Meni je samo zao sto ni Zeljo ni Borac nece igrati van BiH sljedece godine a jako su dobri ove godine.Dejan, BL je napisao/la:To za premije je sasvim legitimno pa čak i da ih Željezničar plaća, što da ne jer i vama i Željezničaru je sutra dan D, pogotovo njima jer ne zavise sami od sebe već od kikseva Borca i bolje da nude premije Veležovim igračima nego da potplaćuju sudije i prave komediju od utakmice.
Vidjećemo sutra da li Velež može spasiti sezonu i produžiti muke pardon nadu štrumfovima u titulu ili je već od sutra sve svršeno. Vjerujem u pobjedu Borca jer je kvalitet dobrano na strani Borca a Velež bi se trebao zadovoljiti onim bodom sa gradskog u ovom dvomeču i tražiti bodove spasa u nekim drugim utakmicama
RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA
-
MostaracVelezovac
- Postovi: 2498
- Pridružen/a: 27 okt 2009, 18:04
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
http://www.heroji.ba/midhat-hujdur/
-
Nije Bitno
- Postovi: 298
- Pridružen/a: 22 jan 2011, 09:02
- Kontakt:
- el-fighter
- Postovi: 4844
- Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Naravno da nema tu ništa loše. Pa i Real je plaćao premije igračime Mallorce (mislim) kada im je trebao poraz Barcelone. To nije ništa spektakularno u nogometu.Dejan, BL je napisao/la:To za premije je sasvim legitimno pa čak i da ih Željezničar plaća, što da ne jer i vama i Željezničaru je sutra dan D, pogotovo njima jer ne zavise sami od sebe već od kikseva Borca i bolje da nude premije Veležovim igračima nego da potplaćuju sudije i prave komediju od utakmice.
Vidjećemo sutra da li Velež može spasiti sezonu i produžiti muke pardon nadu štrumfovima u titulu ili je već od sutra sve svršeno. Vjerujem u pobjedu Borca jer je kvalitet dobrano na strani Borca a Velež bi se trebao zadovoljiti onim bodom sa gradskog u ovom dvomeču i tražiti bodove spasa u nekim drugim utakmicama
Danas, samo hrabro i idemo po nova 3 boda.
FORZA VELEŽ
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe
Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe
Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.
Re: RSD Velež Mostar
http://www.youtube.com/watch?v=qOY6wSkY ... re=related
Idemo lagano -Rođeni-...
danas se bije velika bitka...
I KRV SVOJU ZA CRVENU BOJU
Idemo lagano -Rođeni-...
danas se bije velika bitka...
I KRV SVOJU ZA CRVENU BOJU
ROĐENI BRATO
(VEDRAN PULJIC 1985-2009)
Ipswich Town F.C.
(VEDRAN PULJIC 1985-2009)
Ipswich Town F.C.
Re: RSD Velež Mostar
3 BODA ostaju u Mostaru pozdrav za Lesinare , nek traze bodove na drugim stadionima, u Mostaru ostaju bodovi !
BORAC MORA PASTI !
BORAC MORA PASTI !
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !
-
Nije Bitno
- Postovi: 298
- Pridružen/a: 22 jan 2011, 09:02
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Nemoj biti toliko siguran ipak smo mi najbolja gostujuca ekipa u zadnjih nekoliko godinaANTIFA ! je napisao/la:3 BODA ostaju u Mostaru pozdrav za Lesinare , nek traze bodove na drugim stadionima, u Mostaru ostaju bodovi !
BORAC MORA PASTI !
Melburnski Lesinar
-
mujoisuljo
- Postovi: 1022
- Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Garantujem da će tekma biti muška i fer, pa ko zasluži nek uzme bodove!Nikako drugačije!Nije Bitno je napisao/la:Nemoj biti toliko siguran ipak smo mi najbolja gostujuca ekipa u zadnjih nekoliko godinaANTIFA ! je napisao/la:3 BODA ostaju u Mostaru pozdrav za Lesinare , nek traze bodove na drugim stadionima, u Mostaru ostaju bodovi !
BORAC MORA PASTI !
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !
Re: RSD Velež Mostar
velez ne sme na svom terenu u prolecu ni bod da ispusti, ne protiv borca ili zelje, vec ni u slucaju kada bi barsa dosla... sa nova tri boda bice vam prolece mirisljavije i lepse... i napunite stadion, dolazi vam lider pl-a.
rodjeni, ocekujem laganicu i jedno dva-tri gola u mrezi banjalucana! srecno!
rodjeni, ocekujem laganicu i jedno dva-tri gola u mrezi banjalucana! srecno!
Re: RSD Velež Mostar
cole-ch je napisao/la:velez ne sme na svom terenu u prolecu ni bod da ispusti, ne protiv borca ili zelje, vec ni u slucaju kada bi barsa dosla... sa nova tri boda bice vam prolece mirisljavije i lepse... i napunite stadion, dolazi vam lider pl-a.
rodjeni, ocekujem laganicu i jedno dva-tri gola u mrezi banjalucana! srecno!
Re: RSD Velež Mostar
Ajmoooo Rodjeni
- Capt_Billy
- Postovi: 766
- Pridružen/a: 10 feb 2011, 00:25
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Posto mi kupujemo sve tekme, ove godine se necete dobro provesti na Grbavici!!!Dejan, BL je napisao/la:To za premije je sasvim legitimno pa čak i da ih Željezničar plaća, što da ne jer i vama i Željezničaru je sutra dan D, pogotovo njima jer ne zavise sami od sebe već od kikseva Borca i bolje da nude premije Veležovim igračima nego da potplaćuju sudije i prave komediju od utakmice.
Vidjećemo sutra da li Velež može spasiti sezonu i produžiti muke pardon nadu štrumfovima u titulu ili je već od sutra sve svršeno. Vjerujem u pobjedu Borca jer je kvalitet dobrano na strani Borca a Velež bi se trebao zadovoljiti onim bodom sa gradskog u ovom dvomeču i tražiti bodove spasa u nekim drugim utakmicama
Danas ce da se vidi koliko ste zapravo dobri!!! Da vidim sta ima to u Borca tako dobro i tako zvucno.
VIVA ŽELJO, VIVA MANIJACI!!!!
FORZAA ZELJOOO!!!! FORZAA LAZIOOOO!!!
FORZAA ZELJOOO!!!! FORZAA LAZIOOOO!!!
- pintol_TM87
- Postovi: 3637
- Pridružen/a: 18 maj 2010, 18:42
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
sretno danas...Odovic ce to izvesti kako treba
Cemalovic ili Rovcanin zabija...ako cemalovic uopste igra?
Zaigraj, zaplesi na terenu i zabi tom kretenu da bude ludnica !!
Re: RSD Velež Mostar
Mirza ce vjerovatno uci sa klupe. A ocekujem danas od Rovcanina da proradi,ipak on ima motiv vise
Ali moramo biti jako,jako oprezni,jer ne dolazi nam neka bezveze ekipa,nego mozda i najjaca u PL. Medjutim, "Pune tribine, nasom pjesmom vodjeni, za dres sa petokrakom, ginu Rodjeni !"
RODJENI BRATO !
RODJENI BRATO !
"If you can't support us when we lose, don't support us when we win."
VFC & MUFC
VFC & MUFC
Re: RSD Velež Mostar
Očekujem da danas Rođeni pobjede iz dva razloga. Prvi je kako bi osigurali opstanak u nasoj ligi a drugi razlog je taj sto bi Željo smanjio bodovnu razliku za Borcem, zato Rođeni uz pomoc vasih navijača pobjedite danas igrajte za sebe i za Želju.
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.
Re: RSD Velež Mostar
Bola strumfovi dali smo vam prošle godine, dosta vam
zezam se, Rođeni će danas dobiti za RA, za Mostar za Želju i naravno za opstanak u pl.
"Igraj Velež i pobjedi za svoj Red Army"
zezam se, Rođeni će danas dobiti za RA, za Mostar za Želju i naravno za opstanak u pl.
"Igraj Velež i pobjedi za svoj Red Army"
Sretno Abidal :´(
-
mujoisuljo
- Postovi: 1022
- Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
- Kontakt:
Re: RSD Velež Mostar
Respekt za Želju ali ništa više.Imamo mi care dosta motiva bez Želje, iskreno neznam zašto bi nam to motiv bio.Svaku utakmicu bi trebalo igrati sa motivom za vlastiti dres i klub za koji igraš, bez obzira trebaju li ti bodovi ili ne.U tome i jest duh sporta, korektno, fer i muški!Daddo_tm je napisao/la:Očekujem da danas Rođeni pobjede iz dva razloga. Prvi je kako bi osigurali opstanak u nasoj ligi a drugi razlog je taj sto bi Željo smanjio bodovnu razliku za Borcem, zato Rođeni uz pomoc vasih navijača pobjedite danas igrajte za sebe i za Želju.
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !
Re: RSD Velež Mostar
Ocekujem pobjedu 
Re: RSD Velež Mostar
I ja takođe, lako će to biti sa TravnikomBuddy je napisao/la:Ocekujem pobjedu
Re: RSD Velež Mostar
Hej raja prije nego što počne ovo famozno i čini mi se jedno od posljednjih kola PL, moram vam nešto napomenuti. Sinoć je na jednoj našoj televiziji bila emisija posvećena događajima vezanim za stanje u FSBiH i gostovali su Škija i Paja. Ko je slušao i gledao a ja sam, tako su oni bili ogorčeni ovim stanjem i mnogi gledaoci su se javljali i svi su jednog zajedničkog stava da FSRS koći usvajanje novog statuta i da nema zafrkancije sa FIFA-eom i UEFA -eom. A još tragičnije ako nas izbace od 7000 - 8000 ljudi ostaje na ulici i bez posla, a to je sve cilj da se država preko fudbala uništi.
Re: RSD Velež Mostar
Isključen Odović, nema veze samo uporno i do pobjede, sudija počeo srati, poništen gol Rovčaninu, nema predaje rođeni........
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.


