Anel Ahmedhodžić

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

Avatar
DamirT
Postovi: 14953
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Anel Ahmedhodžić

Post Postao/la DamirT » 13 sep 2023, 09:56

Kovacevic ocigledno hoce da brani za Srbiju, cim nece ni rijeci da kaze na sve ovo. Da ima zelju da brani za nas, pa napisao bi makar nesto na Instagramu kako on nema veze sa onim sto je menadzer rekao ili nesto slicno. Lik se za ovo vremena nijednom nije oglasio.

Sta bi to mi sa njim postigli? Trenutno on nije nista bolji od Vasilja, da jeste ne bi jos branio u Poljskoj ligi. Svaki prelazni rok negdje prelazi i na kraju ostane u Rakowu. Na kraju ce biti ko sa Sergejom Milinkovicem Savicem. Svake godine od Reala, Juventusa i slicno do Al Hilala
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Imajednabrigada
Postovi: 1740
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Anel Ahmedhodžić

Post Postao/la Imajednabrigada » 13 sep 2023, 10:26

Shategabri je napisao/la:
13 sep 2023, 09:23
Imajednabrigada je napisao/la:
13 sep 2023, 08:08
A sta tek reci za ove sto se ulizuju Vladanu prirodnom Kovacevicu.
Zamisli ulizivat Vladanu Kovacevicu

Takvi kad vide Vicu (kao jucer onaj na aerodromu sto mu tepa) rastapaju se od merhameta, njeznosti i sreće. :mrgreen:
Gdje je Vladan nešto ružno izjavio o BiH?
Nisam čak upratio da je jednu riječ rekao negdje o cijeloj situaciji.

A Vladanov problem sa Vicom traje i prije nego je ovaj postao presdsjednik NS.
Tačnije, dok je ovaj bio u Borcu, Vladan je iz banjalučkog Željezničara prešao u FK Sarajevo.
Vico ga je htio u Borcu.
Momak je dolazio na okupljanja reprezentacije, da je minut zaigrao, mi ovo danas ne bi pričali.

Ok, ispao je fail sa pokušajem da brani za Srbiju, al meni tu nešto isto smrdi. Pa valjda bi neko trebao znati, njegov menadžer pravila oko prelaska igranja za drugu reprezentaciju?!

Imamo mi raznih Vladana u ekipi, al eto ovaj je na tapetu i treba ga razapeti.

Evo recimo Miličević.

slika

Prošao sve omladinske selekcije Hrvatske, kad je vidio da ne može igrati za Hrvatsku, opredjelio se za nas.
No, to nam očito nije problem.
Kao što nije bio ni Hajrović, iako je do zadnjeg čekao Švicu.

Gdje sam ja rekao da je Vladan rekao nesto ruzno o BiH niti je to poenta.

Ma znam ja za njegov problem sa Vicom i nije uopste taj oko prelaska u Borac sto si naveo.

Ali i da jes, trebao je iz inata Vici cekat Sansu, jer ga otjerao iz Banjaluke a praktički odrastao i afirmisao se u Sarajevo kao klubu i kao Gradu.

Isto, grehota je porediti covjeka koji je kao klinjo branio BIH i covjeka koji je kao klinjo iskoristio BIH.

Za onog Milicevica sam protiv vise nego ti jer je antipatičan sam po sebi, jer isto zbriso za Hrvate, i jos ujakan sa dna kace.
Ali podnosljivo mi je kod njega jer je odrastao dolje medju njima fasistima i izgradio se kao igrac, mogu shvatiti.
A realno na toj poziciji kad fali neki igrac u odbrani i nemamo boljeg kao zamjenu.

Tako da nije bas ista situacija.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61892
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Anel Ahmedhodžić

Post Postao/la Virtu4l » 13 sep 2023, 10:28

Shategabri je napisao/la:
13 sep 2023, 09:50
Ovo ti je otprilike kao i priča o aktuelnoj vlasti u Sarajevu, ne valja ništa, a ljudi realno uradili na saobraćajnoj infrastrukturi više nego SDA banda za 25 godina.

Al jok, preko noći sve, sav nerad eto da se odjednom riješi, čarobnim štapićem.

Šta nam je uradio 'naš' Begić ili njegov prethodnik Pušina i ona kompanija Dominković, Čolaković, Jelić?

Bitno se svrstati u tor i jesi li sa nama ili njima.
Pazi, ovu dijasporu ja donekle i razumijem, oni ne prate Premijer ligu kao recimo ti i ja, pa ne znaju koliko se sve to promijenilo.

Što se tiče vlasti i SDA što si spomenuo, taj profil ljudi je po defaultu protiv Vice, po tom jednom stavu odmah znaš kakvi su mu i ostali stavovi.

Čovjek je pokazao da može, e sad zamisli gdje bi bili danas da su prethodnici radili kao on.

Naravno da ostaje mrlja suđenja u domaćem prvenstvu, ali nije da se to i ranije nije dešavalo.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Imajednabrigada
Postovi: 1740
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Anel Ahmedhodžić

Post Postao/la Imajednabrigada » 13 sep 2023, 10:32

I jos da kazem da je Seha doktor golmanskog posla za Vladana, Vasilja i sve nase golmane potencijalne reprezentativce i uz Djedica jedina svijetla tačka ove truhle repke.
Covjek igra uvijek na granici rizika(jer mora), ali nikad veci kiks ne napravi.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

19vendetta87
Postovi: 4971
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Anel Ahmedhodžić

Post Postao/la 19vendetta87 » 13 sep 2023, 10:49

Imajednabrigada je napisao/la:
13 sep 2023, 10:32
I jos da kazem da je Seha doktor golmanskog posla za Vladana, Vasilja i sve nase golmane potencijalne reprezentativce i uz Djedica jedina svijetla tačka ove truhle repke.
Covjek igra uvijek na granici rizika(jer mora), ali nikad veci kiks ne napravi.
Kakva crna granica rizika, kad se lik sam uvuce u probleme dodavajuci loptu po 16ercu i onda je pod pritiskom mora izbiti u aut. Ili jos gore, doda loptu 2 metra iza igrace, i širi ruke kao da je igrac kriv jer on nije u stanju tacan pas poslati
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Wanderson
Postovi: 2717
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Anel Ahmedhodžić

Post Postao/la Wanderson » 13 sep 2023, 10:53

Imajednabrigada je napisao/la:
13 sep 2023, 10:32
I jos da kazem da je Seha doktor golmanskog posla za Vladana, Vasilja i sve nase golmane potencijalne reprezentativce i uz Djedica jedina svijetla tačka ove truhle repke.
Covjek igra uvijek na granici rizika(jer mora), ali nikad veci kiks ne napravi.
:rol: :rol: :rol:

Imajednabrigada
Postovi: 1740
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Anel Ahmedhodžić

Post Postao/la Imajednabrigada » 13 sep 2023, 10:57

19vendetta87 je napisao/la:
13 sep 2023, 10:49
Imajednabrigada je napisao/la:
13 sep 2023, 10:32
I jos da kazem da je Seha doktor golmanskog posla za Vladana, Vasilja i sve nase golmane potencijalne reprezentativce i uz Djedica jedina svijetla tačka ove truhle repke.
Covjek igra uvijek na granici rizika(jer mora), ali nikad veci kiks ne napravi.
Kakva crna granica rizika, kad se lik sam uvuce u probleme dodavajuci loptu po 16ercu i onda je pod pritiskom mora izbiti u aut. Ili jos gore, doda loptu 2 metra iza igrace, i širi ruke kao da je igrac kriv jer on nije u stanju tacan pas poslati

Zar ti mislis da on to radi svojevoljno, ili da mu je neko rekao da tako to radi ?😁

Na zadnjoj utakmici bio je slucaj kada je vidio da nema rjesenja, jednostavno u poslao loptu u aut, tako da ..
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Avatar
Shategabri
Postovi: 14984
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Anel Ahmedhodžić

Post Postao/la Shategabri » 13 sep 2023, 11:58

Imajednabrigada je napisao/la:
13 sep 2023, 10:26
Shategabri je napisao/la:
13 sep 2023, 09:23
Imajednabrigada je napisao/la:
13 sep 2023, 08:08
A sta tek reci za ove sto se ulizuju Vladanu prirodnom Kovacevicu.
Zamisli ulizivat Vladanu Kovacevicu

Takvi kad vide Vicu (kao jucer onaj na aerodromu sto mu tepa) rastapaju se od merhameta, njeznosti i sreće. :mrgreen:
Gdje je Vladan nešto ružno izjavio o BiH?
Nisam čak upratio da je jednu riječ rekao negdje o cijeloj situaciji.

A Vladanov problem sa Vicom traje i prije nego je ovaj postao presdsjednik NS.
Tačnije, dok je ovaj bio u Borcu, Vladan je iz banjalučkog Željezničara prešao u FK Sarajevo.
Vico ga je htio u Borcu.
Momak je dolazio na okupljanja reprezentacije, da je minut zaigrao, mi ovo danas ne bi pričali.

Ok, ispao je fail sa pokušajem da brani za Srbiju, al meni tu nešto isto smrdi. Pa valjda bi neko trebao znati, njegov menadžer pravila oko prelaska igranja za drugu reprezentaciju?!

Imamo mi raznih Vladana u ekipi, al eto ovaj je na tapetu i treba ga razapeti.

Evo recimo Miličević.

slika

Prošao sve omladinske selekcije Hrvatske, kad je vidio da ne može igrati za Hrvatsku, opredjelio se za nas.
No, to nam očito nije problem.
Kao što nije bio ni Hajrović, iako je do zadnjeg čekao Švicu.

Gdje sam ja rekao da je Vladan rekao nesto ruzno o BiH niti je to poenta.

Ma znam ja za njegov problem sa Vicom i nije uopste taj oko prelaska u Borac sto si naveo.

Ali i da jes, trebao je iz inata Vici cekat Sansu, jer ga otjerao iz Banjaluke a praktički odrastao i afirmisao se u Sarajevo kao klubu i kao Gradu.

Isto, grehota je porediti covjeka koji je kao klinjo branio BIH i covjeka koji je kao klinjo iskoristio BIH.

Za onog Milicevica sam protiv vise nego ti jer je antipatičan sam po sebi, jer isto zbriso za Hrvate, i jos ujakan sa dna kace.
Ali podnosljivo mi je kod njega jer je odrastao dolje medju njima fasistima i izgradio se kao igrac, mogu shvatiti.
A realno na toj poziciji kad fali neki igrac u odbrani i nemamo boljeg kao zamjenu.

Tako da nije bas ista situacija.
Pazi, možda jesi ti protiv, al generalno manje-više niko ne vidi problem u putu koji je imao Miličević do reprezentacije.

Nemamo mi ni golmana kako treba da se razumijemo.
Naravno, nikog ne treba moliti, hoš-neš-bangladeš, al evo potencijalno da sutra kaže hoće braniti...treba mu odbiti?!
Mada sumnjam da će do toga doći, nije se oglašavao tokom cijele situacije, vjerovatno neće ni sebi da stvara probleme s tim.
Podvukao crtu i idemo dalje.
Možda je tako i najbolje.
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 14984
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Anel Ahmedhodžić

Post Postao/la Shategabri » 13 sep 2023, 12:00

19vendetta87 je napisao/la:
13 sep 2023, 10:49
Imajednabrigada je napisao/la:
13 sep 2023, 10:32
I jos da kazem da je Seha doktor golmanskog posla za Vladana, Vasilja i sve nase golmane potencijalne reprezentativce i uz Djedica jedina svijetla tačka ove truhle repke.
Covjek igra uvijek na granici rizika(jer mora), ali nikad veci kiks ne napravi.
Kakva crna granica rizika, kad se lik sam uvuce u probleme dodavajuci loptu po 16ercu i onda je pod pritiskom mora izbiti u aut. Ili jos gore, doda loptu 2 metra iza igrace, i širi ruke kao da je igrac kriv jer on nije u stanju tacan pas poslati
Tačno, nema igru nogom. To je za golmana danas neoprostivo.
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 14984
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Anel Ahmedhodžić

Post Postao/la Shategabri » 13 sep 2023, 12:02

Virtu4l je napisao/la:
13 sep 2023, 10:28
Shategabri je napisao/la:
13 sep 2023, 09:50
Ovo ti je otprilike kao i priča o aktuelnoj vlasti u Sarajevu, ne valja ništa, a ljudi realno uradili na saobraćajnoj infrastrukturi više nego SDA banda za 25 godina.

Al jok, preko noći sve, sav nerad eto da se odjednom riješi, čarobnim štapićem.

Šta nam je uradio 'naš' Begić ili njegov prethodnik Pušina i ona kompanija Dominković, Čolaković, Jelić?

Bitno se svrstati u tor i jesi li sa nama ili njima.
Pazi, ovu dijasporu ja donekle i razumijem, oni ne prate Premijer ligu kao recimo ti i ja, pa ne znaju koliko se sve to promijenilo.

Što se tiče vlasti i SDA što si spomenuo, taj profil ljudi je po defaultu protiv Vice, po tom jednom stavu odmah znaš kakvi su mu i ostali stavovi.

Čovjek je pokazao da može, e sad zamisli gdje bi bili danas da su prethodnici radili kao on.

Naravno da ostaje mrlja suđenja u domaćem prvenstvu, ali nije da se to i ranije nije dešavalo.
Ma zayebi više i šuplju, vrednujem ako neko nešto uradi.
Dosta više mu.da pod bubrege.
Koševo Zapad

bablaz1
Postovi: 496
Pridružen/a: 03 maj 2015, 12:06
Kontakt:

Re: Anel Ahmedhodžić

Post Postao/la bablaz1 » 13 sep 2023, 12:11

Ma ovom Anelu žena nije dala da dođe

Avatar
Bosniak10
Postovi: 1078
Pridružen/a: 21 maj 2023, 15:11
Kontakt:

Re: Anel Ahmedhodžić

Post Postao/la Bosniak10 » 13 sep 2023, 12:56

Imajednabrigada je napisao/la:
13 sep 2023, 10:32
I jos da kazem da je Seha doktor golmanskog posla za Vladana, Vasilja i sve nase golmane potencijalne reprezentativce i uz Djedica jedina svijetla tačka ove truhle repke.
Covjek igra uvijek na granici rizika(jer mora), ali nikad veci kiks ne napravi.
Vasilj je za Šehića Manuel Neuer iz najboljih dana. Jedan je među najboljim golmanima cvajte drugi igra za klub koji ni ti sam ne znaš kako se zove. Dabogda mu ovo protiv Islanda bila zadnja utakmica u dresu BiH.
€2.000.000

Avatar
marlostanf1eld
Postovi: 2045
Pridružen/a: 14 jul 2021, 01:12
Kontakt:

Re: Anel Ahmedhodžić

Post Postao/la marlostanf1eld » 13 sep 2023, 13:53

povredzen!

dinodino2019
Postovi: 2481
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: Anel Ahmedhodžić

Post Postao/la dinodino2019 » 13 sep 2023, 13:58

Ne smijemo se odricati ovakvih igrača
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
chily-rz
Postovi: 8307
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Anel Ahmedhodžić

Post Postao/la chily-rz » 13 sep 2023, 14:07

Mora postojati neka odgovornost kako za Anela tako i za sve ostalo. Ok, Anel je pogriješio i nije došao iz njemu znanih razloga i suspenzija je na mjestu bez obzira šta je iza svega toga.

Ipak, nije Anel jedini koji ima odgovornost, šta je s onima koji su birali i otpuštali selektore koji nisu isporučili rezultate ?
Ne može samo selektor imati odgovornost nego i oni koji ih biraju i koji su im dali povjerenje.

Nema rezultata, reprezentacija na nikad nižim granama, tri selektora u par mjeseci promijenjena i niko nema odgovornost za njihove neuspjehe.

Avatar
nerkolfc
Postovi: 13327
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Anel Ahmedhodžić

Post Postao/la nerkolfc » 13 sep 2023, 14:20

chily-rz je napisao/la:
13 sep 2023, 14:07
Mora postojati neka odgovornost kako za Anela tako i za sve ostalo. Ok, Anel je pogriješio i nije došao iz njemu znanih razloga i suspenzija je na mjestu bez obzira šta je iza svega toga.

Ipak, nije Anel jedini koji ima odgovornost, šta je s onima koji su birali i otpuštali selektore koji nisu isporučili rezultate ?
Ne može samo selektor imati odgovornost nego i oni koji ih biraju i koji su im dali povjerenje.

Nema rezultata, reprezentacija na nikad nižim granama, tri selektora u par mjeseci promijenjena i niko nema odgovornost za njihove neuspjehe.
Ne znam ko je kriv za selektore, ali Vico nije sigurno. On ne može pogriješiti.
Âl-`Imrân / 118 : O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje, ostali vam samo propast žele: jedva čekaju da muka dopadnete, mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate.

Avatar
Sveti
Postovi: 10296
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Anel Ahmedhodžić

Post Postao/la Sveti » 13 sep 2023, 14:30

Kakva smo mi nacija dovoljno govori kako bi ovaj shatgabri pognuo glavu pred prirodnim ako bi sutra objavio neki proser na instagramu kako je sve zabuna bila, da ne govorim o tome da ga on i slicni njemu opravdavaju samo zato sto je branio u klubu za koji navija.

Kovacevic je ljudska gnjida i otpad, i kad se nikad vise ne bi kvalifikovali nigdje, ne bih ga zvao nazad.
naprijed rejal

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Anel Ahmedhodžić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 14 sep 2023, 15:46



to majstore, usput da pozdravim krezubase koji su ga branili
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Bosniak10
Postovi: 1078
Pridružen/a: 21 maj 2023, 15:11
Kontakt:

Re: Anel Ahmedhodžić

Post Postao/la Bosniak10 » 14 sep 2023, 15:49

Bravo Anele ti si ponos nacije 👏🏻 👏🏻 👏🏻 :rol:
€2.000.000

Avatar
hurem
Postovi: 8703
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Anel Ahmedhodžić

Post Postao/la hurem » 14 sep 2023, 16:00

Ne odobravam njegov postupak i suspenzija je opravdana ali se ipak nadam da ce vec do oktobarskih utakmica razgovorom i izvinjenjem biti skinuta ta suspenzija (čitaj Atic i selektor košarkaške reprezentacije).

Sto se tice ovih stalnih prozivki na račun pojedinih igrača "kako to da nakon reprezent.akcija ipak mogu odmah nakon toga nastupiti za klub (slučaj Ahmedhodzic, Krunic, Pjanic, Dzeko...)?!

Kamaru puta smo svi bili svjedoci kako neki igrač ne moze igrati za svoj klub jedan vikend zbog lakše povrede a već naredni moze...zasto to ne bi bio slučaj kada su u pitanju i naši igrači?!

Zašto uvijek potreba za blacenjem?!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.