izgubite sve, zauvijek: za svoje Zmajeve!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Za one kojima je sve ovo malo, nikad im do Bosne nije ni bilo stalo!!!
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Sta imas od otkaza doc ce opet neki debil oni da su htjeli dovest nekog koga treba doveli bi ga
Investitor
Moji projekti :
- BH Ultras Alijansa
- Tema navijacki izvjestaji
Moji projekti :
- BH Ultras Alijansa
- Tema navijacki izvjestaji
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Hurem, dobra analiza huh?

-
bordobijeli
- Postovi: 18306
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Dok Vico i Miske kroje kapu ne moze nam pomoci ni Gvardiola.nebeskasila je napisao/la: ↑11 sep 2023, 22:41Ima li gdje u Europi trener da nije fikus , da ima 35-40 godina i da razumije moderni nogomet
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Ama ljudi nemamo mi igrače a ni selektore,nemamo ništa.Stavi ovako,obrni onako,stavi na prirodne pozicije,stavi na neprirodne,ne možemo,ne znamo..nismo u stanju.E sad će neko porediti sa Islandom,sa Luksemburgom..pa poredite jedan na jedan i svi su bolji na svim pozicijama..
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Nalić mora i povrijeđen igrati ispred ovih đuturuma, a Bilbija također mora biti prvi izbor ispred ove amnestije tipa Demirović ovaj onaj...
Hadžikadunića je Morata debunkirao u onoj utakmici Mallorca - Atletico i pokazao da je imenjak moj amater teški, daleko od pro igrača.
Hadžikadunića je Morata debunkirao u onoj utakmici Mallorca - Atletico i pokazao da je imenjak moj amater teški, daleko od pro igrača.
- Na Rodi su pare! Život na Lazio! Lecce Juve! Bordeaoux Toulouse!
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
A kad vidiš ovu dvojicu stručnjaka u studiju skontaš u kakvom smo zaista generalnom kanalu sportski.
Joj Alija kud je potpisa.
Joj Alija kud je potpisa.
I found freedom. Losing all hope was freedom.
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Sljedeću igramo protiv Lihtenštajna, pa ono....
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Sve je to dobro, napredujemo postepeno: u proslim kvalama smo se s Kazahstanom borili za zadnje mjesto, a vec u ovim se s Islandom borimo za predzadnje.
Idemo se sad uigrati za baraz.
Idemo se sad uigrati za baraz.
- sagitarius
- Postovi: 2016
- Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
- Kontakt:
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Bilino ce biti puno al zbog cr7
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Ko nema igrace sta serete jbt Kosovo odigra 2:2 sa Svicarskom, Albanija dobije Poljsku a mi IZGUBIMO HALO IZGUBIMO OD ISLANDAAAAAAA
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"
-
nebeskasila
- Postovi: 3690
- Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
- Kontakt:
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Sad ce se Bazdarevic ponuditi da dodje, da unese neko novo osvjezenje u ekipu
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Bas me zanima koja ce budala doci na sljedecu domacu utakmicu 
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Ma imaju 2-3 dobra trenera al sta nam vrijedi kad ce mu natrpat ove lesinare okolo plus ne moze selektor odlucit o remontu ekipe ako Miske to ne dozvoli.nebeskasila je napisao/la: ↑11 sep 2023, 22:41Ima li gdje u Europi trener da nije fikus , da ima 35-40 godina i da razumije moderni nogomet
Ovdje nije problem selektor, vec Miske, Dzeko, Sehic i co. Jedan od 3-4 igraca koji je zelio pobijedu je Bilbija .
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
zadnja koju sam odgledo dok se ne zaigraju neko prventstvo
🔵⚪
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Može li nas Repeša voditi?
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
Online
Trenutno korisnika/ca: darker10, EnesSS, fukara87, haklamas, IgmanskiVukovi, invincible1921, KockarVicin007, napapijri1987, Rio12345, tuzlanskinacin, Zeko87 i 139 gostiju.








