Moderator/ica: GracanicaAA
-
BatistutA19
- Postovi: 1991
- Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la BatistutA19 » 19 nov 2023, 16:23
simonknows je napisao/la: ↑19 nov 2023, 15:33
BatistutA19 je napisao/la: ↑19 nov 2023, 14:56
nicaze95 je napisao/la: ↑19 nov 2023, 12:07
Vidi mu forica zivota ti haha pa njemu je ovaj forum zivot.
Bakterija na grbaci roditelja
Ma vrti istu pricu ae ok on podyebava razumijem ali unisti se tema i ovi sto bi pisali normalno nemas sta ni pisat a taman se pocelo pisat ,realno ne zna se ko je gori klub mi po rezultatima na terenu oni organizacijski i sad ti rec veliki klub a.Ne znas ni ko ti je u upravi ni sta rade sta petljaju i sta kad odu.Ja bi volio da Sloboda udje PL nego ista i tek da je spuca realnost da su klub nula i da ce bit sve isto a mi ni za 2 sezone necemo uci .Najzalosnije ako on ubijedjen da su veliki klub a kad mu Simon samo dio napise ne zna sta ce odg covjeku.
Bar da pise realno o transama,porezu ,reprogramu ,dugovima i prvi ce ih Jusic tuzit i Dilaver kad odu kao i nas sto su tuzili.Jusicu duzni 60000 i on ce oprostit a kraj mu karijere.
Ne znam za vaš odnos sa Emirom, ali s nama je krajnje korektan. Pitali su ga da oprosti, nije htio, ali je obećao da neće podići tužbu, i da mu vraćaju postepeno neke sitne pare dok ne isplate cijeli dug. Eldar Mehmedović oprostio lijepu svotu

Dženis Beganović oprostio pola duga

Adnan Golubović nikad nije podnio tužbu za 18 hiljada

Abid Mujagić isto kao i Golub, samo 30ak hiljada. Said uopšte nije upitan. Fedor Predragović isplaćen, kao i Mahir Karić. Od ranije Slavko Petrović očišćen. Sad smo pofino dužni i Saši Maksimoviću i treba pričati sa momkom da se to riješi jer je uvijek bio korektan. Isto tako onog jasmina osmića riješiti, samo što za njega nemam šta lijepo reći.
Dilaveru nismo dužni 0,05KM. Nema šta tražiti.
Razumijem ja tebe sta kazes ali ti kazem i nama nisu odmah trazili i najgore je nikad ne znas kad ce .Nas odnos sa Emirom je da smo mu morali isplatit cini mi se 25 000 nakon tuzbe u eri turcina i Dilaveru 75 000.
Vidio.si trenera Zvijezde i oni uvijek traze kad namirisu neke pare.Ko ti moze garantovat da nece trazit ,usmena riječ garancija.
Daleko smo mi od velikih klubova ,ovako ce nama bit dugo plafon siguran opstanak u PL vi kad udjete a mi mozda za par sezona kad udjemo.
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/caren-welli-126.html]Caren Welli[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/catalina-127.html]Catalina[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/bella-pregnant-99.html]Bella Pregnant[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/mimi-45.html]Mimi[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] - No Selfie - Anonymous Casual Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Local Private Lady Dating [/url]
-
BatistutA19
- Postovi: 1991
- Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la BatistutA19 » 19 nov 2023, 16:27
Znaci Sloboda + 3,cestitke Slobodi na zaslizenoj jesenjoj tituli.
Zadnja izmjena:
BatistutA19, dana/u 19 nov 2023, 18:15, ukupno mijenjano 1 put.
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/caren-welli-126.html]Caren Welli[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/catalina-127.html]Catalina[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/bella-pregnant-99.html]Bella Pregnant[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/mimi-45.html]Mimi[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] - No Selfie - Anonymous Casual Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Local Private Lady Dating [/url]
-
VivaLaStella
- Postovi: 2310
- Pridružen/a: 29 jun 2023, 08:41
- Lokacija: Petoria
-
Kontakt:
Post
Postao/la VivaLaStella » 19 nov 2023, 16:55
MoodyHank je napisao/la: ↑19 nov 2023, 14:01
Realno, Goretzka je baš smorio. Momak vjerovatno treba nadzor psihijatra. S početka je bilo smiješno, sad je samo dosadno.
Nije čak ni dosadno.. Više je zabrinjavajuće, jer ipak ima neko ko i uživo mora izlaziti na kraj sa ovim šizofreničarom.

fīat iūstitia ruat cælum
vperyod, nikak nazad
-
ASD
- Postovi: 24710
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
-
Kontakt:
Post
Postao/la ASD » 19 nov 2023, 16:57
VivaLaStella je napisao/la: ↑19 nov 2023, 16:55
MoodyHank je napisao/la: ↑19 nov 2023, 14:01
Realno, Goretzka je baš smorio. Momak vjerovatno treba nadzor psihijatra. S početka je bilo smiješno, sad je samo dosadno.
Nije čak ni dosadno.. Više je zabrinjavajuće, jer ipak ima neko ko i uživo mora izlaziti na kraj sa ovim šizofreničarom.
Srećom pa je taj neko specijalista

-
Cristal
- Postovi: 112
- Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:39
-
Kontakt:
Post
Postao/la Cristal » 19 nov 2023, 17:00
Čim spominju, kompleksi su nabijeni. To je dokaz da sam odradio dobar posao. Nešto se ekipa ušutila. Razočarala ih Stupčanica.
-
Cristal
- Postovi: 112
- Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:39
-
Kontakt:
Post
Postao/la Cristal » 19 nov 2023, 17:10
ASD je napisao/la: ↑19 nov 2023, 16:57
VivaLaStella je napisao/la: ↑19 nov 2023, 16:55
MoodyHank je napisao/la: ↑19 nov 2023, 14:01
Realno, Goretzka je baš smorio. Momak vjerovatno treba nadzor psihijatra. S početka je bilo smiješno, sad je samo dosadno.
Nije čak ni dosadno.. Više je zabrinjavajuće, jer ipak ima neko ko i uživo mora izlaziti na kraj sa ovim šizofreničarom.
Srećom pa je taj neko specijalista
Top ti je ekipa. Prvi bolesnik povezuje Palestinu i Zenicu, drugi mrtvi kompleksaš koji je pisao da ima tri auta i stan u Tuzli, a zarađuje jedva 1200 kao kurir. Teško da će mu se snovi ostvariti.
Ledeni napada, vas trojica sami.

-
nicaze95
- Postovi: 851
- Pridružen/a: 16 avg 2023, 19:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la nicaze95 » 19 nov 2023, 17:14
Cristal je napisao/la: ↑19 nov 2023, 17:00
Čim spominju, kompleksi su nabijeni. To je dokaz da sam odradio dobar posao. Nešto se ekipa ušutila. Razočarala ih Stupčanica.
ti prvo moras nac posao jer si nezaposlen
poyy
-
Cristal
- Postovi: 112
- Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:39
-
Kontakt:
Post
Postao/la Cristal » 19 nov 2023, 17:18
nicaze95 je napisao/la: ↑19 nov 2023, 17:14
Cristal je napisao/la: ↑19 nov 2023, 17:00
Čim spominju, kompleksi su nabijeni. To je dokaz da sam odradio dobar posao. Nešto se ekipa ušutila. Razočarala ih Stupčanica.
ti prvo moras nac posao jer si nezaposlen
poyy
Kupit te mogu.

-
nicaze95
- Postovi: 851
- Pridružen/a: 16 avg 2023, 19:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la nicaze95 » 19 nov 2023, 17:24
Pocetak nove radne sedmice kazii ti nama kako ces je provesti hahaha
Jel boli desna ruka od silnog lezanja na kaucu?
Sta kaze tvoj otac na tvoje skitanje iz sobe u sobu, a tvoji vrsnjaci odose na posao?
-
FKBilder
- Postovi: 2777
- Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la FKBilder » 19 nov 2023, 18:16
Izgleda da ce zenicanima najveci uspjeh u zadnjih 10 godina biti ako se Sloboda ne plasira u PL....
Nesto nevjerovatno, zaista.
-
redbull93
- Postovi: 9359
- Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la redbull93 » 19 nov 2023, 18:21
FKBilder je napisao/la: ↑19 nov 2023, 18:16
Izgleda da ce zenicanima najveci uspjeh u zadnjih 10 godina biti ako se Sloboda ne plasira u PL....
Nesto nevjerovatno, zaista.
Vec je u planu korteo kroz grad i veliko slavlje ispred bosanke.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!
-
nicaze95
- Postovi: 851
- Pridružen/a: 16 avg 2023, 19:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la nicaze95 » 19 nov 2023, 18:25
redbull93 je napisao/la: ↑19 nov 2023, 18:21
FKBilder je napisao/la: ↑19 nov 2023, 18:16
Izgleda da ce zenicanima najveci uspjeh u zadnjih 10 godina biti ako se Sloboda ne plasira u PL....
Nesto nevjerovatno, zaista.
Vec je u planu korteo kroz grad i veliko slavlje ispred bosanke.
hahahahahhahah
Ako udju u rang vise mozda skontaju 130 clanova.
Torcida iz Splita na aparatima
Zadnja izmjena:
nicaze95, dana/u 19 nov 2023, 18:26, ukupno mijenjano 1 put.
-
sviunapad1010
- Postovi: 7982
- Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
-
Kontakt:
Post
Postao/la sviunapad1010 » 19 nov 2023, 18:25
simonknows je napisao/la: ↑19 nov 2023, 15:33
BatistutA19 je napisao/la: ↑19 nov 2023, 14:56
nicaze95 je napisao/la: ↑19 nov 2023, 12:07
Vidi mu forica zivota ti haha pa njemu je ovaj forum zivot.
Bakterija na grbaci roditelja
Ma vrti istu pricu ae ok on podyebava razumijem ali unisti se tema i ovi sto bi pisali normalno nemas sta ni pisat a taman se pocelo pisat ,realno ne zna se ko je gori klub mi po rezultatima na terenu oni organizacijski i sad ti rec veliki klub a.Ne znas ni ko ti je u upravi ni sta rade sta petljaju i sta kad odu.Ja bi volio da Sloboda udje PL nego ista i tek da je spuca realnost da su klub nula i da ce bit sve isto a mi ni za 2 sezone necemo uci .Najzalosnije ako on ubijedjen da su veliki klub a kad mu Simon samo dio napise ne zna sta ce odg covjeku.
Bar da pise realno o transama,porezu ,reprogramu ,dugovima i prvi ce ih Jusic tuzit i Dilaver kad odu kao i nas sto su tuzili.Jusicu duzni 60000 i on ce oprostit a kraj mu karijere.
Ne znam za vaš odnos sa Emirom, ali s nama je krajnje korektan. Pitali su ga da oprosti, nije htio, ali je obećao da neće podići tužbu, i da mu vraćaju postepeno neke sitne pare dok ne isplate cijeli dug. Eldar Mehmedović oprostio lijepu svotu

Dženis Beganović oprostio pola duga

Adnan Golubović nikad nije podnio tužbu za 18 hiljada

Abid Mujagić isto kao i Golub, samo 30ak hiljada. Said uopšte nije upitan. Fedor Predragović isplaćen, kao i Mahir Karić. Od ranije Slavko Petrović očišćen. Sad smo pofino dužni i Saši Maksimoviću i treba pričati sa momkom da se to riješi jer je uvijek bio korektan. Isto tako onog jasmina osmića riješiti, samo što za njega nemam šta lijepo reći.
Dilaveru nismo dužni 0,05KM. Nema šta tražiti.
Mene sramota sto smo dužni Jusiću, ako je tačno. Čovjeku treba isplatiti svaki fening, jer je zaslužio to odnosom prema klubu i zalaganjem. Da bogdom ima vise takvih fudbalera.
A npr. Mahir Karić je stoka naplatio novac, a pobjegao iz kluba nije se pojavljivao mjesecima u javnosti, niti je zaradio to sto je naplatio.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...
-
Cristal
- Postovi: 112
- Pridružen/a: 13 nov 2023, 18:39
-
Kontakt:
Post
Postao/la Cristal » 19 nov 2023, 19:06
Polako se pale respiratori. Pjene nam Zenićani.
-
BatistutA19
- Postovi: 1991
- Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la BatistutA19 » 19 nov 2023, 19:11
FKBilder je napisao/la: ↑19 nov 2023, 18:16
Izgleda da ce zenicanima najveci uspjeh u zadnjih 10 godina biti ako se Sloboda ne plasira u PL....
Nesto nevjerovatno, zaista.
I kako si ti to zakljucio bgt


niko nije ovdje piso da se raduje ako Sloboda ne udje nego je pisano stanje i problemi koji realno jesu za Slobodu koji mnogi vi samo gurate pod tepih i gledate teren, i tabelu,cast izuzecima koji kazu bar dio problema.
Naravno da je mijesto i Čeliku i Slobodi u PL jer su veliki klubovi u oviru BIH a ne kao dosad da nas ponizavaju lijevi klubovi nego da smo u vrhu ali realno ja nijedan klub ne vidim ni blizu toga ni za 5 sezona..Vi ce te se vrtit oko opstanka kad udjete a mi necemo lahko uci ni za 2 sezone.
https://PrivateLadyEscorts.com - [url=https://privateladyescorts.com/girl/caren-welli-126.html]Caren Welli[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/catalina-127.html]Catalina[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/bella-pregnant-99.html]Bella Pregnant[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/mimi-45.html]Mimi[/url] [url=https://privateladyescorts.com/girl/sofia-119.html]Sofia[/url] - No Selfie - Anonymous Casual Dating - [url=https://PrivateLadyEscorts.com] Local Private Lady Dating [/url]
-
nicaze95
- Postovi: 851
- Pridružen/a: 16 avg 2023, 19:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la nicaze95 » 19 nov 2023, 19:32
BatistutA19 je napisao/la: ↑19 nov 2023, 19:11
FKBilder je napisao/la: ↑19 nov 2023, 18:16
Izgleda da ce zenicanima najveci uspjeh u zadnjih 10 godina biti ako se Sloboda ne plasira u PL....
Nesto nevjerovatno, zaista.
I kako si ti to zakljucio bgt


niko nije ovdje piso da se raduje ako Sloboda ne udje nego je pisano stanje i problemi koji realno jesu za Slobodu koji mnogi vi samo gurate pod tepih i gledate teren, i tabelu,cast izuzecima koji kazu bar dio problema.
Naravno da je mijesto i Čeliku i Slobodi u PL jer su veliki klubovi u oviru BIH a ne kao dosad da nas ponizavaju lijevi klubovi nego da smo u vrhu ali realno ja nijedan klub ne vidim ni blizu toga ni za 5 sezona..Vi ce te se vrtit oko opstanka kad udjete a mi necemo lahko uci ni za 2 sezone.
Ljudi zadnjih 100 godina nemaju uspjeha jos se umislili
siuuu
-
Wanderson
- Postovi: 3340
- Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la Wanderson » 19 nov 2023, 20:21
Cestitke Stupcanici na plasmanu u Premijer ligu BiH.
-
AllGunsBlazing
- Postovi: 9791
- Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
- Lokacija: 72000
-
Kontakt:
Post
Postao/la AllGunsBlazing » 19 nov 2023, 20:21
Osvojili jesenji dio prvenstva, a ne izlazi im Zenica iz usta. Bolest.
Celik!3,2,2.
-
nicaze95
- Postovi: 851
- Pridružen/a: 16 avg 2023, 19:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la nicaze95 » 19 nov 2023, 20:28
Jos sad Bilino gledaju loll
-
antisisoja1919
- Postovi: 4629
- Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
-
Kontakt:
Post
Postao/la antisisoja1919 » 19 nov 2023, 20:30
Wanderson je napisao/la: ↑19 nov 2023, 20:21
Cestitke Stupcanici na plasmanu u Premijer ligu BiH.
Husara sa zicer informacijama
Volim tebe, više od sebe
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []