FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
79
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 444

zeljovolimte
Postovi: 3778
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovolimte » 06 jan 2024, 16:44

Pa da sad smjenis Bekrica, dovest ces novog.

Lik ima ulogu kao neki HR menadzer u firmama. Nikakvu autonomiju nema, pravac, trenere sve to postavlja uprava, na kraju krajeva i oni odobravaju ugovore za igrace.

VeteranSA
Postovi: 1244
Pridružen/a: 27 dec 2019, 10:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VeteranSA » 06 jan 2024, 16:47

Najjači je šupljak da trener ne donosi odluke, jok eto moj babo rahmetli se pita. Kada smo izbacili Dinamo Minsk, odigrali solidno protiv Nefčija, razvalili Borac, bilo je bravo Nermine legendo, odličan trener, sve čista petica....a kada dođe belaj Bekrić kriv...
I Edis, i Bašić su donijeli zadnju odluku za svakog igrača koji je potpisao, i koji je prošao probu, dakle njihova odluka je bila FINALNA. A sve mimo toga, gubitak svlačionice, bojkot igrača je pokazatelj da su oni tanki treneri.
Samo naivni ne znaju da je sva frka na Bekrića pokrenuta od strane hadžijinih botova, a onda su je navijači prihvatili, u momentu kada su došli loši rezultati.
Da Bekrić treba da ode, i da navijači donesu takvu odluku, dobio bi jedan telefonski poziv, i povukao bi se. A ovo što botine ovdje, ali i na ostalim forumima i drušvenim mrežama pišu, niti je realno, niti blizu istine.
Trznite se malo momci, otiđite do Grbavice, produžite člansku. Možda tamo naletite na Bekrića, pa mu sve što lajete ovdje u lice kažite.

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 3893
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 06 jan 2024, 16:50

Al' smo se i dogovorili sa Dinamom, alal ti vjera Bekriću.
Eno još jedan malac ode u Velež :D

VeteranSA
Postovi: 1244
Pridružen/a: 27 dec 2019, 10:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VeteranSA » 06 jan 2024, 16:59

avalPacidoroP je napisao/la:
06 jan 2024, 16:50
Al' smo se i dogovorili sa Dinamom, alal ti vjera Bekriću.
Eno još jedan malac ode u Velež :D
Ko je bio u Zagrebu na sastanku sa dinamom, reci ti nama?

Pririsak
Postovi: 651
Pridružen/a: 04 feb 2023, 14:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pririsak » 06 jan 2024, 17:00

Ma nas najveci poraz i jeste prosla sezona kad smo s kokuzlukom uspjeli doci na trece mjesto a realno to je bio splet onolnosti koje su isle u nasu korist. Ostali nisu igrali na svojim stadionima a i pogodilo se sa nekoliko igraca. Igraci nisu imali nikakav pritisak i to je bio recept za dobar plasman.

I onda umislis da se tako moze vjecno.

Svi se vrate na svoje stadione, uloze u ekipe a tebi odu najjaci igraci i pokusavas poduplati pozicije misleci da se moze tako jer je prosla sezona pokazala da se moze s kokuzlukom. Moze ako ne gledas ostale faktore.

Eh samim tim smo sebi ukrali godinu dana i ne da smo stagnirali nego smo nisko pali a ostali ulozili i polako ubiru plodove.

Kad sve okrenes najveci krivac je uprava jer mi ne bismo imali razvaljen klub da je neko nesto radio za klub u protekle dvije godine.
I onda dodje kovacevic da se javi nakon propadanja saradnje sa arapima. Suplja na suplju a klub ispasta jer ga vode ljudi koji pojma nemaju. A imaju neke druge interese.

I nikad sportski segment nece biti na nivou dok se klub ne poslozi kako treba. Iz svega sto vidim mi smo pravi amaterski klub u kojem se ne zna ko sta radi i sto je najgore ne zna se ni kako se sta radi. Al najlakse je pljuvati krajnji proizvod tj sportski segment.

Mi smo predugo i dopustili ovo unjstavanje kluba al i to je jasno zasto, dok manijaci imaju svoje interese u klubu i oko stadiona nece biti ni tjeranja, a klub ispasta i ispastat ce.

Sta vi mislite koliko se mi mozemo drzati iznad vode ako ove sezone ne ispadnemo? Zrinjski, Sarajevo, Borac, pa i Velez su dalemo finansijski od nas. Nazalost i ovi imenom manji klubovi od nas su bolje uredjeni. Ja ne vidim svijetlu buducnost ako se ovako nastavi a nema nikakvih indicija da ce se promijeniti na bolje

Avatar
mamonelafo
Postovi: 1132
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 06 jan 2024, 17:03

Opet mi fokus na teren i trenere, što je bitno naravno. Ali glavni problem trenutno predstavlja ova Uprava koja je izgubila dignitet i kompas i neće da to priznaju i da se bar ponude da odstupe sa pozicije. Neko mora biti odgovoran za ovaj debakl:

slika

slika



Napolje svi!
Zadnja izmjena: mamonelafo, dana/u 06 jan 2024, 18:48, ukupno mijenjano 2 puta.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

VeteranSA
Postovi: 1244
Pridružen/a: 27 dec 2019, 10:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VeteranSA » 06 jan 2024, 17:09

Mi imamo problema sa upravama godinama, jer malo znaju o vođenju sportskih klubova. Jedini koji je tu uspio spojiti poslovne strategije i sport je Greda. I na kraju je otišao, a ostali lijepi milioni koji se "srokaše" na propale i poluigrače.Naivno i amatersk, kako samo neznalice mogu napraviti popušismo dvije titule, otjerasmo trenera (Adžema) koji nam je kup donio, lutali smo samo tako, od 3-3 u Mostaru, pa do utakmice u Krupi, i penala u Bjeljini. I kao šlag na tortu Amar i šampanjac ekipa, strovali nas do maksimuma.
Ovi ljudi u zanjde dvije godine nemaju loše namjere, ali ne znaju ništa. Tri prilike su propustili, što neznanjem, ali u zadnje vrijeme i u interesu pojedinaca.
I na kraju svi bi fakturisali sve Samiru Bekriću. Golemo, ali i dokaz da uz naivne uprave, uprave koje pojma nemaju o sportu, imamo i iste takve navijače. Zato smo tu gdje jesmo trenutno. Na žalost...

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 3893
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 06 jan 2024, 17:40

VeteranSA je napisao/la:
06 jan 2024, 16:59
avalPacidoroP je napisao/la:
06 jan 2024, 16:50
Al' smo se i dogovorili sa Dinamom, alal ti vjera Bekriću.
Eno još jedan malac ode u Velež :D
Ko je bio u Zagrebu na sastanku sa dinamom, reci ti nama?
Direktorica Amira i sportski direktor Bekrić. :kafa:

RatoborniMrmot
Postovi: 1788
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RatoborniMrmot » 06 jan 2024, 17:41

VeteranSA je napisao/la:
06 jan 2024, 17:09
Mi imamo problema sa upravama godinama, jer malo znaju o vođenju sportskih klubova. Jedini koji je tu uspio spojiti poslovne strategije i sport je Greda. I na kraju je otišao, a ostali lijepi milioni koji se "srokaše" na propale i poluigrače.Naivno i amatersk, kako samo neznalice mogu napraviti popušismo dvije titule, otjerasmo trenera (Adžema) koji nam je kup donio, lutali smo samo tako, od 3-3 u Mostaru, pa do utakmice u Krupi, i penala u Bjeljini. I kao šlag na tortu Amar i šampanjac ekipa, strovali nas do maksimuma.
Ovi ljudi u zanjde dvije godine nemaju loše namjere, ali ne znaju ništa. Tri prilike su propustili, što neznanjem, ali u zadnje vrijeme i u interesu pojedinaca.
I na kraju svi bi fakturisali sve Samiru Bekriću. Golemo, ali i dokaz da uz naivne uprave, uprave koje pojma nemaju o sportu, imamo i iste takve navijače. Zato smo tu gdje jesmo trenutno. Na žalost...
Nemam obicaj da potpisujem tudje postove, al si savršeno opisao zadnjih 5 - 6 godina u desetak recenica. Meni bi trebalo jedno 115 i na kraju bih se rasplinuo ko balon od sapunice, sam sa sobom bih se posvadjao :urnebes:

Dobar....

Avatar
jointunija
Postovi: 1034
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jointunija » 06 jan 2024, 17:52

VeteranSA je napisao/la:
06 jan 2024, 17:09
Mi imamo problema sa upravama godinama, jer malo znaju o vođenju sportskih klubova. Jedini koji je tu uspio spojiti poslovne strategije i sport je Greda. I na kraju je otišao, a ostali lijepi milioni koji se "srokaše" na propale i poluigrače.Naivno i amatersk, kako samo neznalice mogu napraviti popušismo dvije titule, otjerasmo trenera (Adžema) koji nam je kup donio, lutali smo samo tako, od 3-3 u Mostaru, pa do utakmice u Krupi, i penala u Bjeljini. I kao šlag na tortu Amar i šampanjac ekipa, strovali nas do maksimuma.
Ovi ljudi u zanjde dvije godine nemaju loše namjere, ali ne znaju ništa. Tri prilike su propustili, što neznanjem, ali u zadnje vrijeme i u interesu pojedinaca.
I na kraju svi bi fakturisali sve Samiru Bekriću. Golemo, ali i dokaz da uz naivne uprave, uprave koje pojma nemaju o sportu, imamo i iste takve navijače. Zato smo tu gdje jesmo trenutno. Na žalost...
Slažem se sa puno stvari,međutim sud kaže nešta drugo,pa kontam,ne dao Bog da ove zahvati neka počast,jao jao.
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

VeteranSA
Postovi: 1244
Pridružen/a: 27 dec 2019, 10:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VeteranSA » 06 jan 2024, 17:58

avalPacidoroP je napisao/la:
06 jan 2024, 17:40
VeteranSA je napisao/la:
06 jan 2024, 16:59
avalPacidoroP je napisao/la:
06 jan 2024, 16:50
Al' smo se i dogovorili sa Dinamom, alal ti vjera Bekriću.
Eno još jedan malac ode u Velež :D
Ko je bio u Zagrebu na sastanku sa dinamom, reci ti nama?
Direktorica Amira i sportski direktor Bekrić. :kafa:
I ko još? Pišeš ba a veze nemaš ni ko je bio gore..

VeteranSA
Postovi: 1244
Pridružen/a: 27 dec 2019, 10:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VeteranSA » 06 jan 2024, 18:00

jointunija je napisao/la:
06 jan 2024, 17:52
VeteranSA je napisao/la:
06 jan 2024, 17:09
Mi imamo problema sa upravama godinama, jer malo znaju o vođenju sportskih klubova. Jedini koji je tu uspio spojiti poslovne strategije i sport je Greda. I na kraju je otišao, a ostali lijepi milioni koji se "srokaše" na propale i poluigrače.Naivno i amatersk, kako samo neznalice mogu napraviti popušismo dvije titule, otjerasmo trenera (Adžema) koji nam je kup donio, lutali smo samo tako, od 3-3 u Mostaru, pa do utakmice u Krupi, i penala u Bjeljini. I kao šlag na tortu Amar i šampanjac ekipa, strovali nas do maksimuma.
Ovi ljudi u zanjde dvije godine nemaju loše namjere, ali ne znaju ništa. Tri prilike su propustili, što neznanjem, ali u zadnje vrijeme i u interesu pojedinaca.
I na kraju svi bi fakturisali sve Samiru Bekriću. Golemo, ali i dokaz da uz naivne uprave, uprave koje pojma nemaju o sportu, imamo i iste takve navijače. Zato smo tu gdje jesmo trenutno. Na žalost...
Slažem se sa puno stvari,međutim sud kaže nešta drugo,pa kontam,ne dao Bog da ove zahvati neka počast,jao jao.
KOji sud, o čemu pričaš. Do sam svoje viđenje situacije u najkraćem. Šta sud, kakav sud? Ne zanima me.
Ako nećeš pisati ovdje ( a i ne treba ako mene pitaš, piši privatno)

Avatar
jointunija
Postovi: 1034
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jointunija » 06 jan 2024, 18:36

VeteranSA je napisao/la:
06 jan 2024, 18:00
jointunija je napisao/la:
06 jan 2024, 17:52
VeteranSA je napisao/la:
06 jan 2024, 17:09
Mi imamo problema sa upravama godinama, jer malo znaju o vođenju sportskih klubova. Jedini koji je tu uspio spojiti poslovne strategije i sport je Greda. I na kraju je otišao, a ostali lijepi milioni koji se "srokaše" na propale i poluigrače.Naivno i amatersk, kako samo neznalice mogu napraviti popušismo dvije titule, otjerasmo trenera (Adžema) koji nam je kup donio, lutali smo samo tako, od 3-3 u Mostaru, pa do utakmice u Krupi, i penala u Bjeljini. I kao šlag na tortu Amar i šampanjac ekipa, strovali nas do maksimuma.
Ovi ljudi u zanjde dvije godine nemaju loše namjere, ali ne znaju ništa. Tri prilike su propustili, što neznanjem, ali u zadnje vrijeme i u interesu pojedinaca.
I na kraju svi bi fakturisali sve Samiru Bekriću. Golemo, ali i dokaz da uz naivne uprave, uprave koje pojma nemaju o sportu, imamo i iste takve navijače. Zato smo tu gdje jesmo trenutno. Na žalost...
Slažem se sa puno stvari,međutim sud kaže nešta drugo,pa kontam,ne dao Bog da ove zahvati neka počast,jao jao.
KOji sud, o čemu pričaš. Do sam svoje viđenje situacije u najkraćem. Šta sud, kakav sud? Ne zanima me.
Ako nećeš pisati ovdje ( a i ne treba ako mene pitaš, piši privatno)
Ne lupetaj gluposti o ljudima koji su čisti,pred zakonom!
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15094
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 06 jan 2024, 18:41

U najvećoj depresiji mi 1400 clanarina :bih:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

MojaMalenkost
Postovi: 2549
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 06 jan 2024, 18:52

jointunija je napisao/la:
06 jan 2024, 18:36
VeteranSA je napisao/la:
06 jan 2024, 18:00
jointunija je napisao/la:
06 jan 2024, 17:52


Slažem se sa puno stvari,međutim sud kaže nešta drugo,pa kontam,ne dao Bog da ove zahvati neka počast,jao jao.
KOji sud, o čemu pričaš. Do sam svoje viđenje situacije u najkraćem. Šta sud, kakav sud? Ne zanima me.
Ako nećeš pisati ovdje ( a i ne treba ako mene pitaš, piši privatno)
Ne lupetaj gluposti o ljudima koji su čisti,pred zakonom!
Ti isti (taj isti) su pravili milion minusa po sezoni i uvalili klub u enormne dugove i to u vise navrata.
Pročepit će negdje.

VeteranSA
Postovi: 1244
Pridružen/a: 27 dec 2019, 10:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VeteranSA » 06 jan 2024, 18:56

jointunija je napisao/la:
06 jan 2024, 18:36
VeteranSA je napisao/la:
06 jan 2024, 18:00
jointunija je napisao/la:
06 jan 2024, 17:52


Slažem se sa puno stvari,međutim sud kaže nešta drugo,pa kontam,ne dao Bog da ove zahvati neka počast,jao jao.
KOji sud, o čemu pričaš. Do sam svoje viđenje situacije u najkraćem. Šta sud, kakav sud? Ne zanima me.
Ako nećeš pisati ovdje ( a i ne treba ako mene pitaš, piši privatno)
Ne lupetaj gluposti o ljudima koji su čisti,pred zakonom!
Kakvim ljudima, koga sam spomenuo?

GIBRA
Postovi: 4083
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GIBRA » 06 jan 2024, 19:00

Irfo i virtualni zajedno sa pablom

Sta tek dolazi :opaopa: :opaopa:
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Avatar
jointunija
Postovi: 1034
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jointunija » 06 jan 2024, 19:03

MojaMalenkost je napisao/la:
06 jan 2024, 18:52
jointunija je napisao/la:
06 jan 2024, 18:36
VeteranSA je napisao/la:
06 jan 2024, 18:00

KOji sud, o čemu pričaš. Do sam svoje viđenje situacije u najkraćem. Šta sud, kakav sud? Ne zanima me.
Ako nećeš pisati ovdje ( a i ne treba ako mene pitaš, piši privatno)
Ne lupetaj gluposti o ljudima koji su čisti,pred zakonom!
Ti isti (taj isti) su pravili milion minusa po sezoni i uvalili klub u enormne dugove i to u vise navrata.
Ma hajde,Boga ti,i ti zaboravio 1.5g bez prihoda,tako sud kaže a ne ja.
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15094
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 06 jan 2024, 19:07

GIBRA je napisao/la:
06 jan 2024, 19:00
Irfo i virtualni zajedno sa pablom

Sta tek dolazi :opaopa: :opaopa:
Navijač koji se naslađuje mukama svog kluba, svaka čast
Ja ću uvijek biti optimista i vjerovati u sve pozitivne priče u vezi kluba :bih:
Učlanite se
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

VeteranSA
Postovi: 1244
Pridružen/a: 27 dec 2019, 10:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VeteranSA » 06 jan 2024, 19:15

irfo je napisao/la:
06 jan 2024, 19:07
GIBRA je napisao/la:
06 jan 2024, 19:00
Irfo i virtualni zajedno sa pablom

Sta tek dolazi :opaopa: :opaopa:
Navijač koji se naslađuje mukama svog kluba, svaka čast
Ja ću uvijek biti optimista i vjerovati u sve pozitivne priče u vezi kluba :bih:
Učlanite se
Tako je Irfoooo. Botovi se samo mogu saget laganoooo

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []