AC Milan

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
muxa
Postovi: 11423
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 25 dec 2023, 17:07

milanist je napisao/la:
25 dec 2023, 16:25
I Motta i De Zerbi bi izgorili u najvise 10 utakmica, nije Milan Brighton pa da zaredas 6-7 utakmica bez pobjede, treneri tacno tamo gdje su i sad..
Koga bi ti brate
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8295
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 25 dec 2023, 17:15

Realno onako Motta je trener u Bologni a De Zerbi u Brightonu. Oni se ne bore za ništa. Ovo što oni sad rade je čudo. Jbga jedno je biti trener u takvim sredinama, drugo je Milan gdje će od tebe tražiti da budeš konkurentan za titulu i barem 1/8 finala LP. Oba nemaju to trenersko iskustvo još. Da im Milan bude neka vrsta škole za dalje i više, gdje će se dodatno učiti, to je bespotrebno i korak nazad. Onda je i ćelava budala bolja varijanta.
Ne vjerujem da će bilo koji jak i iskusan trener sada napustiti ekipu i doći u Milan, tek je polusezona. A s druge strane Pioli više nema tu energiju da nastavi u istom ritmu i na nivou koji je potreban. Baš gadna situacija. Yebem ti tetku Cardinale.... Pod uslovom da je mlađa i plaha :mrgreen:
Zadnja izmjena: Stroj1946, dana/u 25 dec 2023, 17:17, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
milanist
Postovi: 12256
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 25 dec 2023, 17:16

Doduse jeste, ali je isto tako uzeo skudeto i igrao polufinale LP, iako mu momcad nije krojena za to...
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

memaga
Postovi: 1721
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 25 dec 2023, 17:20

problem je sto nijedan ozbiljan trener nece trositi svoj kredibilitet u Milanu, sta to ovi vlasnici mogu ponuditi nekom ozbiljnom treneru? sta? budzet ? garanciju da nece prodavati kljucne igrace ? samo se stavite u poziciju nekog trenera koji iole vrijedi nesto, njega ama bas nista u Milanu ne privlaci...
nas maximum je da dovedu Sevcenka ili eventualno Spaletija ( Conte je nemoguca misija )....

Avatar
milanist
Postovi: 12256
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 25 dec 2023, 17:26

muxa je napisao/la:
25 dec 2023, 17:07
milanist je napisao/la:
25 dec 2023, 16:25
I Motta i De Zerbi bi izgorili u najvise 10 utakmica, nije Milan Brighton pa da zaredas 6-7 utakmica bez pobjede, treneri tacno tamo gdje su i sad..
Koga bi ti brate
Tesko pitanje brate, pogotovo u ovoj situaciji u kojoj je Milan trenutno, svako bi imao argument za nekog 'svog' trenera.
Ali kada bi ostavili sve ovo po strani, licno bi volio jos jednom vidjeti Carla na klupi Milana, nekako i dalje simpatisem njegov rad i djelo ;) mada znamo da od toga vise nema nista. Dalje Emeri bi godio ovoj ekipi ko budali samar, barem je to moje skromno misljenje, ali i to odbi odmah, voli covjek rediti u Engleskoj nego ciganciti u Italiji. Za Contea ne da Geri sigurno toliko love, a godio bi samo da ovi pojedini manekeni se trzni. Ako cemo od ovih 'jeftini' i ne toliko trenerski imena, onda bi volio da Sheva jednom preuzme Milan, zasluzio je, ima malo i tog nekog iskustva, poznaje Milan i zna kakav treba da bude.....
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

memaga
Postovi: 1721
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 25 dec 2023, 17:38

ja bi eventualno pokusao sa Xabi Alonsom. Gledao sam Leverkusen, odlicno igraju, bez zamjerki....

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16818
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 25 dec 2023, 19:46

memaga je napisao/la:
25 dec 2023, 17:38
ja bi eventualno pokusao sa Xabi Alonsom. Gledao sam Leverkusen, odlicno igraju, bez zamjerki....
Ma Xabi je iduci Pep, od koga je taj lik sve ucio nije ni cudo sto radi sad strasan posao sa Leverkusenom, ali mislim da on ode u Real. Madrid

SHZ82
Postovi: 153
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SHZ82 » 25 dec 2023, 20:43

memaga je napisao/la:
25 dec 2023, 17:38
ja bi eventualno pokusao sa Xabi Alonsom. Gledao sam Leverkusen, odlicno igraju, bez zamjerki....
realno nemoguca misija za Milan.
Xabi je rezervisan za kluöu Reala ili Bayerna pitanje je gdje on zeli

Milan ce preuzeti neko da se uci tipa Abate ili neko potroseno talijansko ime

Avatar
muxa
Postovi: 11423
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 25 dec 2023, 22:03

milanist je napisao/la:
25 dec 2023, 17:26
muxa je napisao/la:
25 dec 2023, 17:07
milanist je napisao/la:
25 dec 2023, 16:25
I Motta i De Zerbi bi izgorili u najvise 10 utakmica, nije Milan Brighton pa da zaredas 6-7 utakmica bez pobjede, treneri tacno tamo gdje su i sad..
Koga bi ti brate
Tesko pitanje brate, pogotovo u ovoj situaciji u kojoj je Milan trenutno, svako bi imao argument za nekog 'svog' trenera.
Ali kada bi ostavili sve ovo po strani, licno bi volio jos jednom vidjeti Carla na klupi Milana, nekako i dalje simpatisem njegov rad i djelo ;) mada znamo da od toga vise nema nista. Dalje Emeri bi godio ovoj ekipi ko budali samar, barem je to moje skromno misljenje, ali i to odbi odmah, voli covjek rediti u Engleskoj nego ciganciti u Italiji. Za Contea ne da Geri sigurno toliko love, a godio bi samo da ovi pojedini manekeni se trzni. Ako cemo od ovih 'jeftini' i ne toliko trenerski imena, onda bi volio da Sheva jednom preuzme Milan, zasluzio je, ima malo i tog nekog iskustva, poznaje Milan i zna kakav treba da bude.....
Emery je moja dugogodišnja želja. Mada nebi imao ništa ni protiv povratka Ancelotija,al sto kažeš reko da će moći :)
Od realniji opcija prvi pik mi je De Zerbi.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Beduin
Postovi: 16682
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 26 dec 2023, 08:19

Stroj1946 je napisao/la:
25 dec 2023, 17:15
Realno onako Motta je trener u Bologni a De Zerbi u Brightonu. Oni se ne bore za ništa. Ovo što oni sad rade je čudo. Jbga jedno je biti trener u takvim sredinama, drugo je Milan gdje će od tebe tražiti da budeš konkurentan za titulu i barem 1/8 finala LP. Oba nemaju to trenersko iskustvo još. Da im Milan bude neka vrsta škole za dalje i više, gdje će se dodatno učiti, to je bespotrebno i korak nazad. Onda je i ćelava budala bolja varijanta.
Ne vjerujem da će bilo koji jak i iskusan trener sada napustiti ekipu i doći u Milan, tek je polusezona. A s druge strane Pioli više nema tu energiju da nastavi u istom ritmu i na nivou koji je potreban. Baš gadna situacija. Yebem ti tetku Cardinale.... Pod uslovom da je mlađa i plaha :mrgreen:
Gdje je bio Allegri do dolaska u Milan? Vodio Cagliari, prije njega jos njih par po godinu dana mozda, a onda kod nas u drugoj godini uze titulu. Sve ostalo je historija.

Mourinho je godinama bio asistent dok ne preuze Porto, sve ostalo historija, naravno.

I Klopp je na pocetku karijere sa Mainzom 05 usao u Bundesligu pa onda ispao ponovo u Cvajtu, da bi onda preuzeo Borusiju i sve ostalo znamo.

Emery je tu negdje kao i Allegri po stazu trenerske karijere, a itekako zna uzeti trofej, samo sto sigurno u Vili zaradjuje ogromnu lovu koju mi nemamo.

Zasto spominjem ove najbolje trenere?
Zato sto su i oni pocinjali od slabijih klubova, nametnuli se znanjem, idejama... ne znas hoce li naredni biti Xabi, De Zerbi, Motta ili neko deseti, ali su pomenuti na odlicnom putu i u Milanu to nije ucenje, nego usavrsavanje, napredak, kao sto je i Kloppu bilo, kao i Murinju, Alegriju i ostalima.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8295
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 26 dec 2023, 10:58

Beduin je napisao/la:
26 dec 2023, 08:19
Stroj1946 je napisao/la:
25 dec 2023, 17:15
Realno onako Motta je trener u Bologni a De Zerbi u Brightonu. Oni se ne bore za ništa. Ovo što oni sad rade je čudo. Jbga jedno je biti trener u takvim sredinama, drugo je Milan gdje će od tebe tražiti da budeš konkurentan za titulu i barem 1/8 finala LP. Oba nemaju to trenersko iskustvo još. Da im Milan bude neka vrsta škole za dalje i više, gdje će se dodatno učiti, to je bespotrebno i korak nazad. Onda je i ćelava budala bolja varijanta.
Ne vjerujem da će bilo koji jak i iskusan trener sada napustiti ekipu i doći u Milan, tek je polusezona. A s druge strane Pioli više nema tu energiju da nastavi u istom ritmu i na nivou koji je potreban. Baš gadna situacija. Yebem ti tetku Cardinale.... Pod uslovom da je mlađa i plaha :mrgreen:
Gdje je bio Allegri do dolaska u Milan? Vodio Cagliari, prije njega jos njih par po godinu dana mozda, a onda kod nas u drugoj godini uze titulu. Sve ostalo je historija.

Mourinho je godinama bio asistent dok ne preuze Porto, sve ostalo historija, naravno.

I Klopp je na pocetku karijere sa Mainzom 05 usao u Bundesligu pa onda ispao ponovo u Cvajtu, da bi onda preuzeo Borusiju i sve ostalo znamo.

Emery je tu negdje kao i Allegri po stazu trenerske karijere, a itekako zna uzeti trofej, samo sto sigurno u Vili zaradjuje ogromnu lovu koju mi nemamo.

Zasto spominjem ove najbolje trenere?
Zato sto su i oni pocinjali od slabijih klubova, nametnuli se znanjem, idejama... ne znas hoce li naredni biti Xabi, De Zerbi, Motta ili neko deseti, ali su pomenuti na odlicnom putu i u Milanu to nije ucenje, nego usavrsavanje, napredak, kao sto je i Kloppu bilo, kao i Murinju, Alegriju i ostalima.
Sve to stoji. Ali si samo nabrojao trenere koji su uspjeli, kojima s poklopilo, a šta je sa onom većinom što nisu!? Mogo si slobodno i Piolija navesti, dođe haman nešto kao i Allegri. Jbga Allegri osvojio s Milanom Scudetto, pa otišao u Juventus i naredo još 5 i dva puta izgubio finale LP. Učio, naučio, skupio iskustva i otišao dalje.
Milanu treba sad iskusan i jak trener neke 3,4 sezone da ostane, da temelje napravi za dalje, a ne mladi trener i Jovo nanovo kao sa Piolijem. U suštini se moraju kockice poklopiti da uspije, nema garanta. Pitanje koga bi prije Contea recimo ili De Zerbija?
Ja bi Contea, al da ostane duže, da ga se pusti da radi. Druga stvar, ne dovodi se trener samo zbog znanja nego i zbog toga koliko je nagodan sa upravom. Je li i njima odgovara. I to gledaju.

Avatar
milanist
Postovi: 12256
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 26 dec 2023, 11:37

Allegri uzeo skudeto sa Milanom koji je bio najjaci u to vrijeme, sljedece sezone popusio od losijeg Juvea. Sa Juventusom naredao par titula jer je imao ubjedljivo najjacu momcad. Sad kad nema vidi se sva patnja, plus kad se dokaze i van cizme onda se moze govoriti o nekom 'top' strucnjaku.
Ali si samo nabrojao trenere koji su uspjeli, kojima s poklopilo, a šta je sa onom većinom što nisu!?
Bravo, svako pise samo ono sto mu godi :cool:

Villarreal have given Gabbia the green light to return to Milan in January. The two clubs will now finalize the interruption of his loan spell

Kakve poteze pravi ova uprava :tokralju: :rol:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Beduin
Postovi: 16682
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 26 dec 2023, 16:57

Stroj1946 je napisao/la:
26 dec 2023, 10:58
Beduin je napisao/la:
26 dec 2023, 08:19
Stroj1946 je napisao/la:
25 dec 2023, 17:15
Realno onako Motta je trener u Bologni a De Zerbi u Brightonu. Oni se ne bore za ništa. Ovo što oni sad rade je čudo. Jbga jedno je biti trener u takvim sredinama, drugo je Milan gdje će od tebe tražiti da budeš konkurentan za titulu i barem 1/8 finala LP. Oba nemaju to trenersko iskustvo još. Da im Milan bude neka vrsta škole za dalje i više, gdje će se dodatno učiti, to je bespotrebno i korak nazad. Onda je i ćelava budala bolja varijanta.
Ne vjerujem da će bilo koji jak i iskusan trener sada napustiti ekipu i doći u Milan, tek je polusezona. A s druge strane Pioli više nema tu energiju da nastavi u istom ritmu i na nivou koji je potreban. Baš gadna situacija. Yebem ti tetku Cardinale.... Pod uslovom da je mlađa i plaha :mrgreen:
Gdje je bio Allegri do dolaska u Milan? Vodio Cagliari, prije njega jos njih par po godinu dana mozda, a onda kod nas u drugoj godini uze titulu. Sve ostalo je historija.

Mourinho je godinama bio asistent dok ne preuze Porto, sve ostalo historija, naravno.

I Klopp je na pocetku karijere sa Mainzom 05 usao u Bundesligu pa onda ispao ponovo u Cvajtu, da bi onda preuzeo Borusiju i sve ostalo znamo.

Emery je tu negdje kao i Allegri po stazu trenerske karijere, a itekako zna uzeti trofej, samo sto sigurno u Vili zaradjuje ogromnu lovu koju mi nemamo.

Zasto spominjem ove najbolje trenere?
Zato sto su i oni pocinjali od slabijih klubova, nametnuli se znanjem, idejama... ne znas hoce li naredni biti Xabi, De Zerbi, Motta ili neko deseti, ali su pomenuti na odlicnom putu i u Milanu to nije ucenje, nego usavrsavanje, napredak, kao sto je i Kloppu bilo, kao i Murinju, Alegriju i ostalima.
Sve to stoji. Ali si samo nabrojao trenere koji su uspjeli, kojima s poklopilo, a šta je sa onom većinom što nisu!? Mogo si slobodno i Piolija navesti, dođe haman nešto kao i Allegri. Jbga Allegri osvojio s Milanom Scudetto, pa otišao u Juventus i naredo još 5 i dva puta izgubio finale LP. Učio, naučio, skupio iskustva i otišao dalje.
Milanu treba sad iskusan i jak trener neke 3,4 sezone da ostane, da temelje napravi za dalje, a ne mladi trener i Jovo nanovo kao sa Piolijem. U suštini se moraju kockice poklopiti da uspije, nema garanta. Pitanje koga bi prije Contea recimo ili De Zerbija?
Ja bi Contea, al da ostane duže, da ga se pusti da radi. Druga stvar, ne dovodi se trener samo zbog znanja nego i zbog toga koliko je nagodan sa upravom. Je li i njima odgovara. I to gledaju.
Ne, nego sam se nadovezao na de Zebria ili Motu koje si u startu diskvalifikovao zbog neiskustva ili neceg drugog. Samo sam spomenuo neke od najboljih, a koji nisu odmah vodili najbolje klubove, nego su ubrzo uletili u vatru i napravili sto su napravili.
Tako i Pep, Zidane i neki drugi.
Pa naravno da nece svaki uspjeti, nece mu se kockice poklopiti ili sreca pogledati, kao i neznanje il nesto drugo, kao i u svakom sportu, kao i kod svakog sportiste.
Zato ne mozes Piolija uporediti sa Alegrijem druze, ali nikako. Pioli je stariji od Alegrija par godina i sta je napravio u karijeri? Alegri je trenercina za njega. Pa i prosle sezone je bio bolji od njega sa losijim sastavom. Evo i ove sezone takodjer.
Milan imao tad najbolji sastav u Italiji? Zasto onda nije prije i poslije njega derao guzove po Seria A kao Juve kasnije?

I ja bih trenutno Contea radi mozda instant rezultata, ali mislim da De Zerbi itekako ima slifa i nikad ne znas da li bi mu bas Milan bio odskocna daska za nesto vise.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2554
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 26 dec 2023, 19:43

Pozdrav braćo, kakvi ste. Treba mi jedan info od nekoga ko je bio već u Milanu i na tekmama. Trebao bi 30.12. aBd biti u Milanu ali ne znam kada ću doći tačno, posle podne sigurno, a tekma protiv Sasuola je u 18.00 h. Kakva je situacija sa kupovinom karata prije same tekme, vidim da ih Casa Milan prodaje ali bude li ih, nije liga prava ili derbi neki pa da se razgrabe sve puno ranije.

SHZ82
Postovi: 153
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SHZ82 » 26 dec 2023, 20:30

Motta bi ja mislim bio dobro resenje za Milan. Mlad trener sa zeljom za dokazivanjem,napretkom i uspjehom.
Radi u Italiji vec par godina i poznaje mentalitet lige i klubova.
Milanu bi bio pristupacan cjenovno.
Sada, igrao je za Inter i pitanje je sta on tu zeli.
Sa nase strane i Pioli je vodio Inter pa nam je donio titulu i na pocetku sam bio apsolutno protiv njega, ali sad ga itekako podrzajem i cijenim.
Pored uspjeha koji je ostavario sa Milanom mislim da je sad pravo vrijeme za rastanak i zima bi bila idealna za zamjenu trenera

ACMilan100
Postovi: 305
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ACMilan100 » 26 dec 2023, 21:41

LegendKiller je napisao/la:
26 dec 2023, 19:43
Pozdrav braćo, kakvi ste. Treba mi jedan info od nekoga ko je bio već u Milanu i na tekmama. Trebao bi 30.12. aBd biti u Milanu ali ne znam kada ću doći tačno, posle podne sigurno, a tekma protiv Sasuola je u 18.00 h. Kakva je situacija sa kupovinom karata prije same tekme, vidim da ih Casa Milan prodaje ali bude li ih, nije liga prava ili derbi neki pa da se razgrabe sve puno ranije.
Ja sam bio krajem novembra kad su igrali protiv Fiorentina i sve je bilo rasprodano. Ja sam kupio karte tri sedmice prije tekme
A sad gledam na njihovoj oficialnoj stranici i za Sassuolo je sve rasprodato isto, zato druze prati samo njihovu oficialnu stranicu i vrebaj karte
Zna se pojaviti ponekad neka karta od onih koi imaju godisnju kartu ako nemogu da dodju
Velika je potraznja i interes je ogroman zato ako nekupis kartu prije tekme na duzi period ja da sam na tvom mjestu nebi ni iso jer sansa je mala da ces naci kartu

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16818
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 26 dec 2023, 21:59

Ma samo na stranici gledati karte uvijek bude 3-4 sedmice prije tekme, za Sass sam vidio da je rasprodano, tesko je doci do karte mozda bas da nadjes ako si spreman dati par stoja eura nekome pred stadionom, koliko ti se isplati ici a da nenas karte sam odluci

Avatar
meepo
Postovi: 4232
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 27 dec 2023, 14:45

milanist je napisao/la:
25 dec 2023, 16:25
I Motta i De Zerbi bi izgorili u najvise 10 utakmica, nije Milan Brighton pa da zaredas 6-7 utakmica bez pobjede, treneri tacno tamo gdje su i sad..


Imas cijeli video gdje govori o ostalim trenerima.



https://www.youtube.com/shorts/46UDpyT7 ... ture=share

Malo i Guardiole o De Zerbiu.



Evan Ferguson samo potvrduje Boatengove rijeci.

Ali realno tesko da ga Milan moze dovesti. On ce otici u neki tim iz vrha EPL-a.

Sto se tice Brightona statisticki u prva 3 kluba je u EPL-u u kad su ofanzivni parametri u pitanju.

Ogroman upgrade u odnosu na Piolia.

Avatar
milanist
Postovi: 12256
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 27 dec 2023, 16:28

meepo je napisao/la:
27 dec 2023, 14:45


Evan Ferguson samo potvrduje Boatengove rijeci.

Ali realno tesko da ga Milan moze dovesti. On ce otici u neki tim iz vrha EPL-a.

Sto se tice Brightona statisticki u prva 3 kluba je u EPL-u u kad su ofanzivni parametri u pitanju.

Ogroman upgrade u odnosu na Piolia.
Sve je ovo fino druze, finu pricu pise u Brightonu i to je to. Imas ovakvi situacija slicni i u Italiji, sa recimo Gasperinijem ili Juricem, tacno treneri za ekipe gdje trenutno i jesu. Radis bez pritiska i nekih preveliki ocekivanja. Ovi velikani su druga stvar, vec posle 3-4 utakmice bez pobjede pise ti se o otkazu, dok recimo u Brightonu i posle 6-7 takvih utakmica i dalje te smatraju nedodirljivim.
Mozda ce izrasti u vrhunskog strucnjaka, to sad niko ne zna, ali neka ga gdje jeste sve dok mu dobro ide, uostalom Milanista je pa mozda nekad i sjedne na klupu Milana, trenutno licno mislim da bi sagorio veoma brzo, rekao sam i zasto.
A ovi video klipovi, pa normalno da ce pogotovo 'njegovi' igraci govoriti fino o njemu, plus Pep, za pohvalu je nema sta, ali opet to ti nije nikakav garant. Tako su nekoc ovdje postavljali i YT klipove jednog igraca i kovali ga u zvijeze, znamo kako je zavrsio eru u Milanu, tako da sto se tice tih YT snimaka tu je svako klasa kad gledas ;)

Nek si nam malo navratio na forum, nema te zadugo :thumbup:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16818
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 27 dec 2023, 17:28

Jovic dns nije trenirao sa ekipom, nova povreda na vidiku

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.