FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
-
zeljovolimte
- Postovi: 3778
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Pa da sad smjenis Bekrica, dovest ces novog.
Lik ima ulogu kao neki HR menadzer u firmama. Nikakvu autonomiju nema, pravac, trenere sve to postavlja uprava, na kraju krajeva i oni odobravaju ugovore za igrace.
Lik ima ulogu kao neki HR menadzer u firmama. Nikakvu autonomiju nema, pravac, trenere sve to postavlja uprava, na kraju krajeva i oni odobravaju ugovore za igrace.
Re: FK Željezničar
Najjači je šupljak da trener ne donosi odluke, jok eto moj babo rahmetli se pita. Kada smo izbacili Dinamo Minsk, odigrali solidno protiv Nefčija, razvalili Borac, bilo je bravo Nermine legendo, odličan trener, sve čista petica....a kada dođe belaj Bekrić kriv...
I Edis, i Bašić su donijeli zadnju odluku za svakog igrača koji je potpisao, i koji je prošao probu, dakle njihova odluka je bila FINALNA. A sve mimo toga, gubitak svlačionice, bojkot igrača je pokazatelj da su oni tanki treneri.
Samo naivni ne znaju da je sva frka na Bekrića pokrenuta od strane hadžijinih botova, a onda su je navijači prihvatili, u momentu kada su došli loši rezultati.
Da Bekrić treba da ode, i da navijači donesu takvu odluku, dobio bi jedan telefonski poziv, i povukao bi se. A ovo što botine ovdje, ali i na ostalim forumima i drušvenim mrežama pišu, niti je realno, niti blizu istine.
Trznite se malo momci, otiđite do Grbavice, produžite člansku. Možda tamo naletite na Bekrića, pa mu sve što lajete ovdje u lice kažite.
I Edis, i Bašić su donijeli zadnju odluku za svakog igrača koji je potpisao, i koji je prošao probu, dakle njihova odluka je bila FINALNA. A sve mimo toga, gubitak svlačionice, bojkot igrača je pokazatelj da su oni tanki treneri.
Samo naivni ne znaju da je sva frka na Bekrića pokrenuta od strane hadžijinih botova, a onda su je navijači prihvatili, u momentu kada su došli loši rezultati.
Da Bekrić treba da ode, i da navijači donesu takvu odluku, dobio bi jedan telefonski poziv, i povukao bi se. A ovo što botine ovdje, ali i na ostalim forumima i drušvenim mrežama pišu, niti je realno, niti blizu istine.
Trznite se malo momci, otiđite do Grbavice, produžite člansku. Možda tamo naletite na Bekrića, pa mu sve što lajete ovdje u lice kažite.
- avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Al' smo se i dogovorili sa Dinamom, alal ti vjera Bekriću.
Eno još jedan malac ode u Velež
Eno još jedan malac ode u Velež
Re: FK Željezničar
Ko je bio u Zagrebu na sastanku sa dinamom, reci ti nama?avalPacidoroP je napisao/la: ↑06 jan 2024, 16:50Al' smo se i dogovorili sa Dinamom, alal ti vjera Bekriću.
Eno još jedan malac ode u Velež![]()
Re: FK Željezničar
Ma nas najveci poraz i jeste prosla sezona kad smo s kokuzlukom uspjeli doci na trece mjesto a realno to je bio splet onolnosti koje su isle u nasu korist. Ostali nisu igrali na svojim stadionima a i pogodilo se sa nekoliko igraca. Igraci nisu imali nikakav pritisak i to je bio recept za dobar plasman.
I onda umislis da se tako moze vjecno.
Svi se vrate na svoje stadione, uloze u ekipe a tebi odu najjaci igraci i pokusavas poduplati pozicije misleci da se moze tako jer je prosla sezona pokazala da se moze s kokuzlukom. Moze ako ne gledas ostale faktore.
Eh samim tim smo sebi ukrali godinu dana i ne da smo stagnirali nego smo nisko pali a ostali ulozili i polako ubiru plodove.
Kad sve okrenes najveci krivac je uprava jer mi ne bismo imali razvaljen klub da je neko nesto radio za klub u protekle dvije godine.
I onda dodje kovacevic da se javi nakon propadanja saradnje sa arapima. Suplja na suplju a klub ispasta jer ga vode ljudi koji pojma nemaju. A imaju neke druge interese.
I nikad sportski segment nece biti na nivou dok se klub ne poslozi kako treba. Iz svega sto vidim mi smo pravi amaterski klub u kojem se ne zna ko sta radi i sto je najgore ne zna se ni kako se sta radi. Al najlakse je pljuvati krajnji proizvod tj sportski segment.
Mi smo predugo i dopustili ovo unjstavanje kluba al i to je jasno zasto, dok manijaci imaju svoje interese u klubu i oko stadiona nece biti ni tjeranja, a klub ispasta i ispastat ce.
Sta vi mislite koliko se mi mozemo drzati iznad vode ako ove sezone ne ispadnemo? Zrinjski, Sarajevo, Borac, pa i Velez su dalemo finansijski od nas. Nazalost i ovi imenom manji klubovi od nas su bolje uredjeni. Ja ne vidim svijetlu buducnost ako se ovako nastavi a nema nikakvih indicija da ce se promijeniti na bolje
I onda umislis da se tako moze vjecno.
Svi se vrate na svoje stadione, uloze u ekipe a tebi odu najjaci igraci i pokusavas poduplati pozicije misleci da se moze tako jer je prosla sezona pokazala da se moze s kokuzlukom. Moze ako ne gledas ostale faktore.
Eh samim tim smo sebi ukrali godinu dana i ne da smo stagnirali nego smo nisko pali a ostali ulozili i polako ubiru plodove.
Kad sve okrenes najveci krivac je uprava jer mi ne bismo imali razvaljen klub da je neko nesto radio za klub u protekle dvije godine.
I onda dodje kovacevic da se javi nakon propadanja saradnje sa arapima. Suplja na suplju a klub ispasta jer ga vode ljudi koji pojma nemaju. A imaju neke druge interese.
I nikad sportski segment nece biti na nivou dok se klub ne poslozi kako treba. Iz svega sto vidim mi smo pravi amaterski klub u kojem se ne zna ko sta radi i sto je najgore ne zna se ni kako se sta radi. Al najlakse je pljuvati krajnji proizvod tj sportski segment.
Mi smo predugo i dopustili ovo unjstavanje kluba al i to je jasno zasto, dok manijaci imaju svoje interese u klubu i oko stadiona nece biti ni tjeranja, a klub ispasta i ispastat ce.
Sta vi mislite koliko se mi mozemo drzati iznad vode ako ove sezone ne ispadnemo? Zrinjski, Sarajevo, Borac, pa i Velez su dalemo finansijski od nas. Nazalost i ovi imenom manji klubovi od nas su bolje uredjeni. Ja ne vidim svijetlu buducnost ako se ovako nastavi a nema nikakvih indicija da ce se promijeniti na bolje
- mamonelafo
- Postovi: 1132
- Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
- Lokacija: Bulevar Ivice Osima 27
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Opet mi fokus na teren i trenere, što je bitno naravno. Ali glavni problem trenutno predstavlja ova Uprava koja je izgubila dignitet i kompas i neće da to priznaju i da se bar ponude da odstupe sa pozicije. Neko mora biti odgovoran za ovaj debakl:


Napolje svi!


Napolje svi!
Zadnja izmjena: mamonelafo, dana/u 06 jan 2024, 18:48, ukupno mijenjano 2 puta.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
Jači od ratova, režima i partija!
Jači od ratova, režima i partija!
Re: FK Željezničar
Mi imamo problema sa upravama godinama, jer malo znaju o vođenju sportskih klubova. Jedini koji je tu uspio spojiti poslovne strategije i sport je Greda. I na kraju je otišao, a ostali lijepi milioni koji se "srokaše" na propale i poluigrače.Naivno i amatersk, kako samo neznalice mogu napraviti popušismo dvije titule, otjerasmo trenera (Adžema) koji nam je kup donio, lutali smo samo tako, od 3-3 u Mostaru, pa do utakmice u Krupi, i penala u Bjeljini. I kao šlag na tortu Amar i šampanjac ekipa, strovali nas do maksimuma.
Ovi ljudi u zanjde dvije godine nemaju loše namjere, ali ne znaju ništa. Tri prilike su propustili, što neznanjem, ali u zadnje vrijeme i u interesu pojedinaca.
I na kraju svi bi fakturisali sve Samiru Bekriću. Golemo, ali i dokaz da uz naivne uprave, uprave koje pojma nemaju o sportu, imamo i iste takve navijače. Zato smo tu gdje jesmo trenutno. Na žalost...
Ovi ljudi u zanjde dvije godine nemaju loše namjere, ali ne znaju ništa. Tri prilike su propustili, što neznanjem, ali u zadnje vrijeme i u interesu pojedinaca.
I na kraju svi bi fakturisali sve Samiru Bekriću. Golemo, ali i dokaz da uz naivne uprave, uprave koje pojma nemaju o sportu, imamo i iste takve navijače. Zato smo tu gdje jesmo trenutno. Na žalost...
- avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Direktorica Amira i sportski direktor Bekrić.VeteranSA je napisao/la: ↑06 jan 2024, 16:59Ko je bio u Zagrebu na sastanku sa dinamom, reci ti nama?avalPacidoroP je napisao/la: ↑06 jan 2024, 16:50Al' smo se i dogovorili sa Dinamom, alal ti vjera Bekriću.
Eno još jedan malac ode u Velež![]()
-
RatoborniMrmot
- Postovi: 1788
- Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nemam obicaj da potpisujem tudje postove, al si savršeno opisao zadnjih 5 - 6 godina u desetak recenica. Meni bi trebalo jedno 115 i na kraju bih se rasplinuo ko balon od sapunice, sam sa sobom bih se posvadjaoVeteranSA je napisao/la: ↑06 jan 2024, 17:09Mi imamo problema sa upravama godinama, jer malo znaju o vođenju sportskih klubova. Jedini koji je tu uspio spojiti poslovne strategije i sport je Greda. I na kraju je otišao, a ostali lijepi milioni koji se "srokaše" na propale i poluigrače.Naivno i amatersk, kako samo neznalice mogu napraviti popušismo dvije titule, otjerasmo trenera (Adžema) koji nam je kup donio, lutali smo samo tako, od 3-3 u Mostaru, pa do utakmice u Krupi, i penala u Bjeljini. I kao šlag na tortu Amar i šampanjac ekipa, strovali nas do maksimuma.
Ovi ljudi u zanjde dvije godine nemaju loše namjere, ali ne znaju ništa. Tri prilike su propustili, što neznanjem, ali u zadnje vrijeme i u interesu pojedinaca.
I na kraju svi bi fakturisali sve Samiru Bekriću. Golemo, ali i dokaz da uz naivne uprave, uprave koje pojma nemaju o sportu, imamo i iste takve navijače. Zato smo tu gdje jesmo trenutno. Na žalost...
Dobar....
- jointunija
- Postovi: 1034
- Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Slažem se sa puno stvari,međutim sud kaže nešta drugo,pa kontam,ne dao Bog da ove zahvati neka počast,jao jao.VeteranSA je napisao/la: ↑06 jan 2024, 17:09Mi imamo problema sa upravama godinama, jer malo znaju o vođenju sportskih klubova. Jedini koji je tu uspio spojiti poslovne strategije i sport je Greda. I na kraju je otišao, a ostali lijepi milioni koji se "srokaše" na propale i poluigrače.Naivno i amatersk, kako samo neznalice mogu napraviti popušismo dvije titule, otjerasmo trenera (Adžema) koji nam je kup donio, lutali smo samo tako, od 3-3 u Mostaru, pa do utakmice u Krupi, i penala u Bjeljini. I kao šlag na tortu Amar i šampanjac ekipa, strovali nas do maksimuma.
Ovi ljudi u zanjde dvije godine nemaju loše namjere, ali ne znaju ništa. Tri prilike su propustili, što neznanjem, ali u zadnje vrijeme i u interesu pojedinaca.
I na kraju svi bi fakturisali sve Samiru Bekriću. Golemo, ali i dokaz da uz naivne uprave, uprave koje pojma nemaju o sportu, imamo i iste takve navijače. Zato smo tu gdje jesmo trenutno. Na žalost...
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!
Re: FK Željezničar
I ko još? Pišeš ba a veze nemaš ni ko je bio gore..avalPacidoroP je napisao/la: ↑06 jan 2024, 17:40Direktorica Amira i sportski direktor Bekrić.VeteranSA je napisao/la: ↑06 jan 2024, 16:59Ko je bio u Zagrebu na sastanku sa dinamom, reci ti nama?avalPacidoroP je napisao/la: ↑06 jan 2024, 16:50Al' smo se i dogovorili sa Dinamom, alal ti vjera Bekriću.
Eno još jedan malac ode u Velež![]()
![]()
Re: FK Željezničar
KOji sud, o čemu pričaš. Do sam svoje viđenje situacije u najkraćem. Šta sud, kakav sud? Ne zanima me.jointunija je napisao/la: ↑06 jan 2024, 17:52Slažem se sa puno stvari,međutim sud kaže nešta drugo,pa kontam,ne dao Bog da ove zahvati neka počast,jao jao.VeteranSA je napisao/la: ↑06 jan 2024, 17:09Mi imamo problema sa upravama godinama, jer malo znaju o vođenju sportskih klubova. Jedini koji je tu uspio spojiti poslovne strategije i sport je Greda. I na kraju je otišao, a ostali lijepi milioni koji se "srokaše" na propale i poluigrače.Naivno i amatersk, kako samo neznalice mogu napraviti popušismo dvije titule, otjerasmo trenera (Adžema) koji nam je kup donio, lutali smo samo tako, od 3-3 u Mostaru, pa do utakmice u Krupi, i penala u Bjeljini. I kao šlag na tortu Amar i šampanjac ekipa, strovali nas do maksimuma.
Ovi ljudi u zanjde dvije godine nemaju loše namjere, ali ne znaju ništa. Tri prilike su propustili, što neznanjem, ali u zadnje vrijeme i u interesu pojedinaca.
I na kraju svi bi fakturisali sve Samiru Bekriću. Golemo, ali i dokaz da uz naivne uprave, uprave koje pojma nemaju o sportu, imamo i iste takve navijače. Zato smo tu gdje jesmo trenutno. Na žalost...
Ako nećeš pisati ovdje ( a i ne treba ako mene pitaš, piši privatno)
- jointunija
- Postovi: 1034
- Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ne lupetaj gluposti o ljudima koji su čisti,pred zakonom!VeteranSA je napisao/la: ↑06 jan 2024, 18:00KOji sud, o čemu pričaš. Do sam svoje viđenje situacije u najkraćem. Šta sud, kakav sud? Ne zanima me.jointunija je napisao/la: ↑06 jan 2024, 17:52Slažem se sa puno stvari,međutim sud kaže nešta drugo,pa kontam,ne dao Bog da ove zahvati neka počast,jao jao.VeteranSA je napisao/la: ↑06 jan 2024, 17:09Mi imamo problema sa upravama godinama, jer malo znaju o vođenju sportskih klubova. Jedini koji je tu uspio spojiti poslovne strategije i sport je Greda. I na kraju je otišao, a ostali lijepi milioni koji se "srokaše" na propale i poluigrače.Naivno i amatersk, kako samo neznalice mogu napraviti popušismo dvije titule, otjerasmo trenera (Adžema) koji nam je kup donio, lutali smo samo tako, od 3-3 u Mostaru, pa do utakmice u Krupi, i penala u Bjeljini. I kao šlag na tortu Amar i šampanjac ekipa, strovali nas do maksimuma.
Ovi ljudi u zanjde dvije godine nemaju loše namjere, ali ne znaju ništa. Tri prilike su propustili, što neznanjem, ali u zadnje vrijeme i u interesu pojedinaca.
I na kraju svi bi fakturisali sve Samiru Bekriću. Golemo, ali i dokaz da uz naivne uprave, uprave koje pojma nemaju o sportu, imamo i iste takve navijače. Zato smo tu gdje jesmo trenutno. Na žalost...
Ako nećeš pisati ovdje ( a i ne treba ako mene pitaš, piši privatno)
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!
Re: FK Željezničar
U najvećoj depresiji mi 1400 clanarina 
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
-
MojaMalenkost
- Postovi: 2549
- Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ti isti (taj isti) su pravili milion minusa po sezoni i uvalili klub u enormne dugove i to u vise navrata.jointunija je napisao/la: ↑06 jan 2024, 18:36Ne lupetaj gluposti o ljudima koji su čisti,pred zakonom!VeteranSA je napisao/la: ↑06 jan 2024, 18:00KOji sud, o čemu pričaš. Do sam svoje viđenje situacije u najkraćem. Šta sud, kakav sud? Ne zanima me.jointunija je napisao/la: ↑06 jan 2024, 17:52
Slažem se sa puno stvari,međutim sud kaže nešta drugo,pa kontam,ne dao Bog da ove zahvati neka počast,jao jao.
Ako nećeš pisati ovdje ( a i ne treba ako mene pitaš, piši privatno)
Pročepit će negdje.
Re: FK Željezničar
Kakvim ljudima, koga sam spomenuo?jointunija je napisao/la: ↑06 jan 2024, 18:36Ne lupetaj gluposti o ljudima koji su čisti,pred zakonom!VeteranSA je napisao/la: ↑06 jan 2024, 18:00KOji sud, o čemu pričaš. Do sam svoje viđenje situacije u najkraćem. Šta sud, kakav sud? Ne zanima me.jointunija je napisao/la: ↑06 jan 2024, 17:52
Slažem se sa puno stvari,međutim sud kaže nešta drugo,pa kontam,ne dao Bog da ove zahvati neka počast,jao jao.
Ako nećeš pisati ovdje ( a i ne treba ako mene pitaš, piši privatno)
Re: FK Željezničar
Irfo i virtualni zajedno sa pablom
Sta tek dolazi

Sta tek dolazi
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆
FK ŽELJEZNIČAR 💙
"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "
SUPER MAX 🧡
allegri OUT
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆
FK ŽELJEZNIČAR 💙
"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "
SUPER MAX 🧡
allegri OUT
- jointunija
- Postovi: 1034
- Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ma hajde,Boga ti,i ti zaboravio 1.5g bez prihoda,tako sud kaže a ne ja.MojaMalenkost je napisao/la: ↑06 jan 2024, 18:52Ti isti (taj isti) su pravili milion minusa po sezoni i uvalili klub u enormne dugove i to u vise navrata.jointunija je napisao/la: ↑06 jan 2024, 18:36Ne lupetaj gluposti o ljudima koji su čisti,pred zakonom!
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!
Re: FK Željezničar
Navijač koji se naslađuje mukama svog kluba, svaka čast
Ja ću uvijek biti optimista i vjerovati u sve pozitivne priče u vezi kluba
Učlanite se
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
Re: FK Željezničar
Tako je Irfoooo. Botovi se samo mogu saget laganoooo
Online
Trenutno korisnika/ca: kosuljaplava i 31 gost.


