Premijer liga BiH - aktuelno
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Imal zutih Gigaraaaaaa
Mozete li Gosku loptu dodirnut
Mozete li Gosku loptu dodirnut
- Bazinga12345
- Postovi: 5715
- Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
I Zvijezda je TRENUTNO bolja. Bolje partije pružaju.AlanSmith14 je napisao/la: ↑16 dec 2023, 16:10Grmi i sijeva pred Mufticem. Iako je fin dan u Gabeli.
Definitivno uz Zvijezdu 09 najlosiji tim lige dolazi sa Grbavice.
⭐ Velež Mostar ⭐
Zadnja klupa
Zadnja klupa
-
worchester
- Postovi: 1289
- Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Treba brtu gigari objasniti da je zeljo bijeli a da "plavi" predstavlja nadimak sto ne znaci nuzno da su u plavoj opremi. 
- NisamIsmirMirvic
- Postovi: 2757
- Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bez imalo ironije, ovaj mali Al Dzabe je najlaganiji i najbolji igrac u ovom Zeljkanu.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne sluti na dobro moj zeljkane
| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
YEBEM TE LISTICO
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
sine ti zaboravio da kod arene jos zubica od manijaka imaCampobelloDiMazara je napisao/la: ↑16 dec 2023, 14:29Golemo su Manijaci zabranili Robijasima da reprezentaciju prateStrikeWarzone je napisao/la: ↑16 dec 2023, 14:25Samo ne znam kako vama ide u prilog da Željo igra istu ligu s vama, Manijaci vam zabranili gostovanja repke, šta bi vam tek u ligi bilo.avenija je napisao/la: ↑16 dec 2023, 14:13Danas GOŠK ima najvise navijaca u Bosni od svog osnivanja. Svi zele vidjeti Zeljeznicar u drugoj ligi a danas padaju na jedno mjesto od mjesta koje vodi u nizi rang ako GOŠK obraduje.
Naravno da ne bi volio zbog Čelika koji iduce sezone napada PLBIH vidjeti Zelju kao konkurenta ali kao najslabiji tim lige uz Zvijezdu ispadanje se čini kao zasluzeno.
Ove ekipe sa kojima se bore za opstanak(Gosk,Igman,TC) imati će takodjer par kola na proljece da se i bodovno odvoje od Zvijezde i Zelje jer Zelju čeka Siroki, Zrinjski i Sarajevo.![]()
![]()
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kosoric dok ceka invalidninu stigao da odigra jos jednu, stvar filozofije!
NEMA NAZAD
- RollingPaper
- Postovi: 4404
- Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne smije Gošk gubit bodove protiv direktnog konkurenta ako hoce ostat
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Brani se Zeljo ko Zepa 
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti
BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA
BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA
- NisamIsmirMirvic
- Postovi: 2757
- Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma bolji GOSK, visi go, a i fino im Gigara silji ove slobodnjake oko 16. Ide minimalno 1:0 do poluvremena.
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Bukvalno nisu centra presli.
Nisam odavno vidio vecu dominaciju
Znao sam da su losi ali ovo je uzas
Nisam odavno vidio vecu dominaciju
Znao sam da su losi ali ovo je uzas
Zadnja izmjena: jurisicduska, dana/u 16 dec 2023, 16:19, ukupno mijenjano 1 put.
- RollingPaper
- Postovi: 4404
- Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Osjeti se arapski stil igre
- NisamIsmirMirvic
- Postovi: 2757
- Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nista dok Drina ne udje da unese stabilnost u zadnju liniju naseg Zeljkana.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dis al iz a šejm. Wot tris duing bihajnd gol? Itz al šejm.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zvoni li Arapu telefon?
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Odbranio se Željo bila je kriza prvih minuta, sada je dosta veća šansa da dođu do bodova. Bez zezancije govorim.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
- jurisicduska
- Postovi: 10892
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Posjed 80:20
Sutevi 6:0
Korneri 5:0
Sta je ba ovo
Sutevi 6:0
Korneri 5:0
Sta je ba ovo
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Može li željo dohvatiti loptu? Da njima ubace još jednu
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
Online
Trenutno korisnika/ca: HeavyBassBlues, MrkiMedo, Vanja8 i 9 gostiju.



