RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

MostaracVelezovac
Postovi: 2498
Pridružen/a: 27 okt 2009, 18:04
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MostaracVelezovac » 11 mar 2011, 23:55

Dejan, BL je napisao/la:To za premije je sasvim legitimno pa čak i da ih Željezničar plaća, što da ne jer i vama i Željezničaru je sutra dan D, pogotovo njima jer ne zavise sami od sebe već od kikseva Borca i bolje da nude premije Veležovim igračima nego da potplaćuju sudije i prave komediju od utakmice.
Vidjećemo sutra da li Velež može spasiti sezonu i produžiti muke pardon nadu štrumfovima u titulu ili je već od sutra sve svršeno. Vjerujem u pobjedu Borca jer je kvalitet dobrano na strani Borca a Velež bi se trebao zadovoljiti onim bodom sa gradskog u ovom dvomeču i tražiti bodove spasa u nekim drugim utakmicama
Meni je samo zao sto ni Zeljo ni Borac nece igrati van BiH sljedece godine a jako su dobri ove godine.
http://www.heroji.ba/midhat-hujdur/

Nije Bitno
Postovi: 298
Pridružen/a: 22 jan 2011, 09:02
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Nije Bitno » 12 mar 2011, 07:41

Srecno Rodjeni danas pa nek pobjedi bolji 8-)

Aj Borac
Melburnski Lesinar

Avatar
el-fighter
Postovi: 4844
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la el-fighter » 12 mar 2011, 08:55

Dejan, BL je napisao/la:To za premije je sasvim legitimno pa čak i da ih Željezničar plaća, što da ne jer i vama i Željezničaru je sutra dan D, pogotovo njima jer ne zavise sami od sebe već od kikseva Borca i bolje da nude premije Veležovim igračima nego da potplaćuju sudije i prave komediju od utakmice.
Vidjećemo sutra da li Velež može spasiti sezonu i produžiti muke pardon nadu štrumfovima u titulu ili je već od sutra sve svršeno. Vjerujem u pobjedu Borca jer je kvalitet dobrano na strani Borca a Velež bi se trebao zadovoljiti onim bodom sa gradskog u ovom dvomeču i tražiti bodove spasa u nekim drugim utakmicama
Naravno da nema tu ništa loše. Pa i Real je plaćao premije igračime Mallorce (mislim) kada im je trebao poraz Barcelone. To nije ništa spektakularno u nogometu.

Danas, samo hrabro i idemo po nova 3 boda.

FORZA VELEŽ
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

nem73
Postovi: 822
Pridružen/a: 08 maj 2009, 23:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la nem73 » 12 mar 2011, 10:25

http://www.youtube.com/watch?v=qOY6wSkY ... re=related
Idemo lagano -Rođeni-...

danas se bije velika bitka...

I KRV SVOJU ZA CRVENU BOJU
ROĐENI BRATO

(VEDRAN PULJIC 1985-2009)

Ipswich Town F.C.

ANTIFA !
Postovi: 3769
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ANTIFA ! » 12 mar 2011, 10:27

3 BODA ostaju u Mostaru pozdrav za Lesinare , nek traze bodove na drugim stadionima, u Mostaru ostaju bodovi !

BORAC MORA PASTI !
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Nije Bitno
Postovi: 298
Pridružen/a: 22 jan 2011, 09:02
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Nije Bitno » 12 mar 2011, 10:28

ANTIFA ! je napisao/la:3 BODA ostaju u Mostaru pozdrav za Lesinare , nek traze bodove na drugim stadionima, u Mostaru ostaju bodovi !

BORAC MORA PASTI !
Nemoj biti toliko siguran ipak smo mi najbolja gostujuca ekipa u zadnjih nekoliko godina ;)
Melburnski Lesinar

mujoisuljo
Postovi: 1022
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mujoisuljo » 12 mar 2011, 10:31

Nije Bitno je napisao/la:
ANTIFA ! je napisao/la:3 BODA ostaju u Mostaru pozdrav za Lesinare , nek traze bodove na drugim stadionima, u Mostaru ostaju bodovi !

BORAC MORA PASTI !
Nemoj biti toliko siguran ipak smo mi najbolja gostujuca ekipa u zadnjih nekoliko godina ;)
Garantujem da će tekma biti muška i fer, pa ko zasluži nek uzme bodove!Nikako drugačije!
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Avatar
cole-ch
Postovi: 2187
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la cole-ch » 12 mar 2011, 10:56

velez ne sme na svom terenu u prolecu ni bod da ispusti, ne protiv borca ili zelje, vec ni u slucaju kada bi barsa dosla... sa nova tri boda bice vam prolece mirisljavije i lepse... i napunite stadion, dolazi vam lider pl-a.
rodjeni, ocekujem laganicu i jedno dva-tri gola u mrezi banjalucana! srecno!

Avatar
Džoka_TM
Postovi: 132
Pridružen/a: 11 jan 2011, 16:44
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Džoka_TM » 12 mar 2011, 10:58

cole-ch je napisao/la:velez ne sme na svom terenu u prolecu ni bod da ispusti, ne protiv borca ili zelje, vec ni u slucaju kada bi barsa dosla... sa nova tri boda bice vam prolece mirisljavije i lepse... i napunite stadion, dolazi vam lider pl-a.
rodjeni, ocekujem laganicu i jedno dva-tri gola u mrezi banjalucana! srecno!

Avatar
drH
Postovi: 1322
Pridružen/a: 13 jun 2010, 15:31
Lokacija: Mostar/Sarajevo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la drH » 12 mar 2011, 11:28

Ajmoooo Rodjeni

Avatar
Capt_Billy
Postovi: 766
Pridružen/a: 10 feb 2011, 00:25
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Capt_Billy » 12 mar 2011, 11:33

Dejan, BL je napisao/la:To za premije je sasvim legitimno pa čak i da ih Željezničar plaća, što da ne jer i vama i Željezničaru je sutra dan D, pogotovo njima jer ne zavise sami od sebe već od kikseva Borca i bolje da nude premije Veležovim igračima nego da potplaćuju sudije i prave komediju od utakmice.
Vidjećemo sutra da li Velež može spasiti sezonu i produžiti muke pardon nadu štrumfovima u titulu ili je već od sutra sve svršeno. Vjerujem u pobjedu Borca jer je kvalitet dobrano na strani Borca a Velež bi se trebao zadovoljiti onim bodom sa gradskog u ovom dvomeču i tražiti bodove spasa u nekim drugim utakmicama
Posto mi kupujemo sve tekme, ove godine se necete dobro provesti na Grbavici!!! :D :D :D
Danas ce da se vidi koliko ste zapravo dobri!!! Da vidim sta ima to u Borca tako dobro i tako zvucno. :D :D
VIVA ŽELJO, VIVA MANIJACI!!!!
FORZAA ZELJOOO!!!! FORZAA LAZIOOOO!!!

Avatar
pintol_TM87
Postovi: 3637
Pridružen/a: 18 maj 2010, 18:42
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la pintol_TM87 » 12 mar 2011, 11:34

sretno danas...Odovic ce to izvesti kako treba :) Cemalovic ili Rovcanin zabija...ako cemalovic uopste igra?
Zaigraj, zaplesi na terenu i zabi tom kretenu da bude ludnica !!

Avatar
ammarc
Postovi: 759
Pridružen/a: 25 jan 2009, 22:06
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la ammarc » 12 mar 2011, 11:48

Mirza ce vjerovatno uci sa klupe. A ocekujem danas od Rovcanina da proradi,ipak on ima motiv vise :) Ali moramo biti jako,jako oprezni,jer ne dolazi nam neka bezveze ekipa,nego mozda i najjaca u PL. Medjutim, "Pune tribine, nasom pjesmom vodjeni, za dres sa petokrakom, ginu Rodjeni !"
RODJENI BRATO !
"If you can't support us when we lose, don't support us when we win."
VFC & MUFC

Daddo_tm
Postovi: 57
Pridružen/a: 27 jan 2011, 13:22
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Daddo_tm » 12 mar 2011, 11:50

Očekujem da danas Rođeni pobjede iz dva razloga. Prvi je kako bi osigurali opstanak u nasoj ligi a drugi razlog je taj sto bi Željo smanjio bodovnu razliku za Borcem, zato Rođeni uz pomoc vasih navijača pobjedite danas igrajte za sebe i za Želju.
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

LOPATA
Postovi: 80
Pridružen/a: 05 mar 2011, 22:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la LOPATA » 12 mar 2011, 12:09

Bola strumfovi dali smo vam prošle godine, dosta vam :mrgreen:
zezam se, Rođeni će danas dobiti za RA, za Mostar za Želju i naravno za opstanak u pl.
"Igraj Velež i pobjedi za svoj Red Army"
Sretno Abidal :´(

mujoisuljo
Postovi: 1022
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mujoisuljo » 12 mar 2011, 12:26

Daddo_tm je napisao/la:Očekujem da danas Rođeni pobjede iz dva razloga. Prvi je kako bi osigurali opstanak u nasoj ligi a drugi razlog je taj sto bi Željo smanjio bodovnu razliku za Borcem, zato Rođeni uz pomoc vasih navijača pobjedite danas igrajte za sebe i za Želju.
Respekt za Želju ali ništa više.Imamo mi care dosta motiva bez Želje, iskreno neznam zašto bi nam to motiv bio.Svaku utakmicu bi trebalo igrati sa motivom za vlastiti dres i klub za koji igraš, bez obzira trebaju li ti bodovi ili ne.U tome i jest duh sporta, korektno, fer i muški!
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Avatar
Buddy
Postovi: 507
Pridružen/a: 12 sep 2010, 11:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Buddy » 12 mar 2011, 13:05

Ocekujem pobjedu :mrgreen:

Avatar
Dejan, BL
Postovi: 811
Pridružen/a: 19 okt 2010, 00:59
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Dejan, BL » 12 mar 2011, 13:18

Buddy je napisao/la:Ocekujem pobjedu :mrgreen:
I ja takođe, lako će to biti sa Travnikom ;)

AlemC85
Postovi: 7625
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 12 mar 2011, 13:57

Hej raja prije nego što počne ovo famozno i čini mi se jedno od posljednjih kola PL, moram vam nešto napomenuti. Sinoć je na jednoj našoj televiziji bila emisija posvećena događajima vezanim za stanje u FSBiH i gostovali su Škija i Paja. Ko je slušao i gledao a ja sam, tako su oni bili ogorčeni ovim stanjem i mnogi gledaoci su se javljali i svi su jednog zajedničkog stava da FSRS koći usvajanje novog statuta i da nema zafrkancije sa FIFA-eom i UEFA -eom. A još tragičnije ako nas izbace od 7000 - 8000 ljudi ostaje na ulici i bez posla, a to je sve cilj da se država preko fudbala uništi.

AlemC85
Postovi: 7625
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 12 mar 2011, 15:38

Isključen Odović, nema veze samo uporno i do pobjede, sudija počeo srati, poništen gol Rovčaninu, nema predaje rođeni........

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []