FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
79
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 444

MojaMalenkost
Postovi: 2549
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 06 jan 2024, 19:52

jointunija je napisao/la:
06 jan 2024, 19:03
MojaMalenkost je napisao/la:
06 jan 2024, 18:52
jointunija je napisao/la:
06 jan 2024, 18:36


Ne lupetaj gluposti o ljudima koji su čisti,pred zakonom!
Ti isti (taj isti) su pravili milion minusa po sezoni i uvalili klub u enormne dugove i to u vise navrata.
Ma hajde,Boga ti,i ti zaboravio 1.5g bez prihoda,tako sud kaže a ne ja.
Ma ja, samo mi bili bez prihoda, pa pravili milion minusa po sezoni. A bio je on tu i dok je bilo prihoda i u ovom i u proslom mandatu i pravio iste minuse. Al haj, nema veze, da ne polemisemo vise. Jedva cekam taj njegov interviju koji si najavio. Da vidimo sadrzaj te pandorine kutije.
Pročepit će negdje.

samoposmatram
Postovi: 5741
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 06 jan 2024, 19:57

Ljudi nesvataju da niko nemrzi Bekrica vec funkciju koju obavlja. Nije nikad valjalo sa sportskim direktorom u nas. Dzelo, Cenan i sad Bekrija. Nemozes sklapati roster bez glavnog sefa.

Slucajevi Hajdarevic, Beganovic, Beca, djeca iz naseg pogona. Klub i navijaci ih najgore tretirali. Onda Osim, Mulalic ocrnjeni najgore. Sto bi se ikad vratili u klub.
Nigdje ljubavi i postovanja ni za koga. Gdje mislite sa tim do Lige prvaka? Nemre.

Sad je politika patriotizam bosnjaci i prepucavanje sa ljudima iz kluba na ovoj temi plafon Zelje. Bolesno drustvo bolestan Zeljo.

Hansestadt
Postovi: 3715
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 06 jan 2024, 20:06

Po cemu su klub i navijaci najgore tretirali te igrace? Ja ne vidim da su drugacije tretirani od ostalih igraca. Imas ljudi koji su njih pljuvali kao ostale igrace, a imas i navijaca koji su ih manje pljuvali. A svi su imali prostor za igru.

Avatar
jointunija
Postovi: 1034
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jointunija » 06 jan 2024, 20:10

MojaMalenkost je napisao/la:
06 jan 2024, 19:52
jointunija je napisao/la:
06 jan 2024, 19:03
MojaMalenkost je napisao/la:
06 jan 2024, 18:52

Ti isti (taj isti) su pravili milion minusa po sezoni i uvalili klub u enormne dugove i to u vise navrata.
Ma hajde,Boga ti,i ti zaboravio 1.5g bez prihoda,tako sud kaže a ne ja.
Ma ja, samo mi bili bez prihoda, pa pravili milion minusa po sezoni. A bio je on tu i dok je bilo prihoda i u ovom i u proslom mandatu i pravio iste minuse. Al haj, nema veze, da ne polemisemo vise. Jedva cekam taj njegov interviju koji si najavio. Da vidimo sadrzaj te pandorine kutije.
Ja najavio🤔,ja samo komentiram presude,da mi je babo rođeni,ako je oštetio klub,na sud.
A pošto si ne upućen,Nazif i co.su pristali na neke zaostatke iz 2008.,da bi mogli registrovati Ivkovića,samo da znaš.
Al hajmo dalje,nemamo mi ništa od ovog,
Ovi-Oni mi moramo gurati zajedno.
Pozz
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Pririsak
Postovi: 651
Pridružen/a: 04 feb 2023, 14:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pririsak » 06 jan 2024, 20:43

Al realno mi kao klub u ovom trenutku imamo more bivsih igraca, trenera koji se koliko toliko razumiju u fudbal ili su ga igrali i niko od tih ljudi vise nije u klubu niti je pozeljan. Svi su otjerani i vrijedjani a u klubu nam orgijaju kvazi poslovni ljudi koji znaju samo budzetsku platu uzeti.

Samo zamislite da su nam u klubu ljudi koji se razumiju u fudbal, i bez para bi bili bar u borbi za europu. A dok se ovi igraju vodjenja firme s klubom (a ocigledno ne znaju voditi firmu pa ni klub) necemo se primaci europi.

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 06 jan 2024, 22:21

VeteranSA je napisao/la:
06 jan 2024, 19:15
irfo je napisao/la:
06 jan 2024, 19:07
GIBRA je napisao/la:
06 jan 2024, 19:00
Irfo i virtualni zajedno sa pablom

Sta tek dolazi :opaopa: :opaopa:
Navijač koji se naslađuje mukama svog kluba, svaka čast
Ja ću uvijek biti optimista i vjerovati u sve pozitivne priče u vezi kluba :bih:
Učlanite se
Tako je Irfoooo. Botovi se samo mogu saget laganoooo
Glupan pravi, misli da sam na necijoj strani,a vidi se ko botuje ovdje. Nabijem ti i amara i misketa, a za te informacije samo da nasi ne useru ko uvijek.
Fk Željezničar.

ammimr
Postovi: 288
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ammimr » 06 jan 2024, 22:32

Izvinjavam se,možda je već objavljeno,ali me interesuje na koji način se možemo učlaniti mi koji nismo iz Sa?Pitaju u porodici jer nas je petero a treba pomoći klubu.Hvala unaprijed i veliki pozdrav za sve navijače Željezničara!

Avatar
MrAmarOsim
Postovi: 883
Pridružen/a: 03 maj 2023, 12:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrAmarOsim » 06 jan 2024, 22:49

ammimr je napisao/la:
06 jan 2024, 22:32
Izvinjavam se,možda je već objavljeno,ali me interesuje na koji način se možemo učlaniti mi koji nismo iz Sa?Pitaju u porodici jer nas je petero a treba pomoći klubu.Hvala unaprijed i veliki pozdrav za sve navijače Željezničara!
Na stranici kluba imaš online učlanjenje/obnavljanje članarine pa eto.
@Hansestadt Nemoj tih fazona hljeba ti. Ja sam izlizao tastaturu pisajući o tome kako se klub i navijači odnose prema našoj djeci, i ne samo u ovom periodu, već i u prethodnom.
"Ovi igrači za koje se plaćaju enormne sume novca su prije svega životinje fizički."
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim

VeteranSA
Postovi: 1244
Pridružen/a: 27 dec 2019, 10:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VeteranSA » 06 jan 2024, 22:55

Ma mi stalno potenciramo priču o našoj djeci, ali slabo odemo i pogledamo koji trening te djece, pridružene prvom timu, nakon isteka juniorskog staža i potpisa ugovora. Neki su igrali dobili šansu, i fakat nisu ništa pokazali. Na treningu ne mogu ništa. Jbt pričamo o malom Musiću više od dvije godine, pa nijedan trener , a bilo ih je 4-5 u tom periodu nije mu dao minute šanse. Zapitamo se da fakat ti momci ne mogu, i nemaju kvaliteta, fiozike, snage, tehnike, mentalno nisu spremni, ili šta već sve ne.
Jednostavno ne pravimo kvalitet u omladinskom pogonu, a i ono malo što bi i moglo igrati, ode brzo, jer i roditelji traže neke garancije da će djesa igrati. Hau jes nou. Budimo relani i priznajmo sami sebi da smo izgubili kvalitet u omladinskoj školi, i da od miret nismo izbacili igrač. Malog Šabana smo nazor, preko refikovih veza ugurali u Grčku. Tanko je to sve.

ammimr
Postovi: 288
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ammimr » 06 jan 2024, 22:56

MrAmarOsim je napisao/la:
06 jan 2024, 22:49
ammimr je napisao/la:
06 jan 2024, 22:32
Izvinjavam se,možda je već objavljeno,ali me interesuje na koji način se možemo učlaniti mi koji nismo iz Sa?Pitaju u porodici jer nas je petero a treba pomoći klubu.Hvala unaprijed i veliki pozdrav za sve navijače Željezničara!
Na stranici kluba imaš online učlanjenje/obnavljanje članarine pa eto.
@Hansestadt Nemoj tih fazona hljeba ti. Ja sam izlizao tastaturu pisajući o tome kako se klub i navijači odnose prema našoj djeci, i ne samo u ovom periodu, već i u prethodnom.
Hvala LP!

Hansestadt
Postovi: 3715
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 06 jan 2024, 22:59

Kojih fazona, kakva je razlika u odnosu prema Malicu sa strane ili Beci kao domacem igracu? Znaci niko nema neki bolji ili losiji tretman. Samo ako bas pokazes kvalitet kao Stilic, Santos, Hodzic onda to svako cijeni. Tu se ne gleda odakle je igrac, nego sta mozes da ponudis. Samo je problem sto navijaci tjeraju nekog igraca koji prima 1-2 hiljade maraka i misle da se moze naci bolje za iste pare. Jednostavno ocekivanja, mogucnosti, i sta dobijes nisu u skladu.

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2783
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 06 jan 2024, 23:03

VeteranSA je napisao/la:
06 jan 2024, 22:55
Ma mi stalno potenciramo priču o našoj djeci, ali slabo odemo i pogledamo koji trening te djece, pridružene prvom timu, nakon isteka juniorskog staža i potpisa ugovora. Neki su igrali dobili šansu, i fakat nisu ništa pokazali. Na treningu ne mogu ništa. Jbt pričamo o malom Musiću više od dvije godine, pa nijedan trener , a bilo ih je 4-5 u tom periodu nije mu dao minute šanse. Zapitamo se da fakat ti momci ne mogu, i nemaju kvaliteta, fiozike, snage, tehnike, mentalno nisu spremni, ili šta već sve ne.
Jednostavno ne pravimo kvalitet u omladinskom pogonu, a i ono malo što bi i moglo igrati, ode brzo, jer i roditelji traže neke garancije da će djesa igrati. Hau jes nou. Budimo relani i priznajmo sami sebi da smo izgubili kvalitet u omladinskoj školi, i da od miret nismo izbacili igrač. Malog Šabana smo nazor, preko refikovih veza ugurali u Grčku. Tanko je to sve.
Tacno tako, ona krampa Puce iz Veleza izgleda kao Camavinga građom za naše juniore.
Samo jedan od primjera. Ovo iole kvalitete što je bilo je sj.ebao Sablja , Jaganjca i Kocevica a Ploco je sam otisao kod neokupanih.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

segasega1
Postovi: 341
Pridružen/a: 17 jan 2022, 13:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la segasega1 » 06 jan 2024, 23:32

Zanimljivo...Otkud Cvitanovic...

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 06 jan 2024, 23:41

segasega1 je napisao/la:
06 jan 2024, 23:32
Zanimljivo...Otkud Cvitanovic...
Preko brace :salut:
Fk Željezničar.

segasega1
Postovi: 341
Pridružen/a: 17 jan 2022, 13:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la segasega1 » 06 jan 2024, 23:46

Cak mi je i drago sto se u zadnje vrijeme vrte oko Grbavice...mozda je ovo i najbolja opcija ako bude istine u ovom

nindza
Postovi: 146
Pridružen/a: 29 okt 2023, 13:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nindza » 07 jan 2024, 00:16

Radovan Karanovic?

Avatar
Semper
Postovi: 3529
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Semper » 07 jan 2024, 00:27

Treba biti realan i reci da su sarajevska djeca generalno netalentovana za sport a za fudbal pogotovo. I ono malo djece sto je iole talentovano tj sto zna trcati ode u akademiju Sarajeva gdje ima evropske uslove ali i ta djeca zbog svoje limitiranosti u najboljem slucaju zavrse u slovenskoj prvoj ligi .

Hansestadt
Postovi: 3715
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 07 jan 2024, 00:43

Ne razumijem kako se barem nema trun transparentnosti sta se desava.

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3444
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 07 jan 2024, 01:46

Hansestadt je napisao/la:
07 jan 2024, 00:43
Ne razumijem kako se barem nema trun transparentnosti sta se desava.
O kakvoj transparentnosti mi pricamo?
Jeste li vi svjesni kakvo rasulo vlada u klubu? Zamislite izadje predsjednik i kaze iskreno i otvoreno kakvo je trenutno stanje u klubu. Ja vjerujem da bi nas pola krenulo prema jagomiru :mrgreen:

Avatar
MrAmarOsim
Postovi: 883
Pridružen/a: 03 maj 2023, 12:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrAmarOsim » 07 jan 2024, 02:15

Hansestadt je napisao/la:
06 jan 2024, 22:59
Kojih fazona, kakva je razlika u odnosu prema Malicu sa strane ili Beci kao domacem igracu? Znaci niko nema neki bolji ili losiji tretman. Samo ako bas pokazes kvalitet kao Stilic, Santos, Hodzic onda to svako cijeni. Tu se ne gleda odakle je igrac, nego sta mozes da ponudis. Samo je problem sto navijaci tjeraju nekog igraca koji prima 1-2 hiljade maraka i misle da se moze naci bolje za iste pare. Jednostavno ocekivanja, mogucnosti, i sta dobijes nisu u skladu.
Ovo je moj post od prije jedno mjesec dana. Pa ako ti se da shvatati poenta ok, ako ne onda nemam šta da ti kažem.
Ima veze, jer su to sve naša djeca bila. I današnja djeca isto znaju veličinu kluba. Kad vidim da neko kaže da ga vole manje od mene ili od nekog sa tribine smuči mi se. Pa ne bi sigurno treniro godinama i onda igro u prvom timu Želje jer ga ne voli.
Naša djeca su najgora jer od svakog očekujemo da je Amir, Džeko, Buki, Hodžić itd., a većina to zapravo nije niti će ikad biti. I onda im se sa tribine nabije razmišljanje da oni moraju biti nivo iznad svih ostalih da bi dobili prolaznu ocjenu. I momci logično pregore i onda budu psihički ubijeni u pojam.
Priliku i ne dobiju Križevac Kobašević. Nema veze što Mekić u Želji ništa radio nije 2 sezone, evo i treću nastavlja isto, hajmo malo po Beći kako on ne može ništa i kako ga treba tjerat. Evo otjerali smo ga. Pa onda hajde malo Drina, Cocalić, iako je inače dobar, strašne kikseve je pravio, o Kosoriću da ne govorim, pa se samo nekad kaže, nije dobar bio, a Drina šta god da uradi, katastrofa. Ovaj posljednji događaj je vjerovatno i presudan za nastavak njegove karijere kod nas. Pa onda malo Gasal, statistički najbolji igrač po broju odigranih utakmica prošle sezone, al ne valja, bolji je Drljo koji je zabio golčinu Leotaru. Pa evo sada nastupaju Šabić i Musić. Musić bez minuta, halo BEZ MINUTA, Šabić za odigrano poluvrijeme ako se ne varam, odradio bolji posao od Jašarevića 100 puta, ali eto opet ga nema.
Ja opet ponavljam, na kraju nije bitan nijedan od navedenih momaka, nego pristup koji naš klub stvara prema Omladinskom pogonu i njegovim igračima, i onda se svako malo neko pita što je ovako loše, što nema mladih momaka? Pa kako će biti, kada na primjeru ovih sada, i prethodnu sezonu, dvije, kola se slamaju jedino na mladim momcima koji i dobiju neku priliku. I onda se pitamo što idu od nas? Pa gdje neće ići, to je pravo pitanje. Evo sad i ovo sa Arapima. Rijetko ko da je napisao da mu se ne sviđa ovo oko Omladinskog pogona. Iako je napisao odgovor je samo bio, ma svakako je OP u katastrofalnom stanju. Eh pa gospodo, takav vam je zbog svega gore navedenog, i što se ne pravi nikakav pritisak da se mijenja na nivou seniorskog tima. Većina ovo u21 pravilo gleda kao teret. Pa jel to samo jedan, il dva ako se prvi mijenja moraju igrati? Jel se ne može igrati utakmica sa 3-4 u21 igrača? Može, nego "manje peku oči" gledajući Mekića, Bibera, Turanjanina, Ćosića, Jašarevića, Kosorića, Drlje, Amoaha od Beće, Drine, Gasala, Šabića, Musića. Da se ne vraćam na ranije sezone. Eh pošto je tako, onda je malo licemjerno gospodo govoriti kako nam je OP u rasulu, jer svojim stavom dobro doprinosite tome.
"Ovi igrači za koje se plaćaju enormne sume novca su prije svega životinje fizički."
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 5 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []