FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koga bi voljeli vidjeti na klupi FK Sarajevo od imena što se spominju u javnosti?

Safet Sušić
40
21%
Husref Musemić
43
23%
Zoran Zeljković
6
3%
Ostanak Simona Rožmana
99
53%
 
Ukupno glasova: 188

Avatar
FKSzuti
Postovi: 724
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FKSzuti » 18 feb 2024, 18:45

Sabura samo.

Avatar
BordoBBoja
Postovi: 1232
Pridružen/a: 21 jun 2022, 16:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoBBoja » 18 feb 2024, 18:45

NajvecaRadosti je napisao/la:
18 feb 2024, 18:44
BordoBBoja je napisao/la:
18 feb 2024, 18:38
NajvecaRadosti je napisao/la:
18 feb 2024, 18:27

Mrs u Domzale pa usutkuj mater ti yebem usta koga ces ti usutkivati.Ti ljudi godinama idu i daju sve za klub dok ti nisi znao gdje je Sarajevo.


A sta hoces ti da mu pljescu sto sanse stvorili nismo i sto su nas ubice iskarale nasred Koseva po prvi put u historiji.Sto ga pola godine cekamo s nekom igrom a ni I od igre nemamo.Nemojte nam usidjivati mentalitet Mladosti i anamo oni.
Yebem im svima tromajku za ovo danas pic.ketine raspale mrtve igrajte ili mrs iz kluba nije vam ovo pizdarija vasa gdje ste poceli karijere familije vam se nayebem.Eto
Klasican mentalitet lika koji ide na istok
Zeni/curi a ne smije reci, radi neki preglup posao, sefu a ne snije reci
Plati kartu 5 KM i misli da ima pravo psovati nekome sve od do
Ti znas sta ja radim i sta smijem kome hahahahaah
Jok trebamo ih tapsati po ramenu sto 4 sezone nismo osvojili titule
Jest al u qurcu.To ce u federalnoj ligi dobiti na Kosevu sigurno ne.Kome se ne svidja nek kupi prnje i cao,od strucnog staba do igraca mater im yebem jos jednom za ovo
Osnujte sebi klub kocijasi i primitivci, pa psujte i smjenjujte koga hocete
Normalne i kulturne navijace Sarajeva (a koji su velika vecina) etoketiraju radi vas par stotina primitivaca

SamoDaKazeem
Postovi: 483
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 18 feb 2024, 18:47

Pena je napisao/la:
18 feb 2024, 17:09
PeppermintSA je napisao/la:
18 feb 2024, 17:05
Lavcina je napisao/la:
18 feb 2024, 16:58
Protiv Slobode bez igre, danas bez igre.
Koliko priprema da Rozman prodje pa da barem budemo konkurenti na terenu?
Da bilo ko ima ovakva ulaganja kao mi odavno bi se setao ligom. Sta je sa ovim klubom to samo Bog dragi zna.
Ma i ulaganja su idiotska. Ti istreseš vreću para za igrače koje bi ostali klubovi doveli za kikiriki. Igrače poput Julardzije, Beganovića, Aničića, Durakovića, Kapetanovića, Solde, Matanovića, Čatakovića, Đuričkovića, Mustafića da presadiš u Tuzla City ili Gošk ili Slogu Doboj, ne bi vidio nikakve razlike. Toliko se insistira na tim našim ulaganjima, a ja nigdje ništa konkretno ne vidim. Da ti imas 4-5 igrača Hasićeve klase po linijama i da se onda kaže, Uf, ulupali smo puno para okej. Ali ako ti dovedeš Durakovića iz Igmana u kojem je imao 3k platu i daš mu 16k, nisi ti vrsni ulagač nego si idiot jer Durakovića ne vrijedi više originalnih 3k.
Bravo, jos placas obestecenja za njih, transfer politika nam je uzas, pravili smo euforije zbog Bodula, Suljica, Susica, a svi su propali poslije nas, jos kad on uzme 16k njemu se vise i ne igra lopte 😆
Iza Mirvića ništa ostati neće samo hrpa dugova.
Dijasporac nije nikakav investitor,debilčina najobičnija.

Avatar
luckystrike
Postovi: 950
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 18 feb 2024, 18:48

I ja sam bio tačno na ogradi i vidio :shh: svojim očima. Nisam se mogao načuditi i otkucao pitanje odmah sa stadiona. Potvrdilo je "ušutkivanje" još par momaka već. Video je samo argument ad hominem. Kome je to OK, taj ima ogroman problem sa samopoštovanjem. Ko vidi 'češanje nosa' ili nek ide oftamologu ili na rukju.

Avatar
Nirton
Postovi: 6607
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Nirton » 18 feb 2024, 18:49

Igraš neriješeno protiv Rudara kriv iz nekog razloga Joseph Amoah, zatvore ti tribinu.
Igraš neriješeno protiv Borca kriv iz nekog razloga Peljto.
Široki te raznese na tvom terenu i igrom i rezultatom, bacaš topovske udare na njihove igrače, jer su eto ljudi došli na tvoj stadion, nadigrali te i potpuno zasluženo pobijedili.
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

esprit24
Postovi: 5396
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la esprit24 » 18 feb 2024, 18:50

Simonu i Senijadu dati rok do decembra, ne budemo li konkurentni u vrhu zahvalit im se odmah na kraju sledece polusezone. Pobjede i porazi su sastavni dio fudbala. Sistem se gradi godinama a ne za sest mjeseci.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
FCUM
Postovi: 7184
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 18 feb 2024, 18:50

Početak kraja Janeza. Ispasti ce iz kupa, Igman uzeti bod na Koševu i taraba mu je
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Avatar
morsecode
Postovi: 459
Pridružen/a: 18 feb 2018, 00:32
Lokacija: nula tries tri najluigi smo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la morsecode » 18 feb 2024, 18:50

Ned'o Bog da je tribina sjever nesto uradila, ne bi se moglo ostati od "analiticara" sa tribine Istok puna bi usta bila.
"To je jednostavno SARAJEVO"

SamoDaKazeem
Postovi: 483
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 18 feb 2024, 18:50

kleja je napisao/la:
18 feb 2024, 18:43
Lištičani se šprdaju s nama i izjavama real Madrid, izvadili kite i pošalji se po nama, neka i treba nam.
Treba,jer imaš još jednog degenerika koji gluposti priča,a da apsolutno nikakav uspijeh napravio nije.
Prvo ona rospija raspala izjavi da ćemo biti najbolji klub na balkanu onda ovaj žuti retard .

Gdje samo nalaze ove spodobe u pm.

visokohz
Postovi: 3001
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 18 feb 2024, 18:51

Al nas lištićani prcaju ...

SamoDaKazeem
Postovi: 483
Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SamoDaKazeem » 18 feb 2024, 18:53

morsecode je napisao/la:
18 feb 2024, 18:50
Ned'o Bog da je tribina sjever nesto uradila, ne bi se moglo ostati od "analiticara" sa tribine Istok puna bi usta bila.
Ti opet rakete ispaljuju na djecu na zapadu.
Jedina iole normalna tribina je zapad,ovo ostalo je dno ko i sam klub.

Avatar
Evander
Postovi: 14590
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 18 feb 2024, 18:53

Istorijska brukanja sa Mirvicem se nastavljaju. Papak koji se okruzio mahalcima, ulizicama i kurvestinama, od kluba napravio privatnu provincijaku prciju. Raditi isto, a ocekivati drugaciji ishod, moze samo budala.
Slovenac ne mislim da je los trener, ali je ocito zalutao u ovu ligu. Samokritika mu nije jaca strana definitivno, ali mislim da je najmanje do njega. Klub je truho puno prije dolaska Slovenca i to iznutra. Riba uvijek od glave smrdi. Mozemo mi promjeniti jos 5 trebera, isto ce biti. Odnosno, sad ne mogu ni promjeniti, odakle pare za otpremninu svim ovim iz Domazala koje su doveli?
U zadnje vrijeme, rekordne pare na izlaznim transferima su se uzele. Sa druge strane, roster je sve losiji. Valja poplacati silnu administraciju i sve moguce promajase, tipa Vivaros, Prevaranda, Vrancic, pa onda svi oni silni raskidi ugovora. Mogu misliti samo na Vivarosa, Penarandu i Vrancica koje su pare otisle niz vjetar. Tesko da to mogu pokriti pare od prodaje Dala i Sahinagica.
Naravno da nakon toga dobijes prelazni rok kakav dobijes. Daj Boze da grijesim, ali imam predosjecaj da ce nas Hrasnicki papak u crno zaviti, dici sidro na kraju i ostaviti u dubokoj dubiozi.
Kakav klub Mirvic pravi, najbolji je pokazatelj to sto Ajlu i danas drzi, to sto je za direktora doveo najveceg papka koji je ikad u reprezentaciji igrao, a otjera 2 doktora za koje provjereno znam kakve su osobe i kakvi bolesnici za Sarajevom, da bi rodjenu djecu prodali za klub. Ali bitno je da se on okrizio Adisom Junuzovicem i slicnim ljigavcima i da ih je nakotio u klub i oko kluba.

Sto se tice utakmice danas, znao sam da smo losi, ali sam mislio da ce bar na Kosevu protiv ekipe koja je realno losa, izgledati ekipa bar pristojno. Ovo je realno katastrofa. Ne sjecam se goreg i anemicnijeg Sarajeva.
Ali nije ovo pocelo sad. Samo preslikano sta smo gledali protiv Sloge, Zrinjskog, Veleza, Goska...
Ali tad su nas odredjeni poltroni i navijaci FK Mirvic i FK Razman, ubijedjivali kako je to "sistem" i kako se napredak vidi u svim sferama.
Od ovog danas, nista bolje nije bilo ni u Posusiju i Konjicu, pobjedismo ni sami ne znamo kako.
Daj Boze na hajr ovo da izadje, ali ja ne vidim na koji nacin bi moglo.
Zadnja izmjena: Evander, dana/u 18 feb 2024, 18:56, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
nokee
Postovi: 2323
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 18 feb 2024, 18:54

napoleon72 je napisao/la:
18 feb 2024, 18:23
MortemHz je napisao/la:
18 feb 2024, 18:20
napoleon72 je napisao/la:
18 feb 2024, 18:12

To definitivno, samo kazem sta sam vidio, jer je momak iznad trazio potvrdu. A prvi post poslije utakmice mi je osvrt na ponasanje istoka i to je ono sto me boli vise nego poraz. Odnosno ne boli, treba bombardovat medije onim snimcima, FGRovci su prvi u ponizavanju svakog naselja nize od Marindvora, "vukoyebine i pripizzdine", a eno kakva korida se desava na centralnoj tribini u glavnom gradu.
Konstantno spominješ FGR, jesi li siguran da znaš značenje i na šta se to odnosi?
Ma ja mislim na ovu gradsku elitu koja ponizava sve i svasta a ne mete ispred svojih vrata. Izvinjavam se ako sam.koga drugog uvrijedio. Prilici li ovo danas jednom klubu kao FK Sarajevo? Ja se ne sjecam da su nasi igraci nesta slicno dozivjeli u bilo kojem selu ili vukoyebini, sem Sirokog i Mostara onda. Igraci, ne mi navijaci. Igrace u Kaknju, Krupi, Bijeljini, Modrici, Trebinju... Nikad niko nije dirao.
Stoji brate sve sto si napisao 95% ali ti pojedinci ili grupe tj ta stoka s istola veze nema sa FGR. Svako od nas je bar u nekom periodu dolazio na istok, ja tamo ne idem ima 10 godina osim pripremne sa onim crnogorcima kad je samo ona bila otvorena. To orgijanje je konstantno i dzaba. Nema normalnog covjeka koji ce opravdati to gadjanje i topovske udare na igrace listice, ali to nema veze opet kazem sa FGR. Isfrustrirani debili svojim zivotima.

roccosiffredi
Postovi: 369
Pridružen/a: 24 feb 2023, 17:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la roccosiffredi » 18 feb 2024, 18:56

tabba77 je napisao/la:
18 feb 2024, 18:11



:kafa:
Gledaj Janeza, **** mu mamu u dubku.
On je bivši, samo mu još nije niko javio. Što prije to bolje za nas. Marš u Deželu **** slovenska.

NajvecaRadosti
Postovi: 6519
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 18 feb 2024, 18:56

BordoBBoja je napisao/la:
18 feb 2024, 18:45
NajvecaRadosti je napisao/la:
18 feb 2024, 18:44
BordoBBoja je napisao/la:
18 feb 2024, 18:38


Klasican mentalitet lika koji ide na istok
Zeni/curi a ne smije reci, radi neki preglup posao, sefu a ne snije reci
Plati kartu 5 KM i misli da ima pravo psovati nekome sve od do
Ti znas sta ja radim i sta smijem kome hahahahaah
Jok trebamo ih tapsati po ramenu sto 4 sezone nismo osvojili titule
Jest al u qurcu.To ce u federalnoj ligi dobiti na Kosevu sigurno ne.Kome se ne svidja nek kupi prnje i cao,od strucnog staba do igraca mater im yebem jos jednom za ovo
Osnujte sebi klub kocijasi i primitivci, pa psujte i smjenjujte koga hocete
Normalne i kulturne navijace Sarajeva (a koji su velika vecina) etoketiraju radi vas par stotina primitivaca
Eto ti znas sta je Sarajevo
Pogledaj ti avatara.Jel te stid?Ti si primitivac nabijem vas normalne
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 18 feb 2024, 18:57, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
Zutti
Postovi: 1224
Pridružen/a: 06 mar 2023, 17:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zutti » 18 feb 2024, 18:57

kleja je napisao/la:
18 feb 2024, 18:43
Lištičani se šprdaju s nama i izjavama real Madrid, izvadili kite i pošalji se po nama, neka i treba nam.
I trebaju. Prvo yebem majku onom ko je dovodio igrače i davao takve izjave, onda prvom čovjeku stručnog štaba, a na kraju i pič.kama koji su danas bili u crnim dresovima.
@Devedestka - brat, legenda, MANGUP!

Avatar
ado-hz
Postovi: 3429
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 18 feb 2024, 18:58

Braco Gumena glava: igrac koji puca na gol ce dati gol, igrac koji ne puca nece dati gol!!!

Simon Rozman

slika

Simone lako je odigrati bez greske kad nemas loptu

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18652
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 18 feb 2024, 18:58

Raja i dalje ne vidi problem. A to je sredina i ove ublehe tipa Julardzija. Takvi igrači ne smiju imati mjesta u FKS na jednoj od najbitnijih pozicija u timu.

Svi ovi što su otjerani su kao lošiji od ovih koji su dovedeni? Ne bih baš rekao.
Zadnja izmjena: Bosniacum Lilium, dana/u 18 feb 2024, 18:59, ukupno mijenjano 1 put.
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kanarinac » 18 feb 2024, 18:59

Rozman bivsi,steta sto odose Balta,Vrancic,Zeljkovic,Ikic i Serbecic
Samo Sarajevo

Avatar
luckystrike
Postovi: 950
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 18 feb 2024, 19:00

Zutti je napisao/la:
18 feb 2024, 18:57
koji su danas bili u crnim dresovima.
A ovo je tek tema za sebe... nego ne smijem spomenuti ispast ću u najmanju ruku remetilački faktor.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 46 gostiju.